Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Adamido - jest przodownikiem ale pierwszy raz go widze:P to może przez to że dawno mnie tu nie było:D pisze mądrze i na temat. Pewnie nidługo przejdzie na wyższy status:D
jest otwarty na nowe kontakty(GG w opisie) twierdzi że jego ojczyzną jest obca planeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01

Ten user forum.gram.pl jest już przodownikiem co oznacza że jest osowojony z tym forum. Jego ranga może oznacza że jest tu już nie tylko gościem ale nie zna zasad tej zabawy, pozolice że cacytuję "Trzy linijki w okienku ''Dodaj Nowy Post'' to absolutne MINIMUM!" dodam że bez entera. Lubi pytony co mozna wywnioskować z jego avatar, 01 oznacza że uważa się za "numero uno", spotykam go bardzo żadko na forum, pisze sensownie i (z reguły) przesztrzega regulaminu. Ogólnie dobry forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyton01 - Deliktanie poenterował ostaniego posta tak aby wyszyły 3 zdania o poprzedniku :P Jest Przodownikiem ma na koncie pare degradów tak jak ja. Ogólnie jego nick , mówi nam że lubi wężę a zwłaszcza pytony liczba 01 może oznaczać ile chiałby mieć pytonów w domu. Oczywiście ma w awku pytona i chyba ani razu nie zmienił awka. Ma bardzo niepowatarzalny podpis w którym podaje swój numer gg. Życzymy awasnu pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON
Fajny jest, ma starszego brata Goyaka, który czeka na Need for speed Carbon oraz lubi gry na forum czyli jak swój brat, czyli widać podobieństwo na pierwszy rzut oka. Obaj są fajni więc wywodzą się z rodu szlacheckiego :P Obaj mili i niespamerscy ale skupmy się nad tym pierwszym. Ma władzę na drugim bratem (chyba). Lubi podejmować ryzyko i czerpać przyjemnosć z życia. Jest tutaj prwie od początku istnienia forum gram.pl. Pisze w miarę mało i nie spamuje. Wypowiada się często po to aby naliczyć sobie posta ale nie mam nic przeciwko. Bardzo czesto tu zaglada (tu to znaczy ten temat). Jest różnorodny czyli wszędzie jest a nei ma wybranego tematu. Jego ulubionymi grami są Splinter Cell Player, Hitman Fan | UT 2004 Fan, Call of Duty Player, Sid Meier`s Pirates ! Podaje swoje gg czyli jest otwarty na nowe znajomosći :D Ogólnei bardzo fajny forumowicz. Lubi Markus89 jak wszyscy i ostatnio zauważyłem, ze bardzo dużo pisze...(chodzimi o posty). Nie łamie regulaminu, więc przykład warty naśladowania :P Chyba pisze recenzje...chyba :P Jest pomocny i mam do niego zaufanie chociaż nie mogę tego pokazać...Niesety dziwi(ł) się, że mam dwa konta, ale wytłumczyłem mu zaistniałą sytuacje i na szczęście juz (chyba) nie uważa mnei za wariata, a rczej za pirata..eeee..pirata drogowego :P
Lubi RPG i troce wyścigi samochodowe, w które grał mając tyle lat co ja...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olki77 - dość długo na forum, ale delegat mu przed chwilą wskoczył. Chyba dość znany forumowicz, bo wszędzie go pełno ;). Jest fanem serii Gothica i czeka na trzecią część. Gość jest stary jak świat, co próbuje zamaskować przy swoim nicku dodając liczbę 77. Wbrew nickowi jest to Szymek, a nie Olek - czy cokolwiek innego ;). Parę razy dostał degrady, ale mimo to wciąż jest lubiany przez innych ;). Ciekawe tylko czy przez moderatorów :>.

Marcos - W podpisie znaczy, że Marcos = Speedraid. Ciężko cokolwiek na ten temat powiedzieć, ponieważ i Marcos i Speedraid udzielają się na tym forum i cięzko ocenić, czy to jedna i ta sama osoba ;). Specjalista od samochodów i gier z nimi związanych. Chociażby jego avek - chyba z NFS pochodzi ;). Fajny forumowicz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:22, el-coyote napisał:

Marcos - W podpisie znaczy, że Marcos = Speedraid. Ciężko cokolwiek na ten temat powiedzieć,
ponieważ i Marcos i Speedraid udzielają się na tym forum i cięzko ocenić, czy to jedna i ta
sama osoba ;). Specjalista od samochodów i gier z nimi związanych. Chociażby jego avek - chyba
z NFS pochodzi ;). Fajny forumowicz ;).

''''='''' oznacza zazwyczaj wówność w takiej sytuacji, więc oznacza to, ze jestem jeden, ale w dwóch cieleniach :P

El coyote

Sympatyczny i miły forumowicz. Jest delegatem, a na forum nie aż tak długo i chab krócej ode mnei ale dwa degrady=mniejszy status. Nie podaje gg więc nei lubi gadac....Ma w swym domu motyla ktorego karmi. Ogólnei spoko forumowicz. Jest na mojej lisćie ulubionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid
często go widze(pod tym nickiem jak i Marcosa, nie wiem czemu pisze na obydwu kontach, będzie później awans), dobry forumowicz, interesuje sie motoryzacją, dodam go do listy ulubionych forumowiczów przy następnej aktualizacji, chyba niedawno dostał awans na brygadziste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899
Delegat, widać doświadczony forumowicz. Po avatarze można wywnioskować, że lubi mangę, a szczególnie Dragonball''a. Widzę go pierwszy raz. Po opisie mogę sądzić, że lubi gry z serii Gothic. Jego nick może sugerować, że lubi lisy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1

widze go pierwqszy raz na forum , jest przodownikiem tak jak ja, podaje gg wiec lubi poznawac nowe osoby
lubi klub OKS OTWOCIK , na forum jest juz od ponad roku wiec dosc dlugo
posty pisze rzadko a apisal ich duzo w temacie zwiazanym z HOMM 5 co oznacza ze musi lubi ta gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauri

Widuje nie raz na forum ale osobiscie go nie znam i za wiele onim nie wiem [a tak szczerze to nic :>] ale mozna onim powiedzieć ze lubi ksiecia i to chyba najbardziej z dwoch tronow ;] [zreszta tam wyglada najczadowiej] podaje swoje gg + ciekawy opis zeby sie przectawiac zanim zaczniemy z nim rozmowe :) i na forum jest od 104 dni i ma juz stopien Przodownik wiec juz chwile jest w naszym gronie i mysle ze nie długo dotasnie kolejny stopien :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TTBoS ---> skądś go znam... a tak! Chodziłem z nim do klasy :P Ma na imię Łukasz, lat 17. Ostatnio zakupił chyba wypasionego kompa - takiemu to dobrze... Słucha Linkin Park i chyba gra w WoW - przynajmniej miał taki zamiar. Na forum widuję go rzadko, nawet bardzo rzadko. Ogólnie spoko kumpel ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----> Marcus89

Mój rowieśnik z tego co widzę, czyli podobnie jak ja czeka na osiemnastkę. Mało Go widuję, kojarzy mi się jednak On z tym Marcusem od Cenegi, znaczy taki Pracownik Cenegi jest na tym forum, ma podobną jak nie identyczną (Marcus) ksywe. I w podpisie i w avatarze reklamuje On GameArene, nie wiem co to jest, ale podejrzewam, że jakaś arena (dobry jestem nie ? :D). Jest Dlegetem i mam dziwne wrażenie, że mnie zna, a ja jego nie, nie wiem jak mogło do tego dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar
Doświadczony forumowicz, raczej nie spamuje, i pisze mądrze(nie pamiętam za co dostał degrada, ale chyba za pisanie w różowaym temacie, nie??:P), jest delegatem, ostatnio rzadko go widuje, może wypowiada się nie tam gdzie ja, czeka(pewno z niecierpliwością) na osiemnastke, na avatarze ma chyba wokaliste zespołu...(nie wiem kto to jest:P), spoko delegat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889

Delegat, dlatego jest to sygnał, że wiele czasu spędził na pisaniu postów na tym wspaniałym forum (:P). Opisuję go już któryś raz z kolei, jest wielkim fanem serialu animowanego "Dragon Ball" (czyli od normalnego, po "Z", "GT", aż do "AF"), interesuje się pewnie mangą i innymi japońskimi anime. W opisie podaje swoje gg, czyli lubi nawiązywać nowe znajomości i jest kontaktowym gostkiem. Z wielką niecierpliwością wyczekuje 3 listopada (przybij piątkę! :D). Na awku ma Vegetę SSJ2. Jest także obaznany w realich "Zapomnianych Krain" (?) Często spotykam go na forumowych korytarzach, naprawdę spoko gramowicz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cossack777

Przodownik, trochę czasu już na forum spędził. Po poisie widać, żę lubi serię Gothic i czeka na 3 część właśnie tej gry. Oprócz tego w opisie ma numer gg, czyli lubi nawiązywać nowe kontakty. Ostatnio widzę go często na forum, co może znaczyć, że w niedługim czasie będzie awans:D Po nicku można wywnioskować, że jest on szczęśliwym człowiekiem (777:P), a pierwsza część nicku oznacza, ze chyba lubi grę Cossacks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

paweldomar1

Paweldomar1 z penością jest numerem jeden w swojej klasie... Jest przodownikiem, tak jak ja... Z pewnością na forum jest już długo. Paweldomar1 chyba na imię ma Pawel i jest typowym domownikiem... Na GG jest praktycznie cały czas niewidoczny, więc można do niego pisać... Paweldomar1 Często pisze w temacie o Heroes of Might & Magic V i różnych gierkach forumowych... Ogólnie mogę powiedzieć, że jest fajnym gościem (skoro lubi HOMM), choć nigdy z nim nie gadałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12 (Przodownik) zmienił awka na jakąś "panią" która ma taki kolor twarzy jakby rzygać jej się chciało (bez urazy)
Prosi by go ktoś przytulił, moim zdaniem prośba nie na miejscu ;P A teraz z sensem :) Jest to 12 metrowy kolos, rywal Titanica w rozmiarach, a może ma 12 lat. Widzę go często, ale jego posty nie zapadły mi w pamięć, więc więcej nie powiem.

P.S. Krótki ten opis, chyba chory jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolos12 (Przodownik) zmienił awka na jakąś "panią" która ma taki kolor twarzy jakby rzygać jej się chciało (bez urazy)
Prosi by go ktoś przytulił, moim zdaniem prośba nie na miejscu ;P A teraz z sensem :) Jest to 12 metrowy kolos, rywal Titanica w rozmiarach, a może ma 12 lat. Widzę go często, ale jego posty nie zapadły mi w pamięć, więc więcej nie powiem.

P.S. Krótki ten opis, chyba chory jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avalon67

Ten gramowicz jest brygadzistą co oznacza że z forum jest oswojony niczym ryba z wodą. Avatary zmienia jak rękawiczki lub Tommy Vercetti swoje auta. Na avatazre ma jakąś postać, chyhba kobietę ale nie wiem kto to. Nie spamuje przesztrega regulaminu, jest pozytywnie nastawiony do życia ( a ja nie :p). Ma na imę Wojtek i ma 12 lat, gra na PS2 (ble stara generacja). Ogólnie bardzo spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Jest delegatem, czyli jest już dosyć długo na tym forum. W opisie podaje swoje gg, czyli lubi nawiązywać nowe kontakty z gramowiczami:) Oprócz tego lubi takie gry jak : Splinter Cell, Hitman(chyba najbardziej, bo ma na swoim avatarze postac z tej gry), Unreal Tournament 2004, Call of Duty, Sid Meier''s Pirates. Szczerze mówiąc nie pamiętam, abym go widział na tym forum. Wydaje się być spoko gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować