Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Far Cry 2 (X360, PS3, czyli tylko na konsole)

60 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2008 o 21:55, Hustlazz napisał:

Nie mam pojęcia, nie mam problemów z angielskim wiec wystarcza mi wersja którą mam.


Tez nie mam xD :P Pytam z ciekawości. Chociaz fajniej miec pl napisy. Wszystko byle nie polski dubbing !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 14:14, Orteos napisał:

mam pytanko

Jak zabijac po cichu z maczety bo zawseze jak sie zakradam do goscia od tylu i go zabijam
to zaraz wszyscy mnie widza... help



Nie da się "po cichu" po prostu musisz odciągnąć jak najdalej napastnika tak aby reszta go nie usłyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś "przyszła" mi gra i pograłem jakieś 1,5h więc coś nie coś mogę o tej grze powiedzieć.

Wiele osób (głównie PCtowców) narzeka na tą grę i wytyka same minusy. Piszą lub mówią, że respawn przeciwników jest szybki nawet bardzo. Ja nie doświadczyłem jeszcze żadnego respawnu choć specjalnie przespałem się w łóżku tyle by minęły dwa dni...Nie wiem może potem to się nasili ale w każdym razie póki co dementuję tą plotkę ;) Po drugie piszą jak durna i upierdliwa jest walka z przeciwnikami. Ja jakoś tego nie zauważyłem; strzelając podstawowym karabinem wystarczy 6-7 strzałów w korpus i jeden w głowę by klient padł trupem. Niektórzy fantazjują, że muszą wystrzelić cały magazynek...no jasne. Jak by się dobrze postarać to jednym magazynkiem sprzątnę z 15 gości.

Kolejna sprawa grafika, tu akurat narzekań nie zauważyłem. I w sumie nic dziwnego. Grafika jest ekstra, ale myślę, że z PS3 można wyciągnąć jeszcze dużo lepszą (pamiętacie God of War 2 na PS2?). Megamasakryczne są zmiany pór dni. Takiego czegoś jeszcze nigdzie nie widziałem, każda godzina (może nawet każda minuta) to inny kolor nieba, zaciemnienia itp, dla mnie bomba :) Woda też wygląda nieźle, ale mogło być lepiej. Jeszcze nie grałem podczas deszczu czy jakiejś burzy piaskowej, więc do końca nie wiem jak wygląda ta gra.

Póki co znalazłem tylko jedną rzecz, która mi się nie spodobała, a mianowicie to to, że nie mogłem przestrzelić opony w aucie. Szkoda.

No i teren wcale nie jest taki wielki, żeby ciągle trzeba było śmigać autem. Myślę, że większość misji przejdę na piechotę.

Tak wstępnie to bym dał grze 9/10 z racji tego, że tak naprawdę nie wnosi niczego rewolucyjnego do FPSów, ale jest (na konsolach-przynajmniej PS3) po prostu świetna. Gdy stanieje (a dzieje się to szybko, już jest po 170 zeta) warto kupić - kto jeszcze nie kupił. Teraz uważam, że warto się wstrzymać, ale tylko ze względu na to, że szybko cena może opaść i można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:25, Sarturias napisał:

Dziś "przyszła" mi gra i pograłem jakieś 1,5h więc coś nie coś mogę o tej grze powiedzieć.

Wiele osób (głównie PCtowców) narzeka na tą grę i wytyka same minusy. Piszą lub mówią,
że respawn przeciwników jest szybki nawet bardzo. Ja nie doświadczyłem jeszcze żadnego
respawnu choć specjalnie przespałem się w łóżku tyle by minęły dwa dni...Nie wiem może
potem to się nasili ale w każdym razie póki co dementuję tą plotkę ;) Po drugie piszą
jak durna i upierdliwa jest walka z przeciwnikami. Ja jakoś tego nie zauważyłem; strzelając
podstawowym karabinem wystarczy 6-7 strzałów w korpus i jeden w głowę by klient padł
trupem. Niektórzy fantazjują, że muszą wystrzelić cały magazynek...no jasne. Jak by się
dobrze postarać to jednym magazynkiem sprzątnę z 15 gości.

Kolejna sprawa grafika, tu akurat narzekań nie zauważyłem. I w sumie nic dziwnego. Grafika
jest ekstra, ale myślę, że z PS3 można wyciągnąć jeszcze dużo lepszą (pamiętacie God
of War 2 na PS2?). Megamasakryczne są zmiany pór dni. Takiego czegoś jeszcze nigdzie
nie widziałem, każda godzina (może nawet każda minuta) to inny kolor nieba, zaciemnienia
itp, dla mnie bomba :) Woda też wygląda nieźle, ale mogło być lepiej. Jeszcze nie grałem
podczas deszczu czy jakiejś burzy piaskowej, więc do końca nie wiem jak wygląda ta gra.


Póki co znalazłem tylko jedną rzecz, która mi się nie spodobała, a mianowicie to to,
że nie mogłem przestrzelić opony w aucie. Szkoda.

No i teren wcale nie jest taki wielki, żeby ciągle trzeba było śmigać autem. Myślę, że
większość misji przejdę na piechotę.

Tak wstępnie to bym dał grze 9/10 z racji tego, że tak naprawdę nie wnosi niczego rewolucyjnego
do FPSów, ale jest (na konsolach-przynajmniej PS3) po prostu świetna. Gdy stanieje (a
dzieje się to szybko, już jest po 170 zeta) warto kupić - kto jeszcze nie kupił. Teraz
uważam, że warto się wstrzymać, ale tylko ze względu na to, że szybko cena może opaść
i można zaoszczędzić.


racja opon niemorzna przestrzelić ale reszta żeczy jest bardzo realistyczna np. jak zajechałem daleko za mape na pustyni to mi się benzyna skończyła ;) widziałem burze piaskową i myśle że mogli ją troche bardziej dopracować jest bardzo mała widoczność i łatwo z jakiegoś klifu spasć. ogólnie gierka ekstra jedyne co mnie czasem irytuje to to że jak strzelam z snajperki to czasem wystarczy strzelić w nogę i gościu pada martwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 07:58, Hustlazz napisał:

Nie dziw się że padają jak Kafki skoro niektóre snajperki mają duży kaliber.


Pierwsze słyszę, żeby ktoś umarł na miejscu po postrzeleniu go w nogę nawet z miniguna zainstalowanego w helikopterze...ja dopiero dzisiaj zdobyłem snajperkę i pobawiłem się nim tylko kilkanaście sekund. Chciałem zdjąć jednego gościa ale ciągłe mi uciekał, widząc, że go namierzam. Nawet mi się to spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Muiltiplayer''em w wersji na PS3. Mianowicie, kiedy chcę dołączyć do gry, bez przerwy wyskakuje mi komunikat o tym, że nie można znaleźć pasujących gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 18:03, Sarturias napisał:

> Nie dziw się że padają jak Kafki skoro niektóre snajperki mają duży kaliber.

Pierwsze słyszę, żeby ktoś umarł na miejscu po postrzeleniu go w nogę nawet z miniguna
zainstalowanego w helikopterze...ja dopiero dzisiaj zdobyłem snajperkę i pobawiłem się
nim tylko kilkanaście sekund. Chciałem zdjąć jednego gościa ale ciągłe mi uciekał, widząc,
że go namierzam. Nawet mi się to spodobało :)


Jakbym dostał ze snajpery 12.7 lub 13.1mm nawet w nogę, to wolałbym chyba umrzeć od razu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie klasy według was najlepiej ulepszać ? Mam 5 lev, 3 lev snajpera i jeden diament wolny i tak myślę nad granadierem/ komandosem.

Czy żeby zrobić osiągnięcie ,,Kula w Łeb" trzeba grać po stronie UFLL ?

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Zakupiłem kamuflaż i nie wiem gdzie o jest do odebrania , z reguły po kupnie broni wchodzę do budynku obok i odbieram broń ale mam problem z kamuflażem , nie widzę go w tym budynku , są jedynie same bronie ale nie widzę mojego kamuflażu.
Proszę o pomoc , gdzie on się znajduje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czy wszyscy nasi przyjaciele musza zginąć w 12 albo 13 misji ? I czy gdybyśmy poszli bronić kościół to coś by to zmieniło ?



Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 20:02, Albii napisał:

Spoiler

Czy wszyscy nasi przyjaciele musza zginąć w 12 albo 13 misji ? I czy gdybyśmy poszli
bronić kościół to coś by to zmieniło ?



Pozdr.


Spoiler

Niestety oni zginą tak czy owak. Ale niedługo będziesz miał innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gram obecnie farcry 2 na ps3!Mam problem na planszy o nazwie sediko gdzie musze uwolnic wieznia!Problem polega na tym ze zabijam wszystkich uwalniam wieznia rozmawiam z nim ale niechce zliczyc mi tej misji!Caly czas na mapie pokazuje sie uwolni wieznia w sediko!To jest 54% gry!Prosze pomozcie bo naprawde niewiem co robic!Z gory dziekuje


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem mianowicie jak wchodzę na multiplayer (gram na konsoli xbox360 i mam golda) i pisze mi jak chce pobrać jakąś nową mapkę np. Renaviste (mapka) , że z powodu ograniczeń profilu nie można przejść do następnej mapy. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem ostatnio gierkę z wymiany i jak na razie jestem z niej zadowolony, jest oczywiście kilka bardzo upierdliwych rzeczy(np. ciągły ostrzał ze strony patrolów, ciągle psujący się samochód, dużo odległości zleceniodawców misji od ich celów, czy też problemy z mapą), ale suma sumarum gra się w nią przyjemnie.
BTW. Gra ktoś jeszcze w multi na X360? Dobre jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować