Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

matbanan

Nowy forumowicz, który dołączył do społeczności Gram.pl tydzień temu. Nie pamiętam go z tematów na forum. Jego nick mówi, że user ten ma na imię Mateusz i lubi jeść banany. Dziś awansował z obywatela na robotnika. Lubi brać udział w różnych zabawach forumowych.
Jego GS jest bardzo przeciętny. Nie zamieścił na nim żadnego wpisu, lecz dowiedzieć się z niego możemy, że posiada PlayStation 2, niezły PeCet, komórkę i MP3. Cóż, mi tam wystarczy PeCet i PSP :-)
Z seriali telewizyjnych, lubi Prison Break i.. Teletubisie. Hm.. z tym drugim mam nadzieję, że to jedynie żart. :]
Życzę powodzenia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

Dobrze więc idź i nie wracaj bez pieniędzy...to mi przychodzi na myśl gdy widzę jego nick :P Przodownik, który szybko rozwinął skrzydła na tym forum...awka nie zmienił - dalej BMW z MW :P O tak...piękne tło na GS''ie ;) Niebieski to mój ulubiony kolor, a wilki też lubię choćby z filmów przyrodniczych :P Ale mniejsza z tym...jak widać posiada PSP i kopma...na kompie gra tylko w jedną grę - GTA: SA.sp.z.o.o :P Nie jest zbytnim kolekcjonerem znajomych, ale trochę ich jednak ma. Jego GS jest coraz bardziej popularny...jest tu niedługo...18 dni to naprawdę nie długo...na trzaskanych tyle postów ma, że hej :P Albo spamer albo zwykły i poczciwy gramowicz, który piszę w tematach, które nie są spamerskie...zaraz zobaczymy jednak nie jest spamer z niego - tak uważam gdy zobaczyłem w jakich on tematach PiSuje :P Pozdrawiam i życzę...tego samego co Stiffiemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Użytkownik naszego forum posiadający dość fajny nick. Kojarzy mi się z jakimś hiszpańskim mafiozem albo po prostu z Cezarem :D Na avatarze widać jakiegoś ptaszka (to chyba kruk albo gawron) :] Jest przodownikiem i spędził na forum około 170 dni. Napisał także około 1000 postów z czego najwięcej w temacie o Wojownikach RPG (i?) Fantasy. Przez te 170 dni dostał jedengo degrada. Jego GramSajt jest w porządku, dość czytelny, w tle w otwartych drzwiach pełno krwi :P Na GS-ie można sobie zapuścic muzyczke. Ma 9 znajomych aczkolwiek kiedyś miał więcej--niestety ich usunął :/ Cesarro ma 15 lat (prawie) i ma na imie Mariusz. Co ciekawe jest Patriotą a nie znam zbyt wiele osób, które mówią o tym otwarcie (większość nie wie co sądzić na ten temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronx

Jest to pierwszy raz jak dobrze liczę ;D opisywany przez mnie gramowicz. Już Przodownik, ale jeszcze nie zdążyłem go zauważyć, a może trudno go zauważyć. Po prostu się nie wyróżnia. Jego nick? Nie wiem z czym mogę go skojarzyć nawet, a nie przychodzi mi nic do głowy. Chociaż łatwy jest do zapamiętania. Następnie avatar - to oczywiście Pan Malusiński - heh - w akcji przechwytu sera. Podpisu nie posiada, a szkoda. Czas na GS''a, ponieważ nie lubię robić lipy. Ostatnio mam nadzieję, że opisywany się nie obraził, a mam nadzieję, że drugi raz i tego będę miał szansę opisać. To wracając do opisania gramsajta to widzę ciekawe filmiki, a to GTA króluje - dawno nie grałem, ale całkiem fajnie zrobione. Tło nie w moim guście, ale pani na nim całkiem ładna, ale dziwnie jej z oczu się patrzy. Okazuje się, że miał już degrady, a napisał już 1000 postów - gratuluję i życzę powodzenia, a to na tyle.

PS Ta druga opcja - nie ma mnie, ale nie martw się jeszcze porozmawiamy, a tym czasem pracuję, ale jakby coś to jak przyjdę znów to jestem zawsze na dostępnym.

stiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stiffyone

Tym razem krótko bo weny brak ;]
Pomiędzy mną a Nim zaszła pewna zmiana, otóż, roz..klikałem z Nim na GG, jakie wrażenia? Jak najbardziej pozytywne, nie będę Wam opiywłe tejże ciekawej romowy ale powiem że Stiff to bardzo ambitny człowiek z wielkimi planami na przyszłość, także życzę mu spełnienia ich ;) To taki wstępm, krótki był... Teraz kolej na avka który się ostatnio zmienił, jet teraz bardziej mroczny, ot, taki aniłołek z podpisem wiadomo-przecież-jakim. Ale niepasuje mi on do sajta który jest w klimatach letnich, wręcz ciepło od niego bije ;) Jak juz mówiłem któtko będzie więc tego się trzyma. Miłego spamowania życzę ;P

pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii - brygadzista. Widuję go często w różnych tematach, dużo pisze, bardzo dużo... ostatnio się ustatkował (tak trzymaj) i pisze "ładniej" (raczej bez spamu). Preferuje tematy rozrywkowe - quizy i zabawy. Patrząc na jego GS''a można powiedzieć że to maniak LoTR''a. Jego nick zaś wskazuje na upodobania Star Wars''em. W jego podpisie można przeczytać kilka mądrych zdań. Cóż wiecej rzec? Życzę mu jak najszybszego awansu na delegata, bez degrada... żyj w świecie bez spamu ;)


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii


Cześc to znowu ja. No więc Obi wiesz w końcu mam GG (może pogadamy?). Więc Obi jak narzie bez żadnego degrada. Jest ode mnie 2 lata starszy. Jest brygadzistą. Lubi star wars (patrz avek i nick). Podpis ma fajny i smieszny, a takze pouczajacy. Pisze duzo i mądrze. GS jest przecudowny taki z motywami z filmu włada pierście (pewnie fan). Co jeszcze na forum dosyc dlugo i napisał już dosyc postów. Nie wiem ale tak jakos go lubie nawet jak mnie ochrzaniał. Zawsze pisze długiiiieeee posty. Jest spoko i umie pomagac.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK
Zacznijmy od tego że jest mojim znajomym i ma na imię Patryk oraz ma 12 lat. Tak samo jak ja nie lubi szkoły. Zaliczył 1 wg mnie nie słusznego degrada(współczucia) Ma playstation 1 tak jak ja. Nagrywa fajne filmy z gier i jest w sumie wporzo gość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 === >>> Widuję tego gramowicza dość często na forum . Jego Nick nic mi nie mówi awatar przedstawia no chyba nie muszę mówić co :D Pierwsze co rzuca się w oczy w jego statystykach to że jak na ten długi czas na forum nie załapał jeszcze żadnego degregada , a ostrzeżeń ile załapał to wie tylko on i Moderatorowie oraz CDP . Moje bystre oczy widzą że lubi udzielać się w różnych grach i zabawach typu : Historyjka . Udziela się również w loży widać odważny jest chłopak , ja tam boje się wchodzić a dopiero co napisać :D Gramsajta ma bardzo fajnego
ale pierwsze co rzuca się w oczy to ładna panik na tle sajta która jak widzę próbuje zdjąć ... :0 Nie jest raczej kolekcjonerem znajomych .
No cóż kończę nie wiem co tu jeszcze napisać więc kończę . :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22


Pierwsze co widzimy to bardzo wysoki stopień - sekretarz. Usera widziałem w kilku tematach, więc nie jest mi zupełnie obcy. Jego nick, mówi nam, że jest łowcą, lub lubi helikopter Hunter z GTA. Jego nick przedstawia kojota z kreskówki Struś Pędziwiatr.
Nasz łowca doszedł do swojego bardzo wysokiego (przedostatniego!) statusu bez żadnych degradów. Ma całkowicie czystą kartotekę. Na swoim GS`ie ma ładną tapetę :] i doskonale dobrane kolory czcionek. Ma bardzo dużo znajomych, nawet moderatorów.
Gratuluję dojścia tak wysoko i życzę rychłego awansu na WłasnoTytuowca.

Pozdrawiam!

PRINCE JANEK

User, który jest na Gram.pl od kwietniai napisał półtora tysiąca postów. Często go widać na forum w różnych tematach. Jest przodownikiem i gdyby nie degrad, który dostał to byłby w połowie drogi do Delegata. No ale cóż - zdarza się - człowiek to nie maszyna, chociaż i ona potrafi niekiedy nawalić :P
Najbardziej lubi tematy takie jak Pytania Podchwytliwe, 3 wyrazy czy też Zmieniamy Tytuły Gier.
Kilka słów na temat jego Gram Sajta. Widzimy na nim ładną tapeta z gry Prince of Persia, która niestety na wyższych rozdzielczościach ekranu jest wyśrodkowana a po bokach są białe pustki. Ja bym tło pod tapetą zrobił czarne. Lecz ogólnie widać, że jego GS jest zadbany i często odwiedzany.
Życzę rychłego awansu, oraz standardowo - Pozdrawiam!

v0yag3r

Kolejny Przodownik. Patrzę na jego avek i staram się przypomnieć, czy go gdzieś widziałem. Lecz chyba nie. Widocznie pisuje w innych tematach niż ja. Więc jego nick mówi na, że jest podróżnikiem, a awatar, że lubi małe zwierzaki futerkowe, zwane potocznie kotami. :]
Nasz podróżnik jest na forum cztery miesiące i nie zaliczył żadnego degrada. W zasadzie niema się co dziwić, ponieważ nie napisał on nawet 100 postów. ;]

Po zajrzeniu na GS widzimy, że jest prosty, ale za to niezwykle ładny i czytelny. Pomarańczowe kolory doskonale pasują do czarnego tła.
Cóż - nie wiem co więcej powiedzieć. Bądź bardziej aktywny, a na pewno zajedziesz daleko.

Pozdrawiam!

xwx


Usera opisywałem niedawno, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobił ponownie :]
Jego nick jest dość tajemniczy. Można się tylko domyślać, że tak nazywała się jakaś postać z gry, lub jak rejestrował się na gram to przypadkowo wcisnął trzy klawisze i tak powstał jego nick :)
Awatar przedstawia jakąś postać w ciemnym kapeluszu. Niestety, nie wiem z jakiej gry pochodzi jego awatar.
Po zajrzeniu na GS, widać, że jest on jeszcze ładniejszy. Matrix - to pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi na myśl, gdy go widzę, ponieważ cały on jest utrzymany w ciemno zielonym tonie.
W swoich wpisach możemy przeczytać opowiadania, zapewne jego autorstwa. Nie czytałem ich, ale sądząc po ich długości są na pewno wyczerpujące.
Cóż nie wiem co jeszcze dodać, jak zwykle -

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

Opisuję go po raz pierwszy.Jak widać przodownik czyli na form nie jest aż tak długo.Jego nick jest dość zabawny.Nie wiem z kąd on się wziął:)Na avatarze ma BMW M3 z gry NFS:Most Wanted.Być może lubi on tą grę.Podpisu nie rozumiem więc tłumaczył go nie będę.Teraz wchodzimy na gramsajt...heh szkoda myślałem że będzie udekorowany w dolary:)Jak widę w tagach lubi on gry samochodowe.Nie znam za bardzo jego stylu pisania więc więcej o nim nie napiszę:)

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Dziś mam zaszczyt opisywać usera o nicku Master J. Jest on jak wiadomo brygadzistą. Jego wspaniały nick mówi nam, że uważa się za mistrza. Typowy egoista.. Myśli, że to on jest najważniejszy. Ok, idziemy dalej mistrzu J.
Na forum jest od połowy roku. Ponad nawet. Zarejestrował się w dość pechowy dzień. 13 stycznia... Hm. Może uważa, że 13 jest szczęśliwa :P
Dalej. Zaliczył dwa degrady. Ja zamierzam na jednym pozostać... :]
Wygląd jego gramsajta jest bardzo przecięty. Tapeta, którą ma jednak bardzo pasuje do ogólnego jego wyglądu. Czcionka jest bardzo przejrzysta a wpisy ciekawe i bardzo interesujące. Niestety, posiada on tylko czterech znajomych co jest bardzo ubogim wynikiem...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk


a wiec zaczynamy...co do filmow nie mam zastrzezen nowe hity zero klasyki nie liczac ojca chrzestnego hellboya i predatorow i obcych ale seriali to malo oglada jedyne co to (chyba) jego ulubiony prison break to fajnie polecam.
pierwsze co rzuca sie w oczy na jego gramsajcie to eeeee no.... wilczek!!!! niebieski (pewnie zagrozony gatunek albo co :D ) wlasnie mialem zjechac na dol zeby dalej opisywac o tu strasznie krotki ten twoj gramsajt
no nic przodownik poczekaj jeszcze troche i bedzie brygadzista
pozdro i dalszych sukcesow na gram.pl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


nekromanta7

Jak nick tego gościa wskazuje jest on fanem Xardasa w Gothicach. Tak, lobię tę gry. A Xardas to dość mroczna postać więc spoko. Jego avek przedstawia krzyż. Nie no spoko awek na czarnym tle... User jest przodownikiem, życze sukcesów na forum :]
Wejdymy teraz na GieEsa. Jest wielkim fanem 2Paca o czym możemy się przekonać będąc na jego GS`ie. Jest zadziwiająco czytelny, na prawdę.
Podsumka: Spoko gość, lecz niestety go nie znam. Po tym co zobaczyłem wróżę sukcesy na forum, pozdro ziomek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JackXP
Opisywałem opisywałem go ile już razy. Straszny z jego spamer, pewnie zaraz zacznie sie WKURZAĆ. Co nowy opis tegoż gramowicza nowy wygląd widac u niego nowy ale zawsze stupid-dowy(czyli głupi a innaczej beznadziejny). Pisze że ma 16 lat no właśnie yhym.. a ja napoczątku myslałem że o 6 lat mniej. Na jego stronce widze 2 komęntarze no świetnie to oznacza że bardzo popularny jest ten jego sajt. Kilka razy nadział sie na widły moderatora i raczej miał do tego spore pretęsje bo przecież takich neo jak on nie można karać no bo niby za co... Duzo postów pisze wiecej oddemnie widać że jednak w czymś jest dobry. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko

No weź facet. Ja i spam? Dawno z tym skończyłem. Masz jakiś problem? Idź do seksuologa, może ci pomoże.

Opisujemy cię. Avatar masz ładny powiem więcej bardzo ładny. Przydałby się twój nick na nim ale ch*j.
Masz bardzo wysoki stopien i się tym obnosisz jak nikt. Widać, że stanął ci jak awansowałeś... Pozdrawiam szalonego frangesztejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JackXP

Jest robotnikiem ma już długą historie związaną z degradami przez co dopiero ta ranga. Gdyby nie fikał to byłby już przodownikiem albo nawet brygadzistą:P. Pisze dość sporo na forum ( często bywał na pierwszym miejscu aktywności na forum).
A teraz o jego awku i niku :) Jego awatar przedstawia jakiś skrót "eRa" nie wiem co to oznacza, a jeżeli o jego nicka to "Jack" może oznaczać jego prawdziwe imię w Polskim odpowiedniku a ''XP'' hmmmm...... Windiows XP ??

Jedziemy dalej, Gramsajt
Wygląd- hmmm.... czytelny trochę pomieszany ale nie denerwuje i nie zniechęca do odwiedzin tak jak gramsaty niektórych gramowiczów... czyli za wygląd +.
Treść- nie pisał ostatni nic więc za bardzo nie ma o czym mówić...

O nim....
Ma 16 lat i ostatnio gra w Dreamfall: The Longest Journey gta san andreas NFS: Most Wanted Worms Armageddon Virtua Tennis
Interesuje sie motoryzacją i polityką, czyta książki Browna a jego ulubiony rodzaj filmów to raczej filmy z szybką akcją ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie uczysz na swoich błędach, bluzgi jak były tak dalej są...
Recydywa poraz kolejny, więc degrad -3, później możesz już liczyć tylko na bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:20, Vuko Drakkainen napisał:

pbo przecież takich neo jak on


2. Co jest zabronione: Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób

Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:37, cinus` napisał:

> pbo przecież takich neo jak on

2. Co jest zabronione: Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników, Pracowników CD Projekt lub innych osób

Ostrzeżenie


No dobra bez przesady ale ok! chciałem to z tymi widłami jakoś fajnie ując i tyle po co zaraz całe to ostrzeżenia a po drugie chyba można tu opisywać szczerze bo niby co mam pisać jakieś głupoty?! pisze szczerze i to co o danej osobie myśle.PS fajny avek
Opisujemy Jojti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować