Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

fanfilmu.pl (brygadzista)Już kilka razy opisywałem tego fajnego forumowicza, na awku ma trolla z G3, prowadzi on wojnę z rasistami na forum. W forumowym Gothicu ma klasę paladyn. Ogólnie jest on fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Jest przodownikem jak ja, na avatarze ma jedną z postaci z gry Metal Gear Solid. Porządny forumowicz nie spamuje, jest (aż!) 334 dni na forum, napisał 287 posty, jego średnia na dzień to tylko 0.86.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91 Mój poprzednik jest wielkim i oddanym fanem Mihaela Jordana. Ma jego trzy koszulki oczywiście w romaniarach oryginalnych i co prawda jest o 3 numery za duże, ale nie przejmuje sietym zbytnio... Lubi grać w kosza, najlepiej wychodza mu rzuty za 4 punkty... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rolek85 ---> ciągle brygadzista :P Nie wiem dlaczego, ale widuję go tylko w tym temacie. Widocznie mało się udziela, albo dopisuje się do innych tematów. Ciągle przyjaźni się z Żubrem, pewnie lubi przebywać w puszczy i chętnie rozmawia z innymi Żubro-maniakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89 - delegat. Wielki fan Riddika. Udziela się na forum, jest aktywnym forumowiczem. Pisze na temat i poprawną polszczyzną. Za jakiś czas awansuje na przewodniczącego (tego mu życzę). Mogę napisać o nim same dobre rzeczy, nie mam do niego zastrzeżeń. Ogólnie dobry user.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hunter22 to łowca statusów(obecnie delegat)ma zamiar upolować 22 status(muszą taki stworzyć). Przy okazji mówi to co wie, a wie dużo. Niewiele go widzę, ale to chyba spoko forumowicz ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67
Przodownik, który siedzi na forum gram. Nie wiem jak to rozumieć, czy siedzi na serwerach, czy na kablach jakiś... :)
W każdym razie trochę siedzi, bo zdobył trzeci poziom wtajemniczenia. Raduje się z tego powodu oraz z tego, że gra w MGS 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl Pod naciskiem forumowiczów zmienił czarnego trola na białego. Teraz gra w forumowej grze Gothic czekajac na Gothica III.Jest palladynem, ostatnim obrońcą Khorinis i Innosa. Niestety od kąd ten hultaj bezimienny zniszczył Oko Innosa został przeniesiony do Pobożnych Oddziałów Prewencyjnych GROM Moherowe Berety. Od tąd w stopniu Pobożnego Posterunkowego patroluje gramolicjie, zjadając rekordowe ilości pączków i wypijając nie mniej rekordowe ilości kawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze - Brygadzista , jest dłużej oddemnie i ma strasznie długi nick , jak bym go nie wkopiował to bym nie mógł go napisać , Ma w awku Smierc :) , lubi strasznie filmy w stylu "Straszny film 2".
I jest za tym by Gothic byl w pełni po polsku , tak jak ja ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mike91

Jeszcze niedawno miał avatar Gandalfa z Władcy Pierścieni, dziś ma jakieś elfa z szkrzydłami i toporem (chyba), jest brydzistą, w podpisie podaje swój gg i konfiguracje kompa. Spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mallard - nie wiem dokładnie co i jak z tym użytkownikiem, od czasu do czasu go widuje, jest przodownikiem, pewnie niedługo brygadzista. Hmm może lubi militarie, wojsko, te sprawy? Avek by to sugerowal :).

-----------
PS. fanfilmu.pl - Zawsze chcialem aby Romek zostal moim ojcem chrzestnym, wzywam go tutaj :D, wyjdzie wkrotce z mojego avka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

el-coyote
Co na początek??...hmmm.. Zaczne od tego że jest bardzo lubiany, a przede wszystkim znany jako zaufany forumowicz o stanowisku Brygadzista czyli jest z nami, a ja z nim bo prawdopodobnie jest tu dłuzej. Sympatyczny, madry, inteligentny iii.... dorosły o ile się nie myle.

Dostalem dwa degrady, więc to oznacza że nie jestem tu koniecznieo krótko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Przodownik, uwielbia grę Metal Gear Solid 3, ma na imię Wojtek, żyje z radości grania w Metal Gear Solid 3 i bycia użytkownikem na wspaniałym forum gram.pl. Nie ma do niego zatrzeżeń, spox forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować