Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Union Pacific

Człowiek, którego posty widuję regularnie w innych tematach, nie pamiętam czy na jakikolwiek odpowiedziałem, ale na pewno takowe czytałem. Na pierwszy rzut oka widać, że jest fanem Lost, awatar z logiem projektu Dharma, pisownia frywolna, świadczy o tym dobitnie, mam nadzieję, że gramsajt potwierdzi moje słowa. Ale zanim zagłębię się w jego przestrzeń osobistą na gram.pl wspomnę, że w podpisie znajduje się słówko „Chmiel” czyżby to świadczyło o zamiłowaniu do złocistego napoju, wyrabianego z tejże właśnie rośliny, przekonamy się już wkrótce, zostańcie z nami ;P
<Reklama>
Witamy ponownie i od razu przenosimy się na gramsajt, halo, halo Mietku. Pierwsze wrażenie: ciemno, ale nie jest to wcale wada, wszystko jest utrzymane w ciemnej tonacji, co nie razi i nie wywołuje oczopląsu, jakiego możemy dostać oglądając niektóre gs’y, konkretnych przykładów nie podam z szacunku dla pracy autorów. Coś jest na rzeczy z tym piciem, motto Uniona brzmi „Lepiej mieć Parkinsona i troszeczkę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić.” nic dodać nic ująć. Gra w Sword and Sandals 2, całkiem fajna gierka, ale mnie znudziła po kilku kwadransach. Jest na forum mniej więcej 180 dni i napisał 4 542 postów, albo spamuje, albo ma mnóstwo czasu, no dobra w ostateczności mogę stwierdzić, że ma dużo do powiedzenia ;) Ma 26 znajomych nie za dużo nie za mało, ot tak w sam raz, na pewno nie jest kolekcjonerem, to plus. W „ulubione” ma chyba ¾ dorobku ludzkości, nie jest to wada, ale strasznie ciężko się przebić przez taką masę tekstu małym druczkiem. Muzyki słucha średniej, ale za to ogląda świetne filmy, oczywiście moim zdaniem. Lubi „Ogniem i Mieczem” ciekawe czy tylko ten tom, czy też całą trylogię, przeczytanie całej trylogii uważam za najmilsze przeżycie literackie, słowotwórstwo w pełni świadome, nie mogę znaleźć żadnego zamiennika, jakiego doznałem. Będziemy kończyć, za tydzień relacja z gramsajta innego użytkownika, oddaję głos do studia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

User, który jest już delegatem a pomimo tego na forum widuje go głównie w tym temacie. Jego nick kojarzy mi się tylko ze marką Adidas sprzedającą odzież sportową. W avku widzimy "głównego bohatera filmu "Ojciec chrzestny", przynajmniej tak mi się wydaje ;). Adidas66 na forum jest od 251 dni, napisał w tym czsie 1293 postów (dosyć dużo). Gdy wchodzę na jego GramSajta dowiaduję się, że ma na imię Michał i mieszka w Łodzi. Interesuje się sportem, lubi gry komputerowe (chyba jak każdy gramowicz ;P) i książki. Pewnie lubi Grarfielda, gdyż na swoim GSie umieszcza fragmenty komiksów z owym "pracowitym":P kociakiem. Jego ulubionymi filmami są takie hity jak między innymi: "Gwiezdne wojny", "Helikopter w ogniu" czy oczywiście trylogia :Ojciec chrzestny". Słucha Mettalicki, Jacka Kaczmarskiego czy zespołu Iron Meiden. Ksiązek i ulubionych seriali wymieniał nie będe bo za dużo tego ;). Gramowicz ma 33 znajomych, więc nie jest kolekcjonerem. Jak każdy gramowicz dotąd opisywany przeze mnie czyta CDA a ponadto: Piłke nożną i Przegląd sportowy.

Pozdrawiam i życzę awansu na przewodniczącego
(a wtedy ja zajmę Twoje miejsce na delegacie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Kolejny brygadzista forumowy.Nie znam go,może nie siedzę w tematach które lubi.Na avatarku ma jakąś demoniczną twarz,ale dla mnie to nie jest Książe Persji.W podpisie sentencja znana z reklam Rebooka.Nie posiada Gramsajta.Na forum od czterech miesięcy i już brygol nieźle.Z ulubionych tematów wioskuję,że lubi piłkę nożną i sport.

Pozdrawiam i życzę delegata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Brygadzista. Z forum niekoniecznie kojarzę. Nick nic mi nie mówi, za to avek to dość popularny motyw z PoP: tTT, chyba. Jest brygadzistą, więc dość zaawansowany. AAAA!!! Nie ma gramsajta! i Jak ja go mam opisać? :/ No dobra. Więc tak. chyba lubi Prince of Persię. Jego nick to by może literówka, więc prawdopodobnie ma na imię Tomasz lub Tymon lub Tymoteusz.

to na tyle, więcej nie wyduszę, przepraszam. pozdro i delegata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie odświeżyłem.

Lisun

Znany mi brygadzista. Jego nick nic mi nie mówi, a jego avek to jakiś chyba pingwin z kosą (nie wiem czemu, ale przyjemnie mi się kojarzą te zwierzęta :D). Gramsajt. Tak, chcę wejść. Jestem. W namiarach same gry. Soldat, fajna gierka. Tapeta na gramsajcie. Nareszcie jakaś odmiana. W tym natłoku mrocznych gramsajtów ten się bardzo pozytywnie wyróżnia. Pociąg na tle lasu (to nie las, ale nie wiem jak to nazwać).Pięknie. Lisun gra w całą masę gier, więc wymieniać nie będę. Ma 29 znajomych, nie za mało nie za dużo. Czyto dużo czasopism o grach.

pozdro, przepraszam raz jeszcze i Delegata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc
Brygadzista podobnie jak ja aczkolwiek rzadko jego posty były przed moimi oczami. W awatarze ma coś ciemnego, niemniej jednak wada wzroku nie pozwala mi na dokładniejsze zbadanie tego czegoś. Madoc jest dwa lata młodszy ode mnie. Czyli ma 14 lat. Zmienił wygląd gramsajta o czym informuje we wpisie, jednak osobiście uważam, że obecny lay fragmentami jest nieczytelny ;)
Ma kompa, na imie Kuba no i psa, jak sam pisze ;) Uwielbia fantasy (czyżby Sapkowski? Nie, nie ma go w ulubionych książkach :))
Czyta CD Action jak większość gramowiczów i... focusa, co mnie osobiście lekko zaskoczyło ;) Lubi pływać, widać, ze aktywny chłopak. Na gram.pl długo, znajomych mało widać nie jest zbieraczem. Słucha Linkin Park a wśród gier moją uwagę przykuł Counter.
No więc to by było na tyle ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Forumowa kobitka :) Z nicku można by się domyślić, że jest mała i ma hmm...16 lat ??? Albo tyle miała gdy zaczeła przygode z forum :) Na avku pluszowy misiak co może świadczyć o tym, że mała jest delikatna albo wrażliwa :) Pewnie tak jest ....Jest Brygadzist(k)ą, która niedawno na ten stopień awansowała. Chyba się bardzo ucieszyła bo na Przodowniku nie mogła się doczekać awansu i trochę spamowała, ale mniejsza z tym. Tera jakby się "uspokoiła" :D Mieszka w Krakowie i uwielba to miasto (jest za co). Jest wielką fanką tamtejszego futbolowego teamu Wisły Kraków- w ogóle to mała jest fanem piłki nożnej-nie tylko miejscowej :) Na forum jest troche ponad 200 dni. Teraz GS; ładny, pół przezroczyste tło, choć layout nie jest szczególnie charakterystyczny. Mała ma 41 znajomych-więc zbieraczem nie jest. Jest miła i uprzejma...no to chyba tyle.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarturias
Zacznijmy od początku. Znienawidziłem go przed chwilą gdyż sprzątnął mi sprzed nosa opis małej16, na który poluje od dłuższego czasu ;) Ale zakopmy topór wojenny i skupmy się na... nim ;P

Koleś jest stosunkowo młodym forumowiczem, do tego, jak na przodownika prawie nie spamuje ;P - postów ma okrągłą liczbę 500. Sto lat! :) Teraz rozszyfrujmy jego zainteresowania :) Kwasy, CD-A, czy temat o Tibii. O! Ktoś jeszcze w to gra! ;> Będzie ciężko - typowy przykład osobnika nie mającego jednego, głównego tematu. Cóż można powiedzieć - może nick powie nam coś? Sarturias - hm. Gdzieś to słyszałem. Jest! Wiem! Eureka! To MUSI być fan Gothica - jeden z magów nazywał się Saturas ;P - Detektyw Demrenfaris is back!
Ma dość... osobliwego avatara ;P GS jest schludny - bez fajerwerków, a co najważniejsze czytelny. Kiedy wchodzimy na jego Sajt "na dzień dobry" wita nas kohorta młodych dziewczyn, dodatkowo skąpo ubranych. Ma 17 lat, jest więc usprawiedliwiony ;P Ostatnio pogrywa w Zeusa i Fratra - fan CD-A jak się patrzy ;P. W ulubionych zatrzęsienie tytułów, w tym standardowo Gothic, Wormsy, Diablo, a wśród filmów m.in Killer, Piła, czy E=mc2, ale uświadczymy też WP, Gotfathera, Pianiste, czy 7 Lat w Tybecie. Cóż... Nie znałem go zbyt dobrze, po przejrzeniu postów mogę jednak śmiałło powiedzieć - w porzo jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demrenfaris

Jak widać po jego wyczerpującej wypowiedzi jest spostrzegawczym i inteligentnym użytkownikiem. A o nim samym mogę powiedzieć iż jest fanem cRPG lubi Serię Gothic i grał w całkiem sporo gier. Muzyka no cóż nie ma tego za wiele ale wyróżnić należy Jacka Kaczmarskiego i Marka Grechutę iż nie często spotyka się ich na listach ulubionych wykonawców. Ma całkiem sporo postów 57 wpisów na blogu i nawet napisał 1 recenzję. Hmm jego ulubione książki to same klasyki gatunku Fantasy.Hmm jak widać po jego Gram sajcie uwielbia sport i jest kibicem Chelsea. Poluje na opis małej16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś SmS

Nie znam tego użytkownika w sumie pierwszy raz go widzę. Jest brygadzistą co świadczy, ze jest w miarę doświadczonym forumowiczem. Po ksywce wnioskuję, że lubi wysyłać lub odbierać wiadomości sms. Ma dość ciekawego avatara choć nie wiem co na nim jest. Posiada własnego gramsajta więc pewnie coś na nim pisze. Nie posiada podpisu co świadczy o tym, że albo nie ma pomysłu lub nie chce mieć. Jest nocnym Markiem gdyż widzę, że jest online.


Sorki, że tak króciutko ale nie wiedziałem co jeszcze napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowoakm

trochę go znam z świetnego kanału #gryrpg prawie zawsze sprawiedliwy,spokojny...da sie z nim pogadać jak z normalnym człowiekiem.Jak zapewne wam wiadomo Uwielbia gry typu RPG i przygodowe...jego sajt przeraża aczkolwiek jest przyjazny.troche mało go na IRC-u ale ważne ze nieraz wejdzie i pogada,niestety nie będę miał okazji już z nim pogadać na IRC-u a szkoda bo to jedna z osób z którą mi sie dobrze rozmawia...(trochę krótko ale cóż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:32, Korsaż napisał:


Korsaż
hmmm no coz... usera widze po raz pierwszy wiec pewnie nie wiele bede mogl powiedziec... coz opre sie o gramsajta...
zaczne od nicku... zastanawiam sie czy to celowy zabieg czy kolega ma problemy z ortografia:) na awatarze jakis rodzaj pentagramu czyli nasuwa sie podejrzenie iz sajt bedzie podobny... wchodze i... no wlasnie. nie mylilem sie pod wzgledem kolorystyki ale generalnie nie jest tak jak podejrzewalem:) coz user ma na imie Pawel i cytuje: "kocha zapach spalin i benzyny":) stad wnioskuje iz jest fanem motoryzacji... coz user byl banowany na roznych serwisach (powod do dumy, kolekcjoner, czy moze inny problem?). wydaje mi sie iz jest kolekcjonerem znajomych... nie wiele jestem w stanie powiedziec.. moze to iz jest fanem metalu... no coz pozostaje mi zakoczyc post:)
Pozdrawiam i zycze dalszej exystencji w swiecie wirtualnym ale tym razem bez banow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wdowiank

Hmmmm.....tego usera widziałem kilka razy na forum (w konkursach na najlepszy nick ,itp. ;) ).Jest sekratarzem co świadczy o długim starzu na gram.pl .Na avatarku jakaś/jakiś kolesiówa/koleś.Przerażający/a troche :P.GS zrobiony w stylu.....hororu jakiegoś (mnie nie kręca takie tematy....jak kto lubi :P).Ma na imie Marcin i jest z Jeleniej Góry.Gra w gry RPG i Przygodówki.Wolny czas spędza na forum.Patrząc na date urodzenia to jest dość stary jak na średnią wiekową na tym forum :P.Posiada PC''eta ,nokie (nie pisze jaką ....szkoda :( ) i MP4.Chyba jest bardzo otwarty ,ponieważ w namiarach podał nawet numer swojej komórki ;).Ma dość dużo znajomych.....WOW....imponujące statystyki.....nie będe wymieniał ,bo nie o to tutaj chodzi :P.Patrze na każdy wpis i w każdym jest minimum po 20 komentarzy (u mnie max to było 10 ;) ).Słucha większośći gatunków muzyki.Filmów i seriali ulubionych nie chce wymieniać ,bo jest ich troche.Czyta jak większość gramowiczów CD Action.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:42, Samildanach napisał:

no coz chyba sie spozniles:) czas na kolejna osobe:) mam nadzieje ze zechcesz opisac mnie pozdrawiam!:P


Nom....spóźniełem się ;).

Samildanach

Znany mi user z tego tematu. Chyba opisywałem go z dwa razy ,ale opisać trzeci raz nie zaszkodzi ;).Na avatarku jest jakiś koleś.....z jakąś spluwą (czy czymś podobnym).GS......bez rzadnych rewelacji ,ale czytelny :P.Jest wielkim fanem fantasy.Uwielbia film Gladiator.Jest już pełnoletnim gramowiczem ;).Patrząc na jego ulubine gry gustuje w grach typu RTS i RPG.Lubi serie Star Wars''a i Transformers.Patrząc na ostatni wpis przymierza zmienić wygląd GS''a (nie wiem czy już zmienił czy nie :P).Nie czyta CD Action (no to jest zaskoczenie).Czyta za to PC World Computer ;).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis

Brygadzista, nieznany mi bliżej, aczkolwiek podejrzewam, że to się zaraz zmieni. Na gramsajcie w tle grafika z jakiegoś anime, niezidentyfikowanego przeze mnie, ale generalnie cały gramsajt tworzy spójną kompozycję i da się go z przyjemnością czytać, normalnie jakbym wypracowanie oceniał ;P Już wiem z jakiego anime ta grafika „Full Metal Alchemist” oglądałem to, sam nie wiem dlaczego nie skojarzyłem, może przez to, że kawa nie zaczęła jeszcze krążyć w moich żyłach. Na blogu można przeczytać recenzje wymienianego już przeze mnie tytułu jaki i innego anime pt. „Bleach” i wychodzi na to, że to bardzo dobre seriale są, z oceną FMA się zgadzam o Bleach nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo nie oglądałem, ale po ocenach widzę, że warto tą stratę nadrobić, postaram się. Kolejny przedstawiciel nieprzeciętnego rocznika, 91 dobry rocznik ;) tym razem z czerwca, fajnie urządzać urodziny tuż po zakończeniu roku szkolnego, właściwie takie dożynki. W tym roku w jego życiu zaczął się etap zwany LO, Nertis strasznie narzeka na nauczycieli, zdarza się, ja nie narzekam, zwłaszcza, że mój facet od przedsiębiorstwa był kiedyś w Uwadze w cyklu szkoła jakiej nie znacie ;P Poza tym udało mu się napisać 788 postów, przez jaki czas nie wspomnę, bo właściciel gs’a prosi by tego nie robić. Zdecydowanie wyróżnia się tym, że na gramsajcie nie eksponuje listy swoich znajomych, oryginalne. Ma dobry gust, z jego ulubionych ciężko coś wybrać bo wszystko reprezentuje jeden wyrównany poziom, choć czytanie Angory świadczy o dość wyraźnym światopoglądzie ;P Doczekaem się w końcu użytkownika, który ma mniej popularnego gramsajta ode mnie, nie wiem czy powinienem się cieszyć, ale jakaś tam radość zawsze jest ;) Pozostaje mi życzyć Delegata w tempie w jakim TGV mknie przez pola Francji i tradycyjnie pozdrowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adidas66

Dziś opisuję użytkownika, który ma nick Adidas66. Mogę z niego wyczytać to, że ta osoba lubi ubierać się w markowe ciuchy (Adidas). W awatarze widzimy Marlona Brando w roli Dona Vita Corleone w filmie Copolli Ojciec Chrzestny na podstawie książki Mario Puzzo. :) Tak, ten film, to KLASYKA. Świetny, na prawdę świetny. Powiem więcej - ten film jest PONADCZASOWY :-) Dlatego też duży plus dla usera, za to, że lubi The Godfathera :].
Co do samego użytkownika - duży plus za niekaralność - w pełni czysta kartotekę. Widać, że ceni jakość nad ilość - świadczy o tym mała ilość napisanych postów a za to wysoka średnia znaków na post. Adidas, najbardziej lubi się wypowiadać w tematach takich jak piłka nożna, kwasy czy też CD-Action ;)
Kolega, jest na Gram.pl dosyć długo, ponieważ od stycznia tego roku, jednak przez swoją niewielką aktywnosć jest tylko Delegatem. W przeciwnym razie, byłby Przewodniczącym ;]
Jeszcze kilka słów, po wizycie na Gram Sajcie. A więc, jest on przejrzysty i czytelny, jednak nie pasuje mi to białe tło, które wystaje poza tapetą. Ja bym je zmienił na czarne. Wtedy byłoby wszystko dobrze dopasowane.
W tle widzimy jakiś las, przypomina mi to las z The Witch Project... ;]
Przeglądając wpisy Adidasa, możemy zauważyć, że jest to fan Garfielda :) Ja też lubię te komiksy... :D
Co więcej powiedzieć... Nie jest to na szczęście kolekcjoner znajomych, liczba 33 ziomków jest jeszcze w granicach tych dopuszczalnych... :-)
W rubryce o mnie, dowiadujemy się, że Adidas66, to Michał i że mieszka w Łodzi. Nie na łodzi, tylko w Łodzi ;]Interesuje się piłką nożną i ogólnie sportem a także lubi gry komputerowe.
Ulubione gry Michała, to Football Menager - cała seria, PoP - również cała seria oraz ToCA RD 2. Z tych gier, grałem jedynie w ToCA RD2 - dobra samochodówka, jednak przy konsolowym Gran Turismo 4 - wysiada ;]
Ulubionymi filmami użytkownika Adidas66 są m.in Gwiezdne Wojny i Helikopter w ogniu oraz - cała seria Ojca Chrzestnego. Lecz o tym mogliśmy się już dowiedzieć, widząc awatar usera. Jak juz wspominałem - duży plus dla Ciebie za to, że wiesz co dobre :-) W TV ogląda najczęściej oczywiście Polsat Sport a również Discovery, National Geographic i 4Fun. ;]

To by było na tyle... Życzę udanego weekendu i powodzenia na Gram.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CzystyZysk

Tego usera chyba już kiedyś opisywałem, ale coż zrobię to raz jeszcze :) No więc CzystyZysk jest brygadzistą co świadczy o tym, że ma już spore doświadczenie na forum. W jego avku spokojnie leżą sobie pieniądze a konkretnie amerykańskie zielone dolary. Gramowicz na forum jest już od 83 dni (więc nie dużo, podobnie jak ja) i w tym czasie napisał 1648 postów i komentarzy (jak na 83 dni to bardzo dużo). Jego GramSajt jak łatwo się domyślić zdobi kasa i podobnie jak w avku są to dolary. Jest fane sieriau "Skazany na śmieć" i każdemu, jak deklaruje na GSie pomoże ściągnąc z neta pierwszy odcinek trzeciej serii tego serialu. Ponadto CzystyZysk agląda jescze takie seriale jak "Miodowe lata" czy "Top Gear", do jego ulubionych filmów należą między innymi "Gwiezdne wojny", "Ojciec chrzestny" czy "Władca pierścieni". Jak wnioskuje z podpisu jest on fanem Mafii. Ma 20 znajomych, czyli kolekcjonerem nie jest.To byłoby na tyle....

Życzę awansu na delegata (zaraz po mnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Niełatwo będzie mi cię opisać gdyż nie posiadasz GS''a ale nowych rzeczy próbować trzeba :) Więc user jest Brygadzista jak i ja ^^ Podpis "I''m what I''m..... " z Anglika jestem słaby ale spróbuje przetłumaczyć "Ja jestem co? Ja jestem...". Temek cóż ten nick oznaczać może hmm być może To taki remix imienia Tomek? Na avku jakaś twarz której z niczym nie kojarzę. Na forum "tylko" 100 parę dni :) Zero degrada. Średnia dość wysoka. Wypowiada się w tematach typowo sportowych lub też quizach także sportowych. Założył jeden temat i napisał ponad 500 postów. I to na tyle. Życzę WT lecz najpierw delegata.

Pzdr. <PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować