Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

gaax
Bardzo często widzę go na forum,jest bardzo aktywny na forum wnioskuje to z liczby napisanych postów. Jest przewodniczącym co świadczy że na forum jest już dosyć długo. Poza tym ma ok. 20 lat (nie wiadamo ile dokładnie) jest studentem politoligii, interesuje się historią, polityką, rpg oraz turystyką. W avatarze ma ojca z rodziny simpsonów Homera Jaya Simpsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talionis

Absolutnie nie znany mi forumowicz w randzie Przodownika. Nick kojarzy mi się z Grecją, ale to pewnie dlatego, że ostatnio mnie katują filozofią i już wszystko kojarzy mi się z tą kulturą ;) W avatarze ma postać kroczącą przez pustynię, ciekawe co Go zainspirowało? Swoją aktywność zwiększył w listopadzie, najczęściej bawiąc się w tematach takich jak "słowna zabawa". Trudno twierdzić, że nie ma poczucia humory, gdyż na gramsajcie zamieścił sporą ilość dowcipów. Pozostaje mi tylko tradycyjnie pozdrowić i życzyć awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:21, gaax napisał:

gaax


To już drugi raz gdy podchodzę do tej zabawy, teraz z widocznym efektem. Zarówno pierwszego razu jaki teraz trafiłem na gaax`a. Więc chyba jesteś mi pisany ;) i nie ucieknę od Ciebie :D A więc z użytkownikiem nie miałem chyba okazji wymienić jeszcze słowa ani poglądu na jakiś temat, a szkoda gdyż wydaję mi osobą wartościową. Pierwszym skojarzeniem po przeczytaniu nicku była zielona jaszczurka z gry komputerowej Gex. Ale wątpię żeby miała cokolwiek wspólnego z tym użytkownikiem. Po bardzo schludnym GSie wnioskuję że to samo mogę powiedzieć o jego właścicielu. Ulubione gry świadczą o tym iż jest fanem kultowych cRPG. Jego zainteresowania to historia i polityka a ulubiona muzyka to między innymi polski rock - myślę że świadczy to o dojrzałości oraz spokojnym, ustatkowanym trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

88Bonzo
Na forum widze go chyba poraz pierwszy. Jego nick jest dość ciekawy, liczby 88 to pewnie data urodzenia(1988), tyle że wszyscy prawie liczby dają na końcu:) Jego avatat nic mi nie mówi, ale wygląda jak by był z jakiegoś filmu fantasy(?). Nie wiem, nie będe teraz wytaczał hipotez na ten temat. W podpisie zaprasza fanów fotografii cyfrowej. Zapewne też jest jej fane, pewnie zostanie fotografem w przyszłości. Zobaczyłem na gs i zauważyłem, że lubi gry RPG(no to coś wspólnego). Ostatnio wziął się za granie w klasyki. Na pierwszy ogień poszedł Half-Life, potem 2 cześć. Zagraj jeszcze w Baldurs Gate i Fallouta:). Ma tam mało znajowmych, na pewno trzeba sobie zasłużycz żeby si tam znaleść, napewo nie jest kolekcjonerem. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Znany mi user na tym forum ;).Można powiedzieć ,że z niego taki ranny marek ,bo często pisze posty w bardzo wczesnych godzinach (szkoła mu nie pozwala dłużej pospać xD).Nick...no taki "lis" tam siedzi z cyferkami ;).Tak teraz zauważyłem ,że nie ma żadnego podpisu (zawsze mi się wydawało ,że ma ten podpis xD).Na avatarze postać z Dragon Balla "Vegetto" (chyba tak się pisze ;) ).Wchodzę na GS''a...ostrzeżenie :P...chyba nie mam się czego bać ;)...wchodzę.GS się wiele nie zmienił od ostatniej mojej wizyty (dwa tygrysy w scenerii zimy :P).Słabo ludzie odwiedzają jego GS''a...ale też dość rzadko pisze wpisy ;).Gra w gry typu Gothic,Fallout (czyli w RPG ;) ).To byłoby na tyle...jeszcze może dopisze ,że w jego ulubionych gazetach/pismach widnieje "Wielka Encyklopedia Geografii" xD.
Pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis

Po raz 10-siąty przeze mnie opisywany. Ogólnie gramowicz którego szanuje i lubie, potrafiący sie fajnie i ciekawe wypowiadać w wielu wątkach o różnych tematach. Fan anime i mangi (extra tapetka na GS!!). Brygadzista ale jeszcze tylko chwilowo, statystyki mówią same za siebie niedługo czeka go avans na Delegata. Ostatnio najwiecej wypowiada sie w temacie "Szkoła i Sprawy wokół niej" oznacze to, że interesuje sie ogólnie sprawami ze szkołą związanymi. Jak na fanów anime przystało słucha Fort Minor i Linkin Park zespoły które kiedyś bardzo dużo słuchałem. Ma mały bałagan w podpise pod postem, w sumie niewiele z tego wszystkiego rozumiem. Najlepsze są podpisy mojego typu czyli zrozumiałe i na temat x).

Pozdrawiam i życzę avansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen
Widziałem tego forumowczia w tym temacie dość dużo razy, zdaje mi się, że opisywałem go już, ale nie jestem pewien. Albo mi się wydaje, albo na avatarze ma Jonathana Davisa z KoRna, przedtem chyba miał Jamesa "munky" Shefera, czy jak on sie pisał. Wchodze na gs, i zauważyłem, że ejst ode mnie o rok starszy, i że jednak lubi KoRna. Oprócz tego ma w opisie kilka książek. Przyznam że nie znam ich, no ale może kiedyś pcozytam. Bardzo ciekawe motto życiowe, niestety to prawda jest:/. Być może awansuje niedługo na przewdniczącego, czego mu jak najbarddziej życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 07:30, lis899 napisał:

Vuko Drakkainen
Widziałem tego forumowczia w tym temacie dość dużo razy, zdaje mi się, że opisywałem go już,
ale nie jestem pewien. Albo mi się wydaje, albo na avatarze ma Jonathana Davisa z KoRna, przedtem
chyba miał Jamesa "munky" Shefera, czy jak on sie pisał. Wchodze na gs, i zauważyłem, że ejst
ode mnie o rok starszy, i że jednak lubi KoRna. Oprócz tego ma w opisie kilka książek. Przyznam
że nie znam ich, no ale może kiedyś pcozytam. Bardzo ciekawe motto życiowe, niestety to prawda
jest:/. Być może awansuje niedługo na przewdniczącego, czego mu jak najbarddziej życzę. Pozdrawiam

lis899
Przyznam szczerze, że pierwszy raz widzę go na forum, a napis Przewodniczący świadczy, że już dosyć długo tu jest. Ma 16 lat. Co do gier w jakie gra to jesteśmy podobni ( RPG, Fallout ) ale co do tego, że lubi matematykę to już nie bardzo xD Lubi mangę i anime to również moje przeciwieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choper

Lubi seriale lost i skazany na śmierć. Lubi dobre komedie i lubi dobry chumor( co widać po niektórych wpisach)
Nie lubi dosco- polo ( tumu się nie dziwie) ale za to słucha rapu . W większość gier gra po sieci . Ogląda humorystyczne programy typu Szymon Majewski Show, włatcy móch. Gra w dobre erpegi i zręcznościówki.Na gram.pl jest długo( o czym świadczy jego ranga) koniec opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dominikańczyk
Na forum widzę go po raz pierwszy, pewnie nie jeste aż tak długo, bo jest przodownikiem. Do tego napewno omijamy się w tematach, no to tym bardziej. Jego nick świadczy o tym, że albo ma na imię Dominik, albo jest zainteresowany Dominikaną, czyli państwem na Morzu Karaibskim. W avatarze ma postać z jakiejś kreskówki, pewnie nie dla dzieci. Autobus przypomina mi South Parka, ale nie wiem. Jest dość młody, ma 12 lat. na gramsajcie jest tło z bohaterami lostów, pewnie jest fanem serialu(bardziej wole Prison breaka i Heroesów). Życzę szybkiego awansu i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Na forum widzę go bardzo często i nie dziwo gdyż ma napisane już ponad 2 tysiące postów. Jest przewodniczący co świadczy, że bierze aktywny udział na forum. Podobnie jak mój kuzyn interesuje się mangą i anime (pewnie naruto) lubi geografię,astronomie nie gardzi również matematyką czyli tak jak ja woli przetmioty ścisłe. w avatarze ma postać z Dragon Balla. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talionis

Tego forumowicza widzę po raz pierwszy. Chyba nie był zbyt aktywny. Lubi słowne zabawy oraz klikanie :) Jego ulubioną grą jest Counter Strike (chyba? :P ). Ogólnie tajemniczy user ;) Życzę szybkiego awansu i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis

Hmm...user troszkę niezbyt chcą coś więcej napisać ;).Gdzieś go już widziałem (nie jestem pewien ,ale chyba w temacie o relacjach męsko-damskich ;) ).Nick Delis...nic mi nie mówi :P.Na awatarze chyba jakaś postać z Naruto (dużo się tutaj takich błąka xD).GS też jest w stylu Naruto (nawet fajne te tło xD).W ostatnim wpisie piszę o wywiadówce (na mnie wywiadówka czeka za tydzień xD) i właśnie też o Naruto xD.Wszędzie Naruto :D.W jego ulubionych grach przeważają gry RPG ;).Nic więcej nie wymyśle ,bo nie znam tego usera :P.
Pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netris


Dziś wieczorem opisuję brygadzistę, Netrisa. User jest mi doskonale znany. No może nie aż tak dobrze jak np. Boduczek czy też Obi-wan Kenobii ale znam go. :] Spotkałem go w kilku tematach i mogę z czystym sumieniem napisać, że jest to osoba pogodna, która wywodzi się z nastawienia: "Nic do nikogo nie mam". I bardzo dobrze. :] Ja też zawsze staram się tak myśleć. Dopiero gdy ktoś mi wyraźnie podpadnie to jest źle. A tak to... Nic do nikogo nie mam... just. :) Nick jest oryginalny i podoba mi się. Jest krótki, lecz zapada w pamięć. Kojarzy mi się on z niebiesko-białym awatarem, który widzimy pod statusem. Awatar przedstawia postać jakiegoś anioła, patrząc na skrzydła. Wróćmy jeszcze do nicka. Jak już napisałem - jest on łatwy do zapamiętania a oprócz tego, że kojarzy mi się on z awatarem, to jak słyszę Netris, to przypomina mi się ta stara gra: Tetris. Osobiście za nią nie przepadam, ale mniejsza o to. :) User ten zaliczył jednego degrada i przez to nie jest obecnie Delegatem tylko brygadzistą. Najczęściej wypowiada się w tematach o szkole. Hm... tak patrzę i wszystko równo:


"1."Szkoła(...)[M]" (360,
2. "Slowna (...) dalszy" (300)
3. "Dragon (...) Quiz" (170)"


ładnie to wygląda, muszę przyznać... :) Jak widzimy Nertis lubi wypowiadać się w tematach o Szkole a również w Nabijaczce postów zwanej Slowną Zabawą. ;] GramSajt jest utrzymany w stylu awka, czyli klimaty... właśnie nie wiem... Anime to się chyba nazywa? :> W każdym razie po prawej stronie widzimy ładną dziewczynę... :D Co do treści nie mam żadnych "ale". Nertis zastanawia się nad utlenieniem włosów... Nie rób tego ;] I pisze, że w najbliższym czasie będzie mieć notebooka. :P Osobiście wolałbym Xboxa 360 albo PS3, ale... dobry Notebook nie jest zły. ;)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer - przodownik , użytkownik który znany raczej mi nie jest. Z tego co widzę jest dużym fanem gry Mafia (i tu pozdrawiam, bo ja też :P), czeka na jej drugą część i nie ma najmniejszych wątpliwości, że powali ona GTA IV. A ja czekam na to i na to.
W podpisu wnioskuję, że Mafia to nie jedyne zainteresowanie tego człowieka, gdyż lubi też "Prinson Break" - ostatnio bardzo popularny serial, którego fanem nie jestem. Nick użytkownika kojarzy mi się z... grą Mafia, zdaje się że był tam taki wóz, albo podobny - nie pamiętam. Jego motto życiowe jest... ciekawe i oryginalne, musiałbym pomyśleć czy się z nim do końca zgadzam. Ma urodzinki 18 letuge, więć miesiąc przede mną, nie wiem jak Waść stoi z latami. Wśród gier z tego co widzę po listach ulubionych hustujemy raczej w czym innym. I chyba tyle....

P.S.
Prosiłbym - już wiele razy było to tu robione, aby opisać troszkę dłużej, niż 2 - 3 zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar
Znany mi forumowicz z bardzo wielu tematów. Niegdyś, gdy brałem bardzo aktywny udział na forum, widziałem go codziennie i bardzo często. Przez sotatnie 2 miesiące, (czyli moja mała aktywność, ale jest przynajmniej:)) widziałem go zaledwie kilka razy, ale pamiętam, że pisał zawsze na temat, choć zdarzyła mu się jedna wpadka (każdemu się może zdarzyć). Gdyby nie to, pewnie już dawno by był własnotytułowcem, ale to przecież nie jest najważniejsze. Na avatarze ma jakąś postać z siwyma włosami chyba, ale nie wiem kto to:/ Jest fanem piłki nożnej, tak napisał na gs ale chyba prawde napisał bo ma prawie 2000 postów w tym temacie:P Pozatym lubi metal (przynajmniej jedna wspólna rzecz) oraz historie (tutaj za dużo nie nadziałam:)) Jest ode mnie o 2 lata starszy. Mógłbym tu jeszcze dużo napisać, ale zostawie sobie na następny raz:] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Ha...i znowu trafiłem na liska :D.Już nie wiem ile razy go opisywałem ,ale wiem ,że bardzo dużo ;).Powiem szczerze ,że teraz tak jak mówił jest słabo aktywny i widzę go tylko w tym temacie i w "Quizie DB" :P.Nick tak jak wcześniej już mówiłem...lisów 899 xD.Vegetto dalej gości na jego awatarze (odkąd pamiętam siedzi tam xD).Uuu...teraz patrze ,że ostatnio jest bardzo słabo aktywny :/...ale ważne ,że jednak jest choć trochę ;).Bardzo dużo napisanych postów ma w tym temacie (wow...powyżej 500 xD).Wchodzę na GS''a...hę??Nowy wpis (jak ja dawno nie widziałem żadnego wpisu xD) ??Coś...pisze o chamstwie swojej nauczycielki z matmy ...takie życie ;).Ooo...podpisu żadnego nie posiada :/.Reszty już nie chcę mi się powtarzać ;).
Pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis
Już nie wiem który raz go opisuje, w każdym razie na forum widuje go bardzo często, albo tu albo w quize Dragon ball, ale nie tylko tam. Albo mnie wzrok myli, ale wydawało mi się że ostatnio jak go widziałem to był brygadzistą. Zobaczyłem do statystyk i sie nie myle:) Awansował wczoraj, gratuluje (wiem że spóźnione ale ważne że są:)) W podpisie umieścił słynny cytat, tylko troszke go zmodernizował. Avatar ciagle ten sam, klimaty anime. Gs też utrzymywany w tych klimatach. Może kiedyś nawet pogadamy, kto wie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


lis899
Nigdy go nie widziałem na forum. Przed wstępem ma ostrzeżenie o treściech nieodpowieednich dla dzieci chociaż niczego nieodpowiedniego tam nie widze. Chyba lubi przyrode i dzikie zwierzęta co twierdze po obrazku na tle. Na avatarze ma postać z jakiejś bajki- nie wiem jakiej. Ma sporo znajomych a na gram.pl jest bardzo długo( co widać min. patzrąc na jego rangę. I pisze że nie rozumie nauczycieli (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dominikańczyk

Eee...powiem ,że gdzieś ten nick kiedyś obił mi się o uszy ;).Jeśli dobrze pamiętam widziałem go w temacie o Tibii (pytał się o jakieś rzeczy...można byłoby wywnioskować ,że jest początkującym graczem ;)...teraz to nie wiem xD).Avatar to ma według mnie powalający xD.Jego nick...kojarzy mi się z obywatelem Dominikany??Opis...hmm...oryginalny na swój sposób ;).Chyba na jakiś czas zaprzestał udzielania się na forum ,bo ostatnio widziałem go z dwa lub trzy miesiące temu...a on dalej przodownik :P.Sajt dość czytelny w stylu serialu "Lost" (chyba trzecią osobę widzę z tak wystrojonym sajtem :P).Niezbyt jego znajomi chwapliwi do wypisywania komentarzy na jego sajcie :P.Jego ostatni wpis dotyczy...humoru :P.Kilka kawałów ;).
Na tym zakończę opisywanie ,bo nie mam zamiaru wypisywać jego ulubionych rzeczy i statów :P.
Pozdrawiam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować