Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 18:27, Michał Raven napisał:

Przodownik, chyba nowy, jego nick kojarzy mi się z Japonią, może ma tam jakieś znajomości:)
Jest fanem Morrowinda.

Ttaki sam status jak mój, bez podpisu, pierwszy raz widziałem jego post (lub zwróciłem uwagę na post). W jego nicku znaduje się imię i "kruk" :)

PS: Żadnych znajomści nie mam w Japoni, a Morrek to świetna gra, a i dzięki, że zauważyłeś "Przodownik" u mnie bo sma nie zauważyłem, czyli dziś nowy status :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nazwisko Kukowsky, chyba nawet w internecie ktoś tak ma, ale nie ma to nic wspólnego z moim nazwiskiem. Wasizi po raz pierwszy go widzę na forum, a już przodownik, jakoś z cichacza myknął. Ale jak mnie opisywał to napisał, że ja mam wyższy status, więc może w chwili dodania postu awansował? Tego niewiem... Kojarzy mi się z jakimś imiem Wschodnim. Po podpisie widzę, że lubi grać w Morrowinda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm poprzednik Kukowsky często widze jego posty (nie wiem dlaczego) ale jest tylko przodownikiem czyli albo spamował i dostał degrada albo lubie to co ja dlatego sie czesto spotykamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mojego poprzednika nie kojarzę z żadnego działu. Musiał się ukrywać przede mną :) Mówi się trudno, jakoś będę musiał nadrobić stratę :P

Wygląda na to, że przebywa w podobnych tematach do Kukowskyego.

Trafił również w degrad z nim związany :P

Jego podpis świadczy o tym, że czytuje książki o magii. I zaraz nam stąd zniknie. Czego Mu oczywiście nie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm..
kojarzy się z Bradem Pitem :), status taki sam jak mój, imie niezne jak hooby, widać z podpisu lubi strzelać, ale w co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedził mnie, jego nick: Polski(e) coś tam - jakiś wilk - wysoki status, napisał posta o godzinie 19:57 na forum o temacie "Opisz poprzednika" 21.02.2006, reszta zatajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 20:00, Wasizi napisał:

Wyprzedził mnie, jego nick: Polski(e) coś tam - jakiś wilk


Może wilkołak ;)

Mój poprzednik jest przodownikiem i na forum go widzę po raz 2 (nie licząc wcześniejszych postów w tym temacie).
Ksywka szczerze mówiąc niewiele mi mówi, jednak brzmijakby dalekiego wschodu. Z postów, które widziałem to pisze sensownie i z "głową". Chyba spoko gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 20:12, gregorik napisał:

moj poprzesdnik to Ninja Seba i sadzas po niku uwaza sie za jakiegos wojownika :)


(On nim jest, a nie się za niego uważa :))
Nick przypomina mi imie Grzegorz, bądź coś związanego z Gregorinas :P lub Grekami ( w każdym bądź razie grecja lub coś). Status najczęściej juź chyba spotykany, pare razy juź spotkałem na forum.

PS: kto zgadnie ile Wasizi ma lat (czyli ja :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje poprzednika widze po raz pierwszy na forum. Choć, jak świadczy jego status sziedzi tutaj już jakiś czas. Widać odwiedzamy różne tematy. Co do Jego wieku to ciężko powiedzieć. Nie zauważyłem aby popełniał błędy ortograficzne, więc pewnie jest już po podstawówce. Choć nie jestem pewien. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciebie "Ludzki Duchu" (czy jak tam) widziałem często, jesteś na forum (znany i lubiany :)) już dłuugi czas. Piszesz posty dobre i na temt, po prstu 5+.

PS: No podstawówkę skończyłem, i na forum nie wypada pisać brzydko i bez polskich liter (w końcu mamy rok języka polskiego) i to świadczy o osobie która sięwypowiada. To kto zgadnie ?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick może kojarzyć się z: maniek, myniek, maciek? a może mekka?. Status jak i mój ten sam.
Ma status Przodownika dłużej niż ja.
Mam mniej lat :P Próbujcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi kojarzy mi się z wasabi... :D sam nie wiem dlaczego, nie mialem wejść w dyskusję z Tym Panem, ale wydaje się być mądrym człowiekiem bo PRZODOWNIKIEM nie staje się od zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik to gościu który roluje i kombinuje aby zrobić gości w balona :P:D Nie radzę wchodzić z nim w jakiekolwiek spółki czy interesy :PP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez paweusz

nikt nie odważyl się kontynuować dalej po tym jak paweusz postawił swój post wygląda na to że jeste niepokonany ;) chodź tą bitwę wygralem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować