Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 13:18, gaax napisał:

No bez przesady. To że raz tam rzucili nazwiskiem to nie znaczy,że je od razu zapamiętam :)

Na nieszczęście,będzie sie ono powtarzać jeszcze długo razem ze sceną sielskiego domku nad jeziorem

Dnia 29.01.2007 o 13:18, gaax napisał:

wątek o terroryzmie.

Dziękuje komizmu mi w życiu nie brakuje,chociaż pośmiać się zawsze można,nie trzeba wchodzic na kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:02, gaax napisał:

Ale motyw więzienia uważam za znośny, choć troszeczkę przez te postacie mało przekonujący.


Na potrzeby fabuły nagięto wiele zasad ( ciekawostki dotyczące PB w moim Gramsajcie, nie chce mi się ich pisać)

Dnia 29.01.2007 o 13:02, gaax napisał:

Gorzej ze spiskiem, w który jest zamieszane FBI i ta pani, której imienia nie było nam dane
jeszcze poznać.


FBI?? Z tego co wiem to Secret Service to nie FBI, nie ęde opisywał wątków bo jestem na bieżąco z odcinkami ( Fox :P), ale wiele spraw prędzej czy później się wyjaśni, więc ci co nie oglądali nie wiciągajcie pochopnych wniosków, jeśli ktoś ma pytania albo chce popolemizować to zapraszam ok 19 na gg :D

A jak sobie pomyślę, że spisek dotyczy zamordowania jakiejś prominentnej persony,

Dnia 29.01.2007 o 13:02, gaax napisał:

to trąci tanią sensacją. Ale wierzę w twórców serialu i mam nadzieję, że nie będzie tak źle
:) Póki co, oglądam.



Fabuła pokaże wam jeszcze swoje oblicze, a wątek śmerci brata wiceprezydenta to IMO nie jest tania sensacja.
Ciężko teraz wymyslić coś ciekawego, tematów już wiele przetrawiono, coraz mniej orginalnych pomysłów i produkcji, Ja uważam że PB to naprawdę orginalny pomysł, jeśli się ma wizje i dobrąhistorię i umie się ją przekazać widzowi, a przede wszystkim umnie się widza pozyskać to sukces murowany. Ludzie są coraz bardziej wymagający i trudno sprostać ich oczekiwaniom, a PB pozyskał nawet najbardziej "krytycznych krytyków", zdobyl mnóstwo nagród i nie bynajmniej za "ładne oczy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że cały film to tylko dwa odcinki a nie jak np. Zagubieni czy 4400. Zauważyliście że ten strażnik co "poszedł po cukier do kawy" ucieszył się jak ten gościo co wszczął bunt, chciał z kolegami uciąć bohaterowi palca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:05, zajacisko napisał:

Zauważyliście że ten strażnik co "poszedł po cukier do kawy" ucieszył się jak ten gościo co wszczął bunt, chciał z kolegami uciąć bohaterowi palca?


No tak, cos w tym dziwnego było? To było przeiez celowe działanie klawisza, któremu więzień zalazł za skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:05, zajacisko napisał:

A myślałem że cały film to tylko dwa odcinki a nie jak np. Zagubieni czy 4400. Zauważyliście
że ten strażnik co "poszedł po cukier do kawy" ucieszył się jak ten gościo co wszczął bunt,
chciał z kolegami uciąć bohaterowi palca?

No nie gadaj, prawie się nabrałem. A czego się spodziewałeś po strażnikach, którzy za taką pracę dostają kilka USD na godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:05, zajacisko napisał:

Zauważyliście że ten strażnik co "poszedł po cukier do kawy" ucieszył się jak ten gościo co wszczął bunt, chciał z
kolegami uciąć bohaterowi palca?

Ale gorzej nie mogli skonczyc tego odcinka!! Rozumiem w TAKIM momencie puscic reklamy, ale zeby koniec?? LOOOOOL.

PS. Szkoda ze teraz bedzie tylko 1 odc. tygodniowo. Wczoraj te niecale 2 godziny zlecialy nie wiadomo kiedy:P

PS2. u ojca w robocie pol dzialu gadalo o PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle, że Bellick (to jest komendant straży, on wlaśnie poszedł po cukier :D) bardzo lubi się z Abruzzim, a konkretnie z jego pieniędzmi- dzięki temu Abruzzi ma masę przywilejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:10, Damian14BO napisał:

Ale gorzej nie mogli skonczyc tego odcinka!! Rozumiem w TAKIM momencie puscic reklamy, ale
zeby koniec?? LOOOOOL.

Nic śmiesznego. To standard w amerykańskiej telewizji. A jak tego nie rozumiesz to dziwny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:11, Szczur22 napisał:

Powiem wam tyle, że Bellick (to jest komendant straży, on wlaśnie poszedł po cukier :D) bardzo
lubi się z Abruzzim, a konkretnie z jego pieniędzmi- dzięki temu Abruzzi ma masę przywilejów.

I ludzie. Nie spoilerujcie bez ostrzeżenia. Ja to widziałem ale mnóstwo ludzi nie widziało i im to robi rożnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zobaczylem 1 i 2 odcinek, serial boski!!! Nie moge sie doczekac do nastepnych odcinkow... kumple co prawda maja na HDD i pewnie sie nie opre zeby nie zobaczyc wczesniej! Naprawde kazdemu polecam serialik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:16, hans olo napisał:

Nic śmiesznego. To standard w amerykańskiej telewizji. A jak tego nie rozumiesz to dziwny jesteś.

A co mnie to obchodzi ze to amerykanski serial?!?! Jakby byl chinski czy australijski to by cos zmienilo?!?! Napisalem tylko, ze to troche glupie tak konczyc. Wiem ze moge zostac przez Was wysmiany, powiecie ze:"Ja ales ty glupi, to bardzo fajne, bedzie sie chcialo ogladac kolejny odcinek", ale ja zdania nie zmienie.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:08, HumanGhost napisał:

> Zauważyliście że ten strażnik co "poszedł po cukier do kawy" ucieszył się jak ten gościo
co wszczął bunt, chciał z kolegami uciąć bohaterowi palca?

No tak, cos w tym dziwnego było? To było przeiez celowe działanie klawisza, któremu więzień
zalazł za skórę.



Celowe, bo ma układy z Johnem Abruzzim( to ten od palca :P, szef PI), dostaje za to kase, strażnicy w zasadzie sa bardzo przekupni i na wiele spraw przymykają oczy. A Michael "Fish" Scofield od razu wydał się podejrzany Bellickowi (szefowi strażników), z resztą to była kolejna przysługa za kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:29, Damian14BO napisał:

A co mnie to obchodzi ze to amerykanski serial?!?! Jakby byl chinski czy australijski to by
cos zmienilo?!?! Napisalem tylko, ze to troche glupie tak konczyc. Wiem ze moge zostac przez
Was wysmiany, powiecie ze:"Ja ales ty glupi, to bardzo fajne, bedzie sie chcialo ogladac kolejny
odcinek", ale ja zdania nie zmienie.

Nie powiedziałem, zę jesteś głupi. Musisz to zrozumieć i się przyzwyczaić, bo dla nowej fali seriali takie zakończenia to codzienność. Dopiero miałbyś problem jak byś byl na bierząco, bo Polak dostaje wszystko na tacy co tydzień nowy odcinek. W USA ludzie muszą czekać aż się nakręci. Na 3 sezon BSG trzebabyło czekać ponad pół roku, a cliffhanger był tak perfidny, że w PB takiego nigdy nie będzie. A to zdziwienie w oczach Polaków się pojawia dlatego, że w Polsce nie istnieje pojęcie sezonu takie jak w USA. U nas robi się kupę gówna od wakacji do wakacji. U nich przerwy są dwie a nawet trzy i często trwają wiecej niz 3 miesiące (zależy od stacji i serialu). Nie dziw się, że ludzie będą mówić, że śmiejesz się bez powodu, bo tak jest. Po prostu wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:10, Damian14BO napisał:

> Zauważyliście że ten strażnik co "poszedł po cukier do kawy" ucieszył się jak ten gościo
co wszczął bunt, chciał z
> kolegami uciąć bohaterowi palca?
Ale gorzej nie mogli skonczyc tego odcinka!! Rozumiem w TAKIM momencie puscic reklamy, ale
zeby koniec?? LOOOOOL.


Mówisz z perspektywy widza, który bardzo chce wiedzieć co bedzie dalej i to bardzo dobra reakcja, bo własnie o to chodzi twórcom serialu i to nie tylko tego, zeby skończyć odcinek w najciekawszym momencie... to gwarancja ze widz obejrzy kolejny odcinek.

Musze cie zasmucić kolejne odcinki bedą kończyć sie w podobny sposób (czyli w chwili największego zainteresowania), a moze i nawet w jeszcze ciekawszych momentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście wczorajsze odcinki się podobały, będę czekać na następnę.Momentami serial trochę tracił na akcji, ale ogólnie był dobry;] Ale polskie tłumaczenie to mi nie przypadło do gustu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozbawilo mnie, jak kurczowo ten serial trzyma sie stereotypow. wlasciwie wszystkie postacie procz glownego bohatera sa niestety dosc plaskie. no ale akcja jest wartka, tego nie mozna prison breakowi odmowc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 13:37, marian538 napisał:

Na potrzeby fabuły nagięto wiele zasad ( ciekawostki dotyczące PB w moim Gramsajcie, nie chce
mi się ich pisać)

Jakich zasad??

Dnia 29.01.2007 o 13:37, marian538 napisał:

FBI?? Z tego co wiem to Secret Service to nie FBI, /.../

Przepraszam, nie jestem fanem serialu i nie znam wszystkich szczegółów. Nie oglądałem go też z wybałuszonymi oczyma notując wszystkie fakty. Matko jedyna, na stos z takim heretykiem jak ja ;p

Dnia 29.01.2007 o 13:37, marian538 napisał:

Fabuła pokaże wam jeszcze swoje oblicze, a wątek śmerci brata wiceprezydenta to IMO nie jest
tania sensacja.

To mamy zupełnie inne mniemanie o tym :) Ale ja z reguły nie oglądam filmów sensacyjnych właśnie z uwagi na banalne w moim mniemaniu pomysły.

Dnia 29.01.2007 o 13:37, marian538 napisał:

Ciężko teraz wymyslić coś ciekawego, tematów już wiele przetrawiono, coraz mniej orginalnych
pomysłów i produkcji /.../

No a z tym to się już kategorycznie nie zgodzę. Owszem w kinie praktycznie wszystko już było, ale to nie znaczy, że nie ma miejsca na dobre produkcje. A zdanie krytyków mnie mało obchodzi, zwłaszcza w tym gatunku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 16:19, gaax napisał:

> FBI?? Z tego co wiem to Secret Service to nie FBI, /.../
Przepraszam, nie jestem fanem serialu i nie znam wszystkich szczegółów. Nie oglądałem go też
z wybałuszonymi oczyma notując wszystkie fakty. Matko jedyna, na stos z takim heretykiem jak
ja ;p

Żeby takie rzeczy wiedzieć nie trzeba oglądać serialu. Ale FBI też będzie w pewnym sensie w to zamieszane ale dopiero w drugim sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować