Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Far Cry 2 (X360, PS3, czyli tylko na konsole)

60 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 15:30, Orteos napisał:




Fajnie fajnie... A gdzie kupiles ? xD



AD.1
Oczywiście na allegro.

AD.2
Co do grafiki, to powiem tak że tego "chrupania" nie jest dużo raczej śladowe ilości ( ale nie powiem dokładnie nie znając całej gry ) ale nie da się ukryć że się zdarzają. Ale dzięki tak wielkiej lokacji i tak wspaniałej grafice nie zauważamy tego gdyż skupiamy się na "podziwianiu widoków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... Odkąd przeczytałem recenzje w Clicku cały czas kusi mnie żeby pójść do sklepu i kupić :P Akurat mam pełno kasy... Poczekam aż przejdę GTA4 :) Może gra na dodatek stanieje. Jeszcze pytanko - czy gra jest trudna jak dla konsolowego newbie? Czy nie zeżre mnie zaraz na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie kinowa wersja.

Steel Dogg=> Z premierą tejże gry jest straszny zamęt przez Ubi polska. Wersja PC ma premierę 7 listopada, jednak nie wiem nic o wersji na konsolę, chociaż raczej będzie ta sama data. Na wcześniej bym nie liczył ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na konsole już jest od kilku dni .Przesuw tylko na PC ,chyba ,że świta polska wersja na konsole ,to możliwe ,że też przesuną ,co nie zmienia faktu ,że taka Ultima już grę sprzedaje a ludzie z mojej FL grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano masz rację. Kupic w Polsce już można od jakiegoś czasu, ale nie wiem czy to zasługa naszego wydawcy. Jednak ta obsuwa dotyczy polskiej wersji. No nic, ładny start Ubi w Polsce, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdą chwilą granią w tą grę, szczęka opada mi coraz niżej. Powiem że Normal nigdy nie przysporzył mi tyle adrenaliny co ten w FC 2. Czy ktoś z tu obecnych ma już więcej niż 4 trofea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie źle, gra nie doczytywuje mapy, przynajmniej się jeszcze z tym nie spotkałem. Co do loadingów to po prostu trwają chwilkę dłużej niż w innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 07:22, Hustlazz napisał:

Nie, nie źle, gra nie doczytywuje mapy, przynajmniej się jeszcze z tym nie spotkałem.
Co do loadingów to po prostu trwają chwilkę dłużej niż w innych grach.



Tzn loadingi trwają trochę dłużej niż w pierwszym Far Cry''u (przy wczytaniu zapisanego stanu gry) czy dłużej niż w Gothiku 3? :P Nie, no żartuję. Czyli chodząc sobie po terenie gry mapa się nie doczytuje a, loadingi są tylko wtedy gdy wczytuję grę ewentualnie misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, na przykład loading (saveing) zobaczymy zmieniając opcje np. czułość gałek, jasność etc. Oczywiście wczytywanie jak i zapisywanie stanu gry trwa nieco dłużej. Aha i chciałbym sprostować 1 rzecz odnośnie multi. Mapy nie zawsze trzeba ściągać żeby pograć, widocznie ja gdy zacząłem grać trafiłem na serv. na którym mapa była zrobiona przez kogoś wiec musiałem ją ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie ceny gry. Widziałem rewelacyjną ofertę FC2 za 165 zeta czy 169 (już nie pamiętam) plus niezbyt wysokie koszty przesyłki. To była wersja XBOX360. Jak na nowość tanio. Czy widzieliście gdzieś może FC2 na PS3 za cenę mniejszą niż 180 zł? Chodzi mi o sklepy int. lub aukcje ze sklepów (nie poszczególnych osób, bo to jednak może być niewypał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do autora:P Gierka jest naprawde taka dobra ,ze oplaca sie wydac to 180zl? czy lepiej zaczekac i kupic gearsow II? Predzej czy pozniej i tak kupie FC2 ale prosze o opinie;)

i pytanko co do TV grasz na kineskopowym czy lcd??X mocno sie grzeje podczas grania:P??

Wiem ze glupie pytania ale coz;P jestem dociekly ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 - Hymmm.... nie wiem czy region free, ponieważ mam pre-order z Anglii bodajże.

Ad.2 - Nie zdarzają się, chodź jak zapylałem "furką" przez tą dziką puszczę to w pewnym momencie na pół sec. pojawił się loading, chodź to nie dziwne przy tak dużej lokacji. Co do draw-distance, to powiem tak jak stanę na wzgórzu to widzę na odległość całej mapy nic co dosięga mój wzrok nie jest zamazane i to mnie cieszy, np. dzisiaj widziałem zachód słońca ;)

Ad.3 - http://allegro.pl/search.php?string=Farcry+2&from_showcat=1&category=28388&country=1
http://allegro.pl/search.php?string=Far+cry+2&category=28388&buy=0&new=0&pay=0&per sonal_rec=0&from_showcat=1&country=1

Ad.4 - Gierka jak dla mnie rewelacyjna, chodź już z każdą chwilą grania, ukazują się wady (no ale wszystkiego mieć nie można). O tym i owym napisze za parę dni w moim gramsajcie ;). Jeśli lubisz widok z oczu, realistyczny wygląd i ciekawe opcje leczenia... oraz parę gadżetów to polecam w 100%. Ja dałem za grę 185zł ale widzę już ją za 170zł więc niedługo będzie tańsza. Telewizor mam LCD 32'' LG HDready.... ale na wejściu Full HD ;D (czyli wszystkie gry które obsługują ten standard chodzą u mnie w FULL ;P). PS jak to PS grzeje się ale na szczęście jest w takim miejscu że ma non stop swobodną wymianę powietrza.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie jakiejkolwiek gry z mojego gramsajta, nie krępujcie się i pytajcie, chętnie pomogę.


peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować