Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Frozen miły kolega nie raz mi pomógł w wyborze gry znawca samochodów i tuningów kolega który chodzi ze mną do klasy , który świetnie uczy się matematyki i Angielskiego na razie robotnik bo dopiero co ma stałe łącze :) Ale chłopak ma dużą przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil.i.Maciek ....hmmm ....poprzednio znani chyba pod nickiem Kamilimaciek(czyżby zbanowali wam stare konto?). Zakładaja masę nowych wątków- niektóre ciekawe niektóre jakby to delikatnie powiedzieć... hmmm ....mniej ambitne. Podejrzewam że to bracia w wieku ok. 13- 16 lat. czasmi mają coś ciekawego do powiedzenia, ale lubią też czasami sobie pospamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekły miłośnik Baldurs Gate, zwariowanego DOBREGO humoru, oraz Kosmicznych Chomików. Ogólnie miłośnik cRPGów i zapewne ich znawca w końcu Brygadzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiecmy, że teraz dbamy o ten piękny i szlachetny język polski no bo jak to wyglądało imie z małej litery :D Nie nie byliśmy zbanowani po prostu z własnej woli zrobiłem nowe konto a to drugie służy mi do zamawiania gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi

Miłośnik komisów(?), udziela się na kwasach. Pisze dużo postów(widziałam go na wielu tematach), zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 23:21, Lady Vader napisał:

Komiksów miał być. Wstrętni kosmici znow mi literkę zabrali;-(

Noghri może :-> Jeśli sie nie myle lubimy tą samą literature autora mr Zahna. Obywatelka jest jej miłośniczką jak sądzę tak samo jak lubi Noghrich. Ogólnie miłośniczka Star Wars oraz postaci Leii Organy, taka nowoczesna księżniczka z Light Saberkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 23:23, Hubi Koshi napisał:

> Komiksów miał być. Wstrętni kosmici znow mi literkę zabrali;-(
Noghri może :-> Jeśli sie nie myle lubimy tą samą literature autora mr Zahna. Obywatelka
jest jej miłośniczką jak sądzę tak samo jak lubi Noghrich. Ogólnie miłośniczka Star Wars oraz
postaci Leii Organy, taka nowoczesna księżniczka z Light Saberkiem



HUBI KOSHI!

pisze w kwasach,(dużo) Prosi o coś TYHE (look podpis) nałogowo gra w warcrafta (1,2,3,world of warcraft)
Lubi klimaty elfickie=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 19:25, El Puno napisał:

> EL PUNTO

Hmm... czytaj wolniej i dokładniej? :)


ups... sorki... na szybko pisałem i tylko na nick zerknołem i nie doczytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 19:22, Frozen- napisał:

lex - czyzby fan tajemnic smallville?


nie, nie i nie ... dlaczego wszyscy na okrągło milą mnie z fanem tajemnic smallville ??? ja tego serialu nienawidze ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik chyba nie może się doczekać już wizytówek i wpisać tam swój sprzęt. :P Ksywa kojarzy mi się kojarzy z toonami i ligą sprawiedliwyczh... Lex Lutor hehehe.. Jest na forum stałym bywalecem i brygadzistą. Lex nie na widzi serialu smallvile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grizzly. - parę razy Go juz widziałem na forum, choc nie w tematach, które odwiedziam najczęściej. Brygadzista, więc nie pierwszy lepszy forumowicz. Juz od małewgo lubił niedźwiedzie. Swojego pierwszego upolował majć 7 lat, podczas rodzinnego wypadu w Karkonosze. Szybko nauczył się jak przetrwać w dziczy - poluje, skalpuje i oporządza zwierzęta leśne. Ma już pokaźny zbiór szczęk niedźwiedzi. Mieszka w drewnianej chatce na drzewie gdzies w parku miejskim w Ustrzykach Środkowych, gdzie sam sobie zrobił internet - siekierką. Ostatnio widziany jak gonił przebranego za łosia dzieciaka podczas Haloween w centrum Warszawy. Jego największym marzeniem jest wyjazd na biegun i upolowanie niedżwiedzia polarnego gołymi rekoma. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój Poprzednik studiuje prawo. jak tak dalej pójdzie zostanie doradcą prawnym gram.pl :) (chodzi mi tu o wątek z sądem jako gre forumową).

Ostatnio wyprzedził mnie w GW (ale to sie zmieni! mam teraz 4 dni wolnego) a gra od niedawna.

Sądze że HumanGhost ma jeden z najlepszych podpisów na forum!

A o ilości i jakości postów mówi jego status. Jak widzimy LudzkiDuch (może byc?) ma poczucie humoru (internet zrobiony siekierką - extra!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARAR ->
Wojownik i asceta, poszukuje piękna i przyjaźni ... nie pytajecie skąd wiem, bo nie powiem :)
Fajnie pisze, kulturalny i miły dla innych forumowiczów.
Delegecja do Hotelu Robotniczego w Parzymiechach Dolnych murowana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT... bardzo dużo rzeczy wie o Ararze niewiem skąd... :) Lubi otwierać usta do dentysty, bądź tylko przy nim może otworzyć. Jeśli to dentysta to raczej to drugie chyba, że jest to młoda dentystka co całkiem zmienia postać rzeczy. :) Delegat dowcipny. Kojarzy mi się z geografią. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 22:49, Kamil.i.Maciek napisał:

Frozen miły kolega nie raz mi pomógł w wyborze gry znawca samochodów i tuningów kolega który
chodzi ze mną do klasy , który świetnie uczy się matematyki i Angielskiego na razie robotnik
bo dopiero co ma stałe łącze :) Ale chłopak ma dużą przyszłość :D


pomyliles mnie z kims... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil.i.Maciek.
Na forum od niedawna, przodownik. Ma, albo może mają na imię Kamil I Maciek, nie wiem i nie obchodzi mnie to. Widziałem arę jego postów, nie lubię faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo :) ale nvm :D
Podpułkownik - zapewne znawca militarystyki i fan "Kompanii Braci" :D Dosc dlugo jest juz na tym forum(domyslam sie po randze).Szanuje innych forumowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować