Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

zerohunter

Gramowicz posiadający bardzo ciekawego avka jest przodownikiem a to całkiem nieźle zważając na fakt, że na Gram''ie jest zaledwie 90 dni (668 postów zrobiło swoje, he, he). Ma na prawdę świetnego lay''a na swoim GS''ie- klimaty Morrowinda, po prostu cudo. Posiada całkiem pokaźną liczbę znajomych ale chyba do typowych kolekcjonerów nie należy. Najchętniej grywa w AvP 2, The Elder Scrolls III -Morrowind można się było domyśleć) i Oddworld''y- dlatego śmiało mogę stwierdzić, że liczy się dla Niego jakość gry, jej grywalnoć a nie fakt, czy jest nowością wydawniczą. Cóż prawdziwego konesera pozna się po jego grach, czy jakoś tak...:-P Zerohunter zaczytuje się w Sapkowskim, a ulubionym Jego czasopismem jest Click!. Najczęściej udziela się w quizach na forum, sam założył do tej pory dwa tematy. Życzę powodzenia na forum i pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith
Nigdy nie opisywałam chyba Gramowiczki w tym temacie, więc jest okazja ;) Do czynienia mam tutaj z Brygadzistką, która jest jaka jest i ma 20 lat. Wydaje mi się sensownie myślącą osobą, szczególnie jak widzę jej posty z tematu o relacjach damsko - męskich (taaa mój temat :P). Trudno mi określić co tak dokładnie ma w avatarze, wydaje mi się, żę są to dwie postacie. W całe tło gsa świetnie wkomponowany jest... chomik xD Podobny w sumie do mojego... Słucha nieco cięższej muzyki niż ja. Do jej ulubionych zespołów należą: Rammstein, Vader, SOAD czy Children of Bodom. Niedługo będzie obchodziła swoje 20 urodziny (wszystkiego najlepszego :)). Grywa w Tomb Raidera, Prince of Persia, Neverwinter Nights... Ma 20 znajomych, co oznacza, ze zbieraczką z pewnością nie jest. I dobrze ;) Na forum udziela się stosunkowo rzadko, pisze jak ma coś do napisania. Ogląda - podobnie jak ja - Władcy much :P
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ja nie mogę, tak dużo można wyciągnąć po GS?No chyba że to tak schematowo, a przodownika szybko się osiąga, i goszczę tu trochę dłużej, ale lubię się kłócić:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę, ale dodałem post wcześniej niż zerohunter. Ale żeby nie było offtopu:

mała16

Gramowiczka, statusu Przewodniczącego(cej), czyli mała16, to jedna z najbardziej znanych użytkowniczek forum. Ma ona 17 lat, a na imię Magda. Niezawodnie pomaga naszym forumowym złamanym sercom w temacie o relacjach damsko - męskich. Na avatarze Magdy widać rysunkową krówkę(krowę?). W podpisie ów userki znajduje się jej numer gg. oraz informacja o jej wieku. Wejdźmy na GS. Widzimy tam rzucający się w oczy motyw Wisły Kraków, ulubionego klubu piłkarskiego Magdy. W sumie przejrzysty, ładny layout. W ulubionych grach min. GTA San Andreas, Juiced i Hitman. Magda słucha już starszego typu muzyki, a to dobrze bo nowe utwory są... no w każdym razie stare są dobre. Za gust "filmowy" również należy ją pochwalić, znane i lubiane produkcje. Wpisów na sajcie jest dosyć sporo, pisane są z sensem i nutką ciekawego stylu. Statystyki Magdy mówią same za siebie, postów jest ponad 3500, co w połączeniu z ok. 500 dniami na gram.pl daje niezły wynik.
Pozdrawiam i życzę awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

O Asconcie słyszałem nie raz, nie dwa. Ale raczej nie spotkaliśmy się na forum (albo sobie tego nie przypominam). Tytuł delegata, nie byle co. Na gramie dość długo, a i kilka postów (jakieś 775) naskrobał. Gramsajt utrzymany w czarno-białej tonacji, w nagłówku "jeden, by wszystkimi rządzić" (pierwszy raz widzę animowany nagłówek GSa). W rubryczce "o mnie" widzę raport taktyczny - niejaki Filip, lat 21 (hoho! Dużo lat, dużo...). Specjalizacja - robienie bałaganu, granie przez noc. Co jeszcze na GSie? Fajna grafika w rubryczce "Sejtan" (nie wiem co to znaczy). W ostatnim wpisie Ascont pisze jak dorobił się awansu i pochodzenie jego nicka. Ulubione gry i filmy - dużo tego, głównie "Władca Pierścieni". Ulubiona muzyka - metal (Korn, Nirvana, Behemoth itp.). Z seriali preferuje komedie i kapitana Klossa. Aha i kanał TVP Info, a konkretnie co w wielkim białym budynku na Wiejskiej piszczy ;)
Pozdrawiam i życzę awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELMOOT1
Tego Brygadzisty szczerze mówiąc bliżej nie znam, ale jest to 17-letni Mieszko, który sam o sobie pisze, że jest chudy. Mieszka w Świdnicy i coraz gorzej się uczy. Jest licealistą, więc jak dla mnie jest to normalna kolej rzeczy :P Marne pocieszenie... wiem :) Interesuje się samochodami, wydaje mi się, że ubóstwia Mercedesy. Kibicuje Bayernowi Monachium i sam jest bramkarzem. Z książek uwielbia serię o małym czarodzieju, czyli rzecz jasna Harrym Potterze. Czyta czasopisma piłkarskie, komputerowe i motoryzacyjne. Ogląda Facetów w czerni, Madagaskar, Mafię, Piratów z Karaibów... no i Shreka, którego ja nie cierpię. O, jest i Taxi :P A jednak ten user ma dobry gust :P Grywa w gry głównie samochodowe. To tyle, nie znam Usera bliżej ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16 -> wbrew pozorom wcale nie ma 16 lat :) A czy jest faktycznie mała ? Wielka fanka sportu, co wcale nie jest takie popularne wśród płci pięknej. Często widuję ją w tematach o piłce nożnej i siatkówce. Podobnie jak ja jest fanką Wisełki Kraków. Prawdopodobnie osoba otwarta na kontakty zważywszy na nr kontaktowy w podpisie. Miłośniczka muzyki rockowej. Osoba miła i kulturalna, z którą dyskusje forumowe to czysta przyjemność :) Jedna z niewielu pań z gram.pl która miała śmiałość publikacji swojej facjaty (i to się chwali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz

Hmm...on może mnie nie znać ,ale jego nick obił mi się po uszach kilka razy w różnych tematach...dokładnie w jakich nie odpowiem ,bo to dość dawno było xP. Na pierwszy rzut na nick wyróżnia się...avatar jak i własny tytuł. Szczerze to trochę mnie przeraził ten koleś na avku ,ale spoko. Hmm...na stylach muzycznych się nie znam ,ale patrząć na samą ankiete mogę stwierdzić ,że słucha jakiegoś "hard metalu" lub "black metal"(jak to jest zupełnie coś innego to sorry xP). Schodzę dalej...ooo...jakiś wiersz. Chyba roboty samego paweusza. Przyznam ,że już tak dobrego wiersza dawno nie czytałem...choć sam ostatnio modliłem się może z 7-8 lat temu ,ale to szczegół >.<. Tak chciałem coś znaleźć o samym paweuszu...ale znalazłem tylko ciekawe motto (Ra-ra-ra...dużo mi nie mówi) ,którego używa większość polaków na świecie :P.Żebym lepiej znał paweusza dodał bym coś jeszcze od siebie ,ale ogólnie na forum chyba się omijamy w tematach.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba na avku jest z zespołu Carpathian Forest, który faktycznie gra black metal, choć trochę naciągany... Sporo zawarte jest tam ze stylistyki wręcz punkowej, więc i ciężko o trv satanic grim frost evil norwegian raw black metalu mówić. Of coz opisujcie Nertisa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis

Kilka razy miałem przyjemność wymienić poglądy z tym użytkownikiem. Nie wiem jak teraz, ale swego czasu najwięcej rezydował w "Nocnych markach". Nertis podobnie jak i ja ma na forum status Przewodniczącego choć jest już tutaj obecny znacznie dłużej no i postów też naskrobał dość sporo. Gramsajt jest bardzo czytelny, wpisy dokonywane są dość rzadko, ale jak już się coś pojawi to jest co czytać. Jeśli chodzi o zainteresowania to te muzyczne trzeba przyznać że są dość dziwne, bo pojawia sie tutaj Linkin Park, a obok tego... disco polo ;) Przez grzeczność nie będę tego nawet komentował ;P Z grami też to wygląda bardzo wszechstronnie choć niestety nie wiadomo w co gra w ostatnim czasie, ale wydaję się być fanem serii Diablo. Znajomi - zbyt wielu ich nie ma co może oznaczać że Nertis nie należy do zbieraczy aczkolwiek obecność w tym gronie Hezyka jest dość zaskakująca. Cóż, na tym będę kończył i życzę awansu na Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dave03
Ohoho :D Ale mi się trafiło. No więc mam dzisiaj okazję poznać Przewodniczącego, którego miałam przyjemność poznać osobiście. Jest to najbliższa mi bez wątpienia osoba na tym forum i jedna z niewielu, gdzie do opisania nie potrzebuję Gsa. Jest to fan Pink Floyd - nie ma chyba płyty tego zespołu, której by nie posiadał. Właściwie to próbował mnie przestawić na ten zespół i muszę przyznać, że kilka kawałków mi się spodobało :P Słucha również Genesis, Marillion czy Uriah Heep. No i Dream Theater z ich kapitalnym kawałkiem "Through her eyes" na czele. Interesuje się żużlem, kibicuje Bykom czyli rzecz jasna Unii Leszno. Nie lubi oglądać siatkówki na żywo :P Grywa w Morrowinda, Obliviona, SC Pandora Tomorrow... i Call of Duty 4. Sympatyczny, chętny do pomocy, udziela się różnie w zależności od tego gdzie dyskusja trwa ubolewając na tak małe zainteresowanie PF wśród forumowiczów. Ogólnie osoba, którą bardzo cenię, można szczerze podyskutować.
Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mala16

Znana mi forumowiczka. Jest na forum od roku i dosyć dobrze ją kojarzę. Opisywać nicka i awataru nie będę, bo to strata czasu. :P
mala16 interesuje się sportem i tam też najchętniej się wypowiada. Nie wdaje się w żadne konflikty dzięki czemu zabrnęła już na status Przewodniczącej. :) Ja też byłem przewodniczącym. Przez dwa dni. :D
NA GS`ie ciągle taki sam layout, jednak... dobrze przedstawia zainteresowania tej dziewczyny.
Co tu napisać, powodzenia w dążeniu do WT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer


Użytkownik kryjący się pod tym nickiem na Gram.pl jest już prawie rok, w tym czasie napisał aż 2 585 postów. Liczba imponująca, zastanawia jednak jego niski status- robotnika. Gdy jednak przyjrzymy się bliżej Jego osiągnięciom na forum zobaczymy, że niestety czymś zasłużył sobie na degrada, choć zaszedł już daleko, zdobywając tytuł przewodniczącego. Wszystko jest jednak do nadrobienia^^ Do ulubionych tematów Falconer''a należą m.in.: Gramowi Milionerzy i Awantura o kasę (fan quizów wszelakich, nie da się ukryć) . Użytkownik ma bardzo ciekawego GramSajta- czytelny i dobrze wykonany lay i interesujące wpisy. Moją uwagę przykuł ten najnowszy o grze Mass Effect, który był po prostu dobrze napisany- polecam. Falconer nie należy do kolekcjonerów znajomych, myślę, że to dobrze:-) Jest za to fanem konsol- posiada PSP i X-Box''a 360 oraz oczywiście PieCa. Tymi słowy kończę- życzę samych dobrych gier do recenzowania, powodzenia na forum i szybkiego awansu oraz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lillith

Chyba pierwszy raz opisuję płeć piękną w tym temacie. Gramowiczka spotkana nie raz i nie dwa w tym temacie. Tytuł brygadzisty, a więc statusowe "coś", nie do wyrobienia na spam gierkach itp. Lillith jest dorosłą kobietą, studentką germanistyki, programistką i poetką z zamiłowania. Jej ulubioną gra jest chyba bez większych wątpliwości Crash Bandicoot z PSX (sam nie grałem, ale słyszałem o niej nieraz) oraz jej sequel. Z muzyki preferuje metal i rock (jak chyba większość na tym forum). Przejdźmy do "pozycji obowiązkowej" - gramsajta. Utrzymany w fajnej tonacji barw, raczej mroczny, ale ładny i czytelny (rzadkość, gratuluję). Same wpisy - tematyka różna. Recenzja wspomnianych platformówek i wpis o urodzinach (ale bynajmniej nie w tonie hiperwesołym, co nie znaczy, że gramowiczka sie nie cieszy). Chyba będę zaglądał tu częściej. Takich gramowiczy to forum potrzebuje.
Pozdrawiam, życzę awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HELMOOT1
Nie znam gościa, ale zaraz się to zmieni;D Nosi szlachetne imię, którym posługiwał się pierwszy król polski. Dzierży status brygadzisty, środkowy w hierarchii gramu. Zdobył go ciężką pracą i wyczerpującymi wypowiedziami, o czym świadczy średnia znaków na post. Pisał je i pisze w dość luźnych tematach, ale żaden z nich nie jest bezpośrednio związany z grami, co trochę zaskakuje zważywszy na nazwę forum. Czyżby w nic nie grał? Oczywiście, że nie! Wystarczy spojrzeć na gramsajta, który prezentuje się przyzwoicie i nie zostawia wątpliwości co do zainteresowań opisywanego forumowicza. Są nimi samochody, a szczególnie Mercedesy(czy tylko ja jestem jakiś dziwny? - kompletnie nie interesuję się samochodami i piłką nożną:P) Wprawdzie HELMOOT1 prawka jeszcze nie ma, ale już ma zaplanowany samochód marzeń, Mercedes- Benz klasy S. Cóż, na razie musi wystarczyć mu awatar z logiem wspomnianego auta:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forgotten

Użytkownika opisuję po raz pierwszy. Jest to delegat, będący jakiś czas na forum. Patrząc na awatar można odnieść wrażenie, że lubi animę czy tam mangę. :P W opisie ma wierszyk, dość ładny ;]
Użytkownika nie spotykam dość często... to znaczy... nie kojarzę go. :P Czy to źle? Sam nie wiem.. ;]
GramSajt zaskakuje mnie prostym aczkolwiek ładnym designem. Takie najbardziej lubię - delikatne i dopracowane. :) Na uwagę zasługuje również czytelność - stawiam to ponad wszystko. Jak GS jest nieczytelny - automatycznie odpada. Co na temat treści... Nie sposób nie zauważyć obszernego opisu w rubryce "O mnie". Dowiadujemy się tam m.in, że użytkownik ma dość cyrku na Wiejskiej i tych pseudo aktorów zwanych politykami. Tia - zgodzę się. :/ Podoba mi się również: "Myśl miesiąca: Cip na świecie jest dużo. Ale dziewczyn bardzo mało... Ja jak na razie żadnej nie znalazłem. " To dość ostro powiedziane, lecz prawdziwe, niestety. . Pełno jest "pustych" dziewczyn... A znaleźć taką i ładną i inteligentną jest szalenie trudno... Taki świat. Jednak widzę, że Forgetten jest częściowo podobny do mnie. Mam podobne poglądy. ;)
Użytkownik jest zatwardziałym PC`towcem patrząc na obszerną listę gier w które gra. Wszystkie je ma na dysku? Chyba nie.. :P
Ku mojemu zdziwieniu na liście znalazło się kilka pozycji z PS2 jednak ani jedna z X360, którego również ma Forgetten. Polecam w takim razie Mass Effecta i GTA IV - pozycje obowiązkowe. :]

Cóż, pozdrawiam. :] Powodzenia na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer

Pierwszy rzut oka na sajta...
Gość ma w posiadaniu X-Boxa,widać dużo na Ircu sporo przebywa...Typowy gramowicz który gra ;p
Kosmiczny layout sajta,fajny awatar...W sumie nie ma materiału do opisu ;p
Na Gram od niedawna do dwustu paru dni ;p..nawet nie rok...
Ma X-Boxa dla mnie wypasiony Komputer ;p możliwe ze oszczędny albo,, kasiasty "
Więcej nie wymyślę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korsaż
Osoba cierpiąca na przypadłość Ponurego (już) Żniwiarza. Przez pomyłkę napisał z błędem i teraz musi wysyłać milion formularzów do modów z nadzieją na zmianę nicka. Według mnie tak jest bardziej szatańsko, z tym błędem, więc ja bym zostawił ;) Widziałem Go kilkanaście razy na forum i to w skrajnie różnych wątkach. Lubi skrajnie różnego metalu, rocka i trochę innych gatunków muzycznych. Jest prawdopodobnie fanem Fur TV, jak ja :>. Ma zaje***tego Crossa, którym jeździ po okolicach. W planach ma kupno gnata do wystrzelania paru osób. Ma szatańskiego avka, który mi śmierdzi odrobinę Morbid Angelem, ale się mylę. Dobrze się z Nim rozmawia i ogólnie forumowicz bez zarzutów ;).

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wayzin

Człowiek który słowem przekonuje ludzi że warto mieć błąd w nicku...
Typowy Stanistha mroczny jak dupa szatana,ma tak długi opis że nie opłaca się go czytać bo na pewno są w nim same brednie.Słucha aluminium i miedzi nieraz dody i britnej szpirs...Widziałem i gadałem z Tym sługa Sathana chyba kilka razy..zawsze przy kielichu krwi i sałatce z nietopherza.Wbrew ideologi nie smaruje się kałem by byc truu,może jak mi wystarcza błoto z nawozem z pola.Myli pojęcia Cross/Enduro i się podlizuje (NIE nie dam ci się przejechać :P)
MOżliwe ze przez muzykę ma wątpliwości co do wpajanego od młodości ,,boga" jak ja...coś na awatarze może to on? chyba nie...nie ma oczu,bryg jak ja,śmierdzi mu mój av...którego zrobiłem sam i jego zapach jest neutralny ;p ogólnie bez usterek technicznych ;]

Fame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korsaż

Nie znam tego osobnika osobiście, ale pentagram w avku zapowiada ciekawą osobistość. Wchodzimy na jego GS''a... No i ku mojemu zdziwieniu, mamy parę wspólnych zainteresowań tj. off-road i motocykle. Akurat ten osobnik ma starego TSX''a ale w całkiem niezłym stanie. Jest brygadierem, no i co tu jeszcze wyskrobać?? Aaaaa... Słucha Metalu (Nie wiem czy to takie zdrowe xD) i ćpa benzyne (ja też xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować