Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 20:29, explotion napisał:



Poprzednik kojarzy mi się z... pierwsze co mi naszło na myśl to łyżki, widelce, krater, wybuch :) Jest nowym userem, widać że jest fanem najlepszej przeglądarki czyli IE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Alexei, mój poprzednik. Chyba nie powiem nic o pochodzeniu Jego nicka, gdyż chyba tak samo jak ja jest już uczuluony na tym punkcie. Ostatnio go widuję w Zapomnianych Krainach, sporadycznie w NES (a szkoda). No i przewija się też w paru innych wątkach.

Ogólnie fajny forumowicz. Gdyby nie Jego wątek nie miałbym bombki i Delegata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 10:21, PolishWerewolf napisał:

Gdyby nie Jego wątek nie miałbym bombki i Delegata :P


Heh, to tamżeś wyspamował delegata :D

PolishWerewolf

Sytuacja na forum: Delegat, Admin The Settlers (nie sprawdziłem osobiście, czy się nie przechwala, ale jak go znam to pewnie nie :)
Lojalny towarzysz niedoli, jak trzeba to kota przegoni ...
Sytuacja w "realu": na pewno nie jest wilkiem (wiem jak wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 10:48, GeoT napisał:

Heh, to tamżeś wyspamował delegata :D


Może i wyspamował, u Ciebie to też trochę Brygadzistę podniosło ;]

Dnia 01.03.2006 o 10:48, GeoT napisał:

Admin The Settlers (nie sprawdziłem osobiście, czy się nie przechwala, ale jak go znam to pewnie nie :)


Narazie niestety tylko z nazwy. Problemy z bazą danych. Ale za jakieś 2-3 tygodnie strona ruszy w nowej odsłonie :) Mam nadzieję :P

Dnia 01.03.2006 o 10:48, GeoT napisał:

(wiem jak wygląda ;)


Ja też wiem jak wyglądasz :P Nie jesteś sam :)

GeoT

Forumowicz z dużym poczuciem humoru, co widać w prawie każdym Jego poście. Grywa w FM :) Ostatnio również z Jego strony zapadła cisza na NES... Ja nie piszę bo co mam odpisywać na swojego posta :) Ma żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PolishWerewolf... Polski Wilkołak, niewiedziałem, że są w Polsce. :? Możliwe, że gra W Bite Fight wilkołakami. Delegat, czyli porządny bardzo z Niego forumowicz. Lubi Settlersów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc paweusz jest facetem, brygadzistą czyli trochę na frum już jest i mieszka koło Częstochowy (zresztą sam nie mam tak daleko do niej :P). Pewnie ma na imię Paweł. Na forum widzę go dosyć często jest dosyć komunikatywny :)
Ogólnie więcej takich ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO nie wejde do tego tematu to widzę, że ostatni post należy do Ninja Seba, więc jego opiszę.
Widzę go chyba tylko w tym temacie. Ma status Delegata czyli dużo pisze, ale nie wiem czy z sensem bo nie widzę.
Średnio go lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar tego człowieks chyba już kiedyś spotkałem w dyskusji ale nie pamietam gdzie chyba temat był związany z kobietami. Więc spoko gość :D A status delegata świadczy o aktywnym udziale na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85- lubi jeść rolady, papieru używa tylko w rolkach, jeździ na rolkach. Prodowniczy kobieciarz, który w dzieciństwie podkochiwał się w świstaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky - aktywny forumowicz widziany przeze mnie w wielu różnych tematach. W dziciństwie lubił męczyć kukułki, stąd ksywka. Obecnie dalej oddaje się swojej pasji, wobec czego dostał dożywotni zakaz wstępu do wszystkich parków miejskich w miastach powyżej 25 tyś mieszkańców. Ostatnio widziany jak przeskakiwał ogrodzenie ogrodu botanicznego w Kiciołach Górnych mając na celu uwolnienie roślin mięsożernych.

P.S. Mam nadzieje, że się nie obrazisz. Taki mały żarcik wskutek przypływu dobrego humoru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 17:23, HumanGhost napisał:

P.S. Mam nadzieje, że się nie obrazisz. Taki mały żarcik wskutek przypływu dobrego humoru.
:-)

Spoko nie obrażę się... HumanGhost... jeden z nielicznych użytkowników, których niewidziałem w innym statusie niż delegat... w dziecinstwie ogladał bajkę Kasper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Michał Kruk ;) lubi te szlachetne ptaki.
Bez podpisu - to źle.
Coś go kojarze z Dziewczyn i z Poprzednika :) tylko Przodownik ale awans już (pewnie) niedługa, więc pakuj swoje rzeczy i wyruszaj w swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 17:48, Arar napisał:


Michał Kruk ;) lubi te szlachetne ptaki.
Bez podpisu - to źle.
Coś go kojarze z Dziewczyn i z Poprzednika :) tylko Przodownik ale awans już (pewnie) niedługa,
więc pakuj swoje rzeczy i wyruszaj w swiat!


Mojego poprzednika znam z damskiej szowninistycznej loży szyderczeń i innych.. nigdy znim nie postowałem bo się raczej w tych wątkach nie wypowiadam ale lubi je czytać :))))) Jest miły i fajnie pisze :] Bo opisie można stwierdzić że rycerz w 100% :P. A ksywka to mi się zniczym nie kojarzy hehehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2006 o 17:55, Grizzly. napisał:

Mojego poprzednika znam z damskiej szowninistycznej loży szyderczeń i innych..


gulp! nie napisałem ani jednego postu w loży! więc chyba pomyliłeś mnie z kimś innym, mam nadzieje że rzeszta postu była już o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - sopoko facet, chyba miałęm przyjemność z nim rozmawiać w topicu o Bogu, pisze mądrze i na temat - bardzo dobry user... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować