Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Mateo.l

Mateo to mój stary dobry druh, niedawno dołączył do naszego grona. Obywatel, szybko się uczy, fan AC Milanu. Uwielbia gry RPG zwłaszcza Diablo i jego kontynuacje, a także gry sportowe. Także lubi Star Wars, a zwłaszcza Obi-Wana. Bardzo miły gość któremu życzę szybkiego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 19:14, Adamido napisał:

Paluch222-Lubi Star Wars(opis:PP i avatar[z Republic Commando])Długo jest na tym forum.Więcej
nie umiem o nim powiedzieć:PP


Adamido jest na forum nie za długo ale wie co gdzie i jak ma fajny awatar i to tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990

Ostatnio bardzo aktywny na forum. Najprawdopodobniej ma 16 lat. Sądząc po awatarze- seryjny morderca lub zniewalacz serc niewieścich (jak kto woli). Ogólnie fajny gościu. :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin91 - ostatnio jak go widziałem, był przodownikiem, musiał niedawno awansować, widziałem go kilka razy, nie mam o nim złego zdania, chyba nie spamuje i pisze zgodnie z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 --> już rz go opisywałem. Tak naprawde to jest Vegeta który ma 899 lat. Założyli mu internet na jakiejś odległej planecie internet i zaożył gg. Teraz chwilowo jest w Delegacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz

Albo on mi ukradł avatar, albo ja mu, ale patrze jest pare miesiecy odre mnie krócej na forum, wiedze bgo pierwszy raz choc jest przodownikem. Jak byś mogł zmień avatar bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:23, Kurammi napisał:

rozkosz

Albo on mi ukradł avatar, albo ja mu, ale patrze jest pare miesiecy odre mnie krócej na forum,
wiedze bgo pierwszy raz choc jest przodownikem. Jak byś mogł zmień avatar bede bardzo wdzieczny.

kurami... sadzac po nicku jest fanem kurczaków(KURAmi) i lubi je zamawiac w restauracji(krzyczac kura/e mi mi mi prosze) nie jest tu nowy i przoduje w wielu dziedzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solstheim Pierwszy raz widzę na forum mojego poprzednika, ale już go polubiłem a to dlatego że ma pomysł na oryginalne opisanie porzednika :D
Mój poprzednik pochodził z zamorznej rodziny miszczan pochodzącej ze połódniowo-wschodniej Australii gdzi jego rodzina wraz z nim zajmowała się ujeżdżaniem kagurów. Pewnego dnia zostało to odkryte ponieważ jest to nielegalne Hobby. Od tego momentu Solstheim ukrywa się przed tamtejszą Policją Do Spraw Maltretowania Zwierząt Które Skaczą (skrót PDSMZKS) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rolek85 ... ta straszna twarz śni się dzieciom w Wenezueli. Częściej zwany jest "El Chupacabra". Ma dosyć dobre układy na Plutonie gdzie jeździ do rodzinki na wakacje (ma dosyć miejskiego zgiełku) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 10:11, kowboj3 napisał:

Lord Nasher---> widac ze bardzo zabawny...na forum jest niedlugo ale widac ze chce
szybko awansowac


kowboj3

Ma pewnie gdzieś ranczo, na którym hoduje konie i bizony. Na dzikim zachodzie zwany jest "Trzeciostrzałowic", bo zawsze trafia za 3 razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować