Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2006 o 12:54, Robek 009 napisał:

Offtop: dzisiaj 6 dzień 6 miesiąca 6 roku drugiego tysiąclecia. 666 liczba diabła ;]

Gówno prawda ;].

gierojstary forumowicz ale dostał dośc nie dawno degrada - pewnie od Tyhe robotnicy dziewczyneczki :D :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

offtopic - a od kogo?? coś nie mam do niej szcęścia ani jako xywka 1 ani jako gieroj...:(

Harmegedon - delegat rzadko go widzę ale jest aktyny jak jest dostępny to pisze 20 postów na minutę:P jego nick kojarzy mi się z Aramadedon jest cyniczny szkoda dla mnie:D przemyca szyby do Ameryki Środkowej żeby mieć zyski wymyśla nową bombę lepszą od atomowej...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon W końcu się spotkaliśmy :) Używa brzydkich słów na forum możesz je zastępować np Kupa prawda :) Harmegidon ostatnio brał udiał w konkursie na najśmieszniej-najgłośniej- najmniej-najbardziej-średnio-gdzieś forumowicza wszechczasów zajął 1 mijesce bo na konkurs nie dotarł nikt oprócz niego :):)
Twoja kolej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 13:21, rolek85 napisał:

Twoja kolej... :)

Jest to forumowicz, którego lubię jak zwykle od starych czasów wrednie opisywać, tak samo on i mnie też lubi
o czym świadczy jego post do mnie w/w.
Już tak go zatkałem swoimi wypowiedziami, że nie wie co już powiedzieć, zgorszył się i wypisuje farmazony
z księżyca wzięte :D. A ja ciągle mam rację :D :P W domu ma 85 rolek papieru wszelkiego rodzaju: toaletowego(w każdym kolorze oto przykłady: żółty dla żółtków Japończyków, czarny dla mużynów i po za tym jak sobie tyłek podciera to nie znać brudu i używa go ponownie jest to papier toaletowy wielokrotnego użytku :PPP :D,biały dla swojej damy, która ma tyłek z aksamitu :D i boi się że sobie delikatną skórę zedrze :D,
także posiada 85 rolek paieru ściernego, oto przykłady: papier ścierny do łojotoku, znowu czarny aby nie było znac brudu i był do wielorazowego urzytku :D tam m. in. ma do urzytku dla majstrkowiczów. Bardzo cieszy się,
że założył taką firme bo może swoje produkty przetestowac na sobie bez strat własnych, jednak jest tylko tam delegatem bo został wywalony przez wspólnika :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmegidon - nick kojarzy mi sie z armagedon, albo lubi czytać apokalipse?? Bardzo często widoczny, lubiany forumowicz, przezemnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - brygadzista jeden z najlepszych forumowiczów, dowcipny i forumowy:D lubi gry często jest rekordzistą był na dobrym uczynku ale go przegoniłem:D aktywny i ma 899 lisów...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przgonił mnie w dobrym uczynku(trzeba będzie to zmienić), pewno nie chce mu się juz chodzic do szkoły i chce szybko awansować na przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - aktywny forumowicz lecz jest (niestety) Robotnikiem .Wiele razy widziałem go jako Przodownika lecz często podpadał .Wieże w niego , że w przyszłości zostanie Brygadzistą, a może i nawet Delegatem :).Pisze ciekawe lecz czasami niezbyt dobre (prawdopodobnie przez to jest Degradowany) posty .Ogólnie olki77 jest spoko forumowiczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik - dawno go nie widziałem w tym temacie, pisze długie i ciekawe posty, zawsze na temat, nie zaliczył żadnego degrada, lubie tego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 - Chyba ostatnio zaczął nadużywać ten temat. Prawie ciągle siedzi tylko w tym temacie. Nic więcej. Czasem widać go w innych zabawach. Opisywałem Go najwięcej razy, przynajmniej tak myśle. Brygadzista, bez degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasizi -> opisywałem go mnóstwo razy. Pełen wigoru w Morrowindzie rusza walczyć z daedrami, by zdobyć Gwiazdę Azury i inne głupoty. Znasz Adamantytową wieże? Jest tam full modów np. na meble , własną chatę lub nowe potwory: słoń, mamut, rekin, motyl etc. . Dużo pisze, ale ostatnio dostał degrada za podwójnbego posta i musi wyrabiac 300% normy, by dogonić lisa899. Czasem spamuje, lubi fantastykę, Rywal lisa899, lecz lubi go opisywać. Lubi gry forumowe i inne takie. Po raz nasty to napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - opiszę go ostatni raz w tym tygodniu i następnym : jest przodownikiem a jak wrócę to pewnie brygadzistą, aktywny i śmieszny niestety nie ma opisu, ale pisze on STRASZNIE duże posty...długie i sensowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj - Robotnik, życzę mu jak najszybciej Przodownika. Jest na mojej liście. Jest On prze mnie szanowany. W podpisie widać, że chce być (...). Dziś wypuścił na rynek nowa grę. Ja już kupiłem cały zestaw (jest to 5 gier). I roześle znajomym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawę co to za grę kupił sobie Wasizi? Na pewno ma to związek z RPG, skoro kupił. Skoro tór gieroja to nie wysokich lotów. Skoro chce rozesłać znajomym to dla każdego i ważne oraz przydatne. Skoro dziś, to zapewne jest to związane z satanizmem. 666 jest tu bardzo zmożliwą liczbą. Skoro kupił dziś to Wasizi może być satanistą, a ten produkt może kosztować mało w przedziale cenowym 5zł - 19,99 zł. Skoro niedługo wyjeżdża gieroj na zieloną szkołę i ciągla pisze na forum, to musi być coś prostego, może jakiś program. Jest to sprzedawane w zestawach. Ja obstawiam na ... symulator Totkaz 666 kulami i 666 możliwościami losowań. Tryby to: "Kula Satanula", oraz "Drukowanie twojego własnego kuponu do losowań odwróconego pentagramu". Kosztuje zaledwie 6,66 zł i kupisz go w co 666 kiosku. To jest logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liqid - Odpowiada na temat widze go w przeróżnych tematach najlepiej w Historyjkach podziwiam tego forumowicza i życze szybkiego awansu na Brygadziste który może sie niedługo udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - chyba jest nowy, bo go pierwszy raz widze. LA ejest juz przodownikiem. Ma chyba na imie Marek.
PS.NIE jestem jego fanem. I mala prosba - wysilaj sie troche przy opisach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować