Zaloguj się, aby obserwować  
PonuryZniwiarz1

Wywoływanie duchów - czyli jak wywołac ducha

152 postów w tym temacie

Witajcie!Opowiem wam jak wywołac ducha.A więc...Na początek musimy wnieśc do pomieszczenia koniecznie z lustrem(pomieszczenia z lustrem a nie obrazy)wszystkie obrazy Pana Jezusa i Maryji jakie mamy.Przy tym musi byc egzorcysta bo bez niego tego ducha nie wywołamy.O północy(koniecznie)musimy z tym egzorcystą podejśc do lustra ze świeczką i powiedziec np.:''''Wywołuję ducha Mojej babci''''.Można wywołac ducha każdej zmarłej osoby.I jak ten duch obok nas lub przez nas przechodzi to czujemy zimno na całym ciele.Ale po roku ten duch zabija człowieka.Dusi go.Ale człowiek nie czuje jak ten duch go dotyka tylko się dusi.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:12, Kolumb95 napisał:

Cicho ! xD. Fajny temat. A może ta ciocia zmarła z jakiegoś innego powodu? Po jakim czasie
zmarła od tego zabiegu z duchami ?

Moja ciocia zmarła po nie całym roku.Tak gdzieś 1,5 miesiąca przed rocznicą po zabiegu z duchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:23, Kolumb95 napisał:

/../

Może to nie było przez to. Być może była już starszą kobietą lub miała jakąś chorobę
(rak).

Bez kitu.Moja ciocia była zdrowa w dowkonałym stanie miała 42 lata.
88Bonzo powiem ci że ja nigdy nie oglądałem rozmów w toku i ne zamierzam oglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to całe wywoływanie duchów jest zwykłą głupotą...Bajki dla dzieci..

A tak na marginesie według mnie to człowiek który próbuje wywołać ducha, widzi to co chce zobaczyć, a nie to co jest naprawde...tak działa nasz umysł =)

Pozdrawiam

Ps: Skąd wiesz że ten duch "Dusi", skoro nie robiłeś tego sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:36, StaryCapiur napisał:

Ps: Skąd wiesz że ten duch "Dusi", skoro nie robiłeś tego sam ?

Bo u mojej cioci stwierdzono uduszenie,a też czytałem kiedyś o takim czymś na forum że te duchy duszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:36, PonuryŻniwiarz napisał:

> /../
>
> Może to nie było przez to. Być może była już starszą kobietą lub miała jakąś chorobę

> (rak).
Bez kitu.Moja ciocia była zdrowa w dowkonałym stanie miała 42 lata.
88Bonzo powiem ci że ja nigdy nie oglądałem rozmów w toku i ne zamierzam oglądac

A moja ciocia wywoływała duchy, i zmarła 70 lat po seansie, przedziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywoływanie duchów niestety jest sprzeczne z KK. To magia, która zresztą jest pochodną szatana...Wywoływanie duchów to najlepsza droga do opętania.
Skąd to wiem? Z religii :)
I ja w to wierzę.

HumanGhost
Sa, są...Ale faktycznie nie takie...
Tyle, ze są i to bardzo realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 19:23, HumanGhost napisał:

Nie da się wywołac duchów, bo duchów nie ma. Przynajmniej takich jak to zwykle mamy na
myśli po hollywoodzkiej papce z horrorów. ;]

Są duchy ale po wywołaniu ich niewidac .Można poczyc tylko jak przez ciebie przechodzi lub obok ciebie.Takie zimno jak by ktoś w ciebie dmuchał,ale to czuc na całym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:05, Patryk Mogilno napisał:

Tak jasne ciocia zmarła a ty teraz zakładasz o tym temat...chcesz się nas pozbyc czy
co hahaha

Nie zakładam tematu dlateko że ciocia zmarła XD.Tylko wywoływanie duchów jest bardzo ciekawe i założyłem taki temat mówiący o tym.Jak cie to nie interesuje to nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywołanie duchów... Zacznijmy od tego że duchy nie istnieją... Tzn... Istnieją, ale w filmach. Takich sci- fi, czy cośtam. Na tym można skończyć bo co tu jeszcze napisać. A tak poza tym. Po co to piszesz? Żebyśmy wypróbowali? Chyba nie. Nie widzę sensu w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować