Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Markus89
opisywałem go wiele razy, jest prwie 100dni z nami, a dokladnie od maja (dokładnie: koniec kwietnia, chyba 29)
Pisze mądrze, czyli na temat. Bardzo często wypowiada się na temacie: "Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli (...)" Widać go takze częst na:
"Magazyn Komputer Świat Gry"
"Kwasy by Jasió, James & SiniS "
Zawsze znajdzie wyjście z trudnej sytuacji, lubi podyskutować (jak każdy forumowicz:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid czasem mi przemknie jego nick przed oczami, ale w gruncie rzeczy to nie wiele o nim wiem, wiem jednak, że lubi samochody i lubi też chyba zaglądać do statystyk, a na imie (wnioskując z maila podanego w podpisie) to chyba ma Marek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cinus` - ma kolonie ślimaków które regularnie wypuszcza na spacer do andergrand. Delegat, długo na forum. Korzysta z Google Orkut. Jest na podziemnym czacie gram.pl, chyba lubi psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy frogus - jeden z moich uubionych forumowiczów, mam go na gg :). Jest największym na świecie fanem Crazy Froga. Ma wszystkie jego płyty i słucha ich non-stop. Niestety nie widzę co ma w awatarze, bo jest zbyt ciemny :P. Podaje gg i maila, więc jest otwarty na nowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikim
Opisuję go, któryś raz:D Gościu jest wygadany, a co najważniejsze to pisze na temat. Stanowisko: podpułkownik, czyli delegat. Jest z nami długo. Fajny gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid - wielki fan wszystkiego co jeździ od rolek po autobus, kocha gierki rajdowe ma na plecach wytatułowane wszystkie ulubione serie, podobno bedzie brał udział w filmie "jeszcze bardziej szybcy, nie mniej wścieki niż poprzednio", na avku ma jakiś samochodzik nie wiem co to jest za autko nie znam sie (moze maluch :) ). Postanowił podac swoje prywatny numer gg a takze chetnie wymieni sie z kims wiadomosciami za pomoca zacnej poczty elektronicznej zwanej czasami e-mail. Czest widuje go na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajuj delegat chyba lubi reklame żywca(awatar) chce zarobić na zdrabkach swojego awatara:P(podpis) chce nas wszystkich przygotować na swój nowy podpis:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - forumowicz, który długo jest na forum. Jest brygadzistą i strasznie czepia się szczegółów. W awatarze ma Aliego G, a w podpisie podaje nr gg, czyli jest otwarty na nowe kontakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikim
opisuję go po raz tóryś. Jest fanem Myszki Miki. Jego avatar przedstawia ją jako koleżeńską i chętną do poznawania nowych ludzi i zawierania znajomości. Jest otwrty, pisze co tylko wpadnie mu do ust. Nie żeby źle, bo zawsze pisze z umiarem i z cenzurą. Stara się nikogo nie obrazic, a wszystko to przekłada się na jego inteligencję i wysokie stanowisko-delegat. Lubi dyskutować, ale nigdy nie spami. robi to co do niego należy-daje przykład młodszym i osobom o niższym stanowisku. To że jest delegatem nie oznacza, że się uważa za kogoś ważniejszego. Wszystkich traktuje jak swoich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid- bardzo miły przodownik, który jest tu chyba od niedawna. Na forum widzę go często i coś mi się zdaję, że najszybciej ze wszystkich zdobędzie stopień brygadzisty. W awatarze ma jakąś furę, a w podpisie podaje gg i maila, czyli jest otwarty na nowe kontakty. Jest on jednym z moich ulubionych forumowiczów(wszystkim to mówię, bo lubię wszystkich) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim
Delegat (choć pewnie już niedługo), bardzo fajny forumowicz, siedzi już na tym forum od dawna, jego awatar przedstawia uśmiechniętą myszkę miki, a jego nick prawdopodobnie gdyby go rozwinąć byłby taki mikimice czyli myszkamiki.Widać ją lubi.Lubię tego forumowicza, bo jest spoko, piszę w tych tematach co ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupator
Robotnik uwika się jak w ukropie żeby nie być już "od brudnej" roboty podejżewany o podejżane stosunki z niejakim mikim myśli że nie przebije się przez bariere dzielącą ten świat ze światem matrixa -wielka pomyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 17:32, Adam k. napisał:

Ponet
Nigdy go nie widziałem wiem tylko że jest przodownikie i że ma fajnego awarta.


Adam K.
nigdy mnie nie widział ,wie że jestem przodownikiem i twierdzi że mam fajnego (serio?) awatara podszywa się pod Dartha Maula i myśli że uwierzymy że jest taki przystojny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crazy Frogus- Widze go może 3 raz na forum, jest brygadzista, ma ciemnego awatara, ale sam prawdopodobnie ciemny nie jest. I moze byc komputerowym NPC-em wygenerowanym przez amerykanski Skynet, poniewaz nigdy go osobisnie nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować