Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Vytrix

To Goffy tylko w innej skórze. Jego nick kojarzy się wielu ludziom z czymś, o czym nie będę mówił :) Pisze On trochę za krótkie posty, ale trudno. Założył temat "Dance Dance Revolution" i chciałby mieszkać w Japonii, aby tam tańczyć. Podpis ma w języku angielskim, więc bardzo lubi poznawać nowe języki. To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uther1
Pan mroku niegdys poterzny wladca imperium a teraz zly demon jego potezne moce moga zabic nawet olbrzyma..
a teraz na serio lubi tiscyples(sry jak ze napisalem)co znaczy ze ma dobry gust na forum widze pierwszy raz
ale jest tu dosyc dlugo nieinteresuja go zabardzo takie tematy ale zapewne to fajny gosc zycze powodzenia
w pszyszlosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozkosz

rzadko go widuje na forum , jest plutonowym i glownie pisze posty w temacie historyjka fallout - forumowa gra rpg i slowna zabawa. W avatrze ma jakiegos stwora podobnego z deczka do predatora? na forum od 79 dni
lubi rowniez grac w call of duty przez neta ogolnie spoko forumowicz szkoda tylko ze nie podaje swego gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri
Widze pierwszy raz, lecz na foum jest już kilka miesięcy, pisze rzadko, dość krótkie posty, lecz przeważnie nie tam gdzie ja. W podpisie podaje swoje gg, lecz najpierw trzeba się przedstawić. Jst plutonowym(przodownikiem), wiec pewno przestrzega regulaminu, i zna go dość dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - jest to tak naprawde imie Vegety w Dragon Ball`u (w polskiej wersji źle przetłumaczyli). Teraz penetruje forum w poszukiwaniu Frezera. 889 to numer alarmowy do niego, dzwonisz do niego i już niczym superman leci Ci na pomoc uratować przy zawieszeniu sie kompa lub gdy "ten Boss jest za trudny" kto go wymyslił. Jest fanem Gothic 3 za to go lubie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



wojownik

Pierwszy raz go widzę, jest stosunkowo od niedawna na forum. Sądząc po avatarze lubi mangę. :)
Słynie z tego, że nie lubi podpisów i jest wojownikiem walczącem o podniesienie swojej rangi, pragnie stać się generałem i objąć dowództwo nad wszystkimi wojownikami. :D
Niewiem nic na temat jego osobowości ponieważ, jak pisałem pierwszy raz go widzę, choć kto wie co przyniesie przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombestia

Gość spoko widze że bardzoo lubi szkielety lub trupy nie wiem co to jest ale bardziej przypomina kościotrupa.
Jest długo na forum dość długo żeby mieć status Sierżanta-Brygadzisty zapewne ja też do tego dojdę ale przede mną jeszcze długa droga.Gość spoko i z klasą.Z wyglądu NIE ZNAM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł 321

widze go pierwszy raz lecz jest przodownikiem (plutonowym). na forum od 75 dni wiec ponad 2 miechy
dzis zostal awansowany czego mu gratuluje duzo razy sie wypowiedzial w "slownej zabawie"
o i jeszcze jedno ma na imie pawel chyba?
szkoda ze nic nie podaje w podpisie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł 321. Plutonowy. Bez podpisu i z ciekawym awaterem, który kojarzy mi sie z Herosami z hydrą:). Cyfry 321 mogą znaczyć :
-Odliczanie do nowego statusu
-liczbe latek
-liczbe dni( na forum, dziecka itd)
-totka
albo zwyczajnie... nic! (sic)

Wydaje sie spoko użytkownikiem, przynajmniej tylko sądząc po poprzednim poście, ponieważ najzwyczajniej wcześniej sie nie widzeieliśmy. Paweł mógł dowodzić plutonem w górach kambodży, kiedy przemycał przez granice toporki do rzucania, dla kogoś kogo zapewne też nie znam (może dla samego Chue Guevary, który akurat uciekł z Kuby, mimo iż go zabili:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexei Kaumanavardze
Długo go tu widze. Chorąży, a inaczej delegat. Kiedyś napisał do mnie jakieś ''''ale..'''' i od wtedy go pamietam. Na ogół fajny, a poprzez ksywkę, która brzmi groźnie oraz avatar zawsze kojarzył mi się z chdzącą śmiercia, która zabija forumowiczów :P Treść podpisu podobna do innego forumowicza, który też ma ''''WONA KRóTKIM POSTOM''''. Śni mu się jak biega po łące z opakowaneim Gothic III w ręku. Podaje swoje gg, więc lubi zapoznawać nowych lusdzi i ma otwarte wrota do krainy śmierci. Ogólnie fajna śmierć.., e przepraszam forumowicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid

Sierżant.Jakiś trzech gościów fajny pomysł na avatar.Nik spoko ale użytkownik rzadko widywany na forum.
Speedraid kojarzy mi się z jakimiś wyścigami,Formułą 1 lub coś w tym stylu.Nie znam go ani z wygłądu ani z tego co pisze bo dawno go tu widziałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł 321

Na pewno ma na imię Paweł i lubi grać w Earth 2160 (jestem ciekawy czy w starsze wersję też grywa), na forum widzie go pierwszy raz, nie wiem co lubi nie wiem co robi nie wiem o nic praktycznie nic po za tym że ma na awatarze jakiegoś krokodyla (albo aligotara, ja się tam na tym nie znam) co może oznaczać że lub krokodyle i inne gady i jest (narazie) plutonowym. Nie mam o nim zdania, może zostać dobrym forumowiczem albo zwykłym s(z)pamerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Chorąży na forum. Widziałem go kika razy w tym temacie. Piszę według zasad. Na avku ma postać z Hitmana, poprzednio posiadał Splinter Cell''a o ile dobrze pamięta. Prawdopodobnie lubi Hitmana, Splinter Cell''a, Call of Duty, UT 2004 i Sid Meirer''s Pirates(sądząc po podpisię). jest dobrym forumowiczem, nie s(z)pamuje. Spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurammi ---> Ma na imię Patryk i jest jednym z plutonowych. Pospieszył się z założeniem tematu o nowym numerze CD-A przez co ludzie z wymienionego przeze mnie czasopisma mogą wpaść w depresję. Prowadzi stronkę o grze Crysis, którą reklamuje w podpisie ;) Obecnie szuka redaktorów. Życzę poowodzenia. Aha: zmenił avatarka ze smoczego (?) oka na coś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Pan Chorąży który wokól lutonu krąży... Należy do grupy Chroążych, którzy brutalnie traktują swoich podwładnych. Codzinnie wstają o 9.00 rano i za karę muszą przez cały dzień siedzieć przy komputerze pisać na forum posty kótre będą na temat. Jeżeli coś przeskrobią to doskają kopniaka po kostce, albo w inne bardziej wyrafinowane miejsca np. kopniak w 4 litery ;]
Mój poprzednik nalęży do grypy najbardziej aktywnych forumowiczów z której powoli ja odchodzę.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89
Wielki ponad wszystko. Bardzo wielu forumowiczów go lubi, a często zdaża się, ze zostaje specjalnie wyróżniony przez nas. Ludzie piszą, że dobrze się z nim gada. Z tym się zgodzę, bo jest to pierwszy forumowicz, który do mnei zagadał. Zaczął mnie pouczać, że aż wstyd. No i dobrze, bo napisałem w ciągu 18 godzin 140 postów (Speedraid). Był to tylko taki jeden dzień więc nei uważajcie mnie za spamera. Wg mnei też jest to najlepszy forumowicz i bardzo wiele pisze na forum, ale nie spamuje. Jest członkiem, a doładniej szefem działu gamearena, a linku nei podam, ale chyba kazdy umie skorzystać z google. Markus89 nie oznacza w pelni o tym o czym myślicie. Nie ma na imie Marek w przeciwieństwie do mnie, ale urodził się w 1989 roku, czyli wtedy jak moja siostra. Ma 17 lat, ale juz niedługo będzie 18, a z tym imprezka :P Dużo pisze na tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MARCOS

Pierwszy raz widzę go na forum, choć osiągnął już status plutonowego\przodownika. Wcześniej pisał pod ksywą SPEEDRAID, podaje swoje gg i e-maila, więc lubi nawiązywać nowe znajomości. Pisze długie, wyczerpujące i ciekawe posty, na awku ma jakąś brykę, zapewne z NFS :-). Jego nowe konto jest świeżo założone, ale widać, że ziom nie próżnuje, spoko gostek, życzę mu awansu i otrzymania właśnej brygady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777 --->> jest plutonowym czyli przodownikiem (ach te nowe statusy często się mylę, ale chyba teraz nie). widzę go wiele razy w tym temacie oraz w innych grach forumowych, a także w innych zabawach. opisywałem juz go sporo razy, ale napiszę jeszcze raz. czeka na przebudzenie gothica3. podaje gg więc jest kontaktowy. a w forumowej grze gothic II jest palladynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ko?nik - lubi nosić firmowe dresy, chociaż tak naprawdę kręcą go łysi faceci w garniturach i szybkie bryki ;) Lubi dużo czytać, ale niestety się nie rozdwoi ;) (Btw. fajna zabawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ko?nik--->pierwszy raz go widze na forum chociaż jest plutonowym-przodownikiem.w avatarze ma chyba znak marki Nike z tego co poznaję(mogę się mylić ale bardzo podobny).Nie wiem co ma oznaczać ten znak zapytania w środku nica no ale każdy ma swoją wyobrażnię twórczą.Jest OK.
0 0
\___/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować