Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Robek 009


Forumowicz, który spędził na forum około 630. dni Jak sam zresztą napisał, zaliczył degrada, z którego wczoraj wyszedł :p Sporo swoich postów umieścił w tematach związanych z forumowymi grami. Jego GramSajt jest dość ładny. Tło przedstawia Altair''a z jeszcze nie grywalnego Assassin''s Creed''a. User cieszy się, że są wakacje- pewnie ma dużo czasu na granie :P HoM&M zapewne bardzo go wciągnął :) Robek ma około 30 znajomych więc mianem kolekcjonera frendów nie mogę go określić :P Nie wiem jak ma na imie i skąd jest. Nie wiem też ile ma lat. W GS-ie podaje swoje GG więc jeśli ktoś chce może go o to spytać :] Lubi serie Gothic i czyta CDA. Wydaje się być miłym i spokojnym userem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żebyś nie płakał,to cię opiszę

PRINCE JANEK

Użytkownik znany mi z paru tematów.Ma status robotnika przez dwa degrady.Nick po przetłumaczeniu znaczy Książe Janek.Na avatarku bohater gry Prince of Persia i nick użytkownika,czyli avatar zrobiony na zamówienie.,W podpisie ztrawersowane przysłowia.Użytkownik ma na imię Patryk i ma 12 lat.Mówi,że nie lubi się uczyć,choć oceny ma dobre(tak jak ja).W tle gramsajta księżniczka z gry Prince of Persia,pisze,że bardzo lubi tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Zacznijmy od tego, że Twój nick nie jest mi obcy, jednak Twoje posty rzadko spotykam. Widać, że wolisz się wypowiadać w innym tematach, niż ja. Jesteś brygadzistą, kolejnym fanem czarnoskórych raperów. Przynajmniej takie wrażenia odniosłem, po spojrzeniu na Twój awatar.
Po wizycie u Wyroczni dowiedziałem się, że na forum jesteś pół roku i napisałeś nie całe pół tysiąca postów. Ona też powiedziała mi, że nie zaliczyłeś żadnego degradu tutaj na forum. Tylko pogratulować.
Gdy zamierzałem odwiedzić Twój GS ochrona poinformowała mnie, że mogą się tam znajdować treści nie odpowiednie dla młodszych osób. Lecz dałem im w łapę i mnie wpuścili. Czy było warto? Hm.. tapeta, którą posiadasz sama w sobie jest bardzo ładna, jednakże zbyt jasna. Przez to miałem poważne problemy z odczytaniem czegokolwiek z GramSajta. Radzę ci zmienić tapetę na jakąś spokojniejszą.
To tyle co miałem powiedzieć.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:16, PRINCE JANEK napisał:

Dobra jest że zostałem pominięty. Ronx widziałeś żeby walgierz kogoś opisywAL???

A czemu by niby nie? Co on jakiś upośledzony jest
PS. idąc tropem kolejki to teraz ja gdzieś tam jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem go parę razy na forach. Ma na imię Marcin. Nick świadczy o tym, że lubi czyste zyski, (a nie brudne pieniądze :P) Ogląda Prison Break''a. Lubi wilki :P Posiada stary, bezawaryjny komputer i PSP. Lubi serię Gran Theft Auto. Fascynuję się filmami Science-Fiction np. Harry Potter lub Star Wars. Interesuję się samochodami i ogląda program Top Gear. W prasie tak jak ja, bez większej różnicy CD Action :) No i lubi piwo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steven8]

Widziałem ciebie kilka razy na forum. Pamiętam ciebie ze względu na awatar, który przedstawia żółte Ferrari Enzo.
Napisałeś 450 postów i miałeś same awanse, aż dostałeś degrada... dość poważnego, bo aż -3. Z Przodownika do Bumelanta. Nieźle, nieźle...
Wchodząc na GS`a widzę, że tak jak myślałem. Jesteś fanem motoryzacji. Tapeta, którą masz jest ładna i widać, że jesteś fanem TD:U. Czytając jeden z jego wpisów dowiedziałem się, że jest przeciwnikiem piractwa. I dobrze.


Pozdrawiam <!>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

CzystyZysk oprucz kompa posiada również PSP. Na dzisiejszy dzień niczym się nie cieszy i niczym się nie smuci. Na gram jest nowy, dopiero od 23 dni a wszedł aż 499 razy. Z filmów to lubi fantasty i science faction. Z posm czyta tylko drogie CD ACTION. Fan Prison Break ''a , czeka z niecierpliwością na 3 setre, a oprucz tego ogląda jeszcze Top gear. Kibicuje Kubicy zresztą jak połowa Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000
Nie spotykam go często, a mimo iż jest na gram.pl 343 dni to został dopiero robotnikiem. Lubi rysować (np. komiks na GS choć jest taki sobie) i jeździć na deskorolce, co wiąże się z tym że jedna z ulubionych gier to Tony Hawk.
Ma 55 znajomych co oznacza że jest "typowym" kolekcjonerem. Ogólnie w dobry gramowicz ale jakoś często go nie spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gogiell

Często go widuje :P Nick dziwny (lubisz google.pl?). Jest przodownikiem. Na avku widac znaną twarz giertycha. GS przeietny. Już troszkę siedzi na forum i postów też trochę napisał. Brak podpisu. Pisze często w kwasach. Jest takim kawalarzem. Interesuje się polityką??? I lubi kaszaniaste gierki (znaczy naśmiewac się z nich). Ma całkiem sporo znajomych w tym mnie. Nie dostal degrada i tak trzymac. Jest spoko gościem lubiącym figle (a kto ich nie lubi?).

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince Janek

User, którzy należy do tych, których najbardziej znam. To znaczy - najczęściej go widuje na forum oraz rozmawialiśmy kilka razy na GG. User bardzo dobry, dlatego też współczuje mu degradów. I to aż dwóch... Jednak PJ się nie poddaje i walczy dalej. I to mi się podoba. Nigdy się nie poddawać, nawet gdy jesteśmy na straconej pozycji. Jego nick i awatar mówią nam, że jest fanem serii Prince of Persia.
GramSajt jest bardzo ładny i zadbany. Tapeta, którą posiada jest piękna i świetnie pasuje do jego nicka oraz awataru.
Pozdrawiam i życzę odrobienia strat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh! jak mi smutno. Ten twój szacunek mi jest potrzebny tak samo jak sznurowadła do klapek.
CzystyZysk
Często przeze mnie opisywany przodownik. Dużo sie wypowiada na tym temacie chociaż chyba nie zdarzyło mu sie mnie opisać. Mimo że wiele osób uwarza jego avatara za kiepskiego to ten wciąz go ma. Widać bardzo przeżywa wypadek polskiego autobusu co można zauwazyć wchodząc na jego sajta. Ja bardziej skupiłem swoje myśli na wypadku samolotu w Brazyli niż tym przez którego wszystko jest teraz szare. Z osoby lubie gościa bo czyta książki Jeremiego Clarksona a jak czyta jego ksiażki to też oczywiście ogląda TopGear. Ma bardzo dużo postów/komentarzy jak na 23 dni zapewne niedługo doczeka sie Brygadzisty(tego mu życze). Ogólnie nic do niego nie mam, wydaje sie być nawet sympatycznym młodych gramowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Jest Brygadzistą, ma szesnaście lat. Głównie słucha rocka i metalu. Jego avatar przedstawia zacieniowany profil twarzy gościa, którego nie chciałbym spotkać w ciemnej uliczce, a to dzięki kolorowi jego oczu xD. Dużo udziela się na forum. Co do GS-a, to podoba mi się jego kolorystyka. Ma tam też motyw z filmu "Constantine".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szperacz Robson

Ksywka dziwna, która nic nie wytłumacza. Na posczątku miał 2 degrady . Interesuje się sportem a dokładnie piłką nożną, czyli miże gra w PES, no ale na gs'' pisze , że gra w legendarnego gotchica 2, fps ''a i w ogule różne gatunki gier. No i nie zabrakło miejsca dla World of Warcraft ( trial xD). Będzie posiadał niepowtażalną konsole Wii(też bym chciał mieć). Czyta PSX extreme, a posiada PC, dziwne. No dobra, słucha rocka jak poprzednik i jeszcze podobnego gatunku mizyki, otuż:metalu. Cały jego gramsajt jest "zmetalony" i "rockowy". Na koniec napiszę , że posiada kablówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szperacz Robson
Forumowicz ten jest Przodownikiem, a jego ostatni wpis na gramsajcie, nota bene dość dawnej daty tyczy się jego awansu na Robotnika. Jego awatar przedstawia jakiegoś gościa z South Parku - nie wiem, którego, bo nigdy nie oglądałem. ;D
Jego gramsajt nie jest przejrzysty, trudno się go czyta - a nawet niechętnie, bowiem nie ma tam zbyt wielu ciekawych informacji - gramsajt nie jest aktualizowany. :P
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000
Robotnik, który był kiedyś (chyba :P) Przodownikiem.
Forumowicz ten ma 16 lat, mieszka w Poznaniu i lubi rysować. Jego gramsajt odwiedzono już 959 razy.
Dominik000 kompletnie nie zna podstawowych zasad ortografii - ma 16 lat, i pisze z błędami? Co się dzieje! ;D
Jego hobbym jest rysowanie. Najczęściej komiksów. O bohaterach, których imion pozwolę sobie nie cytować. :]
Życzę awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
Ma 14 lat Playstation2 i oczywiście PC-ta. Kocha nas wszystkich bo są wakacje ale jest typowym kolekcjonerem bo ma 433 (!!!) znajomych. Teraz gra głównie w GTA Vice City Stories (które już przeszedł) i GTA 3
NA forum jest 334 dni i napisał 1580 postów i komentarzy. Jest jednym z popularniejszych gramowiczów a jego ksywka zawsze widnieje w rankingu top 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za opis?! To, że lubię rysować wymieniłeś 3 razy. Mam 18 lat a nie 16. Nie wiem gdzie ty to sprawdziłeś. No i nie rysuję najczęściej komiksów . O popełnianiu błędów napisałeś 2 razy. W sumie są 4 ( o sajcie nie liczę) informacje z czego 2 błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gogiell

gogiell, gogiell, kogirl, mogiel google... Oto moje skojazenia z nickiem x] Ma bardzo nie miłego dla mego pka avatara w postaci samego "Wesołego Romka"... Ostatnio czesto go widzę że czarnym wątku... Cóż, w większości jego postów zgadzam się z nim :). Przodowni, widać już troszkę obcykany jest :D Teraz przyszła pora na sajta, muszę przyznać że nie spodziewałem się takiego wyglądu. całkiem miły dla oka ;). Wita nas... hm, samolot ;P Jest o rok młodszy ode mnie, niecierpliwie czeka na upgread kompa (a kto nie?! ;P) Widze że posiada PSP, skąd ja to znam,chyba Czysty również takie cuś ma ^^.

Dominik000--> Na GG z tym lub na priva. To jest forum, nie ma potrzeby spamowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mój opis jeszcze raz, uważnie. A potem po raz drugi, by upewnić się, co do mojej racji. I nie odpowiadaj na tego posta. :)
Proszę opisywać użytkownika o nicku gogiell!
PS. Masz 18 lat i nie znasz ortografii?
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować