Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 2 nie dla Niemiec

23 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 09:27, Sad Statue napisał:

Eee tam. A w Polsce sprzeda się w 500(w końcu u nas konsole ciągle leżą i kwiczą) egzemplarzach
pewnie, a i tak wydadzą ;P


ta sprzeda się w 500 a ściągnie w 5 tys. ;]
Myślę, że nie ma co przesadzać w tej chwili nie ma problemu by kupić konsolkę, choćby xbox360 w najtańszej wersji, raczej chodzi o mentalność ludzi, którzy chyba nie za bardzo chcą grać na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ręce opadają, tu nie wolno bo brutalność tam za dużo golizny a gdzieś wulgarny język a to że nie na pc i takie tam. Dobrze że mieszkam w polsce i ograniczenia co do zawartości gry nie istnieją, vide Wiedzmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie będzie blokady na ten kraj? Bo tak się cudownie składa, że mi wykrywa IP jako Niemiecki i niektórych rzeczy niedostępnych w Niemczech nie mogę na Live pobrać. Nie kumam dlaczego tak jest, skoro mieszkam w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 09:27, Sad Statue napisał:

Eee tam. A w Polsce sprzeda się w 500(w końcu u nas konsole ciągle leżą i kwiczą) egzemplarzach
pewnie, a i tak wydadzą ;P


Zdziwiłbyś się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze , mnie ta wiadomość bardzo cieszy. ;) Zgodnie z zasadą: ''''Nie dla psa kiełbasa'''' , druga część Gears of War nie pojawi się w niemczech. ;) Każdy kraj ma to na co sobie zasłużył , a niemcy najwyraźniej nie zasługują na taką wspaniałą grę jaką z pewnością będzie Gears of War 2 i całe szczęście , bo pewnie duża część graczy stamtąd , będzie sprowadzać ten tytuł właśnie z Polski. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko oznacza to, że wszelkie dodatki do GoW2 z Live''a nie dadzą się ściągnąć z adresów IP w naszym kochanym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R4v - jeśli kupisz grę w dzień premiery, to pewnie DLC nie będzie jeszcze zbanowane. Ja sam mam ogromną nadzieję, że uda mi się ściągnąć chociaż te 5 map...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tez to odczujemy, bo mimo ze w Polsce takich problemow nie ma, to niczego do tej gry z XBL nie pobierzemy, co ma bana u Niemcow, ma i u nas (IP). Vide Duke Nukem 3D na XBLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem na necie że Gears of War 2 nie ma być dla Niemiec ale i dla Japonii.

Nie wiem ile w tym prawdy ale skoro to kraje same decydują to ich sprawa czy chcą te gry w ich kraju. To bardziej powinni zakazać GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tez to odczujemy, bo mimo ze w Polsce takich problemow nie ma, to niczego do tej gry z XBL nie pobierzemy, co ma bana u Niemcow, ma i u nas (IP). Vide Duke Nukem 3D na XBLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak dla mnie powinno być poprostu ograniczenie wiekowe i tyle a nie zakaz ogólno krajowy, bez sensu, jeśli jest się dorosłym to odpowiada się samemu za siebie ... nie? :)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 09:27, Sad Statue napisał:

Eee tam. A w Polsce sprzeda się w 500(w końcu u nas konsole ciągle leżą i kwiczą) egzemplarzach
pewnie, a i tak wydadzą ;P


Wiesz, to brzmi śmiesznie, ale w rzeczywistości jest to żałosne.

Na zachodzie konsole biją rekordy sprzedaży, a w Polsce nadal jesteśmy wstecz. To jednak się zmienia "in plus", także dzięki takim pozycjom jak Gears of War. Premiera drugiej odsłony kontynuacji hitu od ekipy Epic Games od początku była jedną, wielką niewiadomą. Jak wiemy Niemcy słyną z tego, że mają dość rygorystyczne postępowanie z grami i ich klasyfikacją wiekową i dla tego kraju brak Gears of War 2 to wielka strata. Cóż, gracze z Niemiec muszą zacząć bawić się w import z Polski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować