Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2006 o 21:18, NyGgA MiLy napisał:

Klukowsi

O chłopie za to już straciłeś u mnie całe popracie. Pamiętaj Kukowsky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:22, Kukowsky napisał:

> Klukowsi
O chłopie za to już straciłeś u mnie całe popracie. Pamiętaj Kukowsky.



O sorki pomyliło mi się z jakimś piłkarzem
Naprawdę sorki=)
Kukowsky Kukowsky Kukowsky........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... NyGgA MiLy nie jest dziewczyną... No to pozostały dwie możliwości, ale o tym sza!! Lubi ogladać filmy sensacyjne i zagłębiać ie w tajniki walki. Sądzonc po niku ma w pierun roboty. (nie jestem ze śląska, ale podoba mi sie ten text)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:58, explotion napisał:

No tak... NyGgA MiLy nie jest dziewczyną... No to pozostały dwie możliwości, ale o tym sza!!
Lubi ogladać filmy sensacyjne i zagłębiać ie w tajniki walki. Sądzonc po niku ma w pierun roboty.
(nie jestem ze śląska, ale podoba mi sie ten text)



lubie sensacyjne ale o dalszej części pomyśle jak bede spał bo nie za duzo skapowałem ==))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Explotion hmm , eXploruje fora :) , na początku trochę namieszał , ale jak widać stara się nadrobić ;) .Przodownikiem o ile się nie mylę stał się szybko . Nick kojarzy mi sie z jakimiś odległymi galaktykami itp. :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 22:12, pieknykot napisał:

Explotion hmm , eXploruje fora :) , na początku trochę namieszał , ale jak widać stara się
nadrobić ;) .Przodownikiem o ile się nie mylę stał się szybko . Nick kojarzy mi sie z jakimiś
odległymi galaktykami itp. :P .


Lubi koty (piękne) nie za duzo go widzialem ale lubi koty(piękne)==))
fajny podpis
Jest chyba kobietą bo mało który facet interesuje się kotami
Ale jeśli pomyłka nie bij mnie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 22:18, NyGgA MiLy napisał:

Ale jeśli pomyłka nie bij mnie=)


Pomyłka.Dobrze nie będę Cię bił :) .

Żeby offtopa nie było : NyGgA MiLy nick z niczym mi się nie kojarzy :) , nie jest kobietą ( patrz podpis ) , widzę coraz więcej jego postów , ale to robotnik więc jest tu nowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pieknykot
Nie mam pojęcia skąd mógła się wziąść ta ksywa, ale pewnie user lubi koty czy coś, sądząc po opisie też można tak wnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar-gość o którym chyba najwięcej tutaj napisano. Wyjaśnił już w wątku o nickach skąd się jego nick wziął. Dla niewtajemniczonych podaję-z nikąd:)) Podpis też już wyjaśnił więc wiemy już o nim wszystko...prawie wszystko, Tak więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć: Vaxinar-delegat, który nie ma przed nami tajemnic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:14, Kukowsky napisał:

rafal1310... widzę go na forum po raz pierwszy. Mam nadzieję, że liczba w nicku nie oznacza
daty urodzenia. ;) Zapewne nazywa się Rafał i boi się Chucka. :)


nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei -> forumowicz z, chyba najdziwniejszą ksywką na forum. Samo jej przeczytanie rozśmiesza, Częsty bywalec forum, choć ostatnio jakoś tak rzadziej Go widzę. Pomysłowy człowiek o czym świadczy wymyslenie takiej ksywki. Wypowiada sie na forum GOL-a z tego co kojarzę. Ogólnie w porządku człowiek. Jeszcze mi niczym nie podpadł. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Human Ghost - Widzę go często gięsto na różnych tematch. Bardzo aktywny forumowicz. Zdażyło mi się parę razy z nim wymieniać poglądy i spostrzeżnia na różne temat.Tak jak ja , grwał w przeszłości w War Zone i Doom Troopera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minsc i Boo pierwszy raz go widze lecz wiem ,że jest aktywnym forumowiczem o czym świadczy status Brygadzisty :) . To że pierwszy raz go widze oznacza też ,że pisze w tematach które mnie nie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik. Założył kontynuację mojego wątku z forum cdp na nowym forum. Interesuje sie II wojną, ale ostatnio coś cicho w wątku dotyczącym tego tematu, a dzieje się sporo [m.in. Faces of War, C:SF]. Widzę go co jakiś czas, ale w większości w wątkach, w których osobiście nic nie piszę. Brygadzista, więc częsty bywalec :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 09:57, Yarr napisał:

Podpułkownik. Założył kontynuację mojego wątku z forum cdp na nowym forum. Interesuje sie II
wojną, ale ostatnio coś cicho w wątku dotyczącym tego tematu, a dzieje się sporo [m.in. Faces
of War, C:SF]. Widzę go co jakiś czas, ale w większości w wątkach, w których osobiście nic
nie piszę. Brygadzista, więc częsty bywalec :) Pozdrawiam!


Yarr
Koleś z brygady+0)
Lubi harcerzy (patrz ppodpis) i widzę go bardzo często w wielu wątkach i chyba lubi star wars (yarr-Jar Jar )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 15:14, Alexei Kaumanavardze napisał:

MycGga MiLy, ma nick jak z chata więc pewnie tam siedzi, lubi chodzic do kina, jest robotnikiem
więc pewnie wkrótce awansuje, mimo iż pierwszy raz go na oczy widzę dobrze się zapowiada


NyGgA MiLy a nie MycGga MiLy ale dobra=)
Ma zakręcony nick lubi grużinów=)
często na temacie słowna zabawa
Koleś z brygady=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 00:17, skyler napisał:

Tak więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć: Vaxinar-delegat,
który nie ma przed nami tajemnic:P


Nie znacie mojej przeszłości na forum, tym lepiej dla mnie. :D

NyGgA MiLy
Widzę go tylko w tym wątku, nie wiem czy pisze gdzie indziej, nic do niego nie mam jak narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 15:39, Vaxinar napisał:

> Tak więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć: Vaxinar-delegat,
> który nie ma przed nami tajemnic:P

Nie znacie mojej przeszłości na forum, tym lepiej dla mnie. :D

NyGgA MiLy
Widzę go tylko w tym wątku, nie wiem czy pisze gdzie indziej, nic do niego nie mam jak narazie...


Piszę głównie tu, kwasach i zabawie słownej.
podobno wyjaśnił swój podpis i nick w temacie o nickach
delegat na forum siedzi,siedzi i siedzi...+) fajny gość=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować