Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

mała16

Mała szesnastka, to forumowiczka, którą doskonale kojarzę. Jest ona na naszym forum od lipca 2007, a dziś jest już na delegacji. Z tego co widzę, to od kilku miesięcy ma ten sam awatar - świnkę z łatą nad prawym okiem. Uważam, że pasowałby jej inny awatar, lecz i ten nie jest zły. Dziewczyna w podpisie podaje czyjś cytat oraz swój numer GG. Nie patrząc do statystyk mogę powiedzieć, że najczęściej się wypowiada w tematach sportowych, Nocnych Markach oraz tematach związanych ze szkołą. Dobrze pamiętam? :)
Po wejściu na GramSajt widzę, że layout jest ciągle ten sam - iście sportowy. :) Wpisy są o sportowcach, muzyce, czyli wszystkim co może interesować młodą dziewczynę :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Żadnej dziewczyny dawno tutaj nie opisywałem. Gramowiczkę mała16 kojarzę z tematu Formuła 1 (już się nie mogę doczekać nowego sezonu) w którym bardzo fajnie się z nią gadało (żeby dziewczynę interesowało F1 no no no..... ) po za tym kibicuję Wiśle Kraków (ciekawe komu jak mieszka w Krakowie) na wet jej lajt na g-sie jest w tej tematyce, a jak jesteśmy przy lajcie to wygląda bardzo przejrzyście i ładnie (i to się liczy) no i ta ankieta "Czy Polska wyjdzie z grupy na ME? (głosujemy aż do samych ME)" jak sam mówi jest pesymistyczna w szkolnych sprawach a optymistyczna w sprawach sportowych (ja odwrotnie), dobra teraz trochę o statystykach jest na gram 348 dni jeszcze trochę i rok, napisała 3 261 postów (bardzo dużo jak na krótki pobyt, dla porównania ja jestem około 450 dni a napisałem 1100 postów). Mała16 z gier lubi serie GTA (ja tej gry nie cierpię !!!!!) conflict desert strom (bardzo fajna gra), lubi oglądać między innymi takie programy Prison Break i sport. Aktualne gra w to samo co kilka miesięcy temu czyli GTA 3 i Conflit Desert Storm. Nic mi nie pozostało jak pozdrowić i życzyć dalszych awansów (jeszcze trochę wytrzymaj) i oczywiście bez degradacji.

Falconer

Tego pana pierwszy raz widzę, no może nie pamiętam. Na jego awatarze widniej samochód z Gran Turismo ?? No nic jest on szczęśliwym posiadaczem Komputera, PSP i PS2, ma 16 znajomych czyli na pewni nie jest kolekcjonerem (brawa !!!), w ostatnim wpisie na swoim gs-sie zastanawia się czy zmiany na gram.pl są dobre (mnie to nie obchodzi byle żeby działało), jego layout jest w tematyce z filmu "Jestem Legendą." Nic mi pozostało jak życzyć awansu bez degradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer

A więc... Brygadzista, więc ma sowje doświadczenia życiowe związane z tym forum. Po avku wodać że fan motoryzacjii. W opisie można się doczytać że jest fanem Mafii i czeka aż wyjdzie druga część tej dobrej gry mafijnej. Zobaczmy teraz jego GS''a, w tle widać chyba jakiś obrazek z przed wojny pokazujący jakiś most z flagą bodajże naszą Polską flagą, jego motto nie jest zbyt "rozsądne", twierdzi że lepiej umrzeć mlodo z milionem w kieszeni niż umrzeć w wieku 90 lat i być bogatym w wspomnienia. No to wszystko chyba? A nie skąd że znowu przecież trzeba sprawdzić czy pan jest czysty. . . Czyst!! No i na koniec powodzenia.


EDIT: sorry, nie zauważylem postu wyżej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer

Często tu przesiaduje więc prawdopodobnie kiedyś go opisywałem:) Jak widać Brygada czyli na forum trochę jest.Nick to Falconer, nie wiem co to znaczy.Idę zobaczyć na wiki:) Aha czyli jest fanem zespołu "Falconer".Na avatarze ma samochód, w pierwszej chwili myślałem że Lambo ale widzę że nie ma otwieranych drzwi do góry.Pewnie to jakiś concept.Po podpise widzę że lubi samochody i gangsterskie klimaty.Szczególnie interesuje się zapowiedziami Mafii 2 i GTA IV, lecz uważa że Mafia jest a raczej będzie lepsza.W podpisie jakiś link.Strzelam że do muzyki zespołu "Falconer".Hmm...nie można odnaleźć servera, no trudno.Teraz trzeba trochę poopiewać gramsajt.Treści nieodpowiednie dla młodszych osób.Nacisnąć "nie, cofnij mnie na poprzednią stronę"? No nie wiem boję się.Dobra wchodzę...Aaaa mamo tam jest zawalony most:D O, ankieta mi się nie podoba- nie ma odpowiedzi pośredniej.Motto prawdziwego gangstera.Oczywiście bierze udział w każdym rodzaju mafii.Na GG działa pod dwoma pseudonimami.Obecny stan-jest dobrze, obrabowaliśmy bank:P A już nie ma z czego informacji brać...

Pozdrawiam:P

Bartek---->Chyba nie chcesz czytać znowu tego samego z paroma zmienionymi słowami/zdaniami co:)?

NFSU2.00

Opisuję tego Brygadzistę po raz pierwszy.Nick wyraźnie mówi że jest fanem Need For Speeda Underground 2.Nie wiem co oznacza 00.Może urodzony w 2000 roku:)Na avatarze znajduje się żołnierz z karabinem maszynowym i czerwonym beretem.Dół jest taki dziwny.Coś mi się wydaje że góra to XXI w. a dół to średniowiecze.Może chciał wyrazić tym swoje ainteresowanie tymi zasami.W podpisie pewnie jakiś cytat więc nie komentuję.Teraz GS.A nie jednak z tym avkiem to pomyłka:) Ogólnie gramsajt ładny ale trochę wygląda jak sklejka:) Jak sam się przyznaje jest kolekcjonerem antykow.Ma na przykład komputer zprzed II wojny światowej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J

Pan przewodnicząc więc już staż na tym forum sobie wyrobil. Po avku można zobaczyć że lubi cytrusy. GS to jego wizytówka, tlo ma dosyć... morskie, widać jest wilkiem morskim, w opisie pisze że wszystko ma swój konie nawet znienawidzona moda na sukces, jak moge to skomentować? Po prostu święta, przenajświętsza prawda. Na gramsajcie nic o sobie nie napisal więc dużo o nim nie moge powiedzieć, no poza tym że patrząc w jego statystyki widzialem chyba 2 degrady, oj troche pan nam tu narozrabial. Życze szybkiego awansu i żadnego degrada, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było dość niemiłe gdybyś nie dostał tego co chcesz więc ...

Bratek196

Człowiek wymieniony powyżej jest mi chyba bliżej znany, chociaż nick jakoś nie wrył mi się w pamięć, bo jest taki jakiś zwykły. Najdziwniejsze jest to, że wcale nie nazywa się Bartek tylko Mateusz :) Ma jak mówi 14 lat. Jest fanem shooterów wojennych, co dokładnie widać na jego GS. Mamy tutaj istny natłok militariów i wszelkiego typu sprzętu wojskowego. Długie wpisy rzucają się w oczy i robią dobre wrażenie na kimś, kto również pisze tylko wtedy, gdy ma coś do powiedzenia. O ile mnie pamięć nie mylił to zajmował się robieniem komiksu o postaciach z forum. Miałem tam nawet wystąpić, ale projekt nie wypalił. Wracając do GS to zauważam, że prowadzi on coś na kształt turnieju z udziałem ludzi z forum jak mniemam. Myślę, że grają w Battlefield 2142. Jest brygadzistą, ale nie status się tu liczy tylko to, że jest po prostu porządnym userem. Pozdrawiam.

NFSU2.00

Już dzisiaj opisywałem tego użytkownika, więc postaram się wymyślić coś nowego. Gadaliśmy kiedyś na forum, lecz pamięć mnie zawodzi gdzie dokładnie. Otwarty i stanowczy fan serii Need for Speed a zwłaszcza drugiej odsłony Underground, która według mojego skromnego zdania była trochę nudna no ale to nie ten temat. Gramsajt nie jest najlepiej wykonany, ale nie będę się czepiał. Co mnie bardzo dziwi jest na forum dłużej ode mnie a status jednak ma niższy. Kolejny przykład tego, że statusem nie należy się kierować. Ogólnie pozdrawiam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Muszę na początku podziękować temu userowi za dodanie mnie do znajomych. No to jedziemy, ma prawie 17 lat (hmm starszy od mnie o 3 lata), jak piszę o sobie trzyma się z dala od ćpunów, pijaków. Nie lubi pustych lasek i tanich pozerów. Nienawidzi niedoceniania samego siebie i wszystkich dookoła. Odmienny w poglądach, indywidualista. Lubi książki fantasy, dobre i wymagające kino i gry komputerowe. Chciałby nauczyć się obsługi Photoshopa na poziomie zaawansowanym, ale nie może się do tego zabrać. W międzyczasie zajmuje się swoją skromną stronką o grach komputerowych i pisze książkę i opowiadania. Jest po prostu zwykłym człowiekiem ..., wróć !!!!!!! Napisał że jest zwykłym człowiekiem, z tym się nie zgodę bo jest bardzo porządnym użytkownikiem gram.pl, a czemu tak ?? Wejdźcie na jego gramsajta, on pierwszy wymyślił gramsajtowe bannery (chwała mu za to), a także jego wpisy są tak długie i rozbudowane jak u mnie (a jak). No dobra trochę mnie poniosło, jedynie co można mu zarzucić to że ma 109 znajomych. Jak na mądrego forumowicza lubi czytać takie ksiązki: "Harry Potter" - J.K. Rowling (cała saga), "Wiedźmin" - A. Sapkowski - Saga i Opowiadania, Almanach Fantastyki 2006 - Kroki w Nieznane, Christopher Paolini - "Eragon", H. P. Lovecraft - wszystko, J. R. R. Tolkien - Hobbit +Trylogia "Władca Pierścieni", Planeta Śmierci (cały cykl 6 powieści) - Harry Harrison, Ursula K. Le Guin - Czarnoksiężnik z Archipelagu, Walter Moers-Miasto śniacych książek, ma podobne gusty do mnie. No nic życzę szybkiego awansu na przewodniczącego i bez degradacji, no i oczywiście wielu ciekawych wpisów na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

Kolejna osoba, której raczej nie kojarze, mimo że jest na forum dłużej ode mnie. W chwili kiedy patrze na statystyki, Bratek napisał 1111 postów, ciekawie się złożyło. W przeszłości popełnił jakieś przewinienie i w efekcie status w dół, szybko jednak odrobił straty. Po szybkim przeglądzie gramsajta ośmielę się wysnuć teorie, że to jakiś maniak wojska lub gier związanych z wojskiem. Tu Battlefield, tam Operation Flashpoint, po bokach jakieś wystające katabiny i kolorystyka kojarząca się z wojskiem. Spis ulubionych gier tylko potwierdza to wszystko: CoD, Ghost Recon, Silent Hunter. Oprócz tego są oczywiście jeszcze inne gry, bo jak sam Bratek pisze - lubi grać w symulatory, strategie i FPS. Sporo wpisów jest na jego gramsacie, a i do krótkich nie należą. Zapomniałem wspomnieć o istotnym fakcie - opisywany forumowicz ma 14 lat, więc jest kolejną młodą osobą na forum. Jednak jak przystało na wzorowego młodego obywatela, nie ogranicza się do siedzenia przed komputerem, czyta książki, gazety czy inne pisma, telewizją również nie pogardzi. I to właściwie tyle, nie chcę przepisywać wszystkich informacji z gramsajta, każdy może przeczytać je sam, a użytkownika nie znam na tyle, żeby napisać coś o czym inni nie wiedzą. Na koniec standardowe pozdrowienia i życzenia szybkiego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

Tego forumowicza dobrze pamiętam z tego tematu.Za czasów kiedy tu pisywałem był on jeszcze przodownikiem a teraz jest już Brygadzistą i pewnie niedługo Delegatem.Jego xywka składa się z dwóch częście (żeby nie napisać członów:). Pierwsza to "Mroczny" co wyraźnie sugeruje że jest mroczny, lubi mrok, czerń, śmierć, tortury i takie tam:) Rev to może jakieś jego przezwisko, skrót od imienia albo imię jakiegoś krasnoluda którymi się interesuje.Pamiętam że założył nawet temat o rasie krasnoludów, czynnie się w nim udzielał, a na swoim gramsajcie publikował zdjęcia i rysunki karsnoludów (na razie wygrzebuje pamięci więc mogę się mylić).Płeć nieznana więc nie wiemy czy jest man czy woman...może jest tym i tym:P W podpisie cytat (pewnie krasnoluda) chociaż bardziej kojarzy mi się z cytatem jakiegoś szlachcica przed królowaniem polskiej królowej Jadwigi.Teraz gramsajt.Lubi gry z serii TES a obecnie gra w Twierdzę co sugeruje że lubi RTS-y i RP-gi czasu średniowiecznego.Na swoim "storblonie" (to słowo mnie rozbraja) zamieszcza bardzo dużo klipów musycznych co znaczy że lubi sobie śłuchać tego i owego.A jeszcze zapomniałem...Na avatarze ma krasnoluda zapewne z jakiejś gry której nie znam (WoW, Warcraft?) co potwierdza jego zamiłowanie do tych stworzeń.Lubi także klimaty Star Warsów co tłumaczy tą kosmiczną tapetę:) Pociągają go też mafijne klimaty Mafii (a cytryna ma smak cytrynowy). Z tego co pamiętam oberwał on jakiegoś degrada...a nie jednak się mylę.no i ogólnie to tyle.

Pozdrawiam i życzę degrada na delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wszystko stanęło tak więc:

Master J

Tego pana miałem tylko zaszczyt tutaj poznać, jest Przewodniczącym i na forum jest już ponad rok bo 388 dni, po drodze do tego zacnego tytułu miał dwie wpadki. Daruje sobie taki suchy opis bo na jego awatarze widzimy cytrynę ?? Chyba tak choć nie jestem pewien. Na jego gs-sie zauroczyła mnie ankieta po prostu super takiej szczerości nigdy nie widziałem, no nic a tak w ogóle gs tego pana zrobiony jest "na odwal się". Najbardziej z gier uwielbia Elder Scrolls III: Morrowind, The, Fable: Zapomniane Opowieści, Gothic II, Guild Wars , Medieval II: Total War, The Guild 2, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, Władca Pierścieni: Powrót Króla, czyli RPG. Zaciekawiło mnie skąd wziął tyle kasy na sowjego komap bo na oko kosztuje z 6000 złotych, no nic pozostało mnie tego gramowicza pozdrowić i życzyć szybkiego awansu na sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bratek196

No cóż. User ostatnio bardzo aktywy w tym temacie. Jakby się dobrze przyjrzeć to niemal co 2-3 posty znajdziemy jego opis. Bratek196 zazwyczaj życzy sobie aby ten opis nie zawierał tylko kilku powierzchownych zdań. Niestety nie zawsze się to udawało. Pragnie aby na tym temacie panował porządek. W sumie mu się nie dziwię. Jak ostatnio zajrzałem w pierwsze strony tematu, to szczęka mi opadła na widok tego "spamowiska". Teraz nie dziwię się ani podejściu Bratka ani przyklejonemu postowi :) Więc pewnie Bratek nie jest typem który udziela się w tematach z biało zieloną ikonką przy nazwie. Zajrzyjmy w statsy.... No tak. Raczej go tam nie spotkamy. Jego ulubionmi tematami są tematy w których a pewno trwa konstruktywna dyskusja. Wnioskuję z tego że Bratek196 korzysta z gram.pl nie po to żeby bezsensownie zabić czas, tylko żeby rozwijać swoje zainteresowania. Życzę dalej takiego podejścia :) Użytkownika nie miałem okazji poznać, a nasze zainteresowania raczej nie są wspólne, więc nie wiem cóż więcej ciekawego mogę na jego temat napisać. To więc wszystko.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż pomyślałem, że sobie opisze kogoś no więc ;)

Gufs


Wiec zacznijmy od początku, jest to Przodownik, czyli no czyli jest to Przodownik ;) Jak sam piszę na GS''ie "Nick jest pochodną mojego przezwiska z liceum, związanego z tym, że potrafię nieźle naśladować śmiech pewnej postaci", niech zgadnę ta postać to Goofy? ;P Gramsajt jego utrzymany w tonacji zieleni, taki jakby oświetlony jest ;) NA Gramie prawie 100 dni, czyli co niedługo rocznica? ;P Piszę że gra jedynie w Wieśka (kolejny fan?) i jak go skończy to być może z grami zaprzestaję (pewnie do wyjścia Wieśka 2) ;-) No co by tu jeszcze powiedzieć, zero degradów, prawie 400 postów, niezła średnia. Lubi Quizy maści wszelakiej i jest fanem Wiedźmina. O avku nie wiem natomiast nic, wygląda jak jakiś promień no ale sam nie wiem. A tak po za tym to wydaje mi się że lubi pana Pottera. Przykro mi ale user''a nie znam zbytnio, więc na tym opis zakończę.
Pozdrawiam i życzę WT, wesołych Świąt (tych 2008) itd. itp. Pozdrawiam!
<Clicker>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Przodownik więc forum już odrobine poznal, avek ma tak tajemniczy ja gs ale na gsie możemy doczytać się że to co ma w avku to jest symbol filmu STALKER więc ten osobnik jest fanem tej gry. Nick jak nick wybral se taki i już ma, nie wiem co oznacza. Co dalej moge o nim powiedzieć, a no że pierwszy raz go opisuje wiec nie umiem się o nim wypowiedzieć bogato, no jedynie mam nadzieję że będzie wkrótce brygadzistą i bez degradów się obejdzie. Doczytalem się tez że jest fanem Lost (plus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicker

Cóż mogę napisać o nim. Pewnie wielu forumowiczów nie zapamiętało go zbyt pozytywnie a wielu nawet nie wie kim on jest lub może był. Z tego co mi wiadomo to drugie wcielenie użytkownika pod nickiem PRINCE JANEK. Tamtego zapamiętałem głównie z powodu założenie ogromnej liczby tematów, które szybko zyskały kłódkę. Przyznam, że nieźle uśmiałem się ogąjąc je. No ale wróćmy do obecnego wcielenia.
na nowym koncie nie jest nawet miesiąc a juz założył dziesięć tematów. Szczerze mówiąc to dziękuje Ci za ich zakładanie bo naprawdę polepszasz nim humor. Dał juz ponad dwieście postów co na połowę miesiąca jest bardzo dobrym wynikiem. jak do tej pory degrad go omijał (na tym koncie). Nie chcę być niemiły ale sądzę, że długo nie wytrwasz na tym stanowisku przodownika. Oczywiście mogę się mylić :D
Gramajt dość ciekawy stylizowany chyba na skin "carbonized". Nie wiem tylko po co jest ten przycisk regulamin w prawym górnym rogu. Wpisy raczej nie niosą ze sobą głębokiego przesłania no ale nie wszyscy lubią rozkminiać. Ogólnie to zyczę mu żeby przykra niespodzianka jaką jest degrad już go nigdy nie spotkała. Pozdrawiam :D

NFSU2.00

Prawdziwy demon szybkości tego tematu (sorry za złośliwość) :P
Jest fanem serii Need for Speed znanej wszystkim doskonale. Obnosi się tym co widać po nicku i avatarze. gramsajt jak już mówiłem nie jest najwyższych lotów (jak większość na forum no ale nie czepiajmy się. Nie lubi Kościoła co widać po jego ostatnim wpisie. Podzielam jego zdanie no ale to nie temat na takie rozważania. Gra w zwyczajne gry i nie mogę się tam dopatrzyć żadnego tytułu, który odjał mi mowę jak w niego grałem. Jest brygadzistą więc życzę mu delegatury i pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Nikt nie chce go opisać, więc znów postaram się sprostać zadaniu jakim jest opisanie YahooPL. Nie wiem czy pojawi się w moim opisie coś nowego, coś czego nie było wcześniej. Mam nadzieję że bycie zmęczonym chociaż trochę mnie usprawiedliwia. W każdym razie Yaś przełamał moją niechęć do osób słuchających hip hopu. Do tej pory niestety powstał w mojej głowie stereotyp wedle którego panowie w "ciuchach z Croppa" itd, są osobnikami niskich lotów i niereformowalni zarazem. Pewnie była to wina towarzystwa na które byłem skazany i z którym zmuszony byłem koegzystować na co dzień (moje wiejskie gimnazjum). YahooPL na pewno taki nie jest i nie próbuje udawać że jest twardzielem. Na jego GSie porusza tematy nie tylko związane z forum czy z grami, ale też dotyczące jego życia i osobistych przemyśleń. Są one szczere i prawdziwe, potrafi wyłamać się z towarzystwa jeśli coś nie jest zgodne z jego zasadami. Generalnie ma bardzo poukładane "pod sufitem". Wyznaje zasadę "I am what I am" I myślę że odpowiednio interpretuje jej sens co niestety spotyka się z dezaprobatą niektórych ludzi dookoła niego ale raczej niesłusznie. Ostatnio zadał sobie wieeele trudu żeby skomponować "Forumowe Strzały" a ja zadałem sobie trud przejrzenia tych WSZYSTKICH postów o których wspomniał :D ... bardzo się ubawiłem xD Mógłbym w sumie jeszcze coś napisać, ale zostawię sobie na następny raz ;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Ehh... po raz kolejny mogę opisać tego usera i po raz kolejny to zrobię ;] Nie lubię jak moje ulubione tematy stoją w miejscu ;p Od ostatniego opisu Gufs''a nic się nie zmieniło... nadal jest przodownikiem, nadal nie zrobił nowego wpisu na blogu, nadal nie zmienił awarata, nadal śmieję się jak Guffi z Disneya ;p Tyle co mogę o nim powiedzieć, nie znam go w ogóle i szczerze mówiąc widują go tylko w tym temacie. Ma nieliczne grono znajomych, to chyba dobrze - ja mam mało i dobrze mi z tym ;] Cóż nie będę się więcej rozpisywał bo jest bez najmniejszego sensu, wszystko co o nim powiedziałem zostało zawarte we wcześniejszych jego opisach :)
Mam nadzieję, że chociaż w najmnieszym stopniu zadowoli Ciebie ten opis ;]
Pożegam się po harcersku... Czuwaj xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Po nicku można pomyśleć że uważa siębie za księcia roku 2007. W avku ma jakąś postać z jakiejś mangi bądź anime, jest delegatem więc na forum na pewno przesiedzial już trochę czasu, a dokladnie okrągly rok przestępny :D GS wygląda tak sobie po wyglądzie GS''a moge powiedzieć że jest fanem RE (resident Evil jakby ktoś nie wiedzial). Podpis ma po arabsku, pewnie jest imigrantem z Iraku xD. Coś więcej moge powiedzieć? Nic. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JezusChrystus93

Całkiem nowa twarz na forum. Nigdy wcześniej go nie widziałem. Jest obywatelem czyli zaczął dopiero przygodę z tym zacnym forum. Sygnaturki jak widać nie posiada albo nie wie, że jest taka opcja. Po nicku można rozpoznać, ze jest raczej osobą duchową i głęboko wierzącą. Na avatarze widnieje coś co przypomina mi start rakiety kosmicznej. Wchodząc na GS-a możemy zobaczyć, ze uzytkownik jest na forum od dzisaj albo wczoraj jeżeli statystyki nie były aktualizowane. Lubi RPG i czeka na komentarze odnośnie jego GS-a. Ogólnie życzę mu powodzenia na forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Użytkownik dość często udziela się w tym temacie wię pewnie nie opisuję go po raz pierwszy.jak widać delegat marzący o jędrnym brzyszku w P(rzewodniczącym).Po nicku można wywnioskować że jest Polakiem (PL).Bardzo się zdziwiłem bo myślałem że jast z innego kraju:D Chyba bardzo lubi portal Yahoo.W podpisie widnieje reklama (oj nieładnie tak łamać regulamin).Zaprasza nas do tworzenia jakiejś strony internetowej i przy okazji nabija sobie odwiedziny na GS przekierowywując tam zainteresowanych:)Teraz czas na GS...Po ankiecie widać że ma powodzenie u tzw. "chłopców":D Jego "storblon" (mówiłem już że to słowo mnie rozwala?) jest regularnie uzupełniany o nowe przypowieści Yasiowe i parę kwasowatych kwasów.Widać tam bardzo dużo reklam za które pewnie bierze spore czynsze:)To tłumaczy dlaczego za tydzień będzie miał nowego kompa "z kosmosu".Ogólnie fajny forumowicz, wielki fan TES-ów i Gothic-ów.Jak to było 600 godzin Morrowinda i 400 Obliwiona?:P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować