Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczynamy pre-order GTA IV na PC

55 postów w tym temacie

Jak na Gram.pl to drogo, i te wirtualne $ powoli stają się tylko miłym dodatkiem przy rejestracji gry, i nic więcej. Na początku wiadomo było po co są wirtualne PLN, a teraz nawet tą grę kupię w pre orderze taniej, i wysyłka taniej, a nadodatek teraz żeby wysyłka była free to 400,- trzeba dać, cała idea sklepu pada na p..... Pamiętne powstanie sklepu, i weekendowe promocje na wykorzystanie wirtualnych PLNów heh co miłe się kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupie na święta na xboxa... Mój PieC niestety godnie tej gry nie uciągnie :/ A cena na gram też jakoś mało zachęcająca by kupić coś w co musiałbym grać w niskiej rozdzielczości na niskich detalach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne GTA nie będzie dostępne na PC według mnie. Dlaczego? Bo znowu wyjdzie na to, że tylko ułamek ludzi kupi orginała, a na następną część piraci będą czekać... Byle do premiery PC. Patrząc z perspektywy ubicia jak największej kasy, no po prostu nie opłaca się, a zawsze jakiś tam pirat pewnie kupi konsole specjalnie dla tej gry, jeśli będzie pewny, że inaczej nie pogra.

No i co z tego, że gra na PC wyszła z dużym opóźnieniem. GTA była górą, jest i pewnie będzie wśród konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtusie warto kupować w stosunku do gram.pl tylko wtedy, kiedy zależy nam TYLKO na cenie(i jak gry kupujemy naprawdę hurtowo). Wirtus mnie zawiódł dwa razy, bo albo to oni źle zaadresowali(poszła do sąsiada u dołu, w dodatku perfidnie tam jego adres był, chociaż w zamówieniu był mój(cyferka różnicy)!), albo w ogóle nie wysyłali 2 tygodnie, aż dostałem zomga, że coś przyszło. Gry tam to kupować tylko w większych ilościach, bo pojedyncze tytuły to wg. mnie na gram.pl, przynajmniej dla mnie są póki co niezawodni w kwestii szybkości, a 10zł różnicy to nie jest majątek... : P

Do SA się przysiąść zbytnio nie mogłem, ale do IV to już na pewno to zrobię. W końcu jakiś solidny tytuł, w którego nie smakowałem od dawna.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M16mKies - Człowieku, żeby Ciebie uświadomić to napiszę, że przeszłem tą grę. Sprawdź sobie gamertag: howereq . A te ich dzieło to nie tylko w moich oczach monotonny badziew, przy którym trzymała mnie tylko chęć zakończenia gry i zobaczenia końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:32, howereq napisał:

M16mKies - Człowieku, żeby Ciebie uświadomić to napiszę, że przeszłem tą grę. Sprawdź
sobie gamertag: howereq . A te ich dzieło to nie tylko w moich oczach monotonny badziew,
przy którym trzymała mnie tylko chęć zakończenia gry i zobaczenia końca.


chyba "przeszedłeś"...

a co do newsa, szkoda gadac i tak w pierwszym lepszym media markcie/saturnie gra bedzie dostepna ~2dni przed premiera karajowa no i taniej o jakies 15 pln, zawsze tak jest. Sieci wola zaplacic kare za wczesniejsza sprzedaz i miec porzadny utarg. A kurierow gram''u nawet nie wypada komentowac, bo same niecenzuralne slowa cisna sie na usta... no i te nic nie warte wPLN''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:12, Damianuss1 napisał:

I tak dobrze, że nie kosztuje 200zł jak SA na początku, a wy jeszcze marudzicie -.-.


A nie mamy powodów? Wymienię dwa najprostsze i najbardziej oczywiste:
- cena jest wyższa od przeciętnej ceny gry premierowej;
- na grę już trochę czekamy.
To, że SA kosztowało, ile kosztowało w żaden sposób nie usprawiedliwia wysokich kosztów zakupienia GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kupie na święta na xboxa... Mój PieC niestety godnie tej gry nie uciągnie :/ A cena na gram też jakoś mało zachęcająca by kupić coś w co musiałbym grać w niskiej rozdzielczości na niskich detalach :P"


Zrobię podobnie..... i w sumie wszyscy już GTA IV zaliczą już w listopadzie, a ja dopiero na święta :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:09, juve-fan-sebek napisał:

Na jakąś fajną Edycje Kolekcjonerską to ja bym nie liczył w końcu Cenega jest wydawcą
:/


Dość głupie to było, Cenega jest wydawca Kings Bounty a EK jest moim zdaniem wypasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:54, DJ Szlafrok napisał:

A nie mamy powodów? Wymienię dwa najprostsze i najbardziej oczywiste:
- cena jest wyższa od przeciętnej ceny gry premierowej;

No niestety nie wszystko musi kosztować do tych 99zł

Dnia 22.10.2008 o 19:54, DJ Szlafrok napisał:

- na grę już trochę czekamy.

Nawet rok nie minął to i tak dobrze.

Dnia 22.10.2008 o 19:54, DJ Szlafrok napisał:

I znowu piraci będą mieli zarobek to mnie wku**** zaczyna !!

life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:25, Kili54 napisał:

I znowu piraci będą mieli zarobek to mnie wku**** zaczyna !!


Hmmm...w sensie, że nie zapłacą nic a będą grać ?
Trudno się mówi i gra się swoje.....bo co zrobisz ?

Co do ceny, mogłaby być niższa ale z tym też nic nie zrobimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 19:54, DJ Szlafrok napisał:

> I tak dobrze, że nie kosztuje 200zł jak SA na początku, a wy jeszcze marudzicie
-.-.

A nie mamy powodów? Wymienię dwa najprostsze i najbardziej oczywiste:
- cena jest wyższa od przeciętnej ceny gry premierowej;


Ale zauważ, że gra jest po angielsku a gry po angielsku są zawsze droższe. Gta san andreas na początku kosztowało 200zł ale w wersji angielskiej. Gdy weszła na rynek po polsku od razu staniała do 89zł więc patrząc pod tym względem nie całe 150zł (cena sugerowana - nigdzie nie widziałem tej gry po takiej cenie) za gre angielską to wcale nie jest tak dużo. A i tak zapewne nigdzie tej gry po tyle nie będzie. Zapewne w media markcie bedzie 119zł. :-)

Dnia 22.10.2008 o 19:54, DJ Szlafrok napisał:

- na grę już trochę czekamy.
To, że SA kosztowało, ile kosztowało w żaden sposób nie usprawiedliwia wysokich kosztów
zakupienia GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować