Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 16:44, Manieklbl napisał:

Nie będzie żadnego 14 odcinka! To koniec na chwile obecną, producenci powiedzieli, iż
nie wiadomo jeszcze czy serial będzie kontynuowany, ale możemy się domyślać że tak. Jednak
nie ma co sie spodziewać nowych odcinków przed wakacjami. Zresztą dobrze, bo po słabiutkim
3 sezonie powinni zrobić coś dobrego na poziomie 1 albo chociaż 2 sezonu.


A wg. mnie to 2 sezon był lepszy od pierwszego, bo tam była akcja poza więzieniem. Ale z resztą zrobią albo 4 sezon, albo kontynuacje 3 sezonu, ale raczej kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś na tym forum ogląda tez Lostow to proszę o potwierdzenie tego co zauważyłem:
w 5 odcinku 4 sezonu w 29 minucie podczas licytacji jest ten sam łysy co w Prison Break rozmawiał z Kimem na łodzi pod koniec 2 sezonu czy tylko mi sie zdaje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 12:13, ...TrzCIna... napisał:

jeśli ktoś na tym forum ogląda tez Lostow to proszę o potwierdzenie tego co zauważyłem:

w 5 odcinku 4 sezonu w 29 minucie podczas licytacji jest ten sam łysy co w Prison Break
rozmawiał z Kimem na łodzi pod koniec 2 sezonu czy tylko mi sie zdaje...?

Nie mam drugiego sezonu pb i nie pamiętam dokładnie tamtego typa, ale moim zdaniem to inny aktor. Za to ostatnio zauważyłem Sammiego z Prison Break podczas oglądania 4 sezonu The Shield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Shield? ktory to odcinek bo nie kojaze go narazie obejzalem od 6
ah i sprawdzilem na filmwebie mowie o aktorze imieniem Alan Dale ale nie ma go w obsadzie Proson Breaka a gosc łysol o ktorym mowie to ten co pod koniec 2 sezonu mowil cos o tym ze Michael nie bez powodu trafil do Sony napewno go kojazycie nie ma opcji zebyscie nie wiedzieli o kim mowie albo oni sa mega podobni albo ja sie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie cały 4 sezon. Aktor ten jest "żołnierzem" szefa gangu narkotykowego z którym współpracuje Shane, Shane często się z nim spotyka. Zostaje postrzelony przez partnera Shane''a i zawieziony przez nich do szpitala. Myślę, że ten opis wystarczy. Zapewne najpierw widziałeś The Shield a potem Pb dlatego nie skojarzyłeś, bo ja 4 sezon oglądam teraz i odrazu go poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gosc łysol o ktorym mowie to ten co pod koniec 2 sezonu mowil cos o tym

Dnia 17.03.2008 o 13:24, ...TrzCIna... napisał:

ze Michael nie bez powodu trafil do Sony napewno go kojazycie nie ma opcji zebyscie nie
wiedzieli o kim mowie albo oni sa mega podobni albo ja sie mysle ;)



A właśnie - wiesz jak ten aktor się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:30, Manieklbl napisał:

Prawie cały 4 sezon. Aktor ten jest "żołnierzem" szefa gangu narkotykowego z którym współpracuje
Shane, Shane często się z nim spotyka. Zostaje postrzelony przez partnera Shane''a i
zawieziony przez nich do szpitala. Myślę, że ten opis wystarczy. Zapewne najpierw widziałeś
The Shield a potem Pb dlatego nie skojarzyłeś, bo ja 4 sezon oglądam teraz i odrazu go
poznałem.


hehe tośmy sie zrozumieli The Shield to nazwa jakiegoś serialu ( nie widziałem go nigdy i pierwszy raz o nim słyszę ) a ja myślałem ze mówisz o konkretnym odcinku z Lostow :)

do Falconera
szczerze właśnie nie wiem jak on sie nazywa wiem ze tu na forum była dyskusja o postaci która gra ale nie sprawdzałem jak sie nazywa aktor jak kiedyś na niego wpadnę to dam znać
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra już uściślam ocb ten łysy o którego mi chodzi to jak go nazwaliście "generał niemowa" ( i mi sie wydaje ze gra go ten sam aktor który gra w Lostach Charlesa Widmore''a czyli Alan Dale ) a ktoś znalazł ze serialowa postać nazywa sie Jason Lief ale ni cholery taka postać nie figuruje w spisie tych grających w serialu ( sprawdzałem na filmwebie tak samo jak na midb.com ) ktoś napisał ze na amerykańskim forum coś znalazł to może niech da jakiś link bo mnie to strasznie interesuje btw pisał o tym Igor FCBayern w 1920 pośćie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra zwracam honor za tego Jasona Lief''a obejrzałem jeszcze raz ostatni odcinek Prosn Breaka 3 sezonu i faktycznie jest ale to nie znaczy ze to ten "generał niemowa"
cóż w 4 sezonie który jest już podobno oficjalnie potwierdzony ma sie to wyjaśnić
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:44, Kizibono napisał:

4 Sezon został oficjalnie potwierdzony przez stację FOX :D nasz ulubiony serial ma wrócic
na ekrany we Wrześniu tego roku.

Można się było tego spodziewać. Czyli pierwszy odcinek zobaczymy we wrześniu czy będzie dopiero wtedy kręcony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:44, Kizibono napisał:

4 Sezon został oficjalnie potwierdzony przez stację FOX :D nasz ulubiony serial ma wrócic
na ekrany we Wrześniu tego roku.

Niby się tego spodziewałem, zwłaszcza po końcówce trzeciego sezonu, a mimo wszystko jestem zaskoczony i na mojej twarzy pojawił się uśmiech szczęścia :) Prison Break ma w sobie coś takiego, że będę go oglądał odcinek po odcinku aż do samego końca. Chociażby stał się nie wiadomo jak nudny i przewidywalny to moja ciekawość co do losów Scofielda i reszty zawsze zwycięży. Podobnie jest z Zagubionymi i Dexterem, który skończył sie po dwóch, krótkich (12-sto odcinkowych) sezonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
Mam tak samo- niby ograne, niby na sile przedluzane, ale jednak ogladac sie chce, i to bardzo ;]
Jest juz jakies pewne info o tym IV sezonie, czy wiadomo tylko to, ze bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:44, Kizibono napisał:

4 Sezon został oficjalnie potwierdzony przez stację FOX :D nasz ulubiony serial ma wrócic
na ekrany we Wrześniu tego roku.


O super! Cieszę się, bo wiele rzeczy nie jest do końca wyjaśnionych. :] W ostatnim odcinku drugiego sezonu było pokazane jakieś laboratorium a w sezonie trzecim jakby zapomnieli o tym :| Także mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w czwartym sezonie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:46, 143872 napisał:

Czyli pierwszy odcinek zobaczymy we wrześniu czy będzie
dopiero wtedy kręcony?


Powróci na ekrany, czyli... będzie emitowany w Fox TV. Przynajmniej tak z tego wynika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:15, KOREKTBG napisał:

Ja tam lubię piosenki dedykowane temu serialowi są świetne


Mówisz o na przykład: Kaye Styles - Prison Break Anthem? :D Wiem wiem ta piosenka jest akurat niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować