Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Jojti

Jeżeli mnie pamięć nie zawodzi, jest moim znajomym :) Sam nie wiem od kiedy, ale ogólnie, kojarzony przeze mnie user. Przyjemny user, sympatyczny, pisze z sensem ( nie to co ja ) W avatarku zniesmaczony Kropek, trzymający tabliczkę z jego nickiem :)
Gramsajt bardzo czytelny, w dodatku taki przyjazny dla oka i najkrócej mówiąc, jest cool. W temacie StarCraft II, a ostatni wpis dotyczy TDU.
Bardzo interesujący podpis, który pomoże nam znaleźć szpiegów, którzy ośmieliliby się pod niego podszyć :D
Pozdrawiam, wypowiedź zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probos

Otoż i Probos. :) Czasem gdzieś go widuje, jednak jakoś z nim nie mam bezpośrednich rozmów. Hmm.... brat Dzamiana, usera.. ekhem "samochodowego", jeśli tak to mogę nazwać. Cóż, z tego co słyszałem o obecnym bądź też nieobecnym tu Probosie ma opinię ważniaka i rzepy. A szkoda, bo Delegat. Nick mówi mi, że chce zostać Proboszczem.... no cóż, niechaj więc i tak będzie. Na koncie degrad po kłótni z dawnym a jednak obecnym vauxhallem, ale cóż, bywa i degrad :) Gra głównie w ciekawe tytuły. Hmm.... to tyle. Awansu życze. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:37, cinus` napisał:

Nic się nie uczysz na swoich błędach, bluzgi jak były tak dalej są...
Recydywa poraz kolejny, więc degrad -3, później możesz już liczyć tylko na bana.


Zaprawdę nie chcę robić off topu ale sam mnie kurna do tego zmuszasz facet. Po jaką cholerę degrad -3? Inni dostają tylko ostrzeżenia a ja co jestem, że można mi dawać takie wysokie degrady? No proszę pana... Gdzie tu jest sprawiedliwość do jasnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój poprzednik bardzo się spina.. jak mówi już nie jest spamerem ale kiedyś był i zakładał naprawde tak idiotyczne tematy że ja nie rozumiem że chciało mu się coś takiego pisać i jeszcze myślał że ktoś chciałby coś napisać w temacie o spamie :!. Musi być naprawdę porywczy i impulsywny bo nie może znieść jak się o nim źle napisze (ciekawe co o mnie napisz.. ?) Nie pasuje do tego forum ponieważ jest chamski i wulgarny wobec innych gramowiczów. Może pisze co naprawdę myśli poprostu wprost ale nie wszystkim się to musi podobać a regulaminu trzeba przestrzegać. Jest wywrotowcem więc moźliwe że założy nowe konto... gorzej jakby miał zarejstrowane gry. Jeśli o mnie chodzi to polecam Ci zmianę zachowania to może będzie można z tobą pogadać bo widze że interesują cię dobre gry : GTA IV i Halo 3.. też czekam z niecierpliwością. Ma fajnego avka... chociaż cRa nic mi nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly.

Niezły awatar , ale podpis jeszcze lepszy ;). Przodownik, który jak widać nie oszczędza klawiatury na posty, na największym forum jego ukochanej firmy - CDP. Grizzly. dba o kulturę słowa i nie kaleczy polszczyzny (duży +, niestety coraz rzadsza cecha ;/). Jest w wieku mojego młodszego brata i podobnie jak on interesuje się sportami wyczynowymi (w tym Parkour, co widać na GS''ie, ale nie wiem czy tylko się nim interesuje, czy też próbuje swoich sił). Ponadto z GS''a tego użytkownika można dowiedzieć się, że W40k DoW nie jest mu obcy (jak zresztą jego figurkowy protoplasta); do tego jeszcze G II i F II - klasyki ;), jednak ze statyskyk postów można wywnioskować, że grą najbardziej pochłaniającą Grizzly''ego jest BF II. Użytkownik ten lubi także poczytać Władcę i HP (ciekawe czy stał w kolejce w noc premiery ostatniej części). Na koniec można jedynie życzyć Grizzly.''emu konsol, na których mógłby pograć w GTA IV i Halo III; i pamiętaj:"<tutaj motto z GS''a tegoż użytkownika>" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL

Kogo mam dziś zaszczyt opisać. Usera o nicku... rotfl. Więc już na początku widząc jego nick i awatar można poznać, że jest dość zabawnym gościem. Jest to robotnik, który na forum jest od... hohoho - półtora roku i jest bardzo mało aktywny. W przeciwnym razie byłby już na delegacji :)
Niestety user nie posiada GramSajta, więc nie mam czego oceniać. Poza tym żadko go spotykam w związku z jego małą aktywnością.

Pozdrawiam!

Union Pacific

Osoba, którą doskonale pamiętam. Union Pacific. Jego nick jest według mnie świetny - bardzo lubię te wielkie pociągi, które jeżdżą po USA. Awatar bardzo dobrze basuje do nicku, mimo iż nie przedstawia on pociągu.
Z tego co pamiętam U.P. jest fanem GTA San Andreas, ponieważ właśnie w tym temacie go najczęściej spotykam. User nie miał degradów i ma piękną czystą kartotekę. Na forum jest od czterech miesięcy i napisał 2,5k postów. Dużo jak na stosunkowo nie wielki czas spędzony na forum. Jednak nie spamuje, czego dowodem jest właśnie czysta kartoteka.
Wchodzę na GS. I moim oczom ukazuje się piękna tapeta z gry... Gran Turismo! Mm... ile to godzin się grałało w słynne GT 4 :)
Widać, że Union Pacific lubi takie gry jak ja, za co ma duży plus :) . Mafia, GTA San Andreas, Operation Flashpoint (chociaż tutaj... gra trochę zbyt trudna - jeden strzał i nie żyjesz, lecz za to jest realistycznie jak w żadnej innej grze tego typu) oraz oczywiście GT4, które ma na tapecie GS`a.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk
Jest to użytkownik, którego bardzo lubię. :)
Ostatnio kupił sobie PSP, które niedawno zostało mu przysłane. Gra teraz w Grand Theft Auto Vice City Stories na PSP; jest moim znajomym. Na gram.pl jest dopiero 21 dni, a czuję, jakby był tu od zawsze. ;)
Ma więcej ulubionych książek, niż gier, i za to Go podziwiam. :]
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - skąd wziął pieniądze na PSP? ;) (nie odpowiadaj, bo dostaniesz degrada xD)
Założył kilka tematów, np. jeden o nowej wersji PSP - Slim.
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71

Forumowicz który... cóż, nic do niego nie mam, ale czasem zanim coś napisze niech się porządnie zastanowi i będzie konsekwentny. Jeśli dobrze pamiętam to On wszczął dyskusje na temat podziałach na forum. Ba, ponoć tyle razy spotkał się z jawną dyskryminacją, że na forum ani jednego przykładu nie przytoczył. To się nazywa argumentacja poglądów ;] Miał tyle czasu na znalezienie dowodów, ale niektórzy ludzie są zbyt leniwi, wolą odwrócić kota ogonem, udawać że nic się nie stało. Napisałem to Mu w temacie "Obywatela (...)" ale mnie zbył, albo bał się odpowiedzieć albo co? Nie wciskaj mi kitu że nie zauważyłeś tego posta :pp Na sajcie deklaruje pomoc w sprawach bardzo poważnych, nie mam ochoty tutaj pisać jak bardzo może zdziałać (chętnych zapraszam do komentarzy w którymś wpisie...) Skoro już powiedziałem co leży mi na sercu to rozpocznę opis jeszcze raz ;)
Ksywka jak nic mi nie mówiła tak pozostało,, jedynie z raperem prowadzącym program Pimp My Ride" się kojarzy. Avek z słabej gry (dobrego filmu) Scarface z bardzo dobrą kreacją Ala Pacino. Wchodzić na sajta mi się nie chce, nie ma tam nic wartego poświęcenia mojej uwagi ;] Pracujemy nad wspólnym projektem o SW co jednak nie zmienia faktu że mam zgadzać się z jego poglądami, Ba, ja się z najlepszymi kumplami z forum kłócę ;P

pozdrawiam
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Mialem opisac wczesniej ale prąd mi wyłączxyli :). Jest brygadzistą, a także fanem Star Wars i Władcy pierścieni o czym świadczy nick, avek i najbardziej GS. Fajnie sie z nim rozmawia na GG. GS jest zadabany i bardzo ładny. Mial 2 degrady i szybko je "usunął". Na gram.pl krócej ode mnie bo okolo 80 dni. Jest lubianym forumowiczem i przestrzega regulamin. Pisze długie i sensowne posty. Podpis ma fajny, taki smieszny :). Znajomych ma mało bo są to tylko jego znajomi z GG. Jest spoko forumowiczem, pomocnym i dającym rady. I na koniec życze szybkiego awansu i miłego dnia.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK - przodownik. Widuję go często, pisze w różnych tematach... dość często w tym. Jego nick kojarzy mi się z Księciem Persji z serii znanych gier... Prince Janek, można by pomyśleć, że jego imię to Janek, tylko że on się nazywa Patryk... trochę to dziwne, ale każdy może mieć nick jaki chce... Jego nick jak i awatar zdradzają zainteresowanie tą serią gier o księciu z Persji... od jakiegoś czasu forumuje, ten czas nie jest długi ale widać że się tu zaaklimatyzował i zostanie jeszcze długo... forum wciąga... życze mu samych awansów...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22
Nie znam gościa ale po statystykach widzę, że nie dostał degrada (aktualnie jest sekretarzem) i że nie wypowiada sie w typowo spamerskich tematacjh. A teraz weźmy się za gramsajt. Sajcik wykonany bardzo dobrze, jest czytelny i przejrzysty... a jakie kształty w tle xD,widzę że ma dużo znajomych, ale to same szychy, więc chyba zbieraczem nie jest, w ulubionych grach wymieniał same znane tytuły, tak samo jak w ulubionych filmach, natomiast z muzyki kojarzę tylko Rammstein''a. I to by było chyba na tyle...

Pozdrawiam
Ti-em-Dżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ti-em-Dżej

User, którego znam z forum, jednak rzadko spotykam w tematach w których się wypowiadam. Nie wiem co oznacza jego nick, lecz może są to jego inicjały. W awatarze ma strażaka (przynajmniej tak wygląda ta postać) i ładnie umieszczone litery nicka w lewym górnym rogu.
Widząc jego GS czujemy RAPerską i ziomalską atmosferę. To jest na prawdę świetny GS. Jest fanem oczywiście 2Paca (R.I.P) i Snoop Dogga.
Nie wiem co dodać, ponieważ usera nie znam dość dobrze. Miłej nocy życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZystyZysk Pierwszy raz go widze na forum....dlatego ze na dluzszy okres czasu opuscilem to forum...
Chcialbym sie zapoznac ^^ no..to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żeś się kurde rozpisał...
Przeczytaj przypiętego posta. ;)
Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przez ten czas zapomniałeś regulaminu...patrzy przypięty post:
"Post opisujacy poprzednika MUSI skladac sie z, co najmniej!, kilku zdan - oczywiscie mowimy o bardziej rozbudowanych zdaniach od ''Fajny jest'' czy tez ''Nie lubie go''. Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM! Jesli to sie nie zmieni to temat dostanie po prostu klodke i skonczy sie zabawa. Zrozumiano?? Poprawa zachowania ma byc widoczna OD ZARAZ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:41, Nester napisał:

CZystyZysk Pierwszy raz go widze na forum....dlatego ze na dluzszy okres czasu opuscilem
to forum...
Chcialbym sie zapoznac ^^ no..to tyle



Ok, to dodaj mnie do znajomych na GramSajcie.

A gdzie ten opis? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że sie tu dyskusja zrobiła jakaś a nie opisywanie?!
Nester
(musze być ostrożny w opisywaniu bo znowu mnie dopadnie moderator) a wiec pierwszy raz spotykam tego przodownika na gram.pl - cześć. Zauważyłem że raczej chyba nie lubi sie rozpisywać.. zbytnio chociaż na jego sajcie jest długgiii.. wpis. 380(około) dni na gram.pl i tylko 27 wejść?!. Byc może zapomniał o gram.pl albo był pod innym kontem? tego nie wiem. Ma początkujący wygląd sajta i raczej sie chyba nie kwapi do jego zmiany. Nic o sobie nie napisał wiec nie wiemy nic. Nie wiem czy tak na serio przebywa na gram.pl ale to jego sprawa. Ogólnie nie wiem nic o nim i właśnie straciłem koncept..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja opisze Vuko Drakkainena....jako iż jestem szczery(do bólu) i pewny siebie ..nie boje sie krytyki więc: Sądząc po avatarze poprzednika myśle żę chyba chce popisać sie lub pokazać iż wiecej może niż tak naprawde możę.Co do nicka to jakiś taki - napewno ukrywa sie za komputerem bojąc sie pokazać innym ludziom.Ale nie musicie mnie słuchać..ale powinniście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować