Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 19:57, marian538 napisał:

Takie znalazlem, i wcale sie nie zdziwie jesli okażą sie błędne. Dlatego je podalem żeby gramowiwcze
je zweryfikowali...


Ja FOX''a dosyć często oglądam i w reklamach właśnie tak mówią. Będą dwa odcinki 17. i 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie skonczył sie 4 odcinek "Skazanego na śmierć"... szkoda ze znów tylko jeden ;p

ogląda ktos te zagadki CIA?? dobry to serial??


zresztą i tak nie mam czasu oglądać jeszcze jeden serial... wystarczy ze nowe Losty są i jeszcze wychodzą nowe odcinki 2 sezonu PB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:17, Paoro napisał:

własnie skonczył sie 4 odcinek "Skazanego na śmierć"... szkoda ze znów tylko jeden ;p

ogląda ktos te zagadki CIA?? dobry to serial??


zresztą i tak nie mam czasu oglądać jeszcze jeden serial... wystarczy ze nowe Losty są i jeszcze
wychodzą nowe odcinki 2 sezonu PB ;)


Dla nie to są marne popluczyny po kryminalnych zagadkach Las Vegas. Dla mnie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem niestety tylko kawałek tego Prison Break a jako ze wcześniej nie miałem styczności z tym to musze powiedzieć ze całkiem niezły jest szkoda tylko ze dopiero teraz zacząłem oglądać, bo się nie orientuje w fabule, ale jakoś nadrobię straty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:17, Paoro napisał:

własnie skonczył sie 4 odcinek "Skazanego na śmierć"... szkoda ze znów tylko jeden ;p


W sumie 4 odcinka raczej szybko nie zapomnę. Podczas sesji wszedł mój brat i bez ogródek powiedział a raczej wywrzeszczał zakończenie pierwszego sezonu. Kurcze nie nawidzę tego. Teraz już nie ma tej niepewności- "uda im się uciec na czas, czy nie?"

CSI mi się wogóle nie podoba. Wogóle nie umywa się do Detektywa Monka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:17, Paoro napisał:

własnie skonczył sie 4 odcinek "Skazanego na śmierć"... szkoda ze znów tylko jeden ;p


No właśnie, przy tak intensywnej dawce wrażeń przydałyby się chociaż 2 odcinki, o powtórkach nie mówiąc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 21:24, shinian napisał:

CSI mi się wogóle nie podoba. Wogóle nie umywa się do Detektywa Monka:P


nie ten temat, ale zaryzykuję drobny offtop (mam nadzieję, że nikt się nie obrazi). CSI: Miami w ogóle jest jakieś denne. od siebie polecę CSI: LasVegas - o wiele, wiele lepsze - świetne zagadki, itd, itp. LasVegas leciało na TVP 2.

koniec offtopa, przepraszam jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:23, Hacket napisał:

Dziś obejrzałem niestety tylko kawałek tego Prison Break a jako ze wcześniej nie miałem styczności
z tym to musze powiedzieć ze całkiem niezły jest szkoda tylko ze dopiero teraz zacząłem oglądać,
bo się nie orientuje w fabule, ale jakoś nadrobię straty. :D



Wow... to koniecznie znajdz se pierwsze odcinki... bo bardzo fajne... poza tym bedziesz wiedział co nieco o pozostałych bohaterach... teraz nie długo sie zacznie dziać bodajże w 6 czy 7 odcinku (dokładnie nie pamiętam, ci co oglądali chyba wiedzą o co mi chodzi ;) )... ale 5 też oczywiście warto obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 4 odcinek był jak narazie najlepszy, a najmocniejszy moment to te rysunki Świra, mało brakowało. Ale widzie że ja nie jestem jedyną ofiarą innych którzy przewidują już trzeci sezon... Co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:31, Lord Riven napisał:

Moim zdaniem 4 odcinek był jak narazie najlepszy, a najmocniejszy moment to te rysunki Świra,
mało brakowało. Ale widzie że ja nie jestem jedyną ofiarą innych którzy przewidują już trzeci
sezon... Co robić...



Racja jak pierwszy raz oglądałem PB 1x4 to robiły wrażenie te rysunki Patoshika... jak zaczynał powoli dochodzić do prawdy o tatuażu Scofielda... ale teraz jakos ze spokojem - bez większych emocji sie to oglada... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że ten Świr chyba minął się z powołaniem. Zamiast gnić w więzieniu powinien coś tworzyć, malować. Fajnie określił go Scofield - tekst odcinla - "Van Gog", hehe.
Co do odcinka to ciekawi mnie czy przeniosą Scofielda, jednak zdaje mi się że raczej nie, bo przecież nie było by serialu dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:46, Seqiu napisał:

ciekawi mnie czy przeniosą Scofielda, jednak zdaje mi się że raczej nie, bo
przecież nie było by serialu dalej... ;)


Mnie osobiście ciekawi jak zostanie to rozwinięte, bo przecież jednej ucieczki z więzienia nie będziemy oglądać przez cały sezon?:> Tylko nie dawać mi tu żadnych spojlerów, nie chcę wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:52, Lord Riven napisał:

Mi się wydaje że ochroni go te naczelnik u którego Scofield pracuje, ale ręki to sobie nie
dam uciąć :P



A co Pope (naczelnik) moze zrobić przeciez dostanie nakaz przenosin Scofielda od tych agentów z Secret Service i co bedzie mógł zrobić ;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chronić go. Scofield może zaprzestać dalszej "budowy" wymarzonego projektu, a Pope (:P) musiałby pójść na układ z inżynierem, ściemniając Secret Service że wykonał zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:54, Sth`Devilish napisał:

> ciekawi mnie czy przeniosą Scofielda, jednak zdaje mi się że raczej nie, bo
> przecież nie było by serialu dalej... ;)

Mnie osobiście ciekawi jak zostanie to rozwinięte, bo przecież jednej ucieczki z więzienia
nie będziemy oglądać przez cały sezon?:> Tylko nie dawać mi tu żadnych spojlerów, nie chcę
wiedzieć :)



Przecież serial jest o ucieczce z Fox River... obejrzałes 4 odcinki i co nudne były?? sądze ze nie.... więc dalej też pewnie nudno nie bedzie ;)

Fajnie wiedzieć co bedzie dalej.... tzn fajnie ze sie wczeniej oglądało... ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:52, Lord Riven napisał:

Mi się wydaje że ochroni go te naczelnik u którego Scofield pracuje, ale ręki to sobie nie
dam uciąć :P


No tak nie pomyślałem o tym, przecież Scofield robi ten taki tajny projekt dla tego naczelnika. Przecież naczelnik nie może przenieść go do innego zakładu karnego, ponieważ sam by na tym ucierpiał, a raczej jego dzieło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem i h temu 4 odcinek i na końcu ci agenci co wrobili tego gościa na krzesło mieli przeniesienie "fisha"(chyba dobrze;P) do innego więzienia...to przeniosą go czy nie??

piszcie spoiler bo zabawy z serialu i tak mi nikt nie zniszczy nawet jeśli bede wiedział co jest potem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:58, Lord Riven napisał:

Chronić go. Scofield może zaprzestać dalszej "budowy" wymarzonego projektu, a Pope (:P) musiałby
pójść na układ z inżynierem, ściemniając Secret Service że wykonał zadanie.


Ja tam nie mam nic przeciwko nazywania Popa naczelnikiem (zeby nie było) tylko podaje w () jego imie zeby potem ci co nie wiedzą jak ma na imie czaili kto to jest... ;)

Pamietaj ze ja wiem co bedzie dalej... ;) juz oglądałem, a temat rozwinąłem zeby zobaczyć co wymyslicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 22:02, Adas69 napisał:

obejrzałem i h temu 4 odcinek i na końcu ci agenci co wrobili tego gościa na krzesło mieli
przeniesienie "fisha"(chyba dobrze;P) do innego więzienia...to przeniosą go czy nie??

piszcie spoiler bo zabawy z serialu i tak mi nikt nie zniszczy nawet jeśli bede wiedział co
jest potem;P


SPOILEROWANIE jest gupie... tym bardziej teraz kiedy siedzi na forum duuuzo ludzi, którzy nie ogladali... a mogli by nie wytrzymać, by przeczytali i by stracili radośc z oglądania... a męczcie się i czekajcie do nastepnego tygodnia... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować