Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spieszmy się ratować gry, tak szybko znikają...

68 postów w tym temacie

Od czasu do czasu jakiś ... czas temu smęciłem, że nigdzie nie mogę nabyć jakiejś starej gry, w którą z chęcią bym pograł, a której nie można już dostać w żadnych sklepie internetowym. Przydałoby się odświeżyć wiele świetnych i starych tytułów ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 21:19, Piotr Drobina napisał:

Deus Ex mniam mniam :)
Nawet sobie ludzie sprawy nie zdajecie jak teraz trudno dorwać Freespace ;(
Na szczęścierusza Good Old Games!
www.gog.com

ale gog.com ma dość nowe gry, tu raczej chodzi o starsze, pre-95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę gadacie w więlszpści o wmiarę nowych tytułach... ach te czasy mego pierwszego kompa gdzie królował centurion, wolfpack, zak mckracken dkk kknd i inne znamienite tytuły o których większość już nie pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia, Another World, Bionic Commando, Super Mario Bros., Sonic, Metal Gear, Settlers, Warcraft, Starcraft... można by dalej wymieniać, ale z tych starych tytułów tylko te mi do łba wpadły.
Z nowych produkcji to na pewno Bioshock, Gears of War też według mnie zasługuje na miejsce w klasykach, jako przełom w dziedzinie strzelanin (stop&pop zamiast run&gun), Prince of Persia: Sands of Time (za kontrolę nad czasem i przełom w dziedzinie platformówek)
^
^
^
Te gry według mnie na 100% zasługują na znalezienie się w tym muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się udało znaleźć płytę z Wacki: Kosmiczna Rozgrywka. Damn, taki prosty absurdalny humor. A czy to nie w Targecie wprowadzono jako taki handel tzn. broń i wyposażenie za kasę? No to jednak coś się grze należy! :D A i co można w muzeum umieścić? Sniper Elite, jedyny symulator snajpera:)
Coś jeszcze? Damn, moja pamięć nie jest tak potężna żeby coś takiego pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawy projekt, mam nadzieję że te zasoby będą udostępnione nieodpłatnie. Chyba każdy by chciał pobrac klasyki i znów w nie zagrać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear 1, 2: Solid Snake, Metal Slug, Little Big Adventure, Tetris, Mario... takich gier można wymieniać w nieskończoność. Oby im tylko starczyło miejsca w tym muzeum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować