Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remedy broni filmu Max Payne

21 postów w tym temacie

Czyli co, film jest do bani, ale ponieważ udało się go skończyć, jest świetny? (Oczywiście przejaskrawiam)
Ja już się zapowiedziałem, że na to pójdę. I żadna pochwała ani przygana z niczyich ust tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj mamy bardzo śmieszny przypadek - recenzenci mocno krytykują, ludzie chodzą masowo do kin a szef Remedy stwierdza, że film dorównuje Tomb Raiderowi... Z takimi sprzecznymi ocenami jestem na 100% pewny, że muszę ten film zobaczyć. Jeśli nie zrywałem włosów z głowy na "Jumperze" to i "Max Payne" mnie nie zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 23:53, szypek26 napisał:

Ja już się zapowiedziałem, że na to pójdę. I żadna pochwała ani przygana z niczyich ust
tego nie zmieni.


Też się wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kinowy Max Payne dostała mnóstwo bardzo krytycznych recenzji , sam niebawem wybiorę się do kina , aby się przekonać jak wielką ten film jest porażką. Aktualnie jestem nastawiony na rozczarowanie , aż tylu recenzentów nie może się mylić , ale mam jeszcze cień nadziei , że nie będę żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był już taki moment, że z powodu mnogich, skrajnie negatywnych opinii amerykańskiej prasy miałem dać sobie spokój i nie iść na Maxa Payne''a do kina. Jednak po krótszym przemyśleniu sprawy postanowiłem pozostać przy pierwotnych planach i teraz już nic nie powstrzyma mnie przed wizytą w Atlanticu w najbliższą sobotę. ;-)
Co ma być, to będzie. Film może nie mieć w sobie klimatu gry, ale jako film sam w sobie totalną kichą chyba nie jest. Także staram się nastawić pozytywnie, a resztę, jak zwykle zresztą, zweryfikuje czas.
A poza tym opinie innych opiniami, ale nie ma to jednak jak kierować się we własnych ocenach własnymi, osobistymi doświadczeniami. Z tego samego powodu zresztą postanowiłem zakupić Fallouta 3. Nikt nie będzie mógł mi zarzucić, że wieszam psy na czymś, czego na oczy nie widziałem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Maxa wczoraj na pokazie przedpremierowym w Wawie i muszę szczerze przyznać, że ten film jest naprawdę bardzo dobry! Jestem fanem gry Max Payne i uważam, że film na jej podstawie wyszedł znakomicie i posiada ten wyjątkowy klimat:) Są dwie rzeczy, do których mam pewne zastrzeżenia: po pierwsze, trochę za mało strzelaniny; po drugie, jak dla mnie film był za krótki (akcja dzieje się jakby za szybko, gdyby film trwał o godzinę dłużej, na pewno było by lepiej). Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z tego filmu i zarazem dumny, że mogłem go obejrzeć:) Kiedyś zaopatrzę się w kopię na blu-ray''u:) Pozdrawiam gramowiczów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 10:31, Adek48 napisał:

Oglądałem Maxa wczoraj na pokazie przedpremierowym w Wawie i muszę szczerze przyznać,
że ten film jest naprawdę bardzo dobry! Jestem fanem gry Max Payne i uważam, że film
na jej podstawie wyszedł znakomicie i posiada ten wyjątkowy klimat:) ...


No i na takie właśnie opinie czekałem ... i nadal czekam. ;-)
Utwierdzają one człowieka w przekonaniu, że wypalone już umysły co niektórych recenzentów nie potrafią już docenić naprawdę udanego filmu, wszędzie doszukując się wad i wychwalając jedynie melodramaty od Eastwooda. ;-P
A że może nie być klimatu MP ... jakoś się to przeżyję. W końcu nie jest to film odwzorowujący grę, tylko co najwyżej wzorowany na niej, niejako inspirowany nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:19, Dann napisał:

> Oglądałem Maxa wczoraj na pokazie przedpremierowym w Wawie i muszę szczerze przyznać,

> że ten film jest naprawdę bardzo dobry! Jestem fanem gry Max Payne i uważam, że
film
> na jej podstawie wyszedł znakomicie i posiada ten wyjątkowy klimat:) ...

No i na takie właśnie opinie czekałem ... i nadal czekam. ;-)
Utwierdzają one człowieka w przekonaniu, że wypalone już umysły co niektórych recenzentów
nie potrafią już docenić naprawdę udanego filmu, wszędzie doszukując się wad i wychwalając
jedynie melodramaty od Eastwooda. ;-P
A że może nie być klimatu MP ... jakoś się to przeżyję. W końcu nie jest to film odwzorowujący
grę, tylko co najwyżej wzorowany na niej, niejako inspirowany nią.


Heh a ja kiedyś czytałem reckę o filmie Beowulf. Według recenzenta film był przeciętny ale mi się bardzo podobał. Tak że nie słuchajcie to co mówią w gazetach itp. bo każdy ma swój gust.
A na Max Payne na pewno się wybiorę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:01, Half-Devil napisał:

Khasim Jumper to bajka, oglądnij sobie Ghost Ridera... Jakoś nie wierzę, że może być
coś gorszego od GR.


Mi tam akurat Ghost Rider bardzo sie podobal, wiec zdaje sie, ze to kwestia gustu. A na Maxa payna sie do kina wybiore z sentymentu do pierwzej czesci gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghost Rider tak tak oglądałem.. dobry nie powiem. Mogłby być troche dłuższy ale co tam.

co do MP nie ide do kina nie stać mnie :P kupuje za to gre :P nie nie nie MP tylko KBTL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Devil - obejrzałem Ghost Ridera, i bardzo mi się podobał, z wyjątkiem zaklęcia przywołującego na końcu,, które brzmiało śmiesznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Jumper nie był aż taki tragiczny... Gorszy (chociaż jak na jeden raz był niezłą, wakacyjną - ze względu na różnorakie umiejętności bohaterów i świetne efekty specjalne - rozrywką) był Wanted- Ścigani, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wiele opinii, na temat tej "egranizacji" i jedne wychwalają film pod niebiosa i głoszą, że to najlepsza ekranizacja gry komputerowej, inne nie zostawiają na filmie suchej nitki. Ja tylko czekam, aż w moim mieście w końcu będzie premiera i sam to zweryfikuje. Jak na razie do filmu jestem nastawiony pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować