Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 15:01, Frozen- napisał:

nie za bardzo :) ale nvm :D
Podpułkownik - zapewne znawca militarystyki i fan "Kompanii Braci" :D Dosc dlugo jest juz na
tym forum(domyslam sie po randze).Szanuje innych forumowiczow.


Poprzednik zamarzł ?? Taak, obecna zima jest wyjątkowo sroga. Niestety widzę, go po raz pierwszy na forum, więc za dużo o nim nie mogę powiedzieć. No może jeszcze, że pewnie gra w W3:TFT, aha i nie gra w FM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze -- dużo by o nim pisać! Gościu spoko. Piszę bardzo dobre posty znam go z takiej gry forumowej, tylko nie pamiętam tematu. Ma status Brygadzista co znaczy, że pisze dużo postów i raczej nie podpada moderatorom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:27, Grizzly. napisał:

Yama i moto, wydaje mi się że mój poprzednik interesuje się motorami Yamaha. :)


Wydaję ci się. I pisz Yamamoto, a nie Yama i moto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2006 o 16:28, Yamamoto napisał:

Wydaję ci się. I pisz Yamamoto, a nie Yama i moto.


Tak naprawde wydaje mi sie że jego nick pochodzi od nazwiska japońskiego oficera (admirała chyba) z czasów II wojny światowej. Może to jego syn, albo wnuk? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2006 o 16:31, Budo napisał:

Tak naprawde wydaje mi sie że jego nick pochodzi od nazwiska japońskiego oficera (admirała
chyba) z czasów II wojny światowej. Może to jego syn, albo wnuk? ;]


Dobrze!!! Kontradmirał Isoroku Yamamoto to ja :D
Twój nick to chyba ten kodeks praw samurai??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo - stały bywalec forum. Jest na nim równie często jak ja. Bardzo dobry gracz w FM. Gra w Guild Wars za co Go juz lubie i grał w Etherlords II za co Go polubiłem wcześniej. Aktywny forumowicz, pisze z sensem i logicznie.
Od dzieciństwa lubił zwierzęta. Niestety tak bardzo, że średnio raz na kwartał rodzice musieli mu sprawiać nowe, bo zagłaskiwał każde na śmierć. Jedynym zwierzakiem, któremu udało sie uciec to kot Fenster. Przebywa obecnie w klinice psychiatrycznej w Tworkach, gdzie lekarze staraja sie go wyciągnąć z ciężkiej psychozy maniakaolno-depresyjnej. Budo również jako dorosły facet kontynuje swój "proceder", nawet nie zdajac sobie z tego sprawy. Na jego koncie zapisano jak dotąd:
- 24 koty
- 17 psów
- 12 rybek akwariowych
- 1 papugę
Ostatnio widziany jak próbował sie przecisnąć przez ogrodzenie ogrodu zoologicznego w Kropiewnikach Starych. Ma dożywotni zakaz wstępu do sklepów zoologicznych w całej Polsce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2006 o 16:34, Yamamoto napisał:

Dobrze!!! Kontradmirał Isoroku Yamamoto to ja :D
Twój nick to chyba ten kodeks praw samurai??



O kurcze, a mówili że zestrzelili go w samaolocie xD
Samurajski kodeks nazywał sie Bushido, Budo to jego zmieniona na początku XX wieku odmiana, przystosowana do nowych czasów, a także wspólna nazwa na japońskie sztuki walki (np iaido, karate-do, aikido :))
Bu- sztuka walki
do- droga
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2006 o 16:39, Budo napisał:

O kurcze, a mówili że zestrzelili go w samaolocie xD
Samurajski kodeks nazywał sie Bushido, Budo to jego zmieniona na początku XX wieku odmiana,
przystosowana do nowych czasów, a także wspólna nazwa na japońskie sztuki walki (np iaido,
karate-do, aikido :))
Bu- sztuka walki
do- droga
:)


Wyskoczyłem zanim mnie trafili i płynąłem i płynąłem i dopłynąłem do Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik był stałym bywalcem starego forum tak jak i jest tego. Wiem że mieszka w Toruń/Płock i miał w wizytówce chomika. Lubi pisać zmyślone historyjki o forumowiczach a ja bardzo je lubie czytać :D Wydaje mi się że studiuje. Nick człowiek duch nic mi raczej nie mówi, ale fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar - miły użytkownik piszący na temat, niestety nie mogę se go bardziej skojarzyć . Kojarzy mi się jego nick z ROAR , czyli takim wilczym ryknięciem ;) Jest wojownikiem i ascetą, poszukuje piękna i przyjaźni - przyświecają mu szlachetne cele, ma zamiar zmienić świat, zostać kimś wielkim ( sam już nie wiem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 16:57, WorldWar3PL napisał:

Arar - miły użytkownik piszący na temat, niestety nie mogę se go bardziej skojarzyć .


nie możes zmnie bardziej skojarzyc dlatego uważasz że jestem miły. Chlip, chlip nikt nigdy o mnie nie mówił że jestem miły! Zawsze że sarkastyczny, złośliwy, chamski. nie no thx WW3

Dnia 02.03.2006 o 16:57, WorldWar3PL napisał:

Kojarzy mi się jego nick z ROAR , czyli takim wilczym ryknięciem ;)


jeszcze dożyc papuge Ara (nie nie tą co Budo zadręczył!)


Alexei Kaumanavardze>>>> już go kiedyś opisałem ale teraz tylko podpis i status.
1. oszalał na punkcie bitefight (wilkołak czy wampir?)
2. jeszcze Brygadzista ale pewnie już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:06, Arar napisał:

Alexei Kaumanavardze>>>> już go kiedyś opisałem ale teraz tylko podpis i status.
1. oszalał na punkcie bitefight (wilkołak czy wampir?)


Wilkołak ale założe sobie wampira

Dnia 02.03.2006 o 17:06, Arar napisał:

2. jeszcze Brygadzista ale pewnie już niedługo.


Mam nadzieje....


Arar. Miły grzeczny kultularny. Sądząc po jego podpisie, jego powołaniem jest zabijać palic i gwałcić (w co wpisuje mi się obraz średniowiecznego wojownika)
Brygadzista, a więc pewnie wkrótce awansuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arar... papuga Ara w wersji męskiej. Lubi papugować. Ostatnio widziany jak zaczął papugować oficjalnie Andrzeja L. Bardzo wojowniczy, ale asceta. Poszukuje piekna i przyjaźni, czyli możliwe, że kobiety. :) Brygadzista starszy stażem ode mnie. Spoko gość i jeśli Go uraziłem to Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowky.
Daje literkę ale ostatnio coś słabo, więc ja ją dac musiałem:D

Tak jak ja nie lubi jak ktoś popisuje się niewiedza o wyszukiwarce, ale nie zaliczył takiej gafy jak ja ( założyłem temat o bitefight zanim nie sprawdziłem, czy takowy istnieje) Brygadzista z krótkim stażem i trzeba przyznac, ze fajny facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Pamiętam go już z początków tego foru, niestety na starym chyba nie był.
Gość jest spoko i pisze mądrze, nieraz obserwuje jego dysputy, ale się nie udzielam. Lubi HammerFalla i za to go szanuje... :) Kiedyś miał nawet opis o nim, ale już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:56, Vaxinar napisał:

Alexei Kaumanavardze
niestety na starym chyba nie był.


Byłem, ale jako sir Eustachy Kalosz

No a teraz Vaximar. Pamiętam go nawet z CDprojekcinfo. Lubię czytać wątki zjego udziałem, bo dobrze pisze. Przed chwilą zyskał u mnie dużego plusa za to ze lubi Hammerfalla. A i lubi sentencje łacińskie których ja nicht verstehe( Ja lubi po rusku i niemiecku:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować