Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Olki77- nie umie rymować, ale i tak go wszyscy lubią. Widzę go czesto, pisze teksty i na poważnie i z jajami :) Spoko gość i się czasem zastanawiam jaką ma płeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobek89 - Przodownik, troche już siedzi na forum(o czym świadzy też podpis), chociaż nigdy wcześniej go nie widziałem. Po nicku wnioskuje, że to przebiegły chłopak(kojarzy mi się bobek z Muminkami:P), który ma 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1 - pierwszy raz widzę go na forum, chyba ma na imię Paweł, a na nazwisko może ma Domar, na forum już trochę musi być, o czym świadczy przodownik. Nie mam o nim pozytywnej, ani negatywnej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - aktywny forumowicz.Jest Brygadzistą.Bardzo lubi lisy ma ich aż 899 :).Pisze ciekawe posty .Lubi wypowiadać się w tematach takich jak :"Opisz poprzednika - zabawa" oraz "GOTHIC III ( jaki będzie?) ".Fajny Brygadzista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podpułkownik Cóż nowego mogę napisać o tym starym i doświadczonym forumowiczu? Ostatnio dostał przyział do pilnowania bardzo ważnego stategicnie miejsca... Pilnuje podwórka przed napadami dzikich kotów Klakierów i rozwścieczonych psów Burków :):) A tak naprawdę porządny z niego forumowicz i wzór do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek - nie znam go ( przyznaję, ostantio prawie w ogóle mnie nie ma na forum :P) ale wydaje mi się OK , no i w końcu jest brygadzistą, więc już tutaj trochę siedzi :) . Jego nick przypomina mi papier toaletowy (bez urazy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natkasuper1 Po raz pierwszy widze Tą forumowiczkę, ale już czuję że da się z nią sensownie popisać. Oczywiście, że nie obrażę się za ten papier bo musiał bym się obrazić na wielu forumowiczów, tak kojarzą mój nick. :) Zapraszamy częściej an forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2006 o 14:38, paweln napisał:

mój krewny... może być:P



offtopic - jak mogłeś! Nienawidzę cię!:D Nie przyznaję się!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 - lubi rolki pewnie i 85 razy się wywalił,:D siedzi na prawie każdej forumowej zabawie w miarę możności, dobrze rymuje, i brygadzista więc aktywny może niedługo będzie delegat. Jest optymistą - to dobrze. Kiedy będzie apokalipsa to do niego pojadę i on mi doda otuchy. Lubię go i nie tylko ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Przodownik. Często tu pisze. Jest na mojej liście. Lubi cRPG. Ale też strategia. I FPS. Ale mogą być też MMORPG, czy jak to tam się mówi :D. Nick kojarzy mi się z grą i te "roj" kojarzy mi się czasem z jakimś owadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem wzruszony!:D offtopic - cRPG lubię i strategie też ale reszty nie przepadam:D

wasizi - też jest na mojeje liście głównie z powodu że ostatnio napisał takie posty że ja z krzsesła spadłe...widzisz wasizi...no właśnie co?:D lubi forumowe zabawy i lubi zgadywać, ostatnio zagrał w kod da vinci jako jean reno (wasizi - wasabi) często zgaduje dobrze. brygadzista aktywny na forum zbiera na delegata dość szybko jest lubiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - napisał posta dokładnie 49 minut temu, jako tego przed ostatatniego do tego ostatniego. Przodownik, geniusz zła. W domu ma mnóstwo pułapek i laserów. Włączają się zaraz po wyjściu z pokoju, a nie z domu :D To się nazywa bezieczeństwo. Odważny, stanie przeciwko Apokalipsy.

PS: Lubinay to ja nie jestem. A w rankingu wymieniło mnie zaledwie 4 osoby, może 5. Czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi- zasłużony brygadzista. Widziałem jego posty wiele razy. Pisze mądrze i z sensem.

PS. To nie znaczy, że nie jesteś lubiany, tylko, że nie "ujawniasz" się za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ShadowG - Pojawia sie raczej w godzinach wieczornych . Jest Brygadzista.
G moze oznaczac pierwsza litere imienia np Grzegorz lub Gerwazy :P
Moze nie pisze duzo ale pisze z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 -> Z tego co wiem jest wilkołakiem i kolekcjonerem złota. Próbował mnie nawet ukąciś, ale Książe Wampirów się nie dał ;) Coś mi się kojarzy, że ma na imię Zbyszek, nie wiem dlaczego. Poprawil się ostatnio, nie notuje degradów - oby tak dalej. Lubi czasem pomarudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - delegat. Ma na imię Paweł. Pisze często, w różnych tematach, ale nie wiem w jakich. Skoro jest delegatem to przebywa dużo na forum. Dziś mam lekką amnezję i nie moge o nim więcej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 19:06, hunter22 napisał:

paweusz - delegat. Ma na imię Paweł. Pisze często, w różnych tematach, ale nie wiem
w jakich. Skoro jest delegatem to przebywa dużo na forum. Dziś mam lekką amnezję i nie moge
o nim więcej napisać.

offtopic: Czy nikt mnie na tym forum nie zna ? :) Ostatnio prawie każdy kto o mnie pisze, nic o mnie nie wie :p
Hunter -> za nic cię nie obwiniam, nie musisz mnie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 - Delegat. :-). Nie ma 22 lat. Napisał dużo postów i założył pare tematów, i trochę obrazków. Nie miał degrada. Dziś ma lekką amnezję, ale jeszcze dziśto mnie. Jest inteligenty i sprytny. Lubi to, czego nie lubi, choć On nie wiem sam, że to lubi, bo z lubieniem to mu się myli.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, żę opisuję paweusza, ale strasznie narzeka że go nikt nie zna :)
paweusz - ma na imię Paweł. Lubi rozmawiać przez Gadu-Gadu, oraz zna mnóstwo niezwykle mądrych sentencji, takich jak "dybym nie żył, to byłbym chyba martwy". Jest wikipedystą, zajmuje się projektem "Thinking in C++. Jak sam pisze, "zajmuje się tłumaczeniem Przedmowy i pierwszego rozdziału. Niestety ostatnio prace stanęły w związku rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego." Do tej pory się nie pozbierał. ":)". Narzek arównież na Wikipedię, bo to straszne ustrojstwo konweruje nazwy i zamiast "paweusz" jest "Paweusz".
Na Joe Monster wygłosił kolejną mądrą (zapewne) sentencję: "Jestem paweusz, a to mój mały świat". Nie ma tam avataru, więc nie wiadomo czy jeśli będzie taka możliwość będzie go miał na gram.pl.
Najprawdopodobniej używa mozilli (<ok> ;)), ponieważ znalazłem go na jej forum.
Tyle mówiła wyrocznia Google.
Hakia nie poradziła sobie z zagadnieniem: na pytanie "Kim jest paweusz?" odpowiedziała innym pytaniem: "Ej, kto wie, kim jest ten nowy?"
Wirtualna Polska wyświetliła link do serwisu randkowego.
Niestety, nie ma informacji o paweuszu ani na Wikipedii, ani w słowniku języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować