Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 20:53, NyGgA MiLy napisał:

Stosunkowo nowy,''''błądzenie jest rzeczą ludzką''''(Prawda)No i ma fajnego avatara:)


NyGga MiLy - pokręcony gość z pokręconą ksywką :) Ostatnio nie było Go na forum, ale teraz zaczyna narabiać zaległości :) Na awatarze Cypress Hill - yeah! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adham

Opisywałem go wiele razy,ale zrobie to jeszcze raz:)
fajny forumowicz,na avatarze ma jakiegoś elfa,nie wiem za bardzo jakiego.Miło się z nim rozmawia.No i jak mnie pamięć nie zawodzi lubi Rap.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:19, NyGgA MiLy napisał:

Adham

Opisywałem go wiele razy,ale zrobie to jeszcze raz:)
fajny forumowicz,na avatarze ma jakiegoś elfa,nie wiem za bardzo jakiego.Miło się z nim rozmawia.No
i jak mnie pamięć nie zawodzi lubi Rap.

Joł. :)
To nie jest zwykły elf... to elf mroczny :)

***Sorry za Offtop,ale nie mogłem się powstrzymać od tego ''Joł.'' :)***
Opisujecie NyGga MiLy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:19, NyGgA MiLy napisał:

Adham

Opisywałem go wiele razy,ale zrobie to jeszcze raz:)
fajny forumowicz,na avatarze ma jakiegoś elfa,nie wiem za bardzo jakiego.Miło się z nim rozmawia.No
i jak mnie pamięć nie zawodzi lubi Rap.




ma cuś dziwnego za avatara... nic o nim nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 21:32, Arlik napisał:

> Adham
>
> Opisywałem go wiele razy,ale zrobie to jeszcze raz:)
> fajny forumowicz,na avatarze ma jakiegoś elfa,nie wiem za bardzo jakiego.Miło się z nim
rozmawia.No
> i jak mnie pamięć nie zawodzi lubi Rap.
>
>
>

ma cuś dziwnego za avatara... nic o nim nie wiem :D



Dziwny avator?Toz to Cypress Hill!Legenda Hip-Hopu!Ich czaszki powinny być rozpoznawane wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy Mojego poprzednika wielu forumowiczów posądza o to że jest dziewczyną, ale to nie jest prawdą :D Ma tak i nick ponieważ ukrywa się przed Saudyjskimi terrorystami, którzy poszukują go za to że opluł ich przywódcę Malaminacha Bolidenacha Samadulacha VI :) Wyznaczono również nagrodę za jego schwytanie w wysokości 1 000 000 Saudyjskich liści, którymi w polsce można podetrzeć sobie... no wiecie co :D
NyGgA MiLy jest na liście moich ulubionych forumowiczów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 --> CHYBA go już raz opisywałem, a nie jestem pewien ;) Chyba fan Spongeboba i żubrów z puszki. Czasem nawiedza swoich przyjaciół pod wodą lub w puszczy bo człowiek widać lubi nature. Urodził sie chyba także w 85 roku czyli ma...21 lat :P. A jeśli nie, to może jest to liczba wypuszczonych żubrów z puszek? Myśle że spoko gość, bo już go dużo razy widziałem wiec jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bobek89 Chyba mnie już opisywł :D Jedo ksywka kojarzy mi się z Muminkami bo tam była postać nazywana mianem bobka :D Chyba że jego nick oznacza, że ma już 89 bobków i jego kolekcja sukcesywnie się powiększa. Brygadzista czyli już trochę czasu na forum. Wydaje się być miłym forumowiczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:11, rolek85 napisał:

bobek89 Chyba mnie już opisywł :D Jedo ksywka kojarzy mi się z Muminkami bo tam była
postać nazywana mianem bobka :D Chyba że jego nick oznacza, że ma już 89 bobków i jego kolekcja
sukcesywnie się powiększa. Brygadzista czyli już trochę czasu na forum. Wydaje się być miłym
forumowiczem :D



rolek85--To z nim załozylismy bande o nazwie(No,jak oni się nazywali?)stworzoną z kupopodobnych cuś.Rzaem pilnujemy porządku i na naszuch strażach stoją zaprzyjażnione słoneczko i czaszka(Od straszenia):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj to były jaja, ale i TYHE trochę wkurzyliśmy tym :) Chętnie bym to powtórzył :D
NyGgA MiLy Razem z nim mamt team słoneczkowo czaszkowy. Swoich przeciwników najpierw oślepiamy a później bach z bańki:D Mój poprzednik ma chyba podobne szalone i nieobliczalnie-szalone pomysły jak ja :D i takich ludzi najbardziej cenię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:36, rolek85 napisał:

Oj to były jaja, ale i TYHE trochę wkurzyliśmy tym :) Chętnie bym to powtórzył :D
NyGgA MiLy Razem z nim mamt team słoneczkowo czaszkowy. Swoich przeciwników najpierw
oślepiamy a później bach z bańki:D Mój poprzednik ma chyba podobne szalone i nieobliczalnie-szalone
pomysły jak ja :D i takich ludzi najbardziej cenię :)



Juz plastusiowo-słoneczkowy.A mój plastuś będzie robił za rzuć-pośmiej się-ucieknij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:42, NyGgA MiLy napisał:

> Oj to były jaja, ale i TYHE trochę wkurzyliśmy tym :) Chętnie bym to powtórzył :D
> NyGgA MiLy Razem z nim mamt team słoneczkowo czaszkowy. Swoich przeciwników najpierw

> oślepiamy a później bach z bańki:D Mój poprzednik ma chyba podobne szalone i nieobliczalnie-szalone

> pomysły jak ja :D i takich ludzi najbardziej cenię :)


Juz plastusiowo-słoneczkowy.A mój plastuś będzie robił za rzuć-pośmiej się-ucieknij:)

Ma dosyć dziwną nazwę, ale orginalną! Ma kształt znaku drogowego i informuje, że ,,miśki'''' nie mają pierszeństwa? Jest Plastusiem i ma stanowisko Brygadzista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam k. -> cośmi mówi, że na imię Adam :| Lubi chyba grę TES III Morrowind. Udziela się w historyjce i słownej zabawie. Jest tu około miesiąca, czyli niedługo, ale jest przodownikiem i nie dał się zdegradować. W avatarze ma jakieś uspokajające niebieskie góry. Chyba mówią na niego Kleszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweusz jeden z nielicznie najbardziej doświadczonych forumowiczów. Otórz paweusz nie jest zwykłym paweuszem jak by się wydawało :D Udziela się w podobnych tematach co ja. Sorry że nie wymyślę jakiejś opowieści z kosmosu, ale dzisiejszy limit na dobre pomysły został wyczerpany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 15:42, rolek85 napisał:

paweusz jeden z nielicznie najbardziej doświadczonych forumowiczów. Otórz paweusz nie
jest zwykłym paweuszem jak by się wydawało :D Udziela się w podobnych tematach co ja. Sorry
że nie wymyślę jakiejś opowieści z kosmosu, ale dzisiejszy limit na dobre pomysły został wyczerpany.
:D

Ma białe zęby, jest brygadzistą, a widzę go na forum od niedawna, ale często. Fajny gość, którego ksywka to rolek85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AbeFrugo - Lubi skoki Frugo , ale chyba wycofali te soki z sprzedaerzy :D
Przodownik jak ja coś mi sie zdaje że niedługo status mu sie zmieni.
Ma na Avantarze obrazek :p nie wiem co to jest czacha hmmm .... ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 16:17, olki77 napisał:

AbeFrugo - Lubi skoki Frugo , ale chyba wycofali te soki z sprzedaerzy :D
Przodownik jak ja coś mi sie zdaje że niedługo status mu sie zmieni.
Ma na Avantarze obrazek :p nie wiem co to jest czacha hmmm .... ?:P

OT: Panda nie czacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować