Zaloguj się, aby obserwować  
PonuryZniwiarz1

Wywoływanie duchów - czyli jak wywołac ducha

152 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2008 o 17:49, simonemaster22 napisał:

Ludzi którzy nie wierzą w duchy nazywamy sceptykami.


Lub realistami.

Dnia 18.11.2008 o 17:49, simonemaster22 napisał:

Dla ludzi którzy wierzą w duchy nie znam nazwy.


Wiesz, ja znam, ale nie chciałbym aby ktokolwiek poczuł się urażony -.-

Dnia 18.11.2008 o 17:49, simonemaster22 napisał:

W żaden sposób nie przekona się wszystkich ludzi że duchy istnieją.


Dokładnie. Gdybym miał zajmować się szukaniem duchów wolałbym już wyjść na dwór i poprzycinać gałązki...

Dnia 18.11.2008 o 17:49, simonemaster22 napisał:

To co niektórzy nazywają duchami to po prostu przypadek.


Albo fotomontaż, halucynacja, często gdy boimy się czegoś, wszystko nam się kojarzy z obiektem strachu, więc nieraz mamy przewidzenia, tym bardziej jeśli jesteśmy przemęczeni i nie potrafimy panować nad lękiem i emocjami.

Dnia 18.11.2008 o 17:49, simonemaster22 napisał:

Ale nie udowodni mi nikt że duchy nie istnieją , mam niezbite dowody takie że duchy jednak
są wśród nas, i tych dowodów nie muszę tutaj wcale wypisywać.


Ja mam niezbite dowody, że takich dowodów nie ma, bo gdyby były, moglibyśmy się o tym bez problemu przekonać. I dopóki nie ujrzę ducha, nie uwierzę, a znając życie, zobaczę ducha jedynie po własnej śmierci, choć i tak nie jest powiedziane, że po śmierci będę wyglądał jak duch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 17:49, simonemaster22 napisał:

Ale nie udowodni mi nikt że duchy nie istnieją , mam niezbite dowody takie że duchy jednak
są wśród nas, i tych dowodów nie muszę tutaj wcale wypisywać.


Mam niezbite dowody na to, że jesteś wielbłądem i tych dowodów nie muszę tutaj wcale wypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno Wywołanie Duchów to zaraz po morderstwie najgorszy z grzechów człowieka,sam o to pytałem pewnego księdza[stasunkowow dawno temu]i mi nie odpowiedział.Więc sie was pytam:CZy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, bardzo ciekawi mnie fragment o tym, że duchy mogą zobaczyć małe dzieci, bo tak się składa, że... mam małego braciszka. I zauważyłem coś ciekawego. Nieraz, choć ma już 11 miesięcy, odwraca się w kierunku, gdzie niczego niema, podchodzi i wystawia rękę, i idzie kawałek trzymając jakby się czyjejś dłoni. Co prawda, wyjaśniałem to sobie po prostu tak, że biega sobie i macha ręką, ale teraz zdaje mi się inaczej. Co prawda nie wierzę w duchy, ale interesuję się zagadnieniami paranormalnymi, bo nawet ciekawe rzeczy ludzie piszą, ale po tym fragmencie bardzo mnie to zaciekawiło. Nieraz jest tak, że Mateusz, w/w brat :) uśmiecha się jakby do kogoś, albo gdy noszę go na rękach, wyciąga rękę przed siebie jakby chciał do kogoś innego na ręce iść. Teraz na prawdę mnie to zaciekawiło, hm... Sam nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 16:02, Jaki Ganh1 napisał:

Hm, bardzo ciekawi mnie fragment o tym, że duchy mogą zobaczyć małe dzieci, bo tak się
składa, że... mam małego braciszka. I zauważyłem coś ciekawego. Nieraz, choć ma już 11
miesięcy, odwraca się w kierunku, gdzie niczego niema, podchodzi i wystawia rękę, i idzie
kawałek trzymając jakby się czyjejś dłoni. Co prawda, wyjaśniałem to sobie po prostu
tak, że biega sobie i macha ręką, ale teraz zdaje mi się inaczej. Co prawda nie wierzę
w duchy, ale interesuję się zagadnieniami paranormalnymi, bo nawet ciekawe rzeczy ludzie
piszą, ale po tym fragmencie bardzo mnie to zaciekawiło. Nieraz jest tak, że Mateusz,
w/w brat :) uśmiecha się jakby do kogoś, albo gdy noszę go na rękach, wyciąga rękę przed
siebie jakby chciał do kogoś innego na ręce iść. Teraz na prawdę mnie to zaciekawiło,
hm... Sam nie wiem co o tym myśleć.

Wiesz,też takie coś podobnego zauważyłem u brata mojego kolegi(ma ponad rok mojego kolegi brat).Bardzo ciekawe zjawisko.

rafekx 12-Na pewno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 15:01, PonuryŻniwiarz napisał:

Witajcie!Opowiem wam jak wywołac ducha.

To jest wyoływanie szatana, a nie ducha
>A więc...Na początek musimy wnieśc do pomieszczenia

Dnia 23.10.2008 o 15:01, PonuryŻniwiarz napisał:

koniecznie z lustrem wszystkie obrazy Pana Jezusa

To trzeba wynieśc wszystkie obrazy z domu, a nie wnieśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! Musiałbym być na prawdę na skrajnej przepaści, żeby mieć chęci wywołania ducha. Boję się ich odkąd moja siostra powiedziała, że na krańcu łóżka siedzi jakiś pan w podartej kurtce, a nikogo nie mogłem tam zobaczyć. A jeśli juz ktoś ma ochotę bawić się w tego typu "zabawy", to życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować