Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plaga zombie w WoW-ie

47 postów w tym temacie

Od każdej gry oczekuje się czegoś nowego, pewnych urozmaiceń. Blizzard w WOTLK właśnie podaje nam na tacy nie jedną taką rzecz. Mam nadzieję, że to wypali i wszyscy będą zadowoleni i znowu uzależnieni od WOWa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za miesiąc, pograłem, jedną z postaci dociągnąłem do prawie 65 lvl i odinstalowałem.
Co ja przez te prawie 3 lata w tej grze widziałem ? Nie wiem. Dodatek tez nic nie zmieni to będzie ciągle ten sam WoW - czyli praca na taśmie - więcej expa, więcej leveli, więcej honoru, więcej itemków. "Nowa technologia przeobrażeń" to po prostu kolejne marketingowe mydlenie oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowa technologia przeobrażeń" to chyba jakiś bełkot marketingowy, "nowa technologia" we Wracie to pojazdy, jeśli już. Co nie zmienia faktu, że pre-order od dawna złożony.
Mythal - myślę, że producenci innych MMORPG chcieliby ich gry "umierały" tak jak WoW. Faktycznie, pada na pysk już od dawna, tylko tych graczy jakoś przybywa. Cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> KaPe
Graczy przybywa, bo to jest rozszerzająca się plaga ''zombie'' na niezainfekowanych. Wyleczeni odkładają WoWa na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:34, Mythal napisał:

Blizzowi już nawet plaga nagich elfek nie pomoże. Wow umiera, i te


Skoro WoW umiera mając 11 milionów aktywnych użytkowników to co w takim razie powiedzieć o innych MMO?

>zombie chyba symbolizują dekadencje i ogólny brak pomysłów w ekipie zamieci.

Jeśli pojawianie się nowych elementów nazywasz brakiem pomysłów to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:34, Mythal napisał:

Blizzowi już nawet plaga nagich elfek nie pomoże. Wow umiera [...]


Popieram... W WoW''a nie grałem zbyt długo (tylko liznąłem trial i trochę na koncie kolegi) , gdyż... A no właśnie. Najpierw od WoW''a odrzucała mnie tylko mechanika gry (czyt. exp, exp, exp...), abonament i to, że ważną rolę grały itemy... No i podział na serwery. Balans był jeszcze w zasadzie dobry. Ale po ostatnim update... To dla mnie kopanie własnego grobu - całe zbalansowanie klas diabli wzięli (vide Paladyn) , mechanika gry się posypała... Przez WotLK pewnie "pozamrażają" się dawniejsze, mało dochodowe instancje, bo większość "doświadczonych graczy" rzuci się na kraj Arthasa , znowu (jak to było kiedyś z rouge''ami) przeważająca większość graczy będzie grać Death Knight''ami... A, racja - dodali jeszcze fryzjera >< Dla mnie to był zawsze obiekt kpin w MMO, bo nikt nie traktował tego "realnie" , jedynie jako udziwnienie... No, ale widać się myliłem.
Zawsze universum Warcrafta uwielbiałem, dlatego też WoW''a spróbowałem. Jednak dla mnie klimat to za mało, żeby płacić co miesięczny "haracz" za... Za rozrywkę, za grę.
Kiedyś myślałem na poważnie nad WoW''em (w końcu porzucę PC na korzyść Mac''a, a WoW jest multiplatformowy...) , ale jeśli nowe updates będą szły w tym kierunku, co ten ostatni, to ja serdecznie za WoW''a podziękuję :)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW:
1. nudny mimo że grałem w niego prawie 3 lata (bo nie było lepszej alternatywy), wiem co było po dwóch godzinach siedzenia i grania taki jakby letarg i nawet PvP nie pomagało ;)
2. farmersko nudny - zawsze czekałem na max level i dopiero zaczęła się nuda z repą mimo że można było śmigać po fajnych instach i raidach (jedyny plus to ciekawe taktyki na bossów ale siedzieć nie wiadomo ile godzin i cikać jeden raid to porażka)
3. WoWowe przepraszam za wyrażenie "zombii" - buahahhahahah gdzie tu klimat rozkładu i brzydoty jakim każdy "szanujący" się zombiii powinien się charakteryzować?? porażka po prostu
4. plaga zombii jak dla mnie = plaga zwyroli no lifów grających w nudnego, cukierkowatego i bądź co bądź JUŻ brzydkiego WoWa (się teraz larum podniesie że gra stara i takie tam i że blizzard wprowadził ulepszenia graficzne.... litości ..... gra wymaga nowego silnika jak na obecne czasy)
5 na szczęście jest alternatywa .....WAR :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WoW:
> 1. nudny mimo że grałem w niego prawie 3 lata (bo nie było lepszej alternatywy), wiem
> co było po dwóch godzinach siedzenia i grania taki jakby letarg i nawet PvP nie pomagało
> ;)
Po co się męczyłeś? Trzeba było sobie książki poczytać, pieniążki na konto, może wtedy był byś szczęśliwszy.
Podziwiam twój heroizm po 2 godzinach byłeś znudzony a musiałeś "przegrać" tysiące przez te 3 lata.

> 2. farmersko nudny - zawsze czekałem na max level i dopiero zaczęła się nuda z repą mimo
> że można było śmigać po fajnych instach i raidach (jedyny plus to ciekawe taktyki na
> bossów ale siedzieć nie wiadomo ile godzin i cikać jeden raid to porażka)
Jeśli twoim mózgiem są addony to faktycznie nie jest ciekawy ... follow the arrow?

> 3. WoWowe przepraszam za wyrażenie "zombii" - buahahhahahah gdzie tu klimat rozkładu
> i brzydoty jakim każdy "szanujący" się zombiii powinien się charakteryzować?? porażka
> po prostu
lol W wowie są zombii, a nie "zombiii", to może stąd ta pomyłka. Choć ja widze, że zombie w wowie sie rozkladaja i za piękne nie są, ale ty wiesz lepiej pewnie, przecież tyle lat zmarnowałeś w nudnej grze.

> 4. plaga zombii jak dla mnie = plaga zwyroli no lifów grających w nudnego, cukierkowatego
> i bądź co bądź JUŻ brzydkiego WoWa (się teraz larum podniesie że gra stara i takie tam
> i że blizzard wprowadził ulepszenia graficzne.... litości ..... gra wymaga nowego silnika
> jak na obecne czasy)
Silnik jest świetny, jedyne czego wymaga to uszczegółowienia modeli.

> 5 na szczęście jest alternatywa .....WAR :D
Alternatywa czyli klon? Ta dziekuje: postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 12:03, Mr.M napisał:

Kiedyś myślałem na poważnie nad WoW''em (w końcu porzucę PC na korzyść Mac''a, a WoW
jest multiplatformowy...) , ale jeśli nowe updates będą szły w tym kierunku, co ten ostatni,
to ja serdecznie za WoW''a podziękuję :)

Lol. A inskrypcje, ulepszenia interfejsu, ladniejsze modele i tekstury? Widzę, że nie masz za bardzo pojęcia o patchu. I widzę, też, że nie grałeś wcześniej paladynem u którego wcześniej 3/4 skilli było bezużytecznych. Nareszcie zrobili go porządnie (i może odrobinę przepakowali).
To, że rogale się plują to standard. Kto by był szczęśliwy, że wyrósł mu godny przeciwnik, którego nie można tak prosto ownować. Zresztą i tak, myślę, że nowa itemizacja w Wotlk osłabi trochę retri palusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy ten event będzie przybierał na sile, czy ograniczą się do samych zombiaków.

A co do dyskusji WoW kontra WAR, to ciekawi mnie ilu z tych co teraz się tą grą zachwycają za 3 lata będzie narzekać "jakie to nudne, brzydkie, jak mogłem na to poświęcać czas bleee" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 12:23, VrOObel69 napisał:

5 na szczęście jest alternatywa .....WAR :D


Nie rozmieszaj mnie, WAR to klon wowa tylko podobno bardziej pod pvp (co dla mnie jest wielkim minusem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 11:34, Mythal napisał:

Blizzowi już nawet plaga nagich elfek nie pomoże. Wow umiera, i te zombie chyba symbolizują
dekadencje i ogólny brak pomysłów w ekipie zamieci.



Hehe ... również uważam, że coś w tym jest.
Ale to w sumie normalna kolej rzeczy, tak sobie myślę. Jak to kiedyś Ferdek powiedział: "Jedne kible upadają, a na ich gruzach powstają nowe miejsca pracy". :-P
Ja zrezygnowałem z dalszego grania w WoWa tak ze trzy miesiące temu (po dość długim obcowaniu z tą grą) i teraz nawet czołgiem mnie do niej nie zaciągną z powrotem. ;-)
Usunąłbym konto gdyby tylko się dało, a tak to wisi gdzieś tam sobie zamrożone niczym Tron Króla Lisha po wszech czasy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kozak40 ,Namaru tak samo mozna powiedziec o wowie ktory jest klonem mmosow ktore byly pierwsze jak everquest ,ultima , anarchy itp .

Mi na szczescie wowomania szybko przeszla (jakeis 3 miechy) . Nudy ,brzydota ,grind i biedny pvp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Blizzowi już nawet plaga nagich elfek nie pomoże. Wow umiera, i te


Skoro WoW umiera mając 11 milionów aktywnych użytkowników to co w takim razie powiedzieć o innych MMO?

>zombie chyba symbolizują dekadencje i ogólny brak pomysłów w ekipie zamieci.


Jeśli pojawianie się nowych elementów nazywasz brakiem pomysłów to współczuję.

Skoro WoW umiera mając 11 milionów aktywnych użytkowników to co w takim razie powiedzieć o innych MMO?

Hmmmm 11 milionow aktywnych kont a nie uzytkownikow, z czego moze gra polowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 12:47, Namaru napisał:

Lol. A inskrypcje, ulepszenia interfejsu, ladniejsze modele i tekstury? Widzę, że nie
masz za bardzo pojęcia o patchu.


ładniejsza grafika/interfejs nie zastąpią tego, co uznałem za skopane w WoW w tym patchu.

Dnia 23.10.2008 o 12:47, Namaru napisał:

I widzę, też, że nie grałeś wcześniej paladynem


Co nie oznacza, że nic o nim nie wiem :-)

Dnia 23.10.2008 o 12:47, Namaru napisał:

u którego wcześniej 3/4 skilli było bezużytecznych. Nareszcie zrobili go porządnie


Wiem... Ale chyba nie chodziło o to, aby nagle ten, kto gra na retri wymiatał (wybacz, ale pala vs 3 innych graczy = pala wymiata wcale mnie nie bawi :) ) , prawda? Ja myślałem,że chodzi o..ee.. balans, a nie zniszczenie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować