Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2008 o 23:04, Zauri napisał:

SPOJLER

a moze jakas choroba, moze bialaczka ?

SPOJLER


Spoiler
Białaczka? Bez jaj. To także nie jest związane z usuwaniem tatuaży. Z pewnoscią jest to jakaś żadka choroba genetyczna, być może wiążąca się z tą "psychiczną" dzięki której myśli lepiej od innych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Dnia 24.09.2008 o 22:51, Vesania666 napisał:


domyśla się ktoś dlaczego Michael ma krwotok z nosa i czemu niechce o tym powiedzieć
Sarze ?

Jaka białaczka? Jakie tatuaże? Gdybyście czytali książki to byście wiedzieli :P W "Zielonej Mili" Stephena Kinga również pojawił się krótki wątek z facetem, który miewał regularne krwotoki z nosa. Rok później umarł przez to na wylew... Tak więc moim zdaniem Scofield... umiera.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to chyba bedzie pierwszy serial ktorego ogladanie przerwalem. Ten czwarty sezon to porazka jakich malo. Juz nawet ostatnia seria LOST miala wiecej sensu. Szkoda, ze twocy serialu nigdy nie sluchali piosenki Perfektu - "Niepokonani" ("Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - Niepokonanym").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Już po 4x05. Biedny Self, ciekawe czy skończy się na tym, że czarny do niego się zabierze a Mahone go uratuje w ostatniej chwili? :)

KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
W jaki sposób Mahone dowiedział się w jakim hotelu jest ten murzyn? I akurat był przy tym jak ten koleś do niego dzwonił żeby powiedzieć że Mahone go szuka.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Po prostu Mahone ma dobry instynkt. Przecież już w 2 Sezonie wyraźnie to było widać.
On nie jest taki głupi.

Co do Michaela. Podobno w 4x10 pójdzie do Lekarza w związku z tymi krwotokami z nosa i czegoś się dowie, ale pewien nie jestem.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:25, Meykan napisał:

SPOJLER
Po prostu Mahone ma dobry instynkt. Przecież już w 2 Sezonie wyraźnie to było widać.
On nie jest taki głupi.

Co do Michaela. Podobno w 4x10 pójdzie do Lekarza w związku z tymi krwotokami z nosa
i czegoś się dowie, ale pewien nie jestem.
KONIEC SPOJLERA


SPOJLER
O yeah a potem dowiemy się o jego katarze:P
IMHO 4 sezon całkiem dobry jest tylko ten niggas mnie irytuje za każdym razem jak sie pojawia nie mogę powstrzymać śmiechu jest totalnie nie profesjonalny.Self i kitajec wydają się ciekawymi postaciami,BTW:wie ktoś jak się aktor od Selfa zwie?Bo wydaje mi się że go już w czymś widziałem.Ogólnie PB idzie w górę jeśli chodzi o jakość.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:35, Xsaw napisał:

> SPOJLER
> Po prostu Mahone ma dobry instynkt. Przecież już w 2 Sezonie wyraźnie to było widać.

> On nie jest taki głupi.
>
> Co do Michaela. Podobno w 4x10 pójdzie do Lekarza w związku z tymi krwotokami z
nosa
> i czegoś się dowie, ale pewien nie jestem.
> KONIEC SPOJLERA

SPOJLER
O yeah a potem dowiemy się o jego katarze:P
IMHO 4 sezon całkiem dobry jest tylko ten niggas mnie irytuje za każdym razem jak sie
pojawia nie mogę powstrzymać śmiechu jest totalnie nie profesjonalny.Self i kitajec wydają
się ciekawymi postaciami,BTW:wie ktoś jak się aktor od Selfa zwie?Bo wydaje mi się że
go już w czymś widziałem.Ogólnie PB idzie w górę jeśli chodzi o jakość.
KONIEC SPOJLERA


jest to Michael Rapaport, być może widziałeś go już w serialu My name is Earl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 22:35, Xsaw napisał:

SPOJLER
O yeah a potem dowiemy się o jego katarze:P
IMHO 4 sezon całkiem dobry jest tylko ten niggas mnie irytuje za każdym razem jak sie
pojawia nie mogę powstrzymać śmiechu jest totalnie nie profesjonalny.Self i kitajec wydają
się ciekawymi postaciami,BTW:wie ktoś jak się aktor od Selfa zwie?Bo wydaje mi się że
go już w czymś widziałem.Ogólnie PB idzie w górę jeśli chodzi o jakość.
KONIEC SPOJLERA

Murzyn to najmniejszy problem tego serialu. Mnie denerwują akcje typu "pogadajmy jeszcze trochę żeby zdążyli wywiercić japę w sejfie", oraz "wcale nie widziałem wielkiego na 20 cm koła wyciętego w tylnej ścianie mojego hiper mega wypas sejfu". Ten serial to obecnie parodia najgorszych filmów klasy... yyyyyyyy. Nie ma takiej niskiej klasy.
A z Rapaporta to polecam: http://en.wikipedia.org/wiki/The_War_at_Home_(TV_series)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:47, SaraterWarrior napisał:

Ello All. O co chodzi z tym ziomkiem co sie pokazuje agentowi?


Ke?Mógłbyś trochę dokładniej zadać pytanie który sezon i jakiemu agentowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o ten sezon który jest obecnie emitowany na Polsacie. Np: w dzisiejszym odcinku agent Mahone miał schizy i widział jakiegoś człowieka i słyszał "głosy" by po chwili już tych zwid nie mieć. Jest to zapewne efekt nie przyjmowania tego specyfiku przez Mahone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:47, SaraterWarrior napisał:

Ello All. O co chodzi z tym ziomkiem co sie pokazuje agentowi?

Ukazuje mu sie Świr, którego jak wiadomo z drugiego sezonu Mahone "zapraszał" do skoku z wysokości. Tylko że nie pokazuje mu się w stanie codziennym tylko trochę zakrwawiony, taki jaki był tuż po wylądowaniu. A dlaczego on? Bo on był nazywany Świrem, czego właśnie doświadcza Mahone z braku leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi Ci o Haywire''a? Więc tak jak mówi KŁEJK Mahone jest teraz "na głodzie" dlatego dzieją mu się takie rzeczy. Z drugiej strony mogą go dręczyć też wyrzuty sumienia w końcu to Mahone nakłonił Haywire''a do popełnienia samobójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować