Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2006 o 18:11, Vaxinar napisał:

Arar - sopoko facet, chyba miałęm przyjemność z nim rozmawiać w topicu o Bogu, pisze mądrze
i na temat - bardzo dobry user... :)


nastepny.... w temacie o Bogu napisałem ze 2 posty. Czy na forum jest więcej Ararów? rozmawialiśmy w Dziewczynach i w tym wątku.
a co do topicu o Bogu. Wpisałem w wyszukiwarce (w temacie) słowo "Arar". Mocno sie zdziwiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiem o poprzedniku,jako ze ostatnio bardzo malo czasu spedzam na forum.Mimo to moge powiedziec,ze jest juz troche na tym forum(ranga) i pewnie pisze w miare poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Cię widziałem, ale może fakt, że pomyliłem z tematem o dziewczynach

Poprzednik - Frozen, młody forumowicz, brak podpisu, chyba jeszcze się tu nie oswoił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie mlody ^^ A co do opisu nie potrzeba mi takowego :)
Vaxinar - zle interpretuje moje wypowiedzi,jest aktywnym uzytkownikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Frozen. Mój poprzednik. Zamrożony jak sam nick wskazuje. I to ujemnie. Twierdzi, że inni muszą kupić słownik j. polskiego. Jednak sam nie stosuje się do jego zasad. A czegoś takiego nie toleruję.

Jednak nie powiem, że mam coś do Niego. Nie znam Go po prostu. Ale moja opinia jest jednoznaczna. Ucz się sam, abyś innych mógł nauczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz zastrzezenia co do mojej ortografii,stylistyki czy tez interpunkcji.Przykro mi,ze odbiegam od tematu,ale irytuja mnie takie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Widzisz gdzieś u siebie jakiś polski znak? Bo ja nie. Piszesz tez. A ma być też. Popatrz też na swój poprzedni post. Czy widzisz tam jakąś polską literę? Nie. A takie znaki występują w słowniku j. polskiego. Tak samo jak nakaz rozpoczynania zdania wielką literą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś żałosny.Przyczepiasz się do szczegółów,która i tak są oczywiste.Nie sądze,aby znalazła się na tym forum osoba,która z powodu brak "," przy a , nie zrozumiała treści zdania.Ponadto,co do wielkich liter - to stosuje je jak najbardziej,podobnie jak interpunkcję.

Specjalnie na potrzeby twoje i twojego wyolbrzymionego ego,napisalem post z polskimi znakami.Mam nadzieję,że jesteś usatysfakcjonowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Masz pecha. Dzisiaj mam zły dzień. Nic mnie nie zdoła usatysfakcjonować. I sprawa obrażania innych osób podpada pod regulamin. Więc radzę uważać ze słowami. Jak się sprawa będzie powtarzać, nie omieszkam zadziałać. Więc uważaj. Wymogi polskiej kultury nakazują też dawanie polskich znaków. Obojętnie czy piszesz wypracowanie czy rozmawiasz ze znajomymi. Kultura obowiązuje.

Kończę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórze sie,ale jesteś żałosny.Daje ci maks 12 lat.Uważasz ze możesz poprawiać cały swiat i że Bog dał tobie władze.Przykro mi,ale wyprowadzę ciebie z błędu-nie jesteś na tym świecie jedyny!!!No i ostatnia sprawa:kogo obraziłem piszac,że ma problemy z ortografią?

PS.Nie znam osób na forum,więc nie traktuje ich jak znajomych.Poza tym to nie jest rozmowa w necie.Pójdz kiedyś na dwór z kumplami czy do pubu i poznaj smak prawdziwej rozmowy i dopiero wtedy się wypowiadaj na tego typu tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:52, PolishWerewolf napisał:

Kończę ten temat.


A ja nawiąże do tematu czyli opisze Ciebie :) No cóż masz zły dzień czyżby dziś nie znalazł ofiary i nie ukoił się świeżą krwią. Lepiej w takim stanie nie denerwować. To że jest polskim odpowiednikiem wilkołaka to chyba pisać nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeśli jesteś tak zagorzałym fanem j.polskiego to czemu do jasnej cholery nie masz polskiego nick''a ( przepraszam bardzo - pseudonimu )?Przeczysz samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5249&pid=7 Coś więcej?

Nie uważam że jestem Bogiem. I nie radzę przez takie coś obrażać czyichś uczuć religijnych. To też może się źle skończyć. Podczas rozmów z kumplami zachowuję się normalnie. Nie obrażam ich, tak jak Ty to robisz teraz ze mną. I nie osądzaj mojego wieku, bo go nie znasz. Na 12 lat wyglądasz mi Ty. Nie przyjmujesz do siebie żadnej argumentacji. Temat zakańczam ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
Nick mój ma swoją historię. Jeśli będziesz szukał uważnie to ją znajdziesz.

I ostatnie moje słowa. Sprawa zgłoszona do Moderatorów.

Ostatni post, to post Modest-Vermina. Zabawa niech będzie kontynuowana na Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku,ty nawet nie wiesz jak bardzo jestes zalosny.Nie chce kontynuowac dalej tej bezowocnej dyskusji z osoba,ktora nie dorasta do piet 5-letniemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie! Obaj nie chcecie dyskutować, sprawa zakończona! :D

Modest-Vermin

Delegat i do tego redaktor naczelny Karczmy Diablo 2. Tylko tyle wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EL PUNTO - zagożały fan fiata punto, meksykanin, widać że dopiero zaczął udzielać się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować