Zaloguj się, aby obserwować  
PonuryZniwiarz1

Wywoływanie duchów - czyli jak wywołac ducha

152 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 15:27, squeglee napisał:

A to zdjęcie faktycznie wygląda na robione dla jaj, dużo przy nim śmiechu, i ta mina
śmieszna.
Nie kompromituj się.


Zawsze podziwiałem ludzi, którzy lepiej niż sam autor wiedzą co ktoś miał na myśli. :D

A co do duchów - wiadomo że istnieją - no bo kto by robił bad sectory na dyskach czy powodował blue screeny? Wiadomo że to siła wyższa, bynajmniej nie przyjaźnie nastawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:01, PonuryŻniwiarz napisał:

Witajcie!Opowiem wam jak wywołac ducha.A więc...Na początek musimy wnieśc do pomieszczenia
koniecznie z lustrem(pomieszczenia z lustrem a nie obrazy)wszystkie obrazy Pana Jezusa
i Maryji jakie mamy.Przy tym musi byc egzorcysta bo bez niego tego ducha nie wywołamy.O
północy(koniecznie)musimy z tym egzorcystą podejśc do lustra ze świeczką i powiedziec
np.:''''Wywołuję ducha Mojej babci''''.Można wywołac ducha każdej zmarłej osoby.I jak
ten duch obok nas lub przez nas przechodzi to czujemy zimno na całym ciele.Ale po roku
ten duch zabija człowieka.Dusi go.Ale człowiek nie czuje jak ten duch go dotyka tylko
się dusi.Pozdrawiam!


Zmień dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 20:19, squeglee napisał:

A to nie te zazdrosne pingwiny od Linuxa, albo jabłuszka z Macintosha? Myślałem, że to
one, a nie duchy.

No nie wiem, Linuksy i MacOSy mają swoje duchy, ale jest ich zdecydowanie mniej...

Dnia 24.10.2008 o 20:19, squeglee napisał:

Linuxa

Linuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:01, PonuryŻniwiarz napisał:

/.../Ale po roku
ten duch zabija człowieka.Dusi go.Ale człowiek nie czuje jak ten duch go dotyka tylko
się dusi.Pozdrawiam!

Dobre! Ale w takim przypadku pozostał Ci niecały rok życia! Wcześniej o tym nie pomyślałeś? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie na początku byłem całkowicie sceptyczny. Kiedy zobaczyłem ten temat pomyślałem, że nie można było nic głupszego wymyślić. Jednak myliłem się. W me ręce trafił dowód w postaci fotografii.

Tak! Jest na niej duch. Nie mogę do tej pory w to uwierzyć. To się wydaje niczym sen, ale nie czas na słowa.
Oto fotografia, którą zrobiłem własnoręcznie:

- Dowód na istnienie ducha!

20081024214136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:36, StaryCapiur napisał:

Dla mnie to całe wywoływanie duchów jest zwykłą głupotą...Bajki dla dzieci..

Nie powiedziałbyś tak gdybyś zobaczył osobe opętaną przez takie "Bajki dla dzieci" A opętanie jest jak kaszel... masz spokój i nagle zaczynasz kaszleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:41, Madoxx napisał:

Normalnie na początku byłem całkowicie sceptyczny. Kiedy zobaczyłem ten temat pomyślałem,
że nie można było nic głupszego wymyślić. Jednak myliłem się. W me ręce trafił dowód
w postaci fotografii.

Tak! Jest na niej duch. Nie mogę do tej pory w to uwierzyć. To się wydaje niczym sen,
ale nie czas na słowa.
Oto fotografia, którą zrobiłem własnoręcznie:

- Dowód na istnienie ducha!

daj dowód że to duch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wam to napisać już dawno ale zrobię to teraz;) Co sobotę oglądam na Discovery World program o duchach. W tym programie ludzie opowiadają o spotkaniach z duchami te historie są naprawdę bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 11:37, Patryk Mogilno napisał:

Miałem wam to napisać już dawno ale zrobię to teraz;) Co sobotę oglądam na Discovery
World
program o duchach. W tym programie ludzie opowiadają o spotkaniach z duchami
te historie są naprawdę bardzo ciekawe.

oglądałem to ze 2 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 12:00, mouhhg napisał:

> Miałem wam to napisać już dawno ale zrobię to teraz;) Co sobotę oglądam na Discovery

> World
program o duchach. W tym programie ludzie opowiadają o spotkaniach z duchami

> te historie są naprawdę bardzo ciekawe.
oglądałem to ze 2 razy .

I jak podobał się? Ja oglądam i bardzo mi się podoba niektóre historie są naprawde bardzo interesujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 12:40, Patryk Mogilno napisał:

> > Miałem wam to napisać już dawno ale zrobię to teraz;) Co sobotę oglądam na
Discovery
>
> > World
program o duchach. W tym programie ludzie opowiadają o spotkaniach
z duchami
>
> > te historie są naprawdę bardzo ciekawe.
> oglądałem to ze 2 razy .
I jak podobał się? Ja oglądam i bardzo mi się podoba niektóre historie są naprawde bardzo
interesujące

spoko ja tez lubię takie programy , naprawdę ciekawy program . Tylko że w trafiłem na to przypadkiem nie wiem nawet o której godzinie się zaczyna .Ale jak zacząłem oglądać to oglądać to do końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:04, KrzysztofMarek napisał:

Dobre! Ale w takim przypadku pozostał Ci niecały rok życia! Wcześniej o tym nie pomyślałeś?
;-P

O co ci chodzi że pozostał mi niecały rok życia??Ja ducha nie wywołałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować