Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 01:54, ...TrzCIna... napisał:

Typie chyba cos sie poje...
ze wszystkim sie zgodze data "Fin Del Camino" ( 3.26.2007 ) jest w sumie dosc logiczna gdyz
nastepuje 7 dni po "Panamie" 3.19.2007 ale data ostaniego odcinka :| tam chyba zamiast 1.1.2008
powinno byc 4.1.2007 to jest nielogiczne zeby ostani odcinek serialu dawac pod 9 miesiacach
przerwy :/:/:/
podaj zrodlo skad to masz

Przecież pisałem, ze z tv.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:37, Szczur22 napisał:

Fajnie. Obstawiamy jak sie skończy :P


Nie skończy się;) Będzie trzeci sezon - już prędzej można się zacząć zastanawiać, co się będzie w nim działo:) Przyznam szczerze, że choć mam kilka pomysłów, nic sensownego mi do głowy nie przychodzi niestety. Twórcy będą się musieli nieźle wysilić, żeby coś jeszcze wycisnąć z bieżącej formuły serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:41, Rafal G napisał:

> Fajnie. Obstawiamy jak sie skończy :P

Nie skończy się;) Będzie trzeci sezon - już prędzej można się zacząć zastanawiać, co się będzie
w nim działo:) Przyznam szczerze, że choć mam kilka pomysłów, nic sensownego mi do głowy nie
przychodzi niestety. Twórcy będą się musieli nieźle wysilić, żeby coś jeszcze wycisnąć z bieżącej
formuły serialu...


Ja w 3 sezonie obstawiam polowanie na Firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim dzis o 20.00 leci 6 odcinek Skazanego na śmierć... powiem tylko tym którzy nie oglądali tego odcinka wcześniej ze będzie bardzo ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:20, Paoro napisał:

Przypominam wszystkim dzis o 20.00 leci 6 odcinek Skazanego na śmierć... powiem tylko tym którzy
nie oglądali tego odcinka wcześniej ze będzie bardzo ciekawie...


ON jeszcze wczoraj był biały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama to ogląda to i z chęcią z nią obejrzę dzisiejszy odcinek. Nastała moda teraz na ten serial wcześniej Zagubieni teraz Prison Break. Ale tak wole to drugie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie jestem na 7 odcinku drugiej serii i powiem, że to świetny serial który dorównuje Lost Zagubieni. Jestem fanem obu tych świetnych seriali. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównujac z Lostami to w mym odczuciu Prison wygrywa bo Losty chwilami troche przynudzają... Poza tym odnosze wrażenie ze Losty sa juz robione troche na siłe... Jesli powstanie 3 sezon Skazanego to bedzie sie on borykal z tym samym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 16:36, Marcin08 napisał:

Porównujac z Lostami to w mym odczuciu Prison wygrywa bo Losty chwilami troche przynudzają...
Poza tym odnosze wrażenie ze Losty sa juz robione troche na siłe... Jesli powstanie 3 sezon
Skazanego to bedzie sie on borykal z tym samym problemem


Trzeci sezon powstanie na pewno. Nie jestem w stanie podać Ci teraz linka do tej informacji, ale twórcy serialu oficjalnie potwierdzili kontynuację... Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:39, Lord Riven napisał:

***SPOJLER***
Szkoda tylko że John''a Abruzzi''ego tam nie będzie :(
***


Ja go już tam dawno przebolałem;) Choć przyznam, że scenarzyści w ten sposób pozbawili się możliwości poprowadzenia całkiem ciekawego wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrrr! Jak ja nie nawidzę napisu "Ciąg dalszy nastąpi...", szczególnie jeśli nastąpi dopiero za tydzień. Dosyć mam tego oglądania w Polsacie, poszukam dvd z serialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jakoś odszedłem od tego serialu - mam już go po prostu dosyć. Nie wiem dlaczego - dla mnie jest po prostu nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Kurde... Trzymający w napięciu odcinek. Trochę mi żal tych gliniarzy... Odcinek [jak i całość] oceniam na 9999/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że dzisiejszy odcinek „Skazanego” był bardzo dobry. Przede wszystkim było dużo akcji , oraz ten dreszczyk emocji, związany z niebezpieczeństwem jakie grozi pani doktor :). Jednym zdaniem: Dzisiejszy odcinek był miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować