Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczynamy pre-order GTA IV na PC

55 postów w tym temacie

YES YES YES! (Przytaczając słynną już sentencję byłego Premiera)
Jest to wręcz odpowiedź na moje pytanie do Akne xD
W końcu na gramie xP
Choć spodziewałem się taniej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrównana cena do poziomu gry :P (gdzieniegdzie taniej ;) Gta 4 jest zajebistą grą, którą przechodziłem z zapartym tchem przez wiele godzin. Polecam każdemu graczowi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 18:20, howereq napisał:

Bleh, nie kupujcie tego! To czyste zło! I czysta nuda, monotonność i powtarzalność. Dobranoc
i miłych snów dla GieTeA playarz.



Ciekawa jaka monotonność i nuda?...
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 18:23, Isoft napisał:

> Bleh, nie kupujcie tego! To czyste zło! I czysta nuda, monotonność i powtarzalność.
Dobranoc
> i miłych snów dla GieTeA playarz.


Ciekawa jaka monotonność i nuda?...
Dobranoc.


Nie no, Ciebie ta gra widzę ciekawiła, ale mnie schematy /pojedź/zabij/, /pojedź/rozwal/goń tych co nie zginęli/, /pojedź/zabij uciekających/ nudzą. Chociaż to pewnie wina GTA : SA w które grałem zaraz przed zaczęciem czwórki,a z resztą dresiarsko-ruskie klimaty średnio mi podchodzą, wolę coś w stylu właśnie SA albo Mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 18:27, Dzikq napisał:

A co z EK ?:P


Dołączam się do tego pytania. Co z edycją kolekcjonerską? Coś nie wierzę aby najbardziej oczekiwana gra na pc nie doczekałą się edycji kolekcjonerskiej (Przecież to czysty biznes :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIESAMOWICIE bawią mnie dzieciaki, które krytykują GTA IV nie widziawszy tej gry na oczy.
@howereq - niezwykle bystra analiza rozgrywki serii GTA. Gdybyś grał w "czwórkę" chociaż 5 minut wiedziałbyś, że ta gra nijak ma się do "dresiarsko-ruskich" klimatów, nawet jeśli główny bohater jest Rosjaninem.
Zresztą, co się będę denerwował. I tak każdy kto narzeka będzie za miesiąc bił się w pierś i zachwycał nowym dziełem R*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie gra tania nie jest a zagrać chce każdy, oby nie było ja z GTA SA bo przynajmniej w moim otoczeniu nie było nikogo z orginalną wersją gry (oproóz mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować