Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Crazy frogus--> brygadzista, który liczy na awnasik, umieścił swoją żabią fotkę na forum tylko był bez...spodni...jak było widać jest crazy na całego.;) W podpisie dał swój numer gg i e-mail, of course mam go u siebie na gg i całkiem fajnie się z nim rozmawia. Mimo tego, że jest crazy to jest fajnym forumowiczem i człowiekiem-żabą;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven => Brygadzista, na forum od dłuższego czasu, widuję Go w zabawach forumowych, na razie nic o nim nie wiem, ale może kiedyś coś więcej będę wiedział na jego temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17--> mój imiennik a 17 to pewnie wiek, jeśli tak no to dużo młodszy ode mnie jest. Przodownik którego czasami gdzies na forum zobaczę. Bark podpisu hm...bardzo tajemnicze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natanadler => przodownik, widuję Go dosyć często, najczęściej na forumowych zabawach, posiada status taki jak ja, bardzo fajny koleś, wypowiada się z sensem i z czarnym humorem.

P.S. Nick wymazałem wczoraj bo był trochę przestarzały: WRESZCIE WAKACJE!!! więc wolałem zmienić i nie wiem co teraz wpisać. :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17 przodownik jak niemal każdy ,wyróżnia się tym że ma rozbudowane alter-ego i kilka xyw ,znaleźć go można wszędzie i nigdzie ,ma 17 lat czyli tyle ile ja :)) jak każdy co do szkoły chodzi cieszy się że są wakacje ,sam nie wie jaki sobie obrać nick więc nie ma żadnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponet--> jest duży i jest bossem osiedlowej bandy z piaskownicy. Ma swoją grupę krwiożerczych 3 letnich dzieci, które zrobią dla niego wszystko :) A tak pozatym to myślę że spoko gość, choć nigdy nie widziałem, ale że jest przodownikiem to pewnie znaczy ze duzo pisze etc etc etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz - cóż, widziałem go na forum wiele razy, dosyć aktywny. Jego nick kojarzy mi się (oprócz imienia "Paweł", oczywiście) z pawiami (zarówno z ptaszkami, jak i... no... z TYM). Swoją drogą, jak ów nick wymawiać: Paweł Sz. czy może pawełusz? Lubi zagadki, pewnie w swoim poprzednim wcieleniu był Sfinksem i po przegranej z Edypem postanowił po prostu pójść z nim na piwo, a nie, jak głosi mit, rzucić się w przepaść. W obecnym wcieleniu piastuje funkcję Księcia Wampirów. Nocą, zamiast spać, grasuje po mieście i spija krew ze szczurów i kotów (a jak wyjątkowo się poszczęści, to może nawet z psów). Dzięki temu dostaje "pewien procent zysku" od właściciela pobliskiego sklepu zoologicznego, ponieważ zapotrzebowanie na nowe zwierzątka ostatnio drastycznie wzrosło. Jednak paweusz nie jest usatysfakcjonowany osuszaniem z juchy biednych kotków, więc postanowił wytropić nowe ofiary, bardziej... LUDZKIE! Dlatego też podał swój numer gg. Uważajcie więc, forumowicze drodzy, gdyż pewnego dnia ON może Was odwiedzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:25, paweusz napisał:

offtopic - mój nick czyta się tak jak pisze i nie odstraszaj mi potencjalnych...ofiar.


Dawno tu nie bylem, więc proszę ...
Paweusz -> znany poeta i satyryk, mistrz pióra, Delegat. Często go widzę w wielu wątkach, wspólne spotkania w Loży. Życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT - od dawna nie był na tym temacie (witamy spowrotem :)) dużo siedzi na temacie "loża..."
przewodniczący od bardzo niedwna ( gratuluje :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:54, bobek89 napisał:

uwaga spojler: a mnie żeście olali...


to się zdarza ;) żeby nie było kolejnych poszkodowanych:

bobek89 pierwszy raz go widzę, brygadier forumowy, zdaje się, że urodził się w roku 1989 i z tego wychodzi, że prawdopdobnie ma 17 lat, chyba lubi grę Fable.

paweln a tego to czasem widuję, przesiaduje najczęściej w różnych grach forumowych, przodownik, a mógł być wyżej gdyby nie degrad, no i zdaje się być spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus'' --> dobry z niego chłopak i chce by świat i jego mieszkańcy byli szczęśliwi po wsze czasy. Dobrze kombinuje i jest dobry z matmy więc od razu pogratuluje rozumu ;) PS. - Ciebie też ani razu nie widziałem na forum choć jesteś Delegatem :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid17--> jego szczęśliwą liczbą jest 17, ma na imię Dawid, "przoduje" na tym forum, często widuję, jego posty, również i w tym topicu, nie ma podpisu, może to i lepiej, bo po co zajmować miejsce na podpis???;) Sądzę, że będzie wzorowym forumowiczem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Raven -jego nieszczęśliwą liczbą jest 973443783 ,jest brygadzistą w zamku z piasku ,a gdy tylko nikt nie patrzy gra w Gothic II: Night of the Raven :D ,podał swoje namiary gg i tlen w celach towarzyskich chociaż wie że nikt się do niego nie odezwie (ale ma cichą nadzieję na jakąś deskowatą pryszczatą panienkę z wąsem i wszami na pępku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 -----> Przodownik. Chyba musiał podpaść komuś na forum bo jest już na nim dosyć długo (ponad 120 dni), bez awansu na brygadzistę - ciągle dostawał degrady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 => brygadzista, urodził się 1989 roku, jego nick ma coś wspólnego z jego nazwiskiem, widuję Go dosyć często, jest na forum od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować