Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

olki77 - zaawansowany brygadzista. Lubi pisac dużo i porządnie. Zawsze zastanawiam się co znaczy cyfra przy ksywce? Jego avatar jest mało wyszukany, ale jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
gmichała widuje na forum od niedawna.Wygląda na to,że lubi brać udział w różnych zabawach forumowcyh.
Na razie niec więcej nie wiem.Aha,ma chyba na imie Michał(odkryłem Amerykę,nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 ---> kolejny przewodniczący w tym temacie ;) Jeden z elity - nie można mieć chyba do niego zastrzeżeń choć czasem go ponosi ;) Czeka na Gothic 3 oraz podaje nr gg w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89---->Jest już sporo czasu na forum dzięki czemu dostał status delegata (oczywiście za moją zgodą :D), przeważnie jak wchodzę w ten topic to widzę posta Markusa, co świadczy, że lubi opisywać poprzednika. W przypadku gdy nie zna poprzednika, Marcus uruchamia wywiad i po szybkim rozeznaniu wie wszystko o swoim poprzedniku. Oczywiście nie zamieszcza wszytkich inforacji gdyż temat wtedy miałby kłódkę (czego to mu nie powiedzieli...) Używa pewnego numeru przy którym dopisał wyraz "gg" - ponoć jest to komunikator (tak mi mówi mój wywiad) i chyba jakiś adres, możliwe, że to e-mail, albo jakiś tajny szyfr. Jak piszę posta to Markusa nie ma na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac(czyt Formulak) jest on demonem z przeszłosci strażnikiem pradawnych Formuł na eliksiry i starodwane zaklecia.. wielu pewnie bedzie sie zastanawiac dlaczego skoro jest straznikiem formuł nazywa sie vormulac tytuł ten przyległ do niego z powodu jego wieku(4000lat to troche długo) jego twarz i miesnie twarzy sa tak stare ze niedziałaja juz tka sprawnie dlatego niewymawia swojego imienia Formu tylko Vormu (patrz avatar)

[bez obrazy ofc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solstheim-Przodownik, ale widzę go pierwszy raz. Jego avatar przedstawia -13 %. Tylko czego? Z pensji miesięcznej ktoś zabiera mu 13 %??? Tego się nie dowiemy, dopóki nam tego nie zdradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki Marczak - jak mowi wrocil z Anglii, gdzie badał jak zacowuje sie choroba wscieklych krow w waunkach ludzkich ... (stąd nick)

gmichal - takze przodownik ale grupy Wywrotowych Fanatyków (W-F). Mówi w opisie cos o nastepujacych mrocznych dniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Nasher - pierwszy raz go widze, chyba nie ejst długo na forum, bo jest tylko robotnikiem(no chyba że miał degrady), nie moge nic wiecej o nim powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 17:14, mike91 napisał:

lis899
prawie 300 dni na forum lubi lisy i dragon balla daje gg duzo postow nie pisze ale za to delegat
fajny gosc ogółem

mike91 brygadzista, wzorowy forumowicz, na forum od 84 dni, napisal ponad 1000 postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Delegat na forum, widzę go czasem w różnych tematach. Namiętnie odwiedza temat "Opisz poprzednika - zabawa" .
Jest 899-letnim lisem. Ciekawe, w jakim lesie żyje, że jest taki wiekowy i ma kompa z łączem internetowym ? :P
Ma Vegetę w avatarze, wcześniej miał Songa, a więc lubi Dragon Balla.
Nie znam dobrze lisa899, ale wiele wskazuje na to, że jest w porzo forumowiczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukmistrz - Jest Brygadzistą a to ci :)
Choć mówi że nie jest Łukasz a jego nick jest pomyłką ,
Widać że bardzo lubi język niemiecki używając słowa "Meine" tłu(Moje) koło swojego numeru gg.
Na jego awku widzę jakiegoś gangsta , koleś w białym garniaku.
A moźe to on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 ma na imię Szymon i wyczekiwuje na Gothica3. Jest już brygadzistą, ale pamiętam jak został parę razy zdegradowany, kiedy nie za bardzo znał zasady forum i trochę spamował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 ---> na imię m chyba Michał, wiek - 15 lat. Lubi rozmawiać (podaje gg w podpisie). Bardzo często go tutaj widuję, lubi też różne zabawy (słowne czy o znajdowaniu samochodów). Miał jednego degrada, ale chyba wychodzi na prostą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować