Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 09:23, xbit71 napisał:

Teraz proszę mnie opisywać, bo to ja, jako pierwszy, opisałem Word Up''a!
Union Pacific- dlatego, że wszystkie gry, w które grasz, to są gry z serii NfS- stąd moje przypuszczenia.


Fan gwiezdnich wojen, człowiek niezdecydowany,lubi posłuchać starych utworów a nie jak większość:nowe techno itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:44, dominik000 napisał:

> Teraz proszę mnie opisywać, bo to ja, jako pierwszy, opisałem Word Up''a!
> Union Pacific- dlatego, że wszystkie gry, w które grasz, to są gry z serii NfS- stąd moje
przypuszczenia.

Fan gwiezdnich wojen, człowiek niezdecydowany,lubi posłuchać starych utworów a nie jak większość:nowe
techno itp.

prawdobodobnie ma wszystkie gry gwiezdnych wojen. może zdegradowany bo dużo postów napisał. gra w większość gatunków gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dominik000

Pierwszy raz opisuję - tego równego stopniem - jeszcze coś zostało z brygadzisty - po jakimś czasie przejdzie :D
Skate z poznania - tak deskorolka - wiersze - co za poeta. Mało osób go odwiedza - mało o nim wiemy - dłużej jest od mnie na forum. Nie wiemy w co gra - żadnych namiarów - to po co te belki. Ale gramsajt jest wyraźny i pasuje. A co do pierwszej reakcji to na pewno ma na imię Dominik - nie wiem co te zera robią - ale jakiś mały znak rozpoznawczy. W avatarku może jego rysunek - a może taka głowa z kreskówki - nie wiemy tego także. No i chyba wszystko - głosi wejdź na gramsajta - jedynego o deskorolce - to taka mała pasja zapewne jak wspomniałem wcześniej.

ave!


Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:54, stiffyone napisał:

dominik000

Pierwszy raz opisuję - tego równego stopniem - jeszcze coś zostało z brygadzisty - po jakimś
czasie przejdzie :D
Skate z poznania - tak deskorolka - wiersze - co za poeta. Mało osób go odwiedza - mało o nim
wiemy - dłużej jest od mnie na forum. Nie wiemy w co gra - żadnych namiarów - to po co te belki.
Ale gramsajt jest wyraźny i pasuje. A co do pierwszej reakcji to na pewno ma na imię Dominik
- nie wiem co te zera robią - ale jakiś mały znak rozpoznawczy. W avatarku może jego rysunek
- a może taka głowa z kreskówki - nie wiemy tego także. No i chyba wszystko - głosi wejdź na
gramsajta - jedynego o deskorolce - to taka mała pasja zapewne jak wspomniałem wcześniej.

ave!


Lucas

o jakie ci belki chodzi?rysunek sam zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:58, dominik000 napisał:

> dominik000
>

> Pierwszy raz opisuję - tego równego stopniem - jeszcze coś zostało z brygadzisty - po
jakimś
> czasie przejdzie :D
> Skate z poznania - tak deskorolka - wiersze - co za poeta. Mało osób go odwiedza - mało
o nim
> wiemy - dłużej jest od mnie na forum. Nie wiemy w co gra - żadnych namiarów - to po co
te belki.
> Ale gramsajt jest wyraźny i pasuje. A co do pierwszej reakcji to na pewno ma na imię Dominik

> - nie wiem co te zera robią - ale jakiś mały znak rozpoznawczy. W avatarku może jego rysunek

> - a może taka głowa z kreskówki - nie wiemy tego także. No i chyba wszystko - głosi wejdź
na
> gramsajta - jedynego o deskorolce - to taka mała pasja zapewne jak wspomniałem wcześniej.

>
> ave!

>
> Lucas
o jakie ci belki chodzi?rysunek sam zrobiłem. a zera mam bo Dominik już był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze, czemu taki syf robisz? Przecież widzisz jak inni opisują innych więc co to ma być tak jak ty nawet nie zaznaczysz kogo opisujesz i dajesz krótkie, jedno bezsensowne zdanie? Rób tak jak wszyscy, przycnaj proszę tekst, bo się bałagan robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:01, Union Pacific napisał:

Chłopcze, czemu taki syf robisz? Przecież widzisz jak inni opisują innych więc co to ma być
tak jak ty nawet nie zaznaczysz kogo opisujesz i dajesz krótkie, jedno bezsensowne zdanie?
Rób tak jak wszyscy, przycnaj proszę tekst, bo się bałagan robi.

Bo Moderator napisał, że trzeba dać minimum 3 linijki a ja dałem jedną więc dopisałem.no i stiffyone spytałem się o jakie belki mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale piszesz strasznie chaotycznie, i jeśli nie zauważyłeś, na szaro.

stiffyone

Nieck kojarzy mi się ze Steve Wonderem. No ćóż, jest przodownikiem, bardzo lubi pisać dłuższe posty ;D W podpisie ma jakieś Złote Słowa, pieron wie...;D Jego gramsajt zawiera treści niedozwolone dla młodzszych. Jako tło ma świetną postać w kapturzem nadającą gramsajtowi smaczek. Ma 24 znajomych. Z tego co widzę gra głównie w nowe gry. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Ostatnio często go widuje właśnie w tym temacie. W avatarze ma (chyba) herb drużyny (Union Pacific??), ale kompletnie nie wiem, gdzie ona gra i w co gra. Jest Przodownikiem, więc jakiś czas na tym forum już siedzi. Ma swojego gramsajta. Lubi serię Need For Speed, najprawdopodobniej zagrywa się teraz w Carbon:) Lubi także Operation Flashpoint i bardzo chętnie pograłby sobie z nią po sieci. Mam nadzieję, że nie stoczy się na psy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1

Nie znam go ani trochę, ale to raczej moja wina, bo dawno tutaj nie zaglądałem. Jest fanem OKS Otwock (? :D).
Co do gier to ma dobry gust: lubi Gothica, TES, HoMM i inne fajne tytuły. Ma jednak dużą wadę: podobnie jak ja jest wielkim leniem. Swój GS ostatnio aktualizował w styczniu i nie chce mu się nic na nim zmienić (logo itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 10:26, dominik000 napisał:

Bo Moderator napisał, że trzeba dać minimum 3 linijki a ja dałem jedną więc dopisałem.no i stiffyone spytałem się o jakie belki mu chodzi.


Szkoda, że pomimo tego, że przeczytałeś regulamin wątku, to miałeś go w nosie. Spamowanie jest zabronione. Miałeś już dwa ostrzeżenia, teraz czas na degrad.
- 1 do statusu.

A wszystkim przypominam, że jedynym słusznym zachowaniem wobec przypadku łamania regulaminu jest zgłoszenie tego moderatorom, a nie samodzielne upominanie i robienie większego bałaganu.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz

Jeden z częściej spotykanych przeze mnie Moderatorów. Działa w słusznej sprawie jaką jest pilnowanie porządku na forum. W avatarze ma krasnoluda, nie jest to specjalnym zaskoczeniem, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że jest on fanem Fantasy i RPG. Uważa, że miód jest dobry na wszystko. Czy chodzi o zwykły miód czy może o miód alkoholowy (pitny). Coś czuję, że chodzi o to drugie, w końcu jesteśmy Polakami:). Podaje namiary na siebie. Jest maniakiem Guild Wars oraz wielkim fanem piłki nożnej. jestem jedną z nielicznych osób, która nie interesuje się tym sportem. Poza tym walgierz wydaje się być spoko kolesiem.

Serdeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grand10pelu
na forum jest dość długo spotkałem go w kilku tematach ...
widać że czeka na następnego awansa ( wynika z twoich statystyk )
lubi czytać ksiązki fantasy (tak samo jak ja )
jak na swoj status to ma skromną ale przemyślaną liczbe znajomych
fan zabytkowych gier ( fajnie pograć w stare gry i porównać co się dokonało przez te kilka lat )
nie podoba mi się tylko jego awatar jest taki sobie nie muwię ze jest lepszy od mojego no ale to kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk

Ostatnio bardzo rzuca się w oczy. Jest miły, jeszcze ma czyste konto. Pisze do rzeczy, i chwała mu. Lubi łowić, albo też hodować ryby, ponieważ na gramsajcie ma rybe. W avatarze zresztą też. Nie ma podpisu, jest na standardowej randze przodownika. Dużó pisze. Zdrówka mu życze.

grand10pelu

Oh witaj grand! Widzę, że jest już brygadzista, i ma ten sam avatar z motocyklem "naked". Często, oj często wypowiada się w tym temacie, widać lubi. W podpisie ma swój e-mail. Twierdzi, że jest fanem strategii. MA dobry czarny gramsajt. Gra dużó w gry Blizzarda. Mieszka na wsi, chodzi do ogólniaka, jemu także życze szzęścia i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

Pierwsze widzę tego usera, chociaż jest już przodownikiem. Ma prosty, łatwy do zapamiętania avatar. Podoba mi się taka postawa. Co do avatara to ma jakąś twarz. Nie ma podpisu. Ma bardzo fajne tło gramsajta. I ciekawy rozkład.Na forum od 19 dni. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sie powstrzymałem z pisaniem. Bo widzę, że dużo opisów tego samego gościa, a ja bym jeszcze opóźnił.

A teraz czas na:

Union Pacific

Jest to przodownik jak ja, ma w nicku nazwę jakichś kolei, bo tak mi się to kojarzy. Avatarek to samo - jakiś maniak. Nie posiada podpisu. A widziałem - go w paru tematach m. in. Historyjka i tapety, a także ta oczywiście. Zamieszcza dużo obrazków - co widać po tematach - także. Jest niedługo ogólnie na forum. Ale pisze dużo - 21 postów na dzień i nawet sam założył przez ten czas 3 tematy. To chyba na tyle, bo dużo o nim na razie nie wiadomo. Ale raz już go opisywałem. Pozdrowionka.

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific
niewiem nie stety co oznacza jego nick ;(((
Jest młodym gramowiczem ( tak samo jak ja ) napisał dość dużo postów jak na swoj czas spędzony na gram
mam nadzieje ze nie spamujesz ....
masz dość mało znajomych tylko 2 :(
jesteś fanem johna english nie wiem za co jest poprostu nudny i zalosny :(((
w ulubionych maż gre Airfix Dogfighter, nie wiem co ci się w niej podoba
no to teraz postaram się znalesc jakieś plusy
fajny awatar nie powtarzalny na forum :))))
procz Airfix Dogfighter, ma kilka fajnych tytolow w swojch ulubionych :))))
ogólnie fajny gość widziałem go w kilku tematach :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

Gościu o ciekawej ksywce, którego w ogóle nie znam. Pisze długie wpisy na swoim GS ale ma on jak dla mnie niezbyt przejrzystą budowę. Irytuje mnie też na nim "bochater", chyba, że był on zabiegiem celowym. Nie ma wymienionych swoich ulubionych tytułów, ale po tle można spodziewać się, że lubi PoP. Jak na swój wiek na forum, napisał bardzo dużo postów. Nie umie zrozumieć, że różni ludzie mają różne gusta. Koniec wymieniania wad (?), bo pomyślicie, że się uwziąłem. Po prostu oceniam go po "wyglądzie" a nie po tym jak pisze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk
Moje piękne oczęta:* widzą pierwsza raz tego forumowicza:) Zwie się Leszek...znaczy Tomek (widać nick jest podpuchą!) Jego gramsjat jest przygnębiający, te zimne rybie oko (fuu) ale najwyraźniej on za tym przepada. Czyżbyś chodził na ryby;P?
Zauważałem też, że bezkrytycznie przyjmuje każdego do znajomych...ehh widzę sporo "nabijaczy", nie dziw się, że nikt nie chce komentować twoich wpisów(...które i tak są dość marne;/) Ah! już wiem czemu nie mogłem go sobie przypomnieć...ponieważ sporo pisze w tematach spamerskich;( do których ja nie zaglądam |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

No więc nie będę marnował czasu i opiszę go po raz drugi.Jest przodownikiem który "stara się" o brygadzistę.Na avku ma demoniczne oko zatrutego człowieka.Przerobił je w paincie i dodał pewien znak...Gdzieś już widziałem ten znak...chyba na jakiejś książeczce związanej z religią katolicką.Jego nick po przepuszczeniu przez translatora oznacza "formułować","formułują" itp.Natomiast nie wiem co oznacza ten nick dla samego usera.Na pewno nie ustawił go z myślą o tamtych słowach;)W podpisie ma jakieś teksty oraz jeden który zrozumiałem:D Nawiązuje on do gry warcraft.GS zrobiony na fajnym tle.Kiedy na niego wszedłem przypomniało mi się że jego stare konto widniało pod nickiem "In The End".nie wiem za co dostał bana lub za dużo degradów na starym koncie.Przypomina mi się historia o jednym użytkowniku który zlikwidował konto "koledze" w szkole który zapomniał się wylogować.Możliwe że za to In The End dostał bana.Jeśli pomyliłem userów to przepraszam.Ogólnie spoko user.bardzo nie lubi tematów spamerskich jak "Słowna Zabawa" czy "Historyjka".Podobnie jak ja chociaż statystyki mogą mylić;)Dobrze że już z tym skończyłem.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować