Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 21:02, Podpułkownik napisał:

Przyznam szczerze, że dzisiejszy odcinek „Skazanego” był bardzo dobry. Przede
wszystkim było dużo akcji , oraz ten dreszczyk emocji, związany z niebezpieczeństwem jakie
grozi pani doktor :). Jednym zdaniem: Dzisiejszy odcinek był miodzio :)

Dokładnie, był wspaniały. Zresztą jak każdy:) Szkoda, że to Polsat czyli co 15 min 10-minutowa reklama..., przez co jeden odcinek jakimś cudem trwa tą godzinę, więc spadaj widzu i się nas nie czepiaj. Kochany Polsat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 20:57, Sth`Devilish napisał:

Wrrr! Jak ja nie nawidzę napisu "Ciąg dalszy nastąpi...", szczególnie jeśli nastąpi dopiero
za tydzień. Dosyć mam tego oglądania w Polsacie, poszukam dvd z serialem :P


To w takim razie musze cie troche uspokoić to jak na razie jedyny odcinek który kończył sie z tym napisem ;) a jestem na bieżąco czyli na 2x17 odcinku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:02, Podpułkownik napisał:

Przyznam szczerze, że dzisiejszy odcinek „Skazanego” był bardzo dobry. Przede
wszystkim było dużo akcji , oraz ten dreszczyk emocji, związany z niebezpieczeństwem jakie
grozi pani doktor :). Jednym zdaniem: Dzisiejszy odcinek był miodzio :)


Odcinek był ciekawy, ale nie obyło się bez bez schematów... Też śmieszny zbieg okoliczności, że T-Dog (tak się nazywa?) trafił akurat do tej celi a nie innej i zauważył wszystko. Podobnie jak główny bohater spieszący na ratunek biednej pani doktor - ryzykując przy tym zawalenie się całego planu. Trochę to tak infantylnie wyszło, no ale cóż, to w końcu serial z USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:16, Sth`Devilish napisał:

Odcinek był ciekawy, ale nie obyło się bez bez schematów... Też śmieszny zbieg okoliczności,
że T-Dog (tak się nazywa?)


On sie zwie T-Bag ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial świetny, tylko że jak się ogląda dopiero 5 czy 6 odc. pierwszego sezonu to mogliście się jeszcze w niego nie wczuć. Ja już jestem na 11odc. drugiej serii i mogę śmiało powiedzieć, że jest równie doskonały jak Lost Zagubieni.
Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:16, Sth`Devilish napisał:

Też śmieszny zbieg okoliczności, że T-Dog (tak się nazywa?) trafił akurat do tej celi a nie innej i zauważył
wszystko.


Twórcy pewnie chcieli skomplikować troche sytuacje... pokazują ze nie wszystko musi iść według planu, chodzby nie wiadomo jak dobry ten plan by był ;) i to mi sie nawet podoba...

Dnia 25.02.2007 o 21:16, Sth`Devilish napisał:

Podobnie jak główny bohater spieszący na ratunek biednej pani doktor - ryzykując przy tym zawalenie
się całego planu. Trochę to tak infantylnie wyszło, no ale cóż, to w końcu serial z USA :)


Scofield wie ze dr Sara Tancredi jest ważnym elementem jego planu... poza tym zabujał sie w niej a ona w nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą i krótką prośbę.
Mógłby ktoś streścić mi, co działo się w odcinku 5 :D? Dziś oglądałem szósty, ale poprzedni przegapiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 21:51, Wasizi napisał:

Mam małą i krótką prośbę.
Mógłby ktoś streścić mi, co działo się w odcinku 5 :D? Dziś oglądałem szósty, ale poprzedni
przegapiłem.


SPOILER - dla zasady ;)

No to ja sie tego podejme... Ogólnie do więzienia przylegają trzy ulice: English, Fitz i Percy, które były zarazem tytułem tego odcinka. Tą drogą, którą Scofield wybrał do ucieczki była Fitz, to stamtąd policja nie przyjechała podczas zamieszania z jego domniemaną ucieczką własnie w tym 5 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te 2 odcinki z buntem w roli głównej to wg. mnie jedne z lepszych odcinków pierwszego sezonu

BTW: wiercenie otworów w ścianie nośnej za pomocą ubijaczki do jajek oraz wiertła własnej roboty - heh :D
ja mam czasami problem wiercąc wiertarką z udarem oraz wiertłem z głowicą z węglików spiekanych :D chyba czas zamienić sprzęt na ubijaczkę, a wiertło samemu wykonać z pręta
poza tym rzut szkicu diabła na ścianę - śmiem szczerze wątpić, aby udało im się uzyskać tak szczegółowy obraz

ale i tak oglądało się przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:02, moonman napisał:

te 2 odcinki z buntem w roli głównej to wg. mnie jedne z lepszych odcinków pierwszego sezonu

BTW: wiercenie otworów w ścianie nośnej za pomocą ubijaczki do jajek oraz wiertła własnej roboty
- heh :D
ja mam czasami problem wiercąc wiertarką z udarem oraz wiertłem z głowicą z węglików spiekanych
:D chyba czas zamienić sprzęt na ubijaczkę, a wiertło samemu wykonać z pręta
poza tym rzut szkicu diabła na ścianę - śmiem szczerze wątpić, aby udało im się uzyskać tak
szczegółowy obraz

ale i tak oglądało się przyjemnie

moim zdaniem to tez najlepsze odcinki a przynajmniej narazie...a o co chodzi z tym rysunkiem przeciez on sobie go odrysowal z reki wiec jest dokladny tu nie ruzumiem Twoich watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:06, Mroczny78 napisał:

a o co chodzi z tym rysunkiem
przeciez on sobie go odrysowal z reki wiec jest dokladny tu nie ruzumiem Twoich watpliwosci...



wydaje mi się, że taki szkic na kawałku szmaty (czy też papieru) nałożony na lampę - nie da takiego idealnie dokładnego rysunku na ścianie - powinien być chociaż lekko rozmazany/rozproszony - a tam to wyglądało jak porządny obraz wyświetlany z projektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:12, moonman napisał:

> a o co chodzi z tym rysunkiem
> przeciez on sobie go odrysowal z reki wiec jest dokladny tu nie ruzumiem Twoich watpliwosci...



wydaje mi się, że taki szkic na kawałku szmaty (czy też papieru) nałożony na lampę - nie da
takiego idealnie dokładnego rysunku na ścianie - powinien być chociaż lekko rozmazany/rozproszony
- a tam to wyglądało jak porządny obraz wyświetlany z projektora

e tam narzekasz to byla kalka a wiec obraz musial byc dobry moim zdaniem nie ma sie tam czego doszukiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:16, Mroczny78 napisał:

e tam narzekasz to byla kalka a wiec obraz musial byc dobry moim zdaniem nie ma sie tam czego
doszukiwac...


ja się wcale nie doszukuję - napisałem to BTW (przy okazji)
jest wiele rzeczy nierealnych w tym serialu - mimo wszystko ogląda się go bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odcinek był niezły tzn. ciekawy szkoda ze został przerwany napisem to be continued nie moge sie doczekac nastepnej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem... serial leciał 2 dni temu, ale z racji paru spraw (m.in przez IRCa, który mnie wciągną ^_^ oraz ogólnie, przez moje lenistwo...) dopiero teraz zmogłem się na (wyczerpujący) komentarz. Tak, więc:

Prison Break (Skazany na śmierć) okiem gothicsheepa - odcinek 6

Odcinek jak zwykle trzymał w napięciu,

zaczął się miłą sielanką w cyrku. Wszystko ładnie, pięknie, do pewnego momentu...
Na ekranie mojego (10-cio letniego) TV znowu pojawili się ci parszywcy! Mowa tu oczywiście o tych dwóch gnojkach w czerni... jak ja ich nie nawidzę (wyjaśniałem to w poprzednim poście dotyczącym odcinku 5 - gdzieś w tym wątku ^_^). Szantażują pewnego faceta. Jego tatuaże i zaistniała sytuacja wskazują jednoznacznie na jego "ciemne" powiązania. Niechętnie, ale pod wpływem zastraszenia owy mężczyzna zgadza się im pomóc. Jak się później dowiadujemy cała sprawa ma związek z Lincolnem, w Fox River jest ktoś, kto na polecenie tego gościa ma go "zlikwidować". W końcowych minutach widzimy jak nieznajomy współwięzień "wabi" brata Scofielda w nieznane miejsce. Lecz co się tam stanie, zobaczymy dopiero w następnej odsłonie.
O panią doktor to bałem się najbardziej (z przyczyn wiadomych ^_^)... Jednak walka strzykawkami szła jej nadzwyczaj dobrze i mam nadzieję, że nic się jej nie stanie. Poza tym Michael w drodzę, będzie ciekawie.
Jedźmy dalej... Jatka w więzieniu była niezła (szkoda mi tylko tego "klawisza", który odprowadzał Lincolna). Ten zadufany oficer mógł tak nie naskakiwać na "Tediego", sami byliśmy światkami do czego to doprowadziło. Złość i agresja zwycięzyły, kraty się ugieły i buntownicy przejeli cały sektor A. Jestem ciekaw, jak to wszystko potoczy się za tydzień.
Swoją drogą przewiercanie ściany przerobioną ubijaczką do jajek, to nie lada wyczyn (o ile w ogóle to możliwe ^_^). Z tą facjatą szatana Scofield nieźle pomyślał, dodało to sytuacji takiego hmmm... mroku ^_^?
W sumie wiele spraw zostało niewyjaśnionych, nic tylko czekać na 7 część pierwszego sezonu.
Na rozluźnienie atmosfery: Ten tekst mnie poprostu rozwalił: "...pomyślą, że się bzimy..." - Sucre wymiata, zawsze to powtarzam.
Dobra, to tyle ode mnie, wiernego fana serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Break po prostu wymiata !!! W każdym odcinku coś się dzieje. A ta, według mnie, słynna scena, jak Michael Scofield pokazuje bratu zaszyfrowany plan więźienia... normalnie nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 odcinek wymiata.. tzn mi się bardzo podobał i znowu skończył się z wieloma niewiadomymi.. boję się że Kellerman zrobi coś głupiego... mam nadzieję, że Mahone wreszcie przejrzy na oczy.. ;] no i Franklin ej no..!

czekam 19 z utęsknieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:47, Wiecha14 napisał:

18 odcinek wymiata.. tzn mi się bardzo podobał i znowu skończył się z wieloma niewiadomymi..
boję się że Kellerman zrobi coś głupiego... mam nadzieję, że Mahone wreszcie przejrzy na oczy..
;] no i Franklin ej no..!

czekam 19 z utęsknieniem...


Ile odcinków jest w drugiej serii prisona ?
skąd sciągnołeś 18 epizodzik?
bo ja narazie skonczyłem na 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:54, Illidan Shando napisał:

Ile odcinków jest w drugiej serii prisona ?
skąd sciągnołeś 18 epizodzik?
bo ja narazie skonczyłem na 17


TO BYŁO JUŻ TYLE RAZY PISANE- 22 odcinki!

Odcinki pojawiają sie najszybciej na Torrentach. Z tamtąd zasysam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować