Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

KŁEJK
Jest znany z dużej współpracy z Yasiem. Razem z nim często prowadzą znany ,, Forumowy Strzał ''''. Jest Delegatem więc dłuuuugi czas jest z nami. Co oznacza nick chyba nie muszę mówić - gość uwielbia Quake''a, zresztą ja też.
Jest pełnoletni. Baardzo lubi cytaty. Na forum bardzo zaangażowany. Pozdro od gothicerofan''a. Zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicerofan

Kolega najwyraźniej nie lubi się przemęczać. Już go kiedyś ktoś chyba upominał ale nie zaszkodzi zrobić to jeszcze raz. SZkoda, że jego punktem honoru stało się opisywanie niemal każdego w tych "ustawowych" trzech linijkach w oknie "dodaj post". Jest już brygadzistą więc powinien dawać przykład użytkownikom o krótszym stażu na forum. Jego ulubionym zajęciem jest pisanie krótkich zdań nie wnoszących nic szczególnego... najlepiej o tym świadczy ilość znaków na post i długość wpisów na bogu... Zamiast się rozwijać, on postanowił że do upadłego będzie przepisywać statystyki i wyłapywać tylko te informacje, które najbardziej rzucają się w oczy. Chyba znasz przysłowiowy czubek góy lodowej? Jeśli tak to może wyciągniesz z tego jakąś esensję...
Gramsajt bardzo przystępny, prosty ale czytelny. dobra robota. Podobno interesuje się społecznością gram.pl... nie widać tego za bardzo. Gdyby się rzeczywiście interesował to wpisy w tym temacie na pewno byłyby dłuższe. W statystykach , w najbardziej uczęszczanych tematach widnieją niechlubne tematy typu x cz y. Zyczę mu żeby się opamiętał i zaczął wreszcie wykorzystywać w pełni możliwości internetu a nie poddawać się bezsensownej rozrywce. Polecam jakiś fRPG z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieję, że ktoś spróbuje opisać mnie nie tylko przepisując statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs


Nie znam tego forumowicza,choć jest z nami już dłuższy czas,bo ma Delegata.Ale mimo spróbuję go opisać.Pisze dużo,uważa na znaki interpunkcyjne i ortografię.Gra w fajną grę Stunt GP(też mam to coś).Przerabia Filmy.Pisze mądre i sensowne posty,nie robi nic na "odwal się".Jest cierpliwy,lubi strzelanki i RPG.,lecz przeróbki filmów stawia na pierwszym miejscu w kolejności.Jest to przyjazny forumowicz.W avatarze ma kamerę fimową i taśmę.Chciałbym o nim napisać więcej,lecz niezbyt bardzo go znam,a nie chcę przepisywać statystyk.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.

Kogo mi teraz przyszło opisać ? Niejaki pan m. Hmmm ... dziwna persona że tak na początek powiem ... ma rangę Delegata a to powinno do czegoś zobowiązywać ... w przeszłości dorobił się dwóch degradów ... nieładnie ;P. Z forum go w ogóle nie kojarzę ... może to dlatego że nie piszę w tematach przez niego obleganych czyli wszelkich quizach i zabawach forumowych ... poza tym pisuje w wątkach o grach samochodowych czyli ścigałkach którym to fanem jest według tego co wypisuje na gramsajcie ... poza tym z tego co zauważyłem jeszcze uczy się w szkole czyli jeszcze sporo przed nim ;D. Gramsajt ??? Lay nie za ciekawy ... wpisy podobne i niezbyt obszerne ... w ogóle jakiś ten GS niejaki jest moim zdaniem ... pisze dość często ale nie regularnie ... zbyt wiele nie mogę jeszcze napisać bo to co chciałem zawarłem wyżej a i go nie znam i pisać o czym nie mam ;D. Tak więc koniec posta ... prawie ... mam cichą nadzieję że ten kto będzie mnie opisywał zdobędzie się na napisanie trochę dłuższego i bardziej rozbudowanego opisu niż te 3 - 4 linijki tekstu. THE END.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

Mam Cię w końcu ;P
Dużo mógłbym napisać odnośnie tego usera. 22 lata. Skończył maturę. Dalszych losów nie znam. Udziela sie na forum bardzo systematycznie. Awansuje bardzo szybko i pewnie niedługo mnie dogoni. W chwili opisywania jest online jak zresztą często się zdarza. Codziennie rozmawiamy na GG. Niestety przez mój ograniczony wolny czas zmniejszyła się ta ilość. Daję trochę swego talentu odnośnie Forumowych Kronik. Pomaga mi w tej inicjatywie za co jestem mu wdzięczny.
Na avatarze ma chiński znak równości - ying yang. Nick pochodzi od gry Quake, która jest pewnie większości znana. Przełożył on ją trochę na polski język. Gramsajt bardzo fajny, czytelny i wypełniony treścią. Szkoda, że tak rzadko piszę coś nowego. Kiedyś pisał o odczuciach szkolnych i było to zaj*biste. Ogólnie to jeden z najlepszych ziomków na tym forum. Pozdrawiaim i trzymaj się przyjacielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL
Czasami go spotykam to tu, to tam.
Ma 18 lat, imienia nie znam, rodziców także. Udziela się prowadząc forumowe kroniki. Przyjaźni się z KŁEJKIEM. Gramsajt bardzo bogaty w treść, a layout spokojny, morski. Nick wskazuje, że jest użytkownikiem portalu YahooPL. Ma ładny avatar - żółta emotikonka [:P]. Jest już przewodniczącym, czyi zasłużył się. Ostatnio gra w Obliviona i TDU. Cieszy mnie fakt, iż w ulubionych, w kategorii gra ma zapisane "Bioshock" =). Ma także mnóstwo znajomków. Nie miał żadnego degrada, więc nigdy nie przeszedł na Ciemną Stronę Mocy. Człek raczej wesoły, co oczywiście jest plusikiem. Dosyć szybko awansował. Wrogów chyba brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edsonpele
NA forum nie jest długo sądząc po Statusie, ma 14 lat tyle co ja jest starszy odemnie o 20 dni :) Lubi Cheelse (chyba tak sie pisze ) Lubi Skazanego na śmierś tak jak ja, czyta brawo sport no i ogólnie widac ze ibteresuje się sportem :) Gra w gry podobne jak ja AC, Bioshock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DreaN

Gramowicz jest już od 134 dni na Gram''ie, pomimo to na Jego GS''ie brakuje wpisów... Niby jest jeden, ale przydałoby się coś więcej. O lay''u nie wspominam, bo podobnie co do wpisów, jakoś nie zauważyłam^^ Liczba postów jest niezła- choć przyznam, że raczej nie potkałam Go w żadnym z odwiedzanych przeze mnie tematów na forum. I to wszystko co można napisać- ulubionych gier/muzyki/ filmów nie podał. Opis będzie więc dość krótki.
Życzę sukcesów na forum, więcej inwencji w prowadzeniu gramsajta i oczywiście szybkiego awansu^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith
User, a właściwie userka nie jest mi zbytnio znana na forum. Może raz czy dwa gdzieś zobaczyłem jej post.
Spójrzmy na ostatni wpis na gramsajcie i wszystko jasne - userka jest fankom zespołu Children of Bodom, nie znam tego zespołu ale sądząc iż userka umieściła nawet ten zespół w swoim nagłówku to sądzę, że na pewno nieźle grają.
Layout ciekawy, fajne rozwiązanie w belkach z animowanym pentagramem. Jest brygadzistką więc no trochę siedzi na tym forum...Cześć! Zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith
Jest to kobieta, raczej w grach mniejszość. Pierwszy raz ją widzę, ale jest już brygadzistką, więc trochę musiała sobie popisać. Ma fajny lay i avatar. Błękity przeważają. Jest fanką zespołu Children of Bodom, o nim też jest nostatni wpisik na blogu. Niedługo będzie rok na gram.pl (pozostało ok. 2óch m-cy do rocznicy). Ma 16stu znajomych.Z gierek lubi Mafię, THPS, TESy, Lary Croft i Max Payne''a. Jej motto to Chwytaj dzień (tak mi się wydaje). Ostatnio mało udziela się na forum. Pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith

Lilcia Lilith - Jedna z pierwszych osób poznanych przeze mnie na gramie.
Także jedna z najbardziej lubianych przeze mnie osób tutaj, fanka
Bodomowego (i nie tylko) łomotu, przyszła gytarzystka tegoż zespołu ;)
Osoba niezwykle bystra oraz trzeźwo myśląca, co jakiś
czas co prawda na gramie brakuje, ale to z powodu gogów
ścigających Ją na sesje ;]
Posiada pokaźny zapas wpisów, niektóre
nadają się IMO do opublikowania w kimś piśmie. Trvly.
Przebywa tutaj od lipca, podobnie jak piszący, spora liczba
odwiedzin, ale jak na sajt o takiej zawartości moim zdaniem o tysiąc
lekko za mało.

Pozdrawiam gorąco Lidzię! :D
Stand by us!
Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GungravePL

Szczerze, to za wiele o tym użytkowniku nie wiem, więc trzeba było zajrzeć do IPN-u i stamtąd wysciągnać informacje :). GungravePL- hmm.. broń,grób,pl trzeba przyznać że ciekawie, czyżby jakiś służba z zaświató, mający w przyszłości wyprowadzić kraj z kryzysów, nieważne przejdźmy do awatara, nie trzeba długo patrzeć że to pokrewna dusza, awatar przedstawia, Eddiego z okładki Killers (IM-album), na GS''ie w Lay''u również widnieje Edward T.H, czyli nasza polska broń do grobu lubi muzykę metalową :), poza tym jest przewodniczącym, nie zaliczył żadnego degrada, co potwierdza jego układy z zaświatami, gdyż nie ma na niego żadnej skargi, a i najważniejsze włąśnie zasiada w ławce i piszę maturę z j.polskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kindziukxxx

Przyznam się bez bicia, że nic nie wiem o tym userze. Ma avatar z jakimś człowiekiem, którego nie kojarzę. Nick jakoś mało ciekawy i oryginalny. Jest delegatem, czyli już w miarę długo tu siedzi. Sygnaturkę po angielsku pominę.
Gramsajt nieodpowiedni dla młodszych osób. Mało znajomych - widać, że nie jest kolekcjonerem. Lay bardzo mi się nie podoba. Grafika w tle jakaś taka biedna. Nagłówek ma jeden plus. Zmienia się. Poza tym nic ciekawego. Widziałem już gorsze laye, więc nie będę dalej narzekał. Bardzo lubi swoją muzykę, bo większość wpisów okraszona jest jakimś teledyskiem czy czymś tam jeszcze. Ogólnie nic do niego nie mam. Życzę przewodniczącego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Skoro nikt się nie podjął opisania Yasia to ja to wykorzystam ;). Yasioo jak to Yasioo ... w avku uśmiechnięta mordka ale niech Was nie zwiedzie ta emotka ;D. Nick skąd się wziął nie mam pojęcia i to chyba nie jest zbyt ważne. Jeden z najlepiej znanych mi forumowiczów o długim stażu na gramie ... w końcu ponad dwa lata na forum i kilka tysięcy postów to niej w kij dmuchał. Ogólnie jest chyba dość znany na forum szczególnie w tym temacie i kilku innych związanych z jego ulubionymi RPGami czyli Gothiciem / Morrowindem oraz Oblivionem. Fan fantastyki oraz polskiego hip-hopu ( rapu ? nie znam się na tym więc niech mnie ktoś poprawi jakby co ;P ). Poza tym prowadzi na własnym gramsajcie Forumowe Kroniki i Forumowy Strzał ... kto zna ten wie o co biega a kto nie zna niech żałuje ;D. Ostatnio coś rzadko się na forum udziela ale mam nadzieję że powoli wraca do formy ... GS obfity w treść i prowadzony z sensem. Jedna z niewielu mi spotkanych forumowiczów który wie co tu robi poza tym wie co pisze a nie pisze to co wie ... To by było chyba na tyle ... cóż życzę Sekretarza i oby do przodu Yasioo ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK
Musiał chyba niedawno awansować, bo pamiętam go z Przodownika... :P Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy jak weszłam na jego gramsajta to ładny, zielony znaczek. Znaczy kolor ładny, znaczek już niezbyt... :P W swojej ankiecie pyta o odsłony cyklu "Quake". Szczerze to nie dyskutowałam jeszcze z tym użytkownikiem, a przynajmniej tego nie pamiętam. Oła... user jest ode mnie starszy o 4 lata i patrząc na "Obecny stan" jest czymś rozzłoszczony. Spoko, luzik ^^ Patrząc na ulubione gry widzę takie coś jak GTA, Quake czy CoD. Ciekawe, bardzo ciekawe, tą pierwszą serię sama bardzo cenię ;] Muzyki słucha, powiedziałabym: niebanalnej. Pojawiają się tu takie zespoły jak Depeche Mode czy U2 (sama lubię :)) a także Rammstein czy SOAD. Wydaje mi się, że mało czyta, a szkoda, czytanie rozwija (ma tylko 3 ulubione książki, stąd wniosek, aczkolwiek mogę się mylić :)). Nie będę pisać, czy User jest sympatyczny, czy złośliwy, fajny czy niefajny. Trudno powiedzieć - nie znam ;]
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 19:01, mała16 napisał:

Musiał chyba niedawno awansować, bo pamiętam go z Przodownika... :P

Taaa kiedy to było xD ...
>Szczerze

Dnia 08.05.2008 o 19:01, mała16 napisał:

to nie dyskutowałam jeszcze z tym użytkownikiem, a przynajmniej tego nie pamiętam.

ja także xD ...
>Oła...

Dnia 08.05.2008 o 19:01, mała16 napisał:

user jest ode mnie starszy o 4 lata i patrząc na "Obecny stan" jest czymś rozzłoszczony.
Spoko, luzik ^^

łatwo powiedzieć ...
>Wydaje mi się, że mało czyta, a szkoda, czytanie rozwija (ma

Dnia 08.05.2008 o 19:01, mała16 napisał:

tylko 3 ulubione książki, stąd wniosek, aczkolwiek mogę się mylić :)).

Przepraszam bardzo ale to musiałem wyjaśnić ... xD. To że jest tam mało pozycji nie znaczy że nie czytam ... owszem mam mniej czasu na to niż kiedyś ale nie jestem książkowym abstynentem i nie zamierzam nim być :D.
>Nie będę pisać,

Dnia 08.05.2008 o 19:01, mała16 napisał:

czy User jest sympatyczny, czy złośliwy, fajny czy niefajny. Trudno powiedzieć - nie
znam ;]

Różnie o mnie mówią ;D, i w życiu codziennym i na forum ... na forum zazwyczaj niezbyt pochlebnie xD ...

Dnia 08.05.2008 o 19:01, mała16 napisał:

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Ja także ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Jest to dosyć dobrze znana mi userka, dzierżąca już status Przewodniczącej ;) Na forum jest już dosyć długo i dało się zauważyć pewną cechę, która odróżnia jej od zdecydowanej większości innych dziewczyn. Jest ogromną wielbicielką piłki nożnej, siatkówki oraz F1(co jest bardzo rzadko spotykane wśród dziewczyn :) ), jej ulubiony dream team to Wisła Kraków. Nie raz udowodniła jaka z niej wielka fanka ;) Szczerze to podziwiam ją za to wszystko ;D Teraz kilka słów na temat nicku, avka , GS''a ;) No więc nick jak sama mówi pochodzi od tego ,że jest dosyć niskiego wzrostu (e tam, jedz Danonki to urośniesz xDD ) ,a liczba 16 to jej wiek kiedy zakładała konto na gram.pl :) W avku od dłuższego czasu niezmienna krówka ,do której zdążyłem się już przyzwyczaić :D Jej GS podoba mi się z powodu ''''Cytatów Miesiąca'''', nie raz umieściła tam naprawdę interesujące cytaty :) Tematyka GS jest głównie sportowa. O sobie mówi, że jest m.on szczera, nadgorliwa, lakoniczna, nie wiem jak jak w rzeczywistości ,ale nie mam podstaw by jej nie wierzyć :) Cóż, to wszystko co dzisiaj napiszę ;) Pozostaje mi życzyć jej tylko awansu i miłego pisania na forum :)

Pozdrawiam,
boduczek

DreaN
Pozwól, że zadam Ci retoryczne pytanie. Czytałeś przypiętego posta? Ja rozumiem, że możesz być nowy, ale pierwsze co powinieneś zrobić w nowym temacie to przeczytać przypiętego posta... Mam nadzieje, że kiedy zapoznasz się z jego treścią nie zrobisz ponownie takiego czegoś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Boduczek hmm kojarzę go dość dobrze kiedy spasowałem z forum byl zaledwie brygadzistą dziś widze że już mnie dogonił.Pamiętam że był bardzo skromny i w wypowiedziach liczył sie ze zdaniem innych.Zapewne ma oleju w głowie troszke gdyż metalowe jego upodobania również pamiętam a awięc brat po fachu. Ma w podpisie gg więc pewnie otawrty jest na nowe znajomośći a i widze że nabrał śmiałości w wypowiedziach :P

Pozdrawiam Ponurak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury Żniwiarz -> bliżej nieopisana istota, określana jako ciało astralne. Na tym forum jest prawie od zawsze. Spamerstwo nie leży w jego gestii - inaczej byłby pewnie co najmniej sekretarzem. Sympatyk cięższych brzmień, o których m.in. dawniej zdarzało nam się pogadać na gg. Dawniej widniał jako Ponury Rzniwiarz, ale widocznie nie lubił j. polskiego ;) Facet o nieprzeciętnych gabarytach - ponoć zostało misterem bodyguard Cz-wa 2008, ale to mogą być tylko plotki. Gość ogólnie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować