Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 14:20, Wiadroman napisał:

> Jak lecieli "Zagubieni" na TVP1, to niemal co tydzień obżerałem się pizzą ;D

U mnie przerodzilo sie to w tradcyje. :D


A wiesz ile ja już pizzerni poznałem w moim mieście? :D Bah, stałem się nawet wybredny na pizze i od pewnego czasu zamawiam wyłącznie dużą pizze góralską z oscypkiem ;)

Dnia 19.02.2007 o 14:20, Wiadroman napisał:

Widziales w jakim miejscu on wisial? W ciemnym
korytarzu wypelnionym rurami. Poza tym ten wozny, czy kto to byl mial czapke z daszkiem i byl
stary. :D


Musiał być jeszcze głuchy, przeziębiony, z daltonizmem i jaskrą w oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 09:30, tosz napisał:

zgadza się , powód zmiany decyzji to mistrzostwo kaszany
a drugie miejsce jeżeli chodzi o największą kaszanę odcinka to wiszący gość na suficie - było
to już w tylu filmach że wstyd powielać coś takiego , a przy okazji jak myslicie że czegoś
takiego nie widać to się mylicie - sprawdzałem kiedyś z kumplami - trzeba być ślepym aby nie
zauważyć że ktoś wisi pod sufitem


Chyba ze koles ma czapke z daszkiem ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 08:52, marian538 napisał:

Czwarty odcinek był bardzo interesujący, mi najbardziej podobało się zamieszanie jakie wywołał
Michael z akcją odnośnie ulic, ciekawy pomysł nawiasem. Pope stawił wreszcie czoło cieniom
przeszłości, jak pierwszy raz oglądałem to motyw z przeniesieniem to był szok !!:P Następne
odcinki dopiero dokopią.....:)


Chodziło ci o 5 odcinek... ;) ale 4 tez był interesujący... baaa kazdy odcinek PB jest zajefajny... prawda?? (takie pytanie retoryczne... ;) hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:22, Wiecha14 napisał:

!!!! SPOJLER !!!!

To jest film panowie.. ja mam taki śmieszny zmysł, że zawsze analizuje największe potknięcie...
tam jest tyle błędów, że szkoda gadać... np.. człowiek który ma rurkę w gardle, tak jak miała
to Sara, nigdy nie ma pod głową poduszki... ;]



Film mimo wszystko pokazuje ze łatwo uciec z więzienia nie jest... a potem jest jeszcze trudniej nie dać sie złapać i ponownie nie zostac wtrąconym za kratki... są przecież filmy opowiadające o ucieczkacjh z więzień... gdzie uciekają jeden odcinek... tu mamy świetnie wyczaiony plan ucieczki... świetnie do niej przygotowanego więznia... to powoduje ze mamy wrażenie większego realizmu... ale nie ma co ukrywac ze co do ucieczki to jeszcze ewentualnie takie sie zdarzają i byłaby ona możliwa to jeśli chodzi o dalszą fabułe czyli dalsze uciekanie... to bardziej prawdopodobny jest scenariusz...

SPOILER

z tym co spotkało Abruzziego i Tweenera, a ostatnio takze Patoshika, zwanego na antenie Polsacu jako Swirus...

Koniec SPOILERA

Fajnie pokazane są możliwości jakimi dysponuje prawdziwe FBI czy Secret Service... to wszystko stwarza wrażenie większego realizmu ale nie ukrywajmy ze w prawdziwym świecie nikt w USA tak dlugo by nie zdołał uciekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:34, oski007 napisał:

Ale wczoraj był zajebisty odcinek


nie ma to jak lakoniczna wypowiedz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:36, Paoro napisał:

> Ale wczoraj był zajebisty odcinek

nie ma to jak lakoniczna wypowiedz... ;)

o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O twoją niezwykłą głębię intelektualną, i zdolność pięknego wyrażania swoich uczuć korzystając z naszej pięknej ojczystej mowy, i niesamowitą umiejętność umieszczenia takiej ilości informacji w tak zwięzłej wypowiedzi, której nie powstydził by się sam profesor Miodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie o nic... spox ;)

PS: tak w ogóle fajniej sie czyta jak są argumenty... ale przecież nic sie nie stało pisz jak chcesz... a to co napisałes to też prawda odcinek zajebisty ;) hehe

reszta posta to już nie koniecznie tyczy sie ciebie... ;p

Wracając do 5 odcinka to wiadomo ze głupio byłoby gdyby Scofielda wywalili z Fox River... musieli jakos zrobić zeby Pope zmienił zdanie... poza tym okazał sie człowiekiem nie do złamania przez tych agentów... tak jak marian538 napisał: Pope stawił czoło cieniom przeszłosci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jest 17 odcinek drugiej serii, który zakończył się masakrycznie.. jestem teraz w pełnym podnieceniu i nie umiem się doczekać kolejnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
No,super odcinek ;) Biedny T-Bag ;( czytałam w zapowiedziach, że on odnajdzie jakąś swoją nową osobowość czy coś takiego O_o jeszcze się nawróci ;) A Sara nieźle wykiwała Kellermana, ale w końcu on kiedyś zostawił ją na pewną śmierć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:13, Wiecha14 napisał:

Ja się wkurzyłem, bo najchętniej posłuchałbym tego co było na taśmie ;]


Już za tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie o odcinek "Behind the Walls" z I sezonu

tutaj spis:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison_Break#Sezon_1.
co to za odcinek Behind the Walls (oznaczony jako specjalny) między 13-tym a 14-tym odcinkiem?

tutaj też widnieje ten odcinek:
http://www.tv.com/prison-break/show/31635/episode_guide.html
ale między 6-tym a 7-mym.

może ktoś przypomnieć o co chodzi z tym odcinkiem?
oglądałem cały pierwszy sezon, ale nie przypominam sobie żadnego "specjala"

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:59, moonman napisał:

pytanie o odcinek "Behind the Walls" z I sezonu


On jest pomiędzy 13 i 14. Omawiane są wszystkie postacie, wywiady, kilka rzeczy tłumaczą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest napisane to są odcinki podsumowujące odpowiednie partie odcinków(W USA sezon dzielony jest w święta,a pierwsza część miała chyba przedstawić i zachęcić widzów do oglądania)

Ja też na płycie mam 24 odcinki mimo że wszędzie jest napisane 22

W Polsce raczej nie będą puszczane,a jeżeli już to na pewno nie w niedzielę o 20:00(może się mylę),bo raczej nie miałoby to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Szczur22

to o czym piszesz to Making of ''Prison Break'' - film dokumentalny przedstawiający kulisy powstawania serialu, zawiera wypowiedzi producentów i aktorów

-> Gregory171

właśnie patrze na daty i wychodzi, że masz rację - specjalny odcinek (jest nawet taki w II sezonie) był puszczany po dłuższej przerwie - więc pewnie jest to "w poprzednich odcinkach"


http://www.toyota.com/prisonbreak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować