Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 22:12, Konrades napisał:

Serial fajnie się rozpoczyna :) Jedyne co to tylko 2 odcinki tygodniowo :/ A jest opisana gdzieś
fabuła pozostałych odcinków??


Ja na twoim miejscu nie szukalbym opisu, bo po prostu fajniej sie ogląda nie wiedząc co sie stanie w następnym odcinku, pamiętam jak ja te odcinki oglądałem i sie zastanawiałem co bedzie, a później sie okazywało zupełnie cos innego, to ze trudno przewidzieć ciag dalszy wydarzeń to wielki plus tego serialu... musze powiedzieć ze właśnie pod tym względem oceniam seriale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:12, Konrades napisał:

Serial fajnie się rozpoczyna :) Jedyne co to tylko 2 odcinki tygodniowo :/ A jest opisana gdzieś
fabuła pozostałych odcinków??


Jeden odcinek :) Dzisiaj specjalnie z okazji premiery były 2, potem standardowo już niestety tylko jeden tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:08, Paoro napisał:

No moze teraz po emisji PB w Polsacie więcej ludzi na tym forum bedzie, bo zdziwiony byłem
ostatnio ze tak mało postów tu jest ;p

W Polsce scena serialowa nie istnieje, a fani gromadzą sie w podziemiu i bardzo rzadko mają okazję wyjść na światło dzienne, dla mnie to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:25, siepu napisał:

Jeden odcinek :) Dzisiaj specjalnie z okazji premiery były 2, potem standardowo już niestety
tylko jeden tygodniowo.


Znając Polsat, pewnie będzie przesuwał serial a to o jedną/dwie godziny później, a to na inny dzień, a to raz nie będzie odcinka i tydzień później będą dwa... Tak jak to było z drugą serią 24h - szlag człowieka trafiał :P Szkoda, że to TVP1 nie emituje tego, póki co JEDYNY kanał na którym da się normalnie obejrzeć film/serial - moje oglądanie TV na innych kanałach bardzo często kończy się olaniem programu/serialu/filmów z powodu właśnie reklam i ciągłego tasowania ramówki.

A sam serial zapowiada się rzeczywiście dobrze :) Choć muszę przyznać, że jak na razie serial ten jest taki powolny, może później tempo akcji się jakoś rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:35, Sth`Devilish napisał:

Szkoda, że to TVP1 nie emituje tego, póki co JEDYNY kanał
na którym da się normalnie obejrzeć film/serial - moje oglądanie TV na innych kanałach bardzo
często kończy się olaniem programu/serialu/filmów z powodu właśnie reklam i ciągłego tasowania
ramówki.


Ja czekam z niecierpliwością na DVD z sezonem 1, które ma wyjść w pierwszym kwartale 2007 roku. Nie dość, że nie ma reklam to jeszcze można kilka odcinków pod rząd oglądnąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ten serial zasłużenie jest taki popularny i nagradzany. Świetnie się go ogląda, od początku trzyma w napięciu. Ma mój czas ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:35, Sth`Devilish napisał:

Znając Polsat, pewnie będzie przesuwał serial a to o jedną/dwie godziny później, a to na inny
dzień, a to raz nie będzie odcinka i tydzień później będą dwa...

Prison Break miał się zacząć tydzień temu, ale były wybory miss i dlatego dzisiaj [heh, właściwie wczoraj ;) ] były 2. Za to dzisiaj miały być "Kryminalne zagadki CSI" czy coś takiego [nawet w telegazecie było!]. Noa le ogląda się świetnie :D.

I mam pytanko: czy jeśli to jest serial, więc można go bezpłatnie oglądać w TV, to czy można legalnie to ściągnąć z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:13, zbysheck napisał:

I mam pytanko: czy jeśli to jest serial, więc można go bezpłatnie oglądać w TV, to czy można
legalnie to ściągnąć z neta?

Temat oklepany tysiąckrotnie w topicu o piractwie. Tak możesz ale nie DVDRIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:21, hans olo napisał:

Temat oklepany tysiąckrotnie w topicu o piractwie. Tak możesz ale nie DVDRIP.

W sumie staram się nie piracić, więc i w topicu o piractwie rzadko bywam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz amerykańskie proxy to możesz sobie wszystkie odcinki jakie do tej pory były wyemitowane obejrzeć na stronce Fox''a jak się nie mylę. Podobnie z innymi serialami sprawy się mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:46, spectralheaven napisał:

Jeśli posiadasz amerykańskie proxy to możesz sobie wszystkie odcinki jakie do tej pory były
wyemitowane obejrzeć na stronce Fox''a jak się nie mylę. Podobnie z innymi serialami sprawy
się mają.

Ja tam tyle wiem ze koledzy mają na DVD i nie wiedziałem czy pożyczyć czy w TV oglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 00:13, zbysheck napisał:

Prison Break miał się zacząć tydzień temu, ale były wybory miss i dlatego dzisiaj [heh, właściwie
wczoraj ;) ] były 2. Za to dzisiaj miały być "Kryminalne zagadki CSI" czy coś takiego [nawet
w telegazecie było!]. Noa le ogląda się świetnie :D.


No właśnie o tym mówię, nie zdziw się teraz jak kolejne odcinki będą w kratkę - a to w ten dzień, a to w inny, a to o tej porze, a to o północy :) Taki Polsat (czy raczej Polshit imo - nic dziwnego, że TVN ma większą oglądalność, skoro Polsat tak sobie eksperymentuje na widzach).

Dnia 29.01.2007 o 00:13, zbysheck napisał:

I mam pytanko: czy jeśli to jest serial, więc można go bezpłatnie oglądać w TV, to czy można
legalnie to ściągnąć z neta?


Tak samo legalnie jak film, grę, muzykę itd :) Czyli raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 01:05, Sth`Devilish napisał:

Taki Polsat (czy raczej Polshit imo)

a Radio Maryja rozszyfrowało PolSat jako POLski SATan xD

Dnia 29.01.2007 o 01:05, Sth`Devilish napisał:

Tak samo legalnie jak film, grę, muzykę itd :) Czyli raczej nie.

no to mam dylemat komu wierzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, jak byla kupa halasu wlasnie z powodu LOST i Prison Break. Bylo to jak zaczeli je puszczac na telewizjach kodowanych. W przypadku LOST imho bylo to wiele halasu o nic, bo sam serial jest dretwawy. Za to Prison Break podoba mi sie i to bardzo. Mam nadzieje, ze beda go jakos sensownie emitowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 03:50, LINX21 napisał:

Serial ten jest najgenialniejszym serialem jaki widziałem. Przede wszystkim season 1, ale i
2 jest niczego sobie...


Nie sposób się nie zgodzić, serial jest fenomenalny, mi tak samo podoba się 1 jak i 2 sezon, i drugi wcale nie jest gorszy, Tylko ja jestem do przodu, bo za sobą mam 1 i 2 sezon, ci co widzieli dzis PB to tylko przedsmak tego co ten serial wam da, mną zawładnął całkowicie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Tak czytam te posty i.. sezon drugi?!? Nie no, bez jaj prosze. To tego jest więcej niż jeden sezon? Ile odcinków?
Ile czasu można uciekać z więzienia??!!?? Beznadzieja, kojeny Lost - wspaniały, cudowny, ale bez zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa dwa sezony po 22 odcinki każdy. W pierwszym sezonie uciekają z więzienia, a w drugim Michael, Lincoln i kilku uciekinierów muszę dorwać 5mln dolarów (mają wszystko, wiedzą gdzie) :) Wspaniały serial, najlepszy jaki w życiu widziałem :) (na drugim miejscu przyjaciele).

Nie wiem jak wytrzymam jeszcze tydzień do kolejnego odcinka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować