Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plaga zombie w WoW-ie

47 postów w tym temacie

@Do panów piszących że WAR to klon WoWa

Nie graliscie w ta gre i mowicie ze PODOBNO War to klon WoWa,tak?

A Wiecie ze PODOBNO slowo moze zabic? Podobno...

Zal mi dzieci ktorzy jak uslysza jakas zalosna plote i sieja ja po katach..

W warze nie ma zadnego zalosnego grindu quest itemow, nie ma farmy itemow, itemy nie graja takiej zalosnej roli jak w wowie, w warze nie trzeba byc no lifem zeby byc topem w scenariach (czyt. battlegroundach) badz reszcie pvp, w porownaniu do wowa w warze istnieje world pvp, w wowie jest to jeden wielki zal.pl

co najwazniejsze w tej grze przynajmniej jest porzadne pvp.. a wow? jedynie areny, ale reszta to juz sami wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 13:54, Arturle napisał:


Hmmmm 11 milionow aktywnych kont a nie uzytkownikow, z czego moze gra polowa.


jak aktywne to znaczy że opłacone i gracze graja na nim bo ja nie widzę sensu opłacać konto tylko po to by było aktywne ;s

Ps. ja mam 1 konto a gra na nim jeszcze brat wiec w moim przypadku 1 konto = się 2 osoby wiec liczba grających osób w WoWa może być znacznie większa niż liczba aktywnych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 14:06, TTBoS napisał:

Ps. ja mam 1 konto a gra na nim jeszcze brat wiec w moim przypadku 1 konto = się 2 osoby
wiec liczba grających osób w WoWa może być znacznie większa niż liczba aktywnych kont.


Co oczywiście jest nielegalne i niezgodne z licencją użytkownika... Chcesz coś jeszcze na ten temat powiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:09, Mr.M napisał:


> Ps. ja mam 1 konto a gra na nim jeszcze brat wiec w moim przypadku 1 konto = się
2 osoby
> wiec liczba grających osób w WoWa może być znacznie większa niż liczba aktywnych
kont.

Co oczywiście jest nielegalne i niezgodne z licencją użytkownika... Chcesz coś jeszcze
na ten temat powiedzieć? :)


Jak konto użytkuje się z innego pc ;s a ja chyba napisałem brat ?? czyli ktoś kto mieszka ze mną i korzystamy z 1 pc 1IP wiec powiedz mi gdzie jest łamane ?

Łamane by było jak bym grał ja i np jakiś typ na 2 końcu polski takie dzielenie się kontem jest nie legalne mistrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:06, Beza101 napisał:

W warze nie ma zadnego zalosnego grindu quest itemow,


Dla pewnosci zapytam - czy grales?


Jesli tak (a domyslam sie ze tak bo inaczej nie pisalbys rzeczy ktore napisales) to na czym polega tam gra PvE? Co gracz moze sam i co w grupie? Jak rozwija sie swoja postac? (pytam bo jeszcze nie mialem okazji sie z WARem zapoznac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 14:13, TTBoS napisał:


Jak konto użytkuje się z innego pc ;s a ja chyba napisałem brat ?? czyli ktoś kto mieszka
ze mną i korzystamy z 1 pc 1IP wiec powiedz mi gdzie jest łamane ?


Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że podawanie informacji do konta osobom trzecim (czyli nvm czy to brat czy ciotka, czy też jakiś Chińczyk zza Muru) jest nielegalne i zakazane w umowie/licencji użytkownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Beza101

War jest zbyt podobny do wowa, nie da się temu zaprzeczyć. Szczerze mówiąc to jedynie pvp na całych mapach robi jakieś wrażenie. Pozatym nic nowego - quest, exp, identyczne battlegroundy, itemy... co do zależności tych ostatnich to w sumie nie wiem ledwie 9 range miałem, ale zapowiadało się tak ja WoW. Pierwsze podobieństwo rzuca się już choćby w podziale Order-Chaos :) (BTW grywałem dużo w warhammera papierowego i stwierdzam ze ludzie chaosu są zbyt normalni :P )

A tak do wszystkich: Jeśli jesteś fanem WoWa nie spodoba ci się war nigdy. Jeśli zaczynasz MMO wybierz ten klimat, który Ci bardziej odpowiada, bo sama mechanika jest podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:20, Mr.M napisał:


>
> Jak konto użytkuje się z innego pc ;s a ja chyba napisałem brat ?? czyli ktoś kto
mieszka
> ze mną i korzystamy z 1 pc 1IP wiec powiedz mi gdzie jest łamane ?

Mogę się mylić, ale wydaję mi się, że podawanie informacji do konta osobom trzecim (czyli
nvm czy to brat czy ciotka, czy też jakiś Chińczyk zza Muru) jest nielegalne i zakazane
w umowie/licencji użytkownika :)


Nie czytałem do końca ale wiem że w takim przypadku nie ma to znaczenia bo dla blizza i tak zapewne to będzie 1uzytkownik no i dla mnie brat to nie 3osoba :< ciotka itd. już tak nawet kolega bo takim osobom bałbym się podawać hasło itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:28, szamanv napisał:

A tak do wszystkich: Jeśli jesteś fanem WoWa nie spodoba ci się war nigdy. Jeśli zaczynasz
MMO wybierz ten klimat, który Ci bardziej odpowiada, bo sama mechanika jest podobna...


Ja bym jeszcze dodał: jeśli lubisz otwarte PvP i nie cierpisz grindu, wybierz WARa. Jeśli natomiast interesuje Ciebie robienie codziennie 20-30 tych samych questów (bez przerwy takich samych) dla reputacji, złota, itemów, whatsoever, wtedy WoW może Ci się spodobać.
Jednak na dłuższą metę takie rzeczy naprawdę nużą jak mało co. PvP ma tą zaletę, że nigdy nie wiadomo co wykombinują inni ludzie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:45, Mr.M napisał:

A podawanie passów do konta innym jest zabronione. Finito.


Jest bezmyślne a nie zabronione.
Ale owszem, zgodnie z licencją nie można konta dzielić z drugą osobą (wyłączając rodzica/opiekuna i jedno jego dziecko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku: rozumiem, że to news o WoW''ie i głównie będą tutaj "Aaahhhh" i "ohhh" na temat samej gry jak i update''u (od fanów WoW''a), ale niech niektórzy nie piszą tylko pochwał na temat w/w gry a oczerniają inne... -.-
Tyczy się na temat podobieństwa Wara do WoW''a. WoW natomiast nie jest, z niczym podobny? To jest całkowity oryginał pod względem pomysłu? Idźcie przeczyścić to i owo u siebie, lub najbardziej będzie się Wam opłacać przeczytać więcej na ten temat.
Wracając do tematu Wara, preferuje on inną rozgrywkę niż WoW, a ściślej mówiąc jest to pvp, które stoi o parę poziomów jakości wyżej niż WoW''owe. Więc jeżeli ktoś lubi pve w dobrej jakości, to wybierze WoW''a, a jeżeli ktoś pvp to Wara... Proste według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr.M
więc rozdawanie passów do konta jest jak najbardziej legalne, blizz tylko radzi nie podawać ich ze względów bezpieczeństwa, nie czaje w ogóle jakimi kategoriami myślisz... ich nie interesuje czy ktoś rozdaje konto ale o to czy płacą im...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:36, AjKnowJu napisał:

Gdyby nie było WoW''a to nie mielibyście WAR''a i innych śmiesznych "nowych" mmorpg.


Made my day :D Gdyby nie klon DAoC''a i Everquesta, nie mieli byśmy gry która ma nieco podobny interface do WoW''a i scenariusze podobne do BG. Notabene gdyby nie było WoW''a i EQ, to może nie mieli byśmy fali MMORPG''ów w których rywalizacja sprowadza się do farmienia shining itamzów i trzepania leveli, a umiejętności i znajomość gry schodzą na drugi plan. I świat był by piękniejszy.

A dodatek do WoW''a, czy to z zombie, z kosmitami, czy z Mormońskim Chórem Tabernakulum, nie skłoni mnie do powrotu raczej. Nawet gdybym przestał grać w WAR''a, to raczej reaktywuję konto do jakiejś innej gry, AoC (chociaż z oporami) albo DDO. WoW był fajny przez parę miesięcy, ale im bliżej endgame, tym mnie bardziej nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować