Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dominik000

Obywatel, co znaczy ,że dopiero przed chwilą/paroma dniam/rok temu XDi zarejestował się na owym forum, cóż z racji tego ciężko będzie mi coś o nim napisać, ale dla chcącego nic trudnego xD No to jedziemy... Dominik- tak pewnie się nazywa, bo z jakiej inej przyczyny pisał by tak w nicku? Avek, jakaś tajemnicza postać ;P Nie powiem kto to, bo nie oglądam owej bajki :) Tak możecie w to wierzyć lub nie ,ale boduczek nie ogląda bajek :-D W opisie cieszy się jak z wielkiej wygranej w Toto Lotku, że ma komiksy xD Cóż, nie będę w to wnikać ale widocznie aż tak lubi się śmiać. Jego GS nie jest dla wszystkich, cóż zaryzykuję... Na GS dowiedziałem się ,że mieszka w Poznaniu i lubi rysować. Ogolnie jego Gramsajt jest dobrze wykonany czego nie moża powiedzieć o niektórych np... Moim xD Dobra nie będę go reklamował :P Patrząc racjonalnie cieżko mi powiedzieć czy jest to user godny naśladowania,więc wybaczcie ale tą kwestię pominę. Nie znam go jeszcze na tyle, żeby powiedzieć tak lub owak. Nie mniej jednak życzę mu awansu oraz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Jest delegatem. Na avku jego widac Leppera :P Z nicku nic nie rozumiem. Podpis ma bardzo dłuuuugi. Dużo go widzę w tym temacie ale nie tylko w tym. Pewnie długo juz jest na forum i napisł dużo postów :P GS przeciętny. Nie wiem czy dostał degrada ale chyba nie. Pisze zazwyczaj długie posty i sensowne. Znam go z tematów sportowych i z tej zabawy. Hmmm no to troszkę więcej o avku który jest przerobiony: tułó inny twarz leppera he he. Lubi gothica i pnie się w góre karierowych szczebli. Spoko gosciu.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

User, który jest na forum od kilku miesięcy. Wygląda na sympatycznego i dojrzałego internautę, biorąc pod uwagę jego wiek. Wiele osób, w jego wieku nie korzysta z wyszukiwarki i nie szanuje regulaminu. Na szczęście ten o to user szanuje regulamin i opcję szukaj. Jego nick, jak sam kiedyś tłumaczył w jednym z wpisów na GS`ie pochodzi z gry Prince of Persia. Jest fanem tej serii. Niestety ja nie miałem okazji grac w żadną część tego cyklu. Muszę chyba nadrobić zaległości... ;] Avatar, który posiada wg. mnie świetnie wygląda. Ten napis doskonale wygląda.
GS PJ`a jest nieprzeciętny. Tapeta, którą posiada jest przepiękna. Do tego dochodzą jeszcze nie standardowe belki, które świetnie pasują kolorystycznie do wyglądu GS`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk


no coz wcodzac na jego gramsajt myslalem ze zarobie a tu nic....
jest kontaktowy bo pokazal swoje gg na sajcie lubi prison break i dobrze fajny serial polecam obejrzec
posiada telewizor a w dzisiejszych czasazch to luksus;D ma tez o dziwo komputer wiec jest bogaty:P
nie no a tak serio to spoko ziom i wogole awansiku zycze i pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysty Zysk

Jest Fanem wielu świetnych filmów, jak Ojciec Chrzestny, Władca Pierścieni i Star Wars. Słucha oryginalnej muzyki, z avatara można wyczytać, że jest fanem NFS Most Wanted. Ma fajnego wilka na GS''ie ;). Jest Przodownikiem. Jest w posiadaniu PSP, PC, no i TV. Szanuję go za jego wypowiedzi. Jest userem, który bierze aktywny udział w dyskusjach na forum. Ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nekromanta7
Od niedawna jest Brygadzistą, kocha tą samą muzykę co ja (It''s my homie :)), jest zafascynowany 2Pac''iem, w motto zamieścił (podobnie jak ja) słowa tego artysty/rapera, siódemka w nicku też jest chyba związana z tym raperem, znajomych ma niewielu (mam zaszczyt być jednym z nich:)) czyli zbieraczem nie jest. A teraz weźmy sie za gramsajt. Sajt jest wykonany bardzo dobrze, podoba mi sie (no w końcu w tym samym klimacie:)), tło też mi się bardzo podoba (zapisałem sobie tą tapetę, chyba się nie obrazisz?...spokojnie nie wykorzystam jej na gs''ie:)). Jednym słowem Spoko Ziomuś :)

Pozdrawiam
TmJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TmJ - przodownik tak jak ja, lubi hiphop i muzykę co można zobaczyć w jego gramsajcie. Ma wielu kumpli (nie to co ja). Ogólnie raczej go nie widzę na forum ale dawno mnie nie było, więc nie wiem. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 15:11, boduczek napisał:

czy jest to user godny naśladowania,więc wybaczcie ale tą kwestię pominę. Nie znam go jeszcze
na tyle, żeby powiedzieć tak lub owak. Nie mniej jednak życzę mu awansu oraz pozdrawiam.


Awatara sam narysowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:52, ziom91 napisał:

TmJ - przodownik tak jak ja, lubi hiphop i muzykę co można zobaczyć w jego gramsajcie. Ma wielu
kumpli (nie to co ja). Ogólnie raczej go nie widzę na forum ale dawno mnie nie było, więc nie
wiem. Pzdr!

Przeczytałeś regulamin tego forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:55, TmJ napisał:

> TmJ - przodownik tak jak ja, lubi hiphop i muzykę co można zobaczyć w jego gramsajcie.
Ma wielu
> kumpli (nie to co ja). Ogólnie raczej go nie widzę na forum ale dawno mnie nie było, więc
nie
> wiem. Pzdr!
Przeczytałeś regulamin tego forum??


Przepraszam... Ostatnio było trzy zdania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam!

Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM!

Ziom91

Przodownik. Uważa się za zioma i ma 17 lat. Szczerze w to wątpię, ponieważ ma gdzieś regulamin. Podpowiem ci. Regulamin tematu jest gdzieś na górze.
W awatarze posiada PeCet. Dość stary.
Wygląd GS`a jest... Eckhem... nigdy nie widziałem gorszego. ;| Czytanie postów jest na prawdę utrudnione. GramSajt oceniam na totalną kaszankę, więc lepiej zmień jego kolory.
Na przyszłość czytaj regulaminy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:58, CzystyZysk napisał:

Przypominam!

Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM!

Ziom91

Przodownik. Uważa się za zioma i ma 17 lat. Szczerze w to wątpię, ponieważ ma gdzieś regulamin.
Podpowiem ci. Regulamin tematu jest gdzieś na górze.
W awatarze posiada PeCet. Dość stary.
Wygląd GS`a jest... Eckhem... nigdy nie widziałem gorszego. ;| Czytanie postów jest na prawdę
utrudnione. GramSajt oceniam na totalną kaszankę, więc lepiej zmień jego kolory.
Na przyszłość czytaj regulaminy :]


Ziomem nie jestem.... A o GSa nie dbam i chce go wykasować tylko nie wiem jak.... A regulaminu raz nie przeczytałem to sie nie w***przaj od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:02, ziom91 napisał:

/tnij cytaty ;P/

będę sie w***przał bo według regulaminu trzeba napisać kilka zdań a ty napisałeś ledwie jedno, czyli złamałeś regulamin, wiesz co Ci za to grozi?... no to co, że nie jesteś "ziomem" ale mogłeś się wysilić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TmJ żeby nie było zamieszania :P

Jest przodownikiem. Na avku widac kolorowego gotowego do uderzenia :P Po ksywce mozna wywnioskowac że jest ziomem jak i po podpisie :P GS ma bardzo ładny i raperski. N a forum jest pewnie dosyc długo i rzadko pisze. W tym temacie pisze duzo i ja opisuje go juz chyba 3 raz ale to nic. Ma dużo znajomych. Cześto robi wpisy na blogu. Jak ty robisz te małe teledyski?? Lubi czarną muze, czyli hip-hop i rap. Lubi tez 2 pac i innych raperów (niektórzy już odszedli św. pamięci 2 pac). Jest spoko. Rada pisz więcej :P

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:11, TmJ napisał:

> /tnij cytaty ;P/
będę sie w***przał bo według regulaminu trzeba napisać kilka zdań a ty napisałeś ledwie jedno,
czyli złamałeś regulamin, wiesz co Ci za to grozi?... no to co, że nie jesteś "ziomem" ale
mogłeś się wysilić


Po pierwsze - tnij cytaty;
po drugie od upominania są moderatorzy - Ty powinieneś ograniczyć się do wysłania zgłszenia przez formularz;
po trzecie szanuj mowę polską i unikaj wulgaryzmów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:02, ziom91 napisał:

Ziomem nie jestem.... A o GSa nie dbam i chce go wykasować tylko nie wiem jak.... A regulaminu raz nie przeczytałem to sie nie w***przaj od razu...


Tnij cytaty.
Nie wdawaj się w bezsensowne dyskusje.
Daruj sobie wulgaryzmy,
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walgierz


User jest moderatorem i jest na naszym forum od początku jego istnienia ;) Napisał ponad 6500 postów. Ma 28 lat. Niestety nie wiem jak ma na imie i gdzie mieszka. Wiem za to, że jest maniakiem Guild Warsa co widać także po wyglądzie jego GramSajta :) Nie zaliczył żadnego degrada aczkolwiek sam często ich udziela :P Aktywnie udziela się w temacie o Forumowej Mafii i piłce nożnej :] Jego GS do najcudowniejszych nie należy ale za to jest przejrzysty i czytelny. Z drugiej strony GramSajt ma coś w sobie bo odwiedzono go już 3000 razy :) No, to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronx

Widziałem go kilka razy w grach forumowych. Niestety nie pamiętam jakich. Na avatarze ma jakąś mysz... Teraz wejdę na jego Gramsajta. Wygląd fajny ;] Niezbyt częst dodaje wpisy na swoim gramsajcie... tak jak ja :D Napisał ponad 1000 postów... całkiem nieźle ;) Na gram.pl jest już około pół roku. Zaliczył trzy degrady. Nic więcej o nim nie wiem, ale wydaję mi się spoko forumowiczem ;)

BTW. Powróciłem na stanowisko Delegata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robek 009
Rzadko widuje go na forum może nie mamy wspólnych zainteresowań i tematów do rozmów? Lubi Gothica i Cd-action (za co ma u mnie plusa :D) Czeka chyba na Assassins Creed co można rozpoznać po wyglądzie GS-a.
Na gram.pl 628 dni. Napisanych postów 2 413. Na swoim GS-ie pisze mało. Mimo iż ma wpisy ze stycznia tego roku to ma tylko 10 wpisów. Ogółem dobry gramowicz ale go do tej pory nie spotkałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować