Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Minsc i Boo
Nick kojarzy mi się z Mińskiem pierwsze skojarzenie :D a Boo z duchem :D
A co do postów to piszę w ulubionych tematech: KObiety i rymowanie wyrazów, czasami jeszcze Chuck Norris :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik potrafi rolować każdego w wieku poniżej 85 lat :] Jakoś nie pamiętam jego postów oprócz "Opisu...", co nie zanczy jednak, że mało siedzi na forum. Nie gra w FM :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DevilFisha widzę ciągle w tym temacie, nie mam pojęcia gdzie jeszcze pisze. Facet nie lubi jak się go porównuje z diabelską rybą. Pamiętam, że na forum już ktoś odgadł skąd naprawdę pochodzi jaki ksywa. Facet jest ok. Podpis humorystyczn co wynika z emotki ":P".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 12:43, DevilFish napisał:

Poprzednik potrafi rolować każdego w wieku poniżej 85 lat :] Jakoś nie pamiętam jego postów
oprócz "Opisu...", co nie zanczy jednak, że mało siedzi na forum. Nie gra w FM :/


Miłośnik win i pięknych kobiet, z którymi ma czasem niejakie kłopoty. Jak też z Niemcami i z ruchem oporu też, kurcze w zasadzie ze wszystkimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar

Lubi literki "v" i "x", nie widziałem jego postów nigdzie i go nie kojarzę, bo nieczęsto na tym forum jestem. Erotoman co wynika z podpisu. :>

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 13:32, El Puno napisał:

Erotoman co wynika z podpisu. :>


Widzę, że forumowiczą spodobało się wyzywanie mnie od erotomana to też może wyjaśnie:
Pismo Święte - Apokalipsa

" Hic sapientia est.
Qui habet intellectum conputet numerum bestiae,
numerus enim hominis est.
Et numerus eius est sescenti sexaginta sex. " (łacina)

"Tu jest potrzebna mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć" (polski)

P.S.
Przypominam, że sataniści NIE cytują Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolega El Puno sugerował się pewnie ostatnim wyrazem ;)

Dnia 27.02.2006 o 14:00, Vaxinar napisał:

Widzę, że forumowiczą spodobało się wyzywanie mnie od erotomana (...)


Mam nadzieję, że nie masz tu mnie na myśli. Ja jestem od tego daleki. Wyżej stawiam koleżeńską atmosferę nad wyciąganie pochopnych wnisków :)

A żeby nie było offtopu:

Vaxinar

Znany forumowicz, mądrze i dużo pisze, znajomość łacińskiego tekstu Pisma Świętego (czyżby cytat z Wulgaty?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

El Puno
Po raz pierwszy zauważyłem go właśnie przed chwilą. Kojarzy mi się z samochodem, więc jest ich fanem. Jest robotnikiem, więc dopiero zbiera doświadczenie. Mam nadzieję, że z przyszłością będę miał o nim dobre zdanie, póki co wcale go nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 14:16, El Puno napisał:

GeoT

Geolog/geodeta/geocośtam z wykształcenia, nie lubi offtopów i wyciągania pochopnych wniosków.
:)

Mafia Meksykańska? bez obrazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raddy13... Obywatel, więc dopiero zaczyna swoją karierę. Po nicku sądze, że jest człowiekiem radosnym i uśmiechniętym możliwe, że ma 13 lat. Ma jakiś śląski podpis... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego poprzednika zobaczyłem dzisiaj pierwszy raz. Jest w tej chwili chyba po raz pierwszy raz na forum, założył temat od Dungeon Siege II. Fajną ma ksywkę ale z niczym mi się nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzednika...
Przypomina mi się dowcip:
Ruscy pojechali do USA i zaczęli polowanie na Alasce. I wracają z tego polowania z niedźwiedziem, a amerykanin pyta:
- Grizzly ??
- Niet, strielali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Grizzliemu też sie spodobał ten dowcip i ma taki nick :D:D a tak wogóle to dowcip spox :D

DevilFish a może jest rybakiem i wypływa w długie morskie rejsy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85... Złapał już forumowe klimaty... wypowiada się o dziewczynach i chyba w rymowaniu wyrazów. (przeważnie). W dzieciństwie lubił jeździć na rolkach słyszałem, że ta cyfra w nicku nie jest datą urodzenia, więc niewiem co ona znaczy. Po podpisie widzę, że rozumie ciężką pracę świstaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky gratuluję awansu na Brugadzistę.

Podobnie jak ja wypowiada się w temacie Dziewczyny (w sumie to jeden z moich ulubionych tematów, ale to chyba dobrze)
Co do nicka to najpewniej na w domu zegar z kukułką i od dlatega jest Kukowsky :D lubi jeść kukułki a jego ulubionym ptakiem jest oczywiście kukułka :D:D (hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 -- widze tego gościa pierwszy raz ;D Ale przeczytałem kilka jego postów i myślę, że umie pisać. Przodownik to jego(myślę, że zasłużony) status. W ksywce ma liczbę 85. Chyba chodzi tam o rok, w którym się urodził, czyli 1985 r. Jak tak jest to chyba w tym roku skończy, albo już skończył 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje mam już prawie 21 lat :D

Yamamoto kojarzy mi się z jakimś Japończykiem, który umie kopać z półobrotu tak jak nasz Chuck :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować