Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 12:46, Pioni3r napisał:

dobra teraz sie pogubilem
To w koncu bedzie ten 3 sezon czy tylko sa to plotki ? i jak brzmi tytul ostatniego odcinka
sezonu 2 ??


Narazie znamy tytuł 20- Panama. Czytaj mojego psota wyżje- 3 SEZON JEST OFICJALNIE POTWIERDZNOY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra a czy sa jaies informacje o co bedzie sie dzialo w 3 sezonie, bo 1 sezon to jest planowanie ucieczki z wiezienia , natomiast w 2 caly czas uciekaja przed policja i fbi,a co trzeci sezon bedzie opowiadal jak wyleguja sie na plazy w meksyku ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 09:43, Pioni3r napisał:

no dobra a czy sa jaies informacje o co bedzie sie dzialo w 3 sezonie, bo 1 sezon to jest planowanie
ucieczki z wiezienia , natomiast w 2 caly czas uciekaja przed policja i fbi,a co trzeci sezon
bedzie opowiadal jak wyleguja sie na plazy w meksyku ? :P

A Panamie raczej. W meksyku dzisiaj już też sie bezpiecznym czuć nie można. Mnie też to dziwi. Powinni skończyć i tyle. Niech sobie oszczedzą bardzo prawdopodobnego wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 10:09, hans olo napisał:

A Panamie raczej. W meksyku dzisiaj już też sie bezpiecznym czuć nie można. Mnie też to dziwi.
Powinni skończyć i tyle. Niech sobie oszczedzą bardzo prawdopodobnego wstydu.


Co racja to racja:) Kolejny sezon może zabić ten serial... Zawsze jednak - o ile ktoś tam ma dobry pomysł - może się okazać, że będzie on równie dobry, lub ciekawszy;) Najbliższe tygodnie pokaża:)
Jedyne co mnie martwi, to możliwość przepchnięcia 3 sezonu na siłę - w końcu kto by chciał zarzynać kurę znoszącą złote jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ale chodziło o to chyba (nie wiem napewno) że uciekali do meksyku bo tam ich organy scigania by nie dopadły... a co do 3 sezonu, tworcy sami mowili ze nie planowali 3 sezonu, ale jest ogromna presja ze strony fanów... poza tym smieszna sprawa, bo jak tworcy lostow nie wiedza jak serial zakonczyc, tak tworcy Prisona nie maja koncepcji jak go kontynuwowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 11:17, Marcin08 napisał:

ej ale chodziło o to chyba (nie wiem napewno) że uciekali do meksyku bo tam ich organy scigania
by nie dopadły... a co do 3 sezonu, tworcy sami mowili ze nie planowali 3 sezonu, ale jest
ogromna presja ze strony fanów... poza tym smieszna sprawa, bo jak tworcy lostow nie wiedza
jak serial zakonczyc, tak tworcy Prisona nie maja koncepcji jak go kontynuwowac... :)


Mała poprawka: J.J. Abrams powiedział, że wie jak się zakończy Lost;) Poza tym wszystko się zgadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga jutro (czyli 18 lutego) kolejny odcinek Prisona na Polsacie to JUŻ 5 !!! ;)

Odcinek bedzie nosił tytuł: English, Fitz or Percy

W Stanach został wyemitowany uwaga w 19 września.... 2005 roku, ale nic dziwnego ze my dopiero teraz go bedziemy mogli obejrzeć u nas w TV... tak u nas bywa przecież...

Powoli zbliżamy sie do 6 i 7 odcinka tam to sie bedzie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:01, Paoro napisał:

W Stanach został wyemitowany uwaga w 19 września.... 2005 roku, ale nic dziwnego ze
my dopiero teraz go bedziemy mogli obejrzeć u nas w TV... tak u nas bywa przecież...


To jest akurat rzecz najnormalniejsza w świecie, że serial, który leci w stacji telewizyjnej w Stanach, nie być równolegle puszczany w Polsce:) W innych krajach zresztą tez nie:) A tak krótki okres dzielący premierę od pojawienia się PB w naszym kraju, mnie osobiście wręcz zaskakuje:) Bo to naprawdę jest krótki czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:01, Paoro napisał:

Uwaga jutro (czyli 18 lutego) kolejny odcinek Prisona na Polsacie to JUŻ 5 !!! ;)

Odcinek bedzie nosił tytuł: English, Fitz or Percy

Spoiler!!!
Dla ciekawskich: Otóż ten odcinek będzie testem, jaki wykona Michael aby sprawdzić którą ulicą uciekać jeśli już wydostaną się z wiezienia. Odpowiedzią na pytanie English Fitz czy Percy jest Fitz, gdy to są właśnie nazwy ulic które znajdują się dookoła Fox river
KONIEC SPOILERA

Ja jutro będę oglądał a jakże! I mam nadzieję że polsat nie przerwie emitowania kolejnych odcinków jak to miało miejsce w FOXie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 23:28, Rafal G napisał:

To jest akurat rzecz najnormalniejsza w świecie, że serial, który leci w stacji telewizyjnej
w Stanach, nie być równolegle puszczany w Polsce:) W innych krajach zresztą tez nie:) A tak
krótki okres dzielący premierę od pojawienia się PB w naszym kraju, mnie osobiście wręcz zaskakuje:)
Bo to naprawdę jest krótki czas:)


Czy ja wiem raczej wyszedł normalnie czyli po roku... powiem nawet ze ponad rok od premiery w stanach... Lost w TVP wyszedł szybcjej niż PB w Polsacie... Lost jeszcze szybcjej wyszedł w AXN, ale to stacja już nie tak ogólno dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:20, Paoro napisał:

Czy ja wiem raczej wyszedł normalnie czyli po roku... powiem nawet ze ponad rok od premiery
w stanach... Lost w TVP wyszedł szybcjej niż PB w Polsacie... Lost jeszcze szybcjej wyszedł
w AXN, ale to stacja już nie tak ogólno dostępna...


Lost pojawił się wcześniej? Całkiem możliwe, teraz już nie pamiętam;) Jednak ten czas jest zbliżony, a biorąc pod uwagę ile kiedyś trzeba było czekać na seriale, i to że niektórych nie doczekaliśmy się do dzisiaj - uważam, że i tak jest to spory sukces, i że wszystko powoli idzie w dobrym kierunku:)
A na równoległą emisję nie mamy co liczyć, o ile nie pokaże w Polsce jakaś stacja "filialna" pod skrzydłami FOX''a, ABC czy innych tym podobnych, a na to również bym nie liczył;) Póki co - musimy się cieszyć z tego co mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:02, Don Lizak napisał:

SPOILER
> (...) a ten niemy to ten koles którego Mahone ścigał w przeszłosci... Jak sie z czai
> ze ten koles jest z Kimem to bedzie po nich... ;p (...)

Ale to już chyba wiemy, że nie jest prawdą. On jest zakopany w ogródku domu Mahone''a. Pod
"misą" z wodą. Była nawet pokazana jego ręka :P Oraz to, że go zabił tak go zmieniło, rozstał
się z rodziną i bierze leki.
koniec SPOILERa


!!! uwaga SPOILER !!!

Ja chciałbym zacząć dyskusje odnośnie tego niemego z 2 serii, ja jak go pierwszy raz zobaczyłem od razu mi sie skojarzył z tym ściganym przez Alexa w przeszłości... Wiem wiem olądałem ten odcinek jak zresztą wszystkie jakie wyszły do tej pory i juz nie pamiętam dobrze ale 10 odcinek to moze był i było tam jak Scofield dzwoni do Mahone i gada mu ze sie domyśla jego sekretu i takie tam.... ale cos mi wydaje ze nieźle jakby sie te dwie sprawy łączyły tego niemego i tego ściganego przez Alexa, bo po co by zaczynali ten wątek... no nie wiem... macie jakies konkretne argumenty świadczące ze te dwie osoby te dwa watki wogóle sie nie łaczą...

!!! uwaga uwaga koniec SPOILERA !!!

no po 5 odcinku który leci dziś na Polasacie zapraszam na forum na dyskusje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto i to bardzo ale lepiej żebyś zobaczył poprzedni będziesz bardziej w temacie a co do samego filmy w stanach mam kolege i mówi że u nich jest 17 odcinek 2 serii. W 2 serii są już na zewnątrz czyli poza murami... szkoda tylko że Pirson Break pokrywa się z odcinkami LOST które lecą na AXN dziś o 20:05 jest 2 odcinek 3 serii a ja wole LOST jako ciekawostke dodam że oglądalność w polsce LOST na TVP wynosiła ok 5 mln widzów tygodniowo a Pirson Break na Polsacie ok 8 mln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:03, ppajak27 napisał:

Warto i to bardzo ale lepiej żebyś zobaczył poprzedni będziesz bardziej w temacie a co do samego
filmy w stanach mam kolege i mówi że u nich jest 17 odcinek 2 serii. W 2 serii są już na zewnątrz
czyli poza murami... szkoda tylko że Pirson Break pokrywa się z odcinkami LOST które lecą na
AXN dziś o 20:05 jest 2 odcinek 3 serii a ja wole LOST jako ciekawostke dodam że oglądalność
w polsce LOST na TVP wynosiła ok 5 mln widzów tygodniowo a Pirson Break na Polsacie ok 8 mln...


U nas też duuuzo ludzi jest na bierząco więc nie tylko twój kolega ze stanów ;) zapraszam na FOX''a w necie puszczają tam PB troche wczesnie ale co tam ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:16, Dead-pl napisał:

no właśnie widział ktoś s2e17 ?? na polsacie nieoglądm bo lektor+reklamy to zUo


2x17 jeszcze nie wyszedł, dopiero w tym tygodniu ma sie pojawić 19 lutego... bedzie nosił tytuł Bad Blood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:20, Szczur22 napisał:

Ehh, odcinek 2x17 jest dopiero we wtorek


Patrzyłem w wikipedii to jest niby jutro albo powiedzmy we wtorek rano raczej... no ale mówiło sie ze mają puścić 2 za to ze w ubiegłym tygodniu nie było a jednak następny bedzie 26 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować