Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Paweusz

Pozwole opisać mojego rodaka spod Cz-wy. Widziałem go ostatnio dość dawno w autobusie do tegoż pięknego miasta jako iż praktykował na naszej zacnej poczcie polskiej.Nizszy odemnie w brzuszkowej kategori jednak mi sie rowna a nawet przegania (zapewne przeklada sie to na kategorie Spust do piwa + 10) cechuje go ta sama namietna milosc do metalu co i mnie.Ponadto chodzil z moim dobrym sasiadem do klasy w technikum(jednak sasiad uznawany za odludka ma dobre o nim zdanie) Vice wersa spam leży w jego gesti bo ma wt :P Pilnował mi 2 lata temu w wakacje konta od BItefight jednak krwiopijcy mi sie przepili i leza odlogiem:) Miał ze mną iśc na piwo ale zapomniał no coż nie szkodzi pewnie i tak wygralby bo skila ma wyzszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponury Żniwiarz

Dawno go nie było. Ma tyle samo lat co ja. Powiem więcej - urodził się w tym samym dniu co ja. Nick bardzo wymowny i oryginalny. Na avatarze jakas straszna morda, która miała pewnie odstraszać. W sygnaturce jakaś zlepka znaków w innym języku ;)
Klimat na gramsajcie również trzyma poziom avatara. W tle jakiś kościotrup. Ma do siebie dystans i to cenię. Kiedyś gadaliśmy na GG i o ile pamiętam to ćwiczył wtedy na siłowni. Teraz się to pewnie zmieniło. Na forum dłużej ode mnie o kilka dni, postów mniej napisał a status ten sam. To jednak się nie liczy. Ważne, że jest wyluzowany i za to go szanuję. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

No to chyba nie muszę wam przedstawiać tego użytkownika, co ? Yasió to stary dobry użytkownik. Dzięki współpracy z KŁEJKIEM tworzy i Forumowe Strzały i Forumowe Kroniki. Nie spamuje. Nie obrażą innych. Lubi słuchać hip-hopu.
Jest Przewodniczącym- to szmat drogi prze demną aby mu dorównać. Czego mogę mu życzyć - zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pegee

To jakaś nowa twarz aczkolwiek mam wrażenie, że to drugie wcielenie jakiegoś zbanowanego usera. Pisze jednak dobrze, więc został zbanowany za piractwo. Już wiem, kto to jest - gothicerofan. Właśnie spojrzałem na avatar i zobaczyłem charakterystyczną czachę Punishera. Poprzednie konto też taką miało ale w innym klimacie. Odwiedza on GS-a mego i komentuje. Podoba mu się moja inicjatywa z forumowymi kronikami, z czego niezmiernie się cieszę. Bardzo przejął się poprzednim banem. Niestety nie mam dla Ciebie dobrych informacji. Moderatorzy namierzą Cię po IP i znów dostaniesz bana. Póki, co jednak jesteś. GS taki jakiś normalny. W tle motyw z Bioshocka. Czyta się nieźle, chociaż jeszcze mało treści, ale już można orzec, że czytelny lay. Póki, co życzę mu powodzenia i oby modkowie Cię nie dorwali. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uzytkownika tego widziałem już pare razy, jedna z bardziej dla mnie znznych twarzy na forum. Ciekawa inicjatywa z Forumowymi Kronikami mile mnie zaskoczyła. Na jego GS''ie od razu rzuca się w oczy ciekawe tło :).
Podobno cichy i spokojny, ale kto go tam wie... ;). W kwietniu stuknie mu osiemnastka...to już coś :). Posiada SE k800i, czyli model wcześniejszy od mojego, miło spotkać kolejnego miłośnika SE. Pogrywa również we wspaniałego Obliviona, spędzone około 60 godzinek (nie dziwię się).
Słowem, znany lub mniej (ale bardziej niż mniej ;]) użytkownik który nie spamuje i regularnie udziela się na forum. Wzorowy gramowicz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ashakel

Użytkownik którego nigdy wcześniej nie opisywałem, więc wydaje mi się, że albo ja dość długo nie odwiedzałem tego tematu albo jest to nowy forumowicz. A jednak się mylę - bo na forum jest już od ponad 1,5 roku a nadal Brygadzista. Udziela się w mieszanych tematach, ale z pewnością jest fanem Guild Wars. Nazywa się Krzysztof i mieszka w Katowicach. Używa pulpitu o starej już rozdzielczości 1024x768 o czym świadczy gramsajt. Nie spotkałem go wcześniej (przynajmniej tak mi się wydaje) ale mam nadzieję, że zapamiętam go pozytywnie. Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2008 o 08:45, Union Pacific napisał:

Nazywa się Krzysztof i mieszka w Katowicach.


No szczerzę mówiąc to ja sam o tym wcześniej nie wiedziałem... ;] Muszę się starszych zapytać czy mi rzeczywiście przez te parenaście lat wmawiali nieprawdę o moim imieniu :P.
Z Katowicami tez trochę nie trafiłeś (Sosnowiec) ale może tak napisałem na GS''ie.

Dnia 11.05.2008 o 08:45, Union Pacific napisał:

Używa pulpitu o starej już rozdzielczości 1024x768 o czym świadczy gramsajt.


Tu też nieprawda (Panoramiczny zakupiłem ;P) ale rzeczywiście Gramsajt w tejże rozdzielczości więc nie winię cię za błąd... :)


Sorry za offtop ale musiałem poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Oj stoi temat stoi... No więc, z gramsajta można co nieco dowiedzieć się o owym panu. Przestudiowałem dość dokładnie i najbardziej rzuciła mi się w oczy instrukcja obsługi owego pana. Czyli co zrobić aby wejść w miarę znośne relacje z tym userem ^^ z góry wyjaśnia nam pochodzenie nicku, podejście do pisania na forum, swoje upodobania pisarskie (jeśli obce ci są klawisze alt i shift - to nie zbliżaj się do Uniona :D) itp. Chce aby gramsajt był jego wizytówką. Tło GS''a jest zlepkiem dwóch grafik z pozoru nie powiązanych, nie wiem.... raczej nie rozszyfruję zawartych w nich informacji. Ostatnio nie zmienia avatara choć ze swoich początków na forum pamiętam że kiedyś logo dharmy było mniej dystyngowane. Union psajonuje się samochodami. Widać to wszędzie. Na GS''ie widnieje zegar odliczający czas do najbliższego GP Formuły 1 oraz w "ulubionych" dominuje tematyka samochodowa. Tematy najczęściej odwiedzane przez tego usera też oscylują mniej lub więcej wokół motoryzacji. hmmm... chyba starczy na razie. Resztę atutów Union(a) Pacific(a) zostawię sobie na następny raz :P
Pozdro


i....

GTAWG (cokolwiek to znaczy xD) Grand Theft Auto Web Gallery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs

Gufs''a znam z gram.pl, bo czasem wejdę na jego gramsajt i czytam co ciekawego tym razem polecił do obejrzenia w kinie. Jest delegatem wiec u trochę jest na forum. Jego layout na gramsajcie przypomina tam taśmę filmową - pomysłowe :) Na forum mignie mi gdzieniegdzie, alej jego posty są warte uwagi. Chciałbym aby user dalej komentował nadchodzące filmy. Przy nim filmweb.pl może sie schować :) zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nine ...

Hm ... któż to może być ? Po nicku którego nie kojarzę i statusie Obywatela możnaby przypuszczać że jest to nowy forumowicz. Ale wystarczy wejść na jego gramsajta i poczytać posty by się przekonać że to nowe konto niejakiego gothicerofana ... trzecie chyba z kolei. Widać że kolega lubi gramowe forum bo już nie pierwszy raz tu wraca. Ciekawe czy tym razem zostanie z nami dłużej czy też będziemy się musieli z nim pożegnać? Gramsajcik ? Owszem posiada ... layout nie za piękny ale może być. To tyle bo więcej o Nine nie można napisać na podstawie gramsajta. Posty ? Owszem pisze dość często ale i dość krótkie i niezbyt wiele wnoszące do tematu. Tyle z mojej strony. Zobaczymy czy się tu jeszcze spotkamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK
Hmm...Już po GS i nicku widać,że to wielki fan serii Quake ;) Na avatarze ma straszny, ten no komputer(:D?) z System Shocka 2. Czyli już wiem, że nie tylko Quake jest fanem ale także wszystkich przyszłościowych strzelanek ;) Widać, że jest miły dla innych:D Po sygnaturce widzę, że jest inteligenty i mądry xD To Delegat. Jest tu od zawsze na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deedi

No cóż po raz pierwszy widzę tego użytkownika. Przejdźmy na gramsajt - nic ciekawego (layout) tylko nagłówek z hitmanem. Na forum długo - więc się dziwię czemu jest dopiero Robotnikiem. Mam nadzieję że użytkownik trochę popracuje na forum. :) Zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nine

Kolega jak widać cały czas z nami jest i ciągle pisze ;P. Ośmielę się stwierdzić że nie należy do ludzi którzy się przemęczają i pisze bardzo krótkie posty. Nawet w tym temacie napisanie choćby kilku zdań o poprzedniku jest dość trudne. ;) Whatever. Coby tu o nim jeszcze naskrobać ? Hm ... ponoć lubi grać w Warhamera 40K i lubi ostre brzmienia. Więcej ciekawych informacji na gramsajcie nie znalazłem bo jest tam ( było ? ) stosunkowo ubogo. Cóż tu jeszcze dodać ... mam nadzieję że kolega przejdzie na tą "lepszą" stronę i zacznie się udzielać na forum tak aby nie dostawać degradów / ostrzeżeń ;). Życzę powodzenia na forum jakkolwiek by nie było. To tyle. Proszę osobę która mnie będzie opisywała o trochę pracy ... te 3 zdania o nicku / avatarze i podpisie to już jest nudne xD. Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

No dobrze KŁEJK, napiszę więcej. KŁEJK jest osobą na forum, która wraz z Yasiem zapiszą się w historii tego forum. Obaj są jego dobrym duchem. Prowadzą ,,Forumowe Kroniki" wraz z YahooPL, ale bardzo dobrze im to wychodzi. Może ja tam kiedyś będę ? Czas pokaże... Gramsajt czytelny, a layout oczywiście z symbolem Quake''a. Spoko, sam gram w Quake''a 2 więc rozumiem, że ta gra może byś naprawdę lubiana. Jest miły na forum, czasami poucza trolli, spamerów. W dole gramsajta widać różne cytaty. Niektóre rozpoznaje, niektórych nie znam. Jeden jest z Dnia świra? Dosyć często odwiedza ten wątek.... Wchodzę czasami na IRC i nie widziałem go :( może to kwestia godziny.
Skończył maturę - gratuluję !
W tym roku skończy 21 lat. Zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nine

Użytkownika widzę po raz pierwszy. Nick jest prosty, bez zbędnych cyfr czy innych pierdół. Patrząc na jego awatar, można się dowiedzieć, że jest pacyfistą. Status mówi nam, że jest na forum od niedawna. Co tu więcej napisać... Nie znam go, więc... Więc... Przejdę do opisu GramSajta, o! Ku mojemu zaskoczeniu, jest na nim ładna szata graficzna, wszystko łatnie, czysto, przejrzyście. To co lubię. :] Po layoucie można wywnioskować, że jest fanem gier takich jak Gothic czy Oblivion. Miecze, tarcze, obrazki po lewej stronie... O, jest nawet napis na górze: "Gothic 4".

Więcej nie napiszę, więc kończę tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer

Znany większości forumowiczów user. Po dość ciemnej przeszłości powrócił do łask przyzwoitych userów. W avatarze kawałek Forda GT LM, prawdopodobnie z okładki Gran Turismo 4. Ostatnio stał się jednym z posiadaczy GTA IV. Pędzi do przodu po forumowej drabinie, obecnie piastuje stanowisko Delegata. Gramsajt tłem nawiązuje do jego ostatniego nabytku, jest także i wpis o tym traktujący. Ma 15 lat. Nick oczywiście pochodzi z gry Mafia - Falconer to jedna z marek samochodów w tej grze, tak jak i motto tego usera :) Na gramIRC prowadzi Milionerów i pochodne. Nie mam mu nic do zarzucenia, życzę zdrowia i dalszych sukcesów.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific

Spotykam tego użytkownika już któryś raz na forum. Jak widać pod nickiem, jest Przewodniczącym, a jego avatar przedstawia logo projektu Dharma z serialu Lost, który zresztą lubi. Interesuje się również Formułą 1 i motoryzacją. Nie jest kolekcjonerem znajomych i przy ich dodawaniu trzyma się swoich, określonych zasad. Słucha różnej muzyki. Podobają mu się gry akcji, FPSy, samochodówki. W porównaniu do mnie, dużo pisze na swoim blogu. Jest posiadaczem PeCeta i PS2. Ma bardzo sympatyczne motto :) Nie pozostaje mi nic jak tylko go pozdrowić i życzyć sukcesów i awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daviochlebak

Widzę go na forum drugi raz. Ma zabawne motto :). Interesuje sie fantastyką i ostatnio skończył czytać ostatnią część Harrego Pottera która bardzo mu sie podobała. Nie ogranicza sie tylko do PC, ma dodatkowe trzy konsole z tego jedną (prawdziwy skarb) Amige. Korzysta z XFIRE . Tło w jego GS-ie pochodzi z Final Fantasy. I sądząc po jego GS-ie ma (albo miał wczoraj ^^) urodziny, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć mu samych awansów, setki wpisów na blogu, tysiące tematów i miliony postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozrobiony

Jakiś dziwny osobnik. Już sam nick brzmi jakoś niebywale. Gumowa kaczka na avatarze? Coś jest z nim chyba nie tak. Aha przypomniałem sobie, że ostatnio (jeszcze wczoraj?) Pod jego nickiem widziałem bumelanta. Degradzik więc wjechał. Załącze, więc statystyki i sprawdzę, za co...
Na forum jest dokładnie tydzień. Nie mogę się doszukać, za co dostał degrada. Mniejsza z tym. Nie jest typowym trollem. Pisze w miarę dobrze jak na nowicjusza. Może jest kolejnym wcieleniem jakiegoś starego zbanowanego usera? Nie wiem tego. Wchodzimy na gramsajta. Nic ciekawego. Prawie zerowy współczynnik wpisów. Czarne tło a reszta w jakieś "w oczy rzucające się kolory". Z tego, co widzę to lubi cynizm i sarkazm. Czyta CDA, z czym ja skończyłem parę miesięcy temu. Jest wiecznie niewyspany pewnie przez spamowanie po nocach na gram.pl <joke>. Z tego też, co widzę ma powalającą liczbę dwóch znajomych. Rozkręca się z tego, co widzę. Mam nadzieję, że będzie już pisał dobrze i bez żadnych wybryków. Pozdrawiam i powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Yaś, Yasió jak to woli. Postać na forum prawie historyczna. Zbudował sobie potężną reputację nie tylko wśród forumowiczów. Na gramsajcie prowadzi, czasami też z KŁEJKiem Forumowe Kroniki, w których zapisują postacie związane z forum. Nie zapominajmy tez o Forumowym Strzale. Jest Przewodniczącym - oby tak dalej. grymax.pl - też tam jestem. Forumowicz jest miły. Ma wielu oddanych znajomych. Znają go wszyscy. Jet wzorem.
Zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować