Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

SPOILER

Jako że mam teraz dość napięty plan niektóre odcinki PB przeszły mi koło nosa ( i pewnie jeszcze nie raz się tak zdarzy ) więc prosiłbym żeby ktoś mógł mi jakoś wytłumaczyć ten motyw z zabiciem Sary Tancredi. Przecież Linc znalazł jej głowę więc nie żyje. (?) Czy to może jest jakiś fake ? Coś mi się tam obiło o uszy że Sara powróci i będzie żyła. Więc jak to jest ?

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Wróci i będzie żyła,ale dopiero w IV serii.Tam to jest chyba wyjaśnione tak,że Linc dobrze się nie przyglądał temu co było w pudełku,było ciemno i pomylił głowę Sary z głową kogoś innego :P.A tak naprawdę była chyba tak że aktorka grająca Sarę zrezygnowała z grania w serialu więc ją uśmiercili,później jednak postanowiła wrócić i zmartwychwstała w IV serii.

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Jestem po 4x08 The Price.

Bardzo ciekawy odcinek. Roland zginął, no ale cóż zdradził ekipę to poniósł konsekwencje. W końcu dopadli Wyatta ten koleś to po prostu zabójca z zimną krwią bez skrupułów. Alex pewnie go zabiję bo ten zabił jego syna.

Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 21.10.2008 o 20:05, Meykan napisał:

Roland zginął, no ale cóż zdradził ekipę to poniósł konsekwencje.

A mi go mimo wszystko żal. Zdradził nie dlatego,że był zły,ale po prostu głupi i chciwy. Ekipa odsunęła się od niego po tym co zdarzyło się w Vegas,więc próbował zrobić coś by nie wrócić do więzienia. Nie wiem czemu twórcy zrezygnowali akurat z tej postaci,a nie np. nic nie wnoszącego już od dwóch sezonów Bellicka (nie mówię,żeby go zaraz uśmiercać,ale po prostu dać mu spokój niech sobie wróci do tej swojej mamuśki ;))

Dnia 21.10.2008 o 20:05, Meykan napisał:

W końcu dopadli Wyatta ten koleś to po prostu zabójca z zimną krwią bez skrupułów. Alex
pewnie go zabiję bo ten zabił jego syna.

Zapewne będzie próbował to zrobić,a czy mu się uda? Ekipa będzie pewnie chciała coś od niego wyciągnąć,a,że Wyatt nie wyglada na osobę,która łatwo puszcza parę z ust to Alex na swoją szansę pewnie jeszcze poczeka :)

Dnia 21.10.2008 o 20:05, Meykan napisał:

Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek.

Przyznam się,że ja też.

Podchodziłem sceptycznie do tego co mają nam zaserwować w tym sezonie twórcy,biorać pod uwagę te powroty z zaświatów,nielogiczności scenariusza związane ze słabieńkim trzecim sezonem itd. W pierwszych odcinkach nie wyglądało to różowo,ale teraz jest lepiej. Historia zaczyna mieć w końcu ręce i nogi,a ostatnie trzy odcinki były świetne. Nie napiszę,że Prison Break powrócił,bo tego co mieliśmy w pierwszym sezonie już nigdy nie będzie,ale powróciła radość z ogladania kolejnych odcinków i niecierpliwe oczekiwanie na przyszły poniedziałek (w trzecim sezonie mi się to nie zdarzało). Oby sezon utrzymał ten poziom to będzie niezłe zwieńczenie serialu (jeżeli oczywiście prawdą jest,że ten sezon jest ostatnim)
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Czytałem na necie że epizody 4x08/4x09 dla 3 osób ma być ostatnim.

Ja jestem bardzo ciekaw jakie jeszcze postacie. I czy to w ogóle prawda jest.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Szkoda że Brad zginął. Postać która była w serialu od początku. Ale cóż wiadomo było, że jakaś z głównych postaci musi zginąć.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podobał mi się jedynie sposób w jaki zginął, szkoda że scenarzyści nie rozwiązali tego w inny sposób bo taka patetyczna śmierć nie bardzo pasuje do tego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 04.11.2008 o 19:33, BoloMaster napisał:

nie podobał mi się jedynie sposób w jaki zginął, szkoda że scenarzyści nie rozwiązali
tego w inny sposób bo taka patetyczna śmierć nie bardzo pasuje do tego serialu

No właśnie. Ta śmierć była głupia. Przecież mógł uciec a reszta zapewne by znalazła jakiś inny sposób na przedostanie się. Mam nadzieję tylko że nie zrobią takiego głupiego powrotu za parę odcinków jak to było z Sarą.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY

Dnia 21.10.2008 o 20:37, mati285 napisał:

Nie wiem czemu twórcy zrezygnowali akurat z tej postaci,a nie
np. nic nie wnoszącego już od dwóch sezonów Bellicka (nie mówię,żeby go zaraz uśmiercać,ale
po prostu dać mu spokój niech sobie wróci do tej swojej mamuśki ;))

Czyżby ktoś mnie posłuchał? Cóż,aż tak drastycznego rozwiazania sprawy się nie spodziewałem.
Tak jak mówiłem Bellick poza kolejnymi lamentami nic do serialu nie wnosił,ale mimo wszystko zapewne wszyscy się jakoś trochę do tej postaci przywiązaliśmy,więc pod wzgledem emocjonalnym było mocno. Nie zgadzam się też,że taka śmierć do serialu nie pasuje. Przypomnijcie sobie jak ginęli Abruzzi czy Kellerman (?)*. Co najwyżej nie pasuje do Bellicka,który zazwyczaj troszczył się najpierw o siebie potem o innych,ale twórcy już od początku odcinka sugerowali,że coś może być na rzeczy.
KONIEC SPOILERÓW

Ogólnie odcinek słabszy niż te parę ostatnich,ale poziom trzymał. Oby tak dalej.

*- znak zapytania oczywiście nieprzypadkowy,bo znając ten serial cudownego powrotu nie można wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Można jakoś legalnie oglądać kolejne odcinki ''Prizon Brejka'' np. przez neta, albo coś?
Legalnie ?
Cóż niezbyt, większość robi po swojemu w wiadomy sposób, ty za to możesz proxy amerykańskie znaleźć i przez nie oglądać na hulu.com

Spojli
Co do Rolanda to jedyna postać gdzie mi się w pełni podobało że kopnęła w kalendarz, głupi cwaniaczek .


Brad, cóż trochę mi go było szkoda, ale w sumie był taki bezpłciowy

Abruzzi był najbardziej zaje... postacią i naprawdę po dziś dzień szkoda mi że zginął
Spojli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo z ilu odcinków ma składać się 4 seria?
Początkowo była mowa o ponad 20 a właśnie obejrzałem 12 odcinek i wydaje się że zakończenie jest bliskie, chyba że twórcy mają jeszcze coś w zanadrzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować